Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262751) tboy93 válasza .LnB (#262747) üzenetére


tboy93
nagyúr

2018 tavaszán vettem, 53 játékot játszottam végig rajta, ebből 6 platina. Plusz sok olyan is volt amibe belekezdtem, de nem tetszett és otthagytam. Odyssey pl. 2 hónapig pörgött. A 2 gyerek mellett nincs kifejezetten sok időm és energiám játszani, de gondolom ezt pont neked nem kell magyaráznom :D

(#262752) Frod válasza tboy93 (#262744) üzenetére


Frod
addikt

OMG.
Ez valóban szép lista, már önmagában is több 100 órás címmel!
A Hellblade, Colossus és a SpiderMan dlc hamar megvannak, talán kezd ezekkel :)
Valamint az Infamous sem hosszú, ha nem a platra mész, és nem akarod mindkét oldalt kijátszani.

Do you see the white shadow?

(#262753) tboy93 válasza Frod (#262752) üzenetére


tboy93
nagyúr

A hosszu jatekokkal mostanság az a baj, hogy nem merek belekezdeni. Elfelejtem a sztori elejet mire a vegere erek, azzal a heti par ora jatekkal amit tolok :D

Infamous porgott most amugy, csak jott a plusos NFS es kedvem szottyant orultkodni benne kicsit.

(#262754) Gery9112 válasza tboy93 (#262744) üzenetére


Gery9112
őstag

A Controlt és a Ghost of Tsushimat semmiképp se hagyd ki. Pénteken érkezett a GOT: Legends, ami szintén zseniális.

Eddig is a TOP3-ban volt de ezzel a móddal bebiztosította a helyét.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262755) tboy93 válasza Gery9112 (#262754) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyiket se szandekozom kihagyni, bar elképzelhető hogy csak ps5-on nyuzom majd oket. Ha jol tudom a thushima es a control is kap ps5 patchet.

(#262756) Gery9112 válasza tboy93 (#262755) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen de a Controlnál figyelni kell rá, hogy az Ultimate Edition tartalmazza a PS5 upgradet. Bár gondolom ha még nem vetted meg akkor a store-ból már csak ezt a kiadást lehet megvenni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262757) ldave válasza Gery9112 (#262756) üzenetére


ldave
félisten

Most ezt miért juttattad az eszembe? Megint megy fel a vérnyomásom :DDD

A Slime draws near! Command?

(#262758) Frod válasza Gery9112 (#262756) üzenetére


Frod
addikt

Sajnos nem, meglehet még a régieket is venni.
Bár az árazás úgy van belőve, hogy ugyan miért is venné bárki a régieket.
(UE: 14e, alapkiadás: 18e)
Mármint oké, nyilván nem tehetik meg, hogy leveszik a dlc-ket mert ha valakinek az alap van meg, akkor legyen lehetősége megvenni. De pl egy akció során ha a laikus azt látja, hogy az alap csak 7e, akkor szépen befürdik vele utána, mert újonnan már tényleg csak az UE-t szabad venni.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#262759) .LnB válasza ldave (#262757) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként nem drága sztem a Control Ultimate. Én az alapot eladtam a végigjátszás után, de szerintem meg fogom venni majd PS5-re megint. Persze akinek megvan még mindig, úgy szemétség, megértem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262760) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült a megjelenés napjára Playstation 5-öt rendelned?
Szavazás

PS5-ös topikból hozom. Azok szavazzanak, akik akartak is maguknak most PS5-öt. Sikerült e, vagy sem?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262761) Jakesz válasza erahurka (#262749) üzenetére


Jakesz
őstag

Én egy előrendelt fat PS4-et nyüstölök 2013. december 13. óta hibamentesen. Szóval nem emiatt nem vennék most PS5-öt, hogy meghibásodhat.

(#262762) Gery9112 válasza Frod (#262758) üzenetére


Gery9112
őstag

Nemár....ezt nem is tudtam. :DDD Pedig logikusnak tűnt, hogy ha már kijött mindkét dlc meg megjelent az UE, akkor az alapjátékot meg a season pass-t leveszik store-ról......Ezzel csak összezavarják a usert mert tuti lesz olyan, aki véletlenül a rossz kiadást veszi meg.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262763) erahurka válasza Jakesz (#262761) üzenetére


erahurka
félisten

Na jó, a pénzt is sajnálom rá, meg a 30,000-es játékárak sem tetszenek. Szóval egyelre kivárok mit csinál ez a generáció.

(#262764) fausto válasza .LnB (#262760) üzenetére


fausto
addikt

Nem értem, miért ne sikerülne, simán kapható még most is
https://hardverapro.hu/apro/ps5_elado_a_megjelenes_napjan_blue_ray_verzio/friss.html

[ Szerkesztve ]

(#262765) S e t h


S e t h
nagyúr

Játszom egy játékkal.
Elakadok.
Nagyon.
Így sem megy, úgy sem, nem működik a taktikám.
Na jó, nézzük a kedvenc végigjátszós youtuberemet ő mire ment vele.
Pörgetek bele, még, na még, ezen is átmentem már, na itt van, ez az a küldetés.
És csodát láttam, megjegyzem nem először.
Nem várom én el, hogy egy youtuber ügyes legyen, ők is csak emberek és nekik sem megy elsőre, na de az, hogy elrontja, majd jön egy vágás a videóban, ugrunk az időben, megint elrontja, meg egy vágás és már a küldetés után vagyunk.
Mi van?
Ebből én honnan tudjam mit csinált?
Neki már többször is megjegyezték a videói alatt, hogy wtf, és nekem is magas ez, mert ez nem végigjátszás.
Ha nem akarja bemutatni, hogy egy kihívást jelentő szakaszt csak órák alatt csinált meg, akkor mutassa meg az utolsó próbálkozást, amikor sikerült.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262766) Frod válasza S e t h (#262765) üzenetére


Frod
addikt

Ilyenkor bedobhatod a hsz-be a linket magát, hogy kire ne nézzek rá még véletlenül se. :U

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#262767) ldave válasza S e t h (#262765) üzenetére


ldave
félisten

Lehet le kéne venned a kedvenc listádról az illetőt :)

A Slime draws near! Command?

(#262768) .LnB válasza S e t h (#262765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is értem, hogy miért nem wesder-hez fordultál egyből. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262769) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy a T-től el tudnám hozni 88eFt-ért az alábbit:
PLAYSTATION 4 500 GB + SPIDERMAN + HORIZON ZERO DAWN + RATCHET & CLANK + PLUSCARD
Érdemes vele foglalkozni? Nem volt még konzolom, "koca" játékhoz kellene, meg családdal valamilyen multit játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#262770) Rage47 válasza Jimmy8 (#262769) üzenetére


Rage47
veterán

Én elvinném ennyiért ezt a csomagot.
Paylinkes (That's You, Knowledge is Power, Frantics) magyarul beszélő játékokat vegyél még majd, hatalmas élmény családdal.

[ Szerkesztve ]

(#262771) .LnB válasza Jimmy8 (#262769) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyiért szerintem jó ajánlat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262772) raziel01 válasza Jimmy8 (#262769) üzenetére


raziel01
veterán

500 GB-ost én nem vennék. Ezek 3-4 ezer Ft-ért megvehető játékok. Plusból meg úgyis évest érdemes venni majd black friday körül.
Továbbá nagyon le fog menni a Pro-k ára is mikor kijön a PS5. Én csak Pro-ban gondolkoznék.

(#262773) TCr


TCr
veterán

Tegnap ki akartam takarítani a Pro ventijét + hűtőbordáját, de már a fedél lepattintásánál feladtam. Egyszerűen nem ment, bármilyen erősen próbáltam kézzel kipattintani.
Van rá valami bevált trükkötök?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262774) Steve1207 válasza TCr (#262773) üzenetére


Steve1207
veterán

Kitartónak kell lenni, nekem már fájt az ujjam, de nem akartam erőltetni se a dolgot, úgyhogy szenvedtem vagy 15-20 percet vele, mire lepattant. Nagyon passzosan fogja az biztos.

.

(#262775) marilllyo válasza TCr (#262773) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen... feszíted és mikor már úgy érzed, hogy "ha most továbbfeszítem, akkor szét fog törni".. na akkor fog engedni. :DDD

A Sony feliratú saroknál kell kezdeni. Ott hamar lejön. Onnantól viszont egy kínzás...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262776) Lackooo84 válasza Jimmy8 (#262769) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez nagyon drága meg ne vedd.

The Truth is out there...

(#262777) Lackooo84 válasza TCr (#262773) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van. Egy csavarhúzót ami befér a saroknál a résbe betekered ronggyal, és azzal kis erővel le lehet pattintani.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#262778) cyberkind válasza Jimmy8 (#262769) üzenetére


cyberkind
félisten

999 darab csak ~121 milla. :)

De amúgy nehogy megvedd, így is eléggé gáz, hogy vannak olyanok, akik ezt és ennyiért vették, kb mindig drága volt. :U

Paranormal Cocktivity

(#262779) Lackooo84 válasza cyberkind (#262778) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát de látod, még az ittenieknek is "jó áron" van, akkor szerinted egy átlagos usernek? :U

The Truth is out there...

(#262780) TCr válasza Steve1207 (#262774) üzenetére


TCr
veterán

(#262775) marilllyo
(#262777) Lackooo84

Köszi srácok.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262781) Aciduzzu válasza TCr (#262773) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nekem nagyon vágta a kezem, és egy törölközővel fogtam meg, úgy le tudtam szedni.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#262782) TCr válasza Aciduzzu (#262781) üzenetére


TCr
veterán

A sima PS4-et sokkal könnyebb volt szétkapni, én is úgy éreztem, hogy ebbe beletörnek az ujjaim.
Lackó megoldása lesz a nyerő.

Nem akarom ripityára szedni, most nincs kedvem a pasztázással szórakozni.
Ennek fényében honnan (milyen irányból) érdemes átfújni sűrített levegővel a hűtőbordát?
A venti felől, miután kiszedtem a tápot?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262783) vargalex válasza cyberkind (#262778) üzenetére


vargalex
félisten

"Csak" 178 db van készleten...

Alex

(#262784) Gery9112 válasza marilllyo (#262775) üzenetére


Gery9112
őstag

Nana....a Die Hard 4 óta ismert, hogy törötten többet ér. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262785) saelin válasza marilllyo (#262775) üzenetére


saelin
veterán

Kétszer szedtem már szét a prot és mind a kétszer a tetejével szoptam. Majdnem leszakadt az ujjam annyira feszítettem már! Hasonló módon ahogy a kolléga csinálta csavarhúzóval már egy fokkal könnyebb, mert nem pattan vissza magától.

Barátom pro-jának a teteje bezzeg tiszta könnyen lejött.. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262786) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#262787) FunPro válasza cyberkind (#262778) üzenetére


FunPro
senior tag

Kikérem magamnak! :((

Én két éve vettem úgy 89-ért tőlük a hasonló packot, de nem bántam meg. :K

Van olcsóbb ajánlat? Biztos van...
Máshonnan is el tudok hozni egy ps-t havi 4000 ft-ért? Szerintem nem.

Amúgy jövő hónapban fizetem az uccsó részletet. :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#262788) Jimmy8 válasza cyberkind (#262778) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Köszönöm mindenkinek a véleményt. :R
Kb. 50-50% mellette és ellene :D
Az a kérdés, hogy van-e jobb ajánlat újonnan? Én nem találtam :( . Természetesen zöldfülű vagyok a konzol világban, de nem tudom elképzelni, hogy 1 éven belül a PS4 pro 100eFt alá csökkene. A BF akciókra meg nem merek alapozni :))

(#262789) Steve1207


Steve1207
veterán

Néztétek már a Download List-et? Az már megváltozott.

.

(#262790) marilllyo


marilllyo
veterán

Használ valaki itt még rajtam kívül Operát böngészésre? Valamiért nem tudok belépni ps-store-ra azon keresztül. A többi böngészővel ok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262791) F-ECT$ válasza Jimmy8 (#262788) üzenetére


F-ECT$
titán

Az a kérdés, hogy egy ~7 éves konstrukcióért, és egy olyan konzol generációért aminek a gyártása idén véget ér szeretnél-e ennyit fizetni vagy nem. "Koca" játékosként nem rossz deal, de ha a gyerekek rákapnak, akkor lehet nagyon gyorsan vetetni szeretnének majd egy újabbat. (Persze ezt akkor el lehet adni kis bukóval.)

Dive ever, work never.

(#262792) RangerFox válasza marilllyo (#262790) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#262793) Jimmy8 válasza F-ECT$ (#262791) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Köszönöm. Ez is egy szempont, elgondolkodom rajta. :R

(#262794) .LnB válasza marilllyo (#262790) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Putyin böngésző. :D Brave alatt se megy, de az a böngésző direkt így működik, ezért használom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262795) Steve1207 válasza marilllyo (#262739) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem még van sok PS4-es játék hátra és meg is hagytam a konzolt, amíg nem lesz normálisan készlet olyan szinten, hogy leakasztom a polcról és hazahozom vagy bundle csomagok. Ellenben egy SX be van rendelve, így az is beleszól most a dolgokba. Pl Witcher 3-at ott tervezem majd vagy Batman Arkham Knight is van úgy emlékszem.

Ami még próba: Payback, Vampyre, Division 2, Holmes - Devil's daughter, NBA2K20, Phantom Pain (eddig nem jött be), GTA5 (elkezdeni), Daylight, Outlast, Darksiders 3 (talán), Borderlands HC (elkezdeni), Surge 1 (befejezni)

Ami elméletileg esélyes a végigjátszásra: Tales of Berseria (ha bejön), BlazBlue Centralfiction/Cross Tag Battle, Kona, Daylight, Evil Withn

Csucsimát kell még beszerezni (ráérős). Szóval sok a Plus-os és 1e Ft körüli játék, ami azon kívül érdekel az pedig multiplatform, így mindegy mikor és hova szerzem be. Genshin Impact viszont minden nap megy jelenleg, főként az anime stílusú játékok miatt tartottam meg a PS-t.

Szerk.: amúgy most tényleg ebbe a PS profil stílusú oldalba akarják integrálni a store-t? A redeem és a subscription is máshogy jelenik meg onnan, vagy eddig is behozta így? :D

[ Szerkesztve ]

.

(#262796) Mezcal válasza Steve1207 (#262795) üzenetére


Mezcal
addikt

Ami még próba: Payback

Utoljára hagyd, vagy hozzá se kezdj. Jó tanács!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262797) Ronam


Ronam
addikt

Crysis Remastered az év vicce! Olyan szinten bugos a játék, hogy ilyet ritkán látni, van hogy a fél kép nem látszik, csak homályosan.

(#262798) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ingyenes BLM(Black Lives Matter) téma a storeban.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#262799) kasager90


kasager90
friss újonc

Sziasztok! Használt ps4 pro (7216)vásárlásnál mire kell figyelni?
Mivel nem volt még ps-m új Accountal lehetnek gondok? Mármint könnyű a regisztráció? Régi accountot lehet törölni? Vagy szükséges egyáltalán?
Vagy van olyan lehetőség mint a mobiloknál a gyári visszaállítás? Ha igen szükség van rá egyáltalán?

Illetve le tudjak valahogy tiltani a konzolt?
Bármilyen más infót, tudnivalót is szívesen fogadok. Bocsi a sok hülye kérdés miatt.
Köszönöm szépen!

(#262800) erahurka válasza gyuromoj (#262798) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudtam mi hiányzott a gépemről. :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.