Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262551) marilllyo válasza ProEvoFan (#262546) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugyan! A primal teljesen rendben van. Na persze jobban örültem volna kalassal szétdikházni az ősembereket, de a pattintott kőbalta jutott.

Mondjuk az összes skill megszerzéséhez le kell tolni minden mellékküldit. Na...van 3 féle és az ismétlődik 10-10x. Sírsz...

Ellenben az Urki küldetések k*rva jók. :)

Szóval nem kidobott pénz a primal.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262552) Gáboromm


Gáboromm
tag

Ac Valhalla: Nekem abszolút várós!

Azt hiszem 2016-ban kezdtem a Black Flaggel. Nekem abszolút bejött grafika, zene, és mai napig a kedvenc frencsájsz! :)

2-3 évvel korábban belenéztem az AC3-ba is, de az akkori PC-m nem bírta. FPS drop hegyek. Meg nem is értettem a koncepciót. Teljesen új volt nekem az ilyen open world játék. Azóta csak az AC3-t, AC1-et nem játszottam. Többit igen. Black Flag-et 2x is.

Tavaly lenyomtam az ORIGINS-t, meg az Odysseyt is. Szerintem hatalmas javuláson ment keresztül a harcrendszer. Nagyon rpg-s lett, ami szerintem nagyon jót tett neki. Nem mindegy mit, mikor kell fejleszteni. Tehát nemcsak ügyességi, akció játék lett, hanem logikai is.

Bár azt a fajta logikai pályákat amik voltak pl. Revelation katakombákba, barlangokba, azt hiányolom. Helyette volták hálisten barlangos másfajta logikai kisjátékok, mellékküldik.

Sztoriba kötnek bele legtöbben. Grafikába, harcrendszerbe, zenébe, hangulatba nem lehet, főleg Origins óta.

Hát. Nem lehet minden játék Uncharted, meg TLOU szintű sztorival megáldva. De bőven az átlag feletti sztorival jöttek ki így is, szinte mindegyik.

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#262553) Wlac válasza Gáboromm (#262552) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem nem az a baj, hogy nem jó a fősztori, hanem az, hogy túl nagy hozzá a játéktér, az egész játék feleslegesen szét van húzva, a mellékküldetések pedig érdektelenek. Szerettem nagyon az Originst, de nincs egy éve annak, hogy végigjátszottam, és fogalmam sincs, hogy miről szólt. A Witcher 3 bizonyos mellékküldetései, momentumai 5 év után is megvannak.

A Valhalla ki fog maradni (persze ha LnB isteníti, akkor lehet ránézek), ahogy az előző részt is kihagytam, mert hiába gyönyörű és hatalmas, ha nem sikerül olyan tartalommal megtölteni, ami Witcher 3 szinten behúzza az embert, akkor csak az időmet rabolja. A szépség nem minden.

“The wha-"

(#262554) RangerFox válasza Wlac (#262553) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"persze ha LnB isteníti, akkor lehet ránézek"

Hiszen ez fizikai képtelenség :F

(#262555) RudY válasza RangerFox (#262554) üzenetére


RudY
addikt

LnB-re nézne rá akkor, hogy mi baja van. ;] :DDD

(#262556) RangerFox válasza RudY (#262555) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

:C

(#262557) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most érkezett USA acc mailre:


PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#262558) headhunter86 válasza Jim74 (#262517) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én is végigtoltam anno PC-n az összes Batman-t. De megvettem a három játokot 6k-ért akcióban. Azóta az Arkham Knightot nem tudom letenni. Minden este tolom. Utoljára Last Us 2 kettő kötött ennyire le, de az egy hét volt csak, ezzel most már nem is tudom mióta játszok, de lassan vége sajnos. Aztán ugrok neki az Arkham City-nek. B*szott addiktív :D
Ráadásul minden DLC benne van, amik PC-n nem voltak meg nekem, és nagyon jól bele van szőve a játékba először fel se tűnt, hogy azok DLC missziók :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#262559) Lackooo84 válasza gyuromoj (#262557) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez mekkora BS, olyan nehéz megoldani egy "PS3" vagy "PSVita" almenüt...? PS3-on store-t használni, az ember életkedve is elmegy, mire ott megtalál valamit... :DDD

The Truth is out there...

(#262560) ldave válasza gyuromoj (#262557) üzenetére


ldave
félisten

Szegény wishlist :( Switch-en tök jól működik, még értesítést is küld, ha valami akciós lett róla.

A Slime draws near! Command?

(#262561) Lackooo84 válasza ldave (#262560) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na meg az is... szégyen, inkább fejleszteni kellett volna, hogy lehessen árfigyelést stb. beállítani.

The Truth is out there...

(#262562) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Nincs arról infó, hogy a PS4 esetleg megkapná a PS5 új menürendszerét?
Nem lenne rossz...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#262563) Wesder válasza AxBattler (#262562) üzenetére


Wesder
félisten

Sony ilyet szerintem nem szokott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262564) Lackooo84 válasza AxBattler (#262562) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már megkapta. Ott a fasza új PS5 féle party chat rendszer. :DDD

The Truth is out there...

(#262565) hombre[EU] válasza AxBattler (#262562) üzenetére


hombre[EU]
veterán

persze integrált storet kap a ps4 :DDD az appot alig bírja betölteni...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#262566) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#262564) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tegnap este nekünk már probléma nélkül ment a party

Life, Uh, Finds A Way

(#262567) pulffy válasza hombre[EU] (#262566) üzenetére


pulffy
őstag

Nekünk is ment , de a létrehozása egy nagy k@ki , nem tudsz csatlakozni csak ha meghívnak, más partikat nem is látsz, ezen remélem változtatnak...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#262568) .LnB válasza RudY (#262555) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD
Ilyen esetre, meg is kellene jelölnöm itt egy értesítendő személyt. :D

(#262553) Wlac
Én, ha meglátok egy Assassins Creed játékot: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262569) Bad Pritt válasza gyuromoj (#262557) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A wishlistet gondolom azért ölik meg, mert a psprices jobban tudja ugyanazt és még többet is, tök fölösleges a Store sajátja mellette.
Minek fejleszteni, Sony, mikor mások megcsinálják helyettetek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262570) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi a választ, srácok! Kihúzom a kezem a biliből... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#262571) boost válasza Bad Pritt (#262569) üzenetére


boost
addikt

legalább integrálnák bele, de azt nyilván nem fogják. :D

(#262572) Bad Pritt válasza boost (#262571) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az meló lenne. :D
Mennyi idő volt, mire normális keresőt tettek a konzolos Store-ba pl? El nem tudom képzelni, ki gondolta jó ötletnek azt a betűválasztós szart előtte, hihetetlen. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262573) nemorino válasza Lackooo84 (#262564) üzenetére


nemorino
tag

A tegnapi State of Play után már tiszta, hogy miért vannak a változások. Azt akarták, hogy képeket is lehessen megosztani a partyban, de ahelyett, hogy leprogramozták volna, lusták voltak és inkább összevonták az üzenőcsoportokkal. Így egy ritkán használt új funkció helyett tönkretettek két alapvető, gyakran használt alkalmazást. A PS blogon az egyik felhasználó tökéletesen összefoglalta a helyzetet: "This also means every time someone joins the voice chat they get added to a swelling message group. Besides the privacy issues, this also leads to huge message groups that you will get a notification for every time someone messages in. So you leave that chat to stop annoying messages. Now you won’t be able to see party chats for that group. So you have to create a new message group every time your old one gets too big and annoying. And consequently, every time you invite a new user to your party chat, that message group and your messages are no longer private."
Nem hiszem, hogy a Sonynak szándékában áll a régi helyreállítása, a PS5 party rendszere eleve így lett kitalálva, ha visszaváltanak a régire, nem fog működni a PS4-PS5- közötti party. Viszont az egész olyan bosszantóan rossz megoldás, hogy a multiplayer játékosoknál ez döntő érv lehet az Xbox mellett.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#262574) tboy93 válasza Tactic1221 (#262545) üzenetére


tboy93
nagyúr

(#262575) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Elkezdtem a NFS Payback-et...csakúgy, mint a Mass Effect: Andromeda esetén kicsit zavarnak a CGI, de valódi színészek... NFSP

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#262576) erahurka válasza gyuromoj (#262557) üzenetére


erahurka
félisten

A whishlistet nem értem miért kellett kukázni. Egy értelmes funkció volt azon a fostenger weboldalon, azt is kiveszik.

(#262577) erahurka válasza koncsik (#262575) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem bejöttek a színészes részek. Jobbak mint mikor két autó áll egymás mellett és olyan mintha azok beszélgetnének :D

(#262578) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#262572) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az egyszerűen undorító volt, rühelltem. :D

Sic Parvis Magna

(#262579) markknight válasza Lackooo84 (#262559) üzenetére


markknight
veterán

Viszont szépen kibekkeltek egy generációt webfejlesztő nélkül. Taps nekik.

(#262580) Madwe válasza nemorino (#262573) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet én vagyok antiszoc meg zárkózott, de az esetek 99.9999%ban ismerőseimmel chatelek csak, 10 alatti számmal, eddig is, volt kb 4-5 féle setup, amit 4-5 grouppal most lefedünk, s legalább nem kell folyamat újakat kreálni. Minden másra nekem elég az in game voice chat, ha kell. Szóval én örülök az újításoknak, persze a régi lehetőséget is megtarthatták volna, mert láthatóan sokaknak fontos, h on the fly csináljanak eldobható chateket... De gondolom késöbb vmi ilyesmit még beletehetnek majd.

(#262581) 30z.Samu válasza Madwe (#262580) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sem szeretek idegenekkel chat-elni, meg minek. :D Bár régebben volt, hogy a CSGO-ban random meccsen akadtam össze emberekkel, akikkel később is játszottam.

Sic Parvis Magna

(#262582) nemorino válasza Madwe (#262580) üzenetére


nemorino
tag

Én mmo-val játszom, gyakran vagyok partyban olyanokkal, akik nem barátaim, a barátaim körét egyébként is igyekszem szűken, 10 körül tartani. A gond az, hogy a PS barátaimmal tényleg jóban vagyok, az üzenőcsoportban privát dolgokat is megosztunk, fényképek családról stb. A jelenlegi helyzetben ha valakit behívunk partyba, mindjárt tagja lesz az üzenőcsoportnak is, nem biztos, hogy mondjuk a barátom az ikergyerekeinek születése alkalmából megosztott fotóit tavaly a jövőbeli ismeretleneknek szánta. Még nem próbáltam az új partyt, (reménykedtünk benne, hogy visszacsinálják), de ha jól olvastam csak a teljes üzenőcsoportot lehet meghívni, szóval ha csak kettesben akarunk játszani, akkor külön csoportot kell csinálni. Ha be akarunk hívni egy harmadikat, akkor, hogy a kettes felállás megmaradjon kell egy újabb, három fős üzenőcsoport is. Tele leszünk funkciótlan üzenőcsoportokkal, csak a partybehívásokra, vagy jön a nagy közös, amiben százak lesznek. Ez minden, csak nem rugalmas és könnyen kezelhető rendszer. Cserébe mit kapunk? Képek megosztását az üzenőcsoportban, ami eddig is volt, csak most már az egész party látja. Nem csodálkozok rajta, hogy olyan sokan felháborodtak, a nagy semmiért tették tönkre a PS szociális oldalát.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#262583) TCr válasza AxBattler (#262562) üzenetére


TCr
veterán

Más se hiányozna...
Nem emlékszel mi volt, amikor a PS3 megkapta az új, "PS4-es" store-t?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262584) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Sziasztok!

Tegnap codoztunk 4-en úgy, hogy mi osztott képernyőn, másik két player meg ugye online külön pc meg ps.

Na most ugye úgy oldottuk meg a hangot, hogy mindketten külön fülessel nyomtuk és ez így félig működött jól. Az egyik, hogy az osztott képernyő két embere nem hallja egymás hangját, de őket külön-külön mindkét távoli fél hallotta. (Tehát mindkét mikrofon rendesen működött, csak olyan mintha le lettünk volna mute-olva egymásnál, de nem voltunk). A másik meg, hogy a game sound az megint úgy nézett ki hogy az osztott képernyőnél egyszerre mindkét hang ment mindkettőnknek, szóval ha valakinél trappoltak azt mindketten hallották...

Erre van valami beállítás, hogy ez ne így működjön? :D

(#262585) RangerFox válasza nemorino (#262582) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

No offense, de a családi képek meg privát dolgok megosztására vannak kényelmesebb/alkalmasabb üzenőfelületek is a Ps party chatnél.

(#262586) nemorino válasza RangerFox (#262585) üzenetére


nemorino
tag

Ez eddig egy teljes értekű text chat volt, amiben azzal osztottam meg valamit, akivel akartam. Miért ne lett volna alkalmas, vagy kényelmes? Nyilván nem számítottunk arra, hogy a Sony idegeneket fog belekényszeríteni a privát csoportunkban 2020 végén. Nyilván azt fogjuk csinálni, hogy lesznek csoportok amiket csak partybehívónak használunk és lesz az, amin üzeneteket is írunk, de így elég kaotikus lesz a Messenger, nem is beszélve a rengeteg partymeghívóról, amit csak azért kap majd az ember, hogy nyitott partyk legyenek, amihez bárki csatlakozhat.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#262587) koncsik válasza erahurka (#262577) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én szerettem a Verdákat :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#262588) sp8787 válasza nemorino (#262586) üzenetére


sp8787
addikt

Csinald ugy mint en.
Ha kapok egy meghivot Party-ra instant reppentem a Block-ot.
Problem Solved!

(#262589) RangerFox válasza nemorino (#262586) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sebességben, megbízhatóságban és testreszabhatóság szempontjából minden, csak nem teljes értékű a Ps üzenetküldője. Ilyen szempontból a messenger, vagy a discord nagyságrendekkel többet tud nyújtani. Továbbra is azt vallom, hogy játékon kívüli kapcsolattartásra vannak jobb alternatívák.

(#262590) Carlos Padre válasza nemorino (#262573) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"multiplayer játékosoknál ez döntő érv lehet az Xbox mellett."

Ezt most megpróbáltam elképzelni. Nem ment.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#262591) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Játszik valaki Fallout 76-tal? A lemezes változatban van kód vagy nyugodtan lehet használt Fallout 76-ot venni?

(#262592) 30z.Samu válasza Sanyi.mTs (#262591) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt most nem értem. Az a kérdés, hogy a lemezeset csak egy gépen tudod-e használni? Ha ez a kérdés, akkor nem, nyugodtan vehetsz használt játékot is, menni fog a gépeden.

Sic Parvis Magna

(#262593) ldave válasza RangerFox (#262589) üzenetére


ldave
félisten

Teljesen mindegy, mint láthatod, van aki ezt használja. És most ezzel a változtatással velük nagyon kiszúrnak, számomra egyelőre nem teljesen érthetetlen okok miatt. Miért lesz jobb a party rendszer, ha csak csoportokkal együtt működik? Erre még nem adott választ a Sony.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#262594) Sanyi.mTs válasza 30z.Samu (#262592) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

igen ez lett volna a kérdés.
pl. fallout 4 goty-nál az alapjáték a lemezen volt, míg a DLC-k csak kód formájában egy lapon. ha valaki felhasználta, akkor a játékot már nem lehetett goty-ként eladni.

(#262595) ldave válasza ldave (#262593) üzenetére


ldave
félisten

érthetőt akartam írni

A Slime draws near! Command?

(#262596) NyMRooD válasza Carlos Padre (#262590) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pedig egyszerű, Cod-ot szeretnél játszani és váltani akarsz day1 nexgen-re, akkor bizony XSX-et veszel, mert azt tudsz, ps5-öt nem.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#262597) Wesder válasza NyMRooD (#262596) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan màr, Padre megmondta hogy megvàrjàk a PS5-öt, hiàba lesz tele a polc Xbox-szal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262599) 30z.Samu válasza Sanyi.mTs (#262594) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja igen, ilyen van sajnos. De az alapjátékot attól még tudod használni.

Sic Parvis Magna

(#262600) Carlos Padre válasza NyMRooD (#262596) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A party chat--ről volt szó, de azt is nehéz elképzelni, hogy bárki Series S-t venne mert nem jutott neki ps5 első körben, mert ugye a Series X is hiánycikk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.