Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262401) Gery9112 válasza .LnB (#262393) üzenetére


Gery9112
őstag

Ugyan, csak a Square Enix megirigyelte az EA-től az Anthem sikerét. :DDD
Valószínű helyrehozzák, a Disney nem fogja hagyni, hogy a nevet lejárassák. Ugyanúgy, ahogy az SW Battlefront 2-nél is lehet leültek az EA fejesekkel beszélgetni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262402) Rage47 válasza erahurka (#262398) üzenetére


Rage47
veterán

ahogy olvasom más lett a party chat rendszere, ennyi, kit érdekel :D

(#262403) Frod válasza Gery9112 (#262401) üzenetére


Frod
addikt

Az Anthem mijét? :DDD

Egyébként a BF2-őt könnyebb volt rendbetenni, mivel egy kis kontent hiányzott + a monetizáció kitörlése.
Itt alapjaiban rezeg az egész emiatt a looter-shooter váz miatt. Tök mindegy milyen karaktert adnak hozzá, ha továbbra is arról szól az egész, hogy ugyanazt az 5 misszió-típust grindolod végtelenszer, hogy legyen egy nagyobb kesztyű/pajzs/nadrág, ami még csak nem is látszik a karakteren...

Do you see the white shadow?

(#262404) ldave válasza Lackooo84 (#262400) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk ha tényleg nincs már private party lehetőség, akkor elmehetnek a fenébe.

A Slime draws near! Command?

(#262405) Lackooo84 válasza ldave (#262404) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az hagyján, de barátlista sincs. Nem tölti be senkinél. :DDD

The Truth is out there...

(#262406) Steve1207 válasza Lackooo84 (#262405) üzenetére


Steve1207
veterán

You have 0 friends. Majd az "új" updatenél ugyanígy fogtok örülni :DDD

.

(#262407) ldave válasza Lackooo84 (#262405) üzenetére


ldave
félisten

Jó, de az valami network probléma, ami estére már rendbe jöhet. Viszont ha nincs opció privát chatre, az nem egy pillanatnyi hiba, hanem egy megszűnt funkció (amiben a Sonynak elég nagy gyakorlata van...).

A Slime draws near! Command?

(#262408) nemorino


nemorino
tag

Ha nem töltöm le csatlakozik a gép a PSN-re? Tudok egyáltalán digitális játékokkal játszani, ha nem elsődlegesre van állítva a fiókom?

[ Szerkesztve ]

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#262409) Wesder


Wesder
félisten

Új nyereményjàtékot hoztunk nektek, ezúttal egy Ori Bundle-t nyerhettek. (Ori & The Blind Forest és Ori & The Will Of The Wisps)
Egyetlen plusz feltétel, hogy legyen legalàbb egy hozzàszólàsa a jelentkezőnek a topikban a sorsolàs kihírdetése elött.

Ori Bundle Sorsolàs

Sajnos a Blind Forest nem Play Anywhere cím.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262410) Lackooo84 válasza ldave (#262407) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Amikor ment a béta én ezt megírtam amúgy ide is, hogy mekkora szar lett ez az új party chat system, de senki nem bagózott rá, sőt még le is ugattak. Hát mondom akkójóvanakkó'... :DDD

The Truth is out there...

(#262411) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Megér hatezret a Days Gone? Vagy várjak még? Hátha olcsóbb lesz? :DDD

(#262412) Carlos Padre válasza Wesder (#262409) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Köszi, vittem ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#262413) RangerFox válasza KD6-3.7 (#262411) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyszer tuti olcsóbb lesz...

(#262414) oriic válasza KD6-3.7 (#262411) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS NOw-ban benne van. Ha trialod megvan még, annál olcsóbban úgysem fogod tudni végigjátszani. :D

Live-Die-Respawn

(#262415) Willhunting válasza Wesder (#262409) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Kölcsön Xbox nem jár mellé? :DDD

(#262416) Wesder válasza Willhunting (#262415) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, mert megy PC-n is.
Az első rész pont nem, de erre fel is hívtam a figyelmet. Simàn lehet olyan tag itt is, akinek jól jönne ha megnyerné. Sose lehet tudni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262417) cyberkind válasza .LnB (#262393) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont erre céloztam a beta meg a gameplay videók után, kb a vak is làtjatta, hogy ez egy nagy nulla. :D

Paranormal Cocktivity

(#262419) pulffy


pulffy
őstag

Nem jó a psn , gamelni lehet, de a social nem működik rendessen mióta frissített 8.0ra
Nálatok mi a helyzet?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#262420) Gery9112 válasza oriic (#262418) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Odyssey esetében is az volt az érzésem, hogy ezt a játékot hátráltatja az AC név, teljesen új IP-ként kéne kezelni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262421) Ronam válasza pulffy (#262419) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam se jó, errort dob. WS-37504-9

#Aguinaga: fasza, ez nálam kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#262422) Aguinaga válasza pulffy (#262419) üzenetére


Aguinaga
őstag

[link]

PSN: OldSlowhand74

(#262423) .LnB válasza cyberkind (#262417) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó páran így vélekedtünk róla itt. Seth is, én is, és még páran.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262424) Gery9112


Gery9112
őstag

Assassin's Creed: Valhalla Deep Dive trailer
A világ és a benne rejlő lehetőségeket mutatja be....azért 5:55-nél elhangzik, hogy a főszereplő szülei meghaltak..na vajon mi lesz a sztori? :DDD
Az érdekes, hogy a döntések a játék során fontosak és meghatározzák az élményt.....többek között a főszereplő nemének kiválasztása de ezt bármikor módosíthatjuk a játék során. Egy szerepjátéknak nem az lenne a lényege, hogy a döntéseidnek súlya van? :D Gondolom maradunk a kamu RPG vonalon.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262425) erahurka


erahurka
félisten

NFS Paybackben a második gyorsulási versenyes liga mi a franc? Megvettem a McLarent hogy az majd elég lesz, de állva hagynak. Oké, megvettem az elérhető legjobb autót, 301-es szinten van, 310 az ajánlott. Állva hagy. Mi a francot csináljak vele?

Ok feltuningoltam és sikerült, csak nem akartam minden pénzem elkölteni erre a szériára mikor még valszeg kell majd egy jó aszfaltos versenyre való kocsi is...

[ Szerkesztve ]

(#262426) erahurka válasza erahurka (#262425) üzenetére


erahurka
félisten

Remek két versennyel később megint kevés vagyok, ugyanúgy állva hagy..... Ez egyszerűen vicc. EASY fokozaton könyörgöm!

(#262427) RangerFox válasza erahurka (#262426) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Normalon Audi R8-cal megcsináltam minden drag racet. Ezt lehet használni utcai versenyeken is, nem is drága...

[ Szerkesztve ]

(#262428) EczkE válasza erahurka (#262426) üzenetére


EczkE
addikt

Menjel sakkozni, ott nem csal a gep. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#262429) Steve1207 válasza erahurka (#262426) üzenetére


Steve1207
veterán

Ebbe is van motor csere? Heat-ben is vehettem bármilyen erős kocsit, tuningolhattam mindenhova, a végén egy szinte kezdetektől elérhető RSR-el tudtam a speedtrap-eket is megcsinálni.

.

(#262430) hombre[EU] válasza Gery9112 (#262424) üzenetére


hombre[EU]
veterán

biztos gagyi lesz a story, a gameplay pedig ilyen semmilyen odyssey...de annyira jól néz ki (már megint) :D rohadt ubi tudja,hogyan kell gyönyörū világokat rajzolni
0:33-nál mi az már :) epic

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#262431) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Remélem mindenkinek tetszik az új ápdét. :DDD Mivel senki nem ragel, így csak erről lehet szó... :DDD

The Truth is out there...

(#262432) EczkE


EczkE
addikt



Ma egy ilyen uzenetet kaptam ps messagesben.

Asszem mindenféleképpen!

(#262433) Frod válasza Gery9112 (#262424) üzenetére


Frod
addikt

Egyébként most viccet félretéve, ha nem lenne ott az AC név, és tegyük fel a Sony adná ki, vajon erre is mindenki hirtelen magához kapna?
Mert settingtől függetlenül, én most játszom a Tsushima-t, nagyjából a felénél tartva kb, és amit látok ezt hozza teljesen ez a cím.
Aki bírja az openworld, táborfelszabadítós, kamurpg-s/skillfás cuccokat szerintem ugyanúgy örömét leli benne.
(Csak gondolom ezt is lesz vagy 150ó maxolni)

Do you see the white shadow?

(#262434) gyuromoj válasza EczkE (#262432) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ideje volt egy új appnak szerintem, csak legyen jó. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#262435) Bad Pritt válasza Frod (#262433) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez amúgy egy remek kérdés és lassan három éve releváns.
2017 első felében kijött a HZD, amiért odavoltak az emberek, szép, jó, egyedi, épp csak középszerű sztorival. Fél évvel később jött az AC Origins, ami szvsz minden téren fölé nőtt, jól változtatott az AC formulán, de kicsit nagy volt, túl sok ismétlődéssel.
2018 második felében jött a Spider-Man, majd nem sokkal később az AC Odyssey, majd fél évvel később a Days Gone. A Spider-Mant eladta a feeling, az összelopkodott harcrendszer meg a jól megírt fősztori, de emellett egy alapvetően üres, felhőkarcolókkal teli városban kellett repetitív feladatokat végrehajtani, az Odyssey meg hirtelen belenőtt a Witcher 3 méretébe, ember legyen a talpán, aki mindent felfedezett és megcsinált benne unalom nélkül. A Days Gone-t eladta a motorozás meg a zombihordák, senki nem fog rá emlékezni pár év múlva (Infamous sors).
Most itt a Tsushima, megint open world, megint ismerős lehet az avatott szemnek az egész játék valahonnan, de a szamuráj körítés sokat dob rajta, aztán a Miles Morales talán kisebb lesz, mint az előző, de nem érzem akkora váltásnak (főleg a mai bossharc videó után), a Valhalla meg ismét pokoli nagynak tűnik rengeteg mindennel, talán végre kicsit változatosabb feladatokkal.

Külső szemlélőnek tényleg azt lehetne csak mondani, hogy amelyik téma közelebb áll hozzá, arra nézzen rá, évek óta azt érzem, hogy nincs köztük akkora különbség, amekkorát néha belelátnak egyesek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262436) erahurka válasza RangerFox (#262427) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom ha jó kártyákat nyertél meg lehet. Rájöttem közben a taktikára, nagyon kell figyelni mert csak tökéletes váltásra ad nitrót, szóval kettes fokozat után folyamatosan nitró, és ha tökéletes pozícióban van a vonal, váltás, aztán megint nitró. Így le tudtam nyomni.

De kár hogy nem lehet átépíteni egy autót más-más versenytípushoz, mert most meg jól jönne a sima versenyekhez, mert most már kevésnek érzem a 180-as Hondát 320-as ajánlás körül. Megszereztem az egyik Derelict Nissant és felhúztam 315-re, remélem elég lesz a fejezet végéig.

(#262437) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami játékot, aminek jó sztorija van, nem túl rövid és nem olyan vontatott, mint az RDR2. Ja és jó lenne, ha 10k alatt lenne az ára (lehet lemezes használt is).

Amik megvoltak:
- TLOU
- Uncharted összes
- SipderMan
- GoW
- AC-k

TombRaider-nek nekiálltam de valahogy nem fogott meg.

Köszönöm :R

(#262438) RudY válasza Jim74 (#262437) üzenetére


RudY
addikt

Days Gone?

(#262439) Jim74 válasza RudY (#262438) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R. Azt elfelejtettem írni, hogy a zombi hunting nem vonz annyira :DDD .
A TLoU is necces volt már a szörnyeivel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#262440) Bad Pritt válasza Jim74 (#262439) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Batman-ek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262441) Steve1207 válasza Jim74 (#262439) üzenetére


Steve1207
veterán

HZD, Infamous? Utóbbi kb mint a Spiderman, nagyon pörgős.
Vagy mi van az ilyen Detroit jellegű játékokkal (igaz ez más stílus, de mégis érdemes)? Azok is megérnek egy végigjátszást, ha nem kettőt.

[ Szerkesztve ]

.

(#262442) Jim74 válasza Steve1207 (#262441) üzenetére


Jim74
nagyúr

Detroit megvolt, kifelejtettem a listából.

HZD-n gondolkodom. Infamous-ról nem tudok semmit.

HZD elég megosztó itt a fórumon, ezért félek tőle. RDR2-t pl. megvettem 12k-ért, aztán kb. 1 órát játszottam vele. Sajnos digitálisan vásároltam meg, így eladni sem tudom...

(#262443) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok, bocsi de megint mi a retkes kóchenger van a PS online-al???
Egyszer ülök ide este, de ez a retek megint kéri, hogy fizessek elő a pluszra, mert kell. 1 évig még meg van hosszabbítva?
2 hete ugyan ez volt! Megint hiba van???
Retekhalom!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#262444) L_ajos


L_ajos
őstag

Akkor lehet várni az update update-jét :D - nagyon faxa hogy nem működik a gép kb online mókákban...

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#262445) Lackooo84 válasza gyuromoj (#262434) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, csak kár, hogy visszafelé fejlődünk... Nem lesz push 2020-ban??? Röhej!

The Truth is out there...

(#262446) saelin válasza Lackooo84 (#262445) üzenetére


saelin
veterán

Én azt úgy értelmeztem, hogy csak a ps message alkalmazás nem fog a push-olni. Gondolom szépen leépítik hogy átszokjon mindenki az újra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262447) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!

CoD-ban más is tapasztal problémát megosztott PS+ fiókkal a frissítést követően?
Van az én fiókom, ami magyar és ezen a PS-en elsődleges, erre van vásárolva a PS+. Barátnőm fiókja amerikai és másodlagos ezen a PS-en. Ő kapja ezt a hibát:

Ezután újraindította a játékot és be is tudott lépni a multiplayer részbe, de az kidobálta őt a hálózatra hivatkozva.

Idáig gond nélkül ment.
Viszont ha átlép az én fiókomba, akkor tud játszani a CoD-dal.
Van valakinek valamilyen ötlete erre? Mostantól megszüntették ezt a PS+ megosztást?

Érdekesség, hogy a Tannenbergbe be tudott lépni és játszani.

(#262448) Crucio válasza Crucio (#262447) üzenetére


Crucio
aktív tag

Valószínűleg csak le kellett írnom. Most az egész estés próbálkozás után hirtelen működik :))
Közben redditen: [link]

(#262449) Catman válasza Jim74 (#262442) üzenetére


Catman
aktív tag

HZD-t én is csak ajánlani tudom. Sokan szidják itt a sztoriját, pedig szerintem az egyik legjobb, amivel eddig találkoztam. Nekem jobban bejött, mint pl. a Witcher3. Egyedül a legvége volt kicsit csalódás, de mindenképpen érdemes belevágni.

Akiknek a sztori nem jött be, azok valószínűleg nem olvasták végig a mindenfelé összegyűjthető kis történet morzsákat. Ebben az esetben érdemes a végén elolvasni pl. ezt: [link] (spoiler!)

[ Szerkesztve ]

(#262450) FunPro válasza Catman (#262449) üzenetére


FunPro
senior tag

Az a játék olyan meh.

Nem rossz játék, kifejezetten csinos darab. Csak valahogy mégis olyan meh. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.