Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262801) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány usernek már valahogy elérhető az új store [link]

Live-Die-Respawn

(#262802) 30z.Samu válasza Ronam (#262797) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a játék tényleg egy vicc, kb minden szempontból.

Sic Parvis Magna

(#262803) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ha már kérdezősködünk (nem negatívkodni szeretnék, csak kíváncsi vagyok) - PS4 tulajok/ex-tulajok közül:
Ki az, aki nem rendelt még elő PS5-öt? (én)
KI az, aki nem is tervezi PS5 vásárlását és miért? (biztos veszek, de csak jövőre valamikor)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#262804) 30z.Samu válasza koncsik (#262803) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én alapból nem terveztem idén PS-t venni. Mondjuk Xbox-ot sem, csak tudod, az ember tervez... :D

Sic Parvis Magna

(#262805) GEIL válasza koncsik (#262803) üzenetére


GEIL
addikt

Tervezem venni a PS5-öt...mert az árából max. egy középkategória teteje VGA jönne ki egy PC-be......de megvárom, hogy csillapodjon az első roham meg hype....jöjjenek ki az első tesztek (youtube...stb stb) és részletes inditási - beállítási - sony account bejelentkezés...stb stb videók......magyarul látni akarom hogy mit kapok és tényleg tetszik-e......úgyhogy kb húsvét környéke az reális lehet a vételre...addigra már tuti érkeznek újabb szállítmányok a cuccból.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#262806) Sanyi.mTs válasza koncsik (#262803) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én nem rendeltem elő.
visszagondolva, mindig a slim gépeket vettem (ps2, ps3, ps4), most is kivárom, van még elég játékom, amivel nem játszottam ps4-en.

(#262807) GEIL válasza Sanyi.mTs (#262806) üzenetére


GEIL
addikt

Nekem nem a játékkal van a gond...hanem a 30 fps-sel :D Grafika tőlem maradhatna olyan mint PS4-en, de 2020-ban lépjünk már feljebb a 60fps-re legalább. ;] :o :(( :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#262808) 30z.Samu válasza GEIL (#262807) üzenetére


30z.Samu
félisten

Arra leszek kíváncsi, hogy ezt a célt mennyire fogják szem előtt tartani.

Sic Parvis Magna

(#262809) TCr válasza marilllyo (#262790) üzenetére


TCr
veterán

Nekem Chrome-mal nem megy a belépés már hónapok, de lehet évek óta.
Email cím + jelszó beírása után rákattintok a bejelentkezésre, el is kezd tölteni, aztán nem történik semmi azon kívül, hogy visszatesz a főmenübe, de bejelentkezve nem vagyok.
FF-szal gond nélkül megy.

(#262803) koncsik: nem rendeltem elő, mert bőven van még mivel játszanom PS4-en.
Majd akkor váltok, ha elfogy a jelenlegi generáció. (Vagy ha megindul a vezérhangya)

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262810) RudY válasza TCr (#262809) üzenetére


RudY
addikt

(#262811) TCr válasza RudY (#262810) üzenetére


TCr
veterán

Köszi, láttam, de Chrome-ban még csak hasonló beállítás sincs.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262812) penge111 válasza koncsik (#262803) üzenetére


penge111
addikt

Szia, én nem rendeltem elő és nem is tervezek venni még kb. egy évig.

Okai:
- annyi játékom van még hátra ebből a generációból, hogy bőven egy évig elvagyok,
- jövőre 2 év garanciát adnak majd rá,
- talán esik majd a konzol, de a játékok ára tuti,
- számomra kevés címmel nyit, ami érdekel,
- előbb egy komolyabb 4k tv-t szeretnék.

De, természetesen motoszkál bennem, hogy kellene, az oka triviális. 40-en múltam, sajnos sorra halnak az ismerősök, rokonok, a legfiatalabb 37 éves volt. Ilyenkor elgondolkodom, hogy ez akár velem is előfordulhat, és akkor ugye megvontam ezt magamtól... :U Mindegy ez az én hülyeségem, és el is szoktam ezeket a gondolatokat hessegetni magamról.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#262813) Rage47 válasza penge111 (#262812) üzenetére


Rage47
veterán

én is gondolok ilyesmire mostanság sajnos...

amúgy a mostani játékokat is játszhatod rajta, csak jobb minőségben, halkabban, gyorsabban betöltve. :)
én sem szándékoztam most venni amúgy, mindenképp megvárom, hogy mik a vélemények. és amúgy lehet még tavasszal sem lehet kapni, ha megint elkapodják :D szóval nemtom, mikor váltok PS4-ről.

[ Szerkesztve ]

(#262814) RudY válasza TCr (#262811) üzenetére


RudY
addikt

Nem akarom erőltetni, pedig de: chrome://flags és ott már megtalálod: SameSite by default cookies

(#262815) TCr válasza RudY (#262814) üzenetére


TCr
veterán

Köszönöm szépen! :R
Disabled, majd restart és a helyzet változatlan.
Mindegy, nem vágok eret magamon, bőven jó a FF arra a heti kb. egyszeri belépésre.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262816) nemorino válasza penge111 (#262812) üzenetére


nemorino
tag

Tökéletesen megfogalmaztad, minden egyes ponttal egyetértek, pont ugyanezen okból nem veszek idén PS5-öt én sem.

(Nyugi, ha komoly betegséggel küzd az ember, akkor nem a PS5 játékidőt sajnálja, hanem azt az időt, amit a szeretteivel tölthetett volna. Azon kívül semmi sem számít, pénz, karrier, hobbi, szenvedély, minden értelmét veszti, csak a család, esetleg a barátok maradnak.)

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#262817) Aciduzzu válasza marilllyo (#262790) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nálam simán megy.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#262818) erahurka válasza oriic (#262801) üzenetére


erahurka
félisten

Tipikus tabletre optimalizált reszponzív fosadék ami PC-n vagy laptopon fél óra görgetést jelent a három kijelzőnyi helyet foglaló ikonok és képek miatt. :(((

(#262819) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az még mindig vicces, hogy egyelőre külön nem kapható a Doom Eternalhoz a Year One Pass. Valamikor eltávolításra került a storeból, pedig szerettem volna megvenni :U Azért kiváncsi lennék mi az oka ennek, mit szerencsétlenkednek a Bethesdánál :U

Samu: lehet, nem figyeltem pontosan, de nemrég még elérhető volt, egy ideje már nincs a storeban.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#262820) 30z.Samu válasza Scholes9 (#262819) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem akkor, amikor fel lett vásárolva a Beteshda?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#262821) ldave válasza erahurka (#262818) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom ha az oldalletöltési adatokból azt látják, hogy az emberek kétharmada mobil eszközről nyitja meg a Store-t, akkor arra fognak elsősorban felületet tervezni.

A Slime draws near! Command?

(#262822) tboy93 válasza kasager90 (#262799) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia!

Működés kozben mozgasd meg kicsit a hdmi-t, nem megy-e el a kép, telepitsetek egy játékot a bluray olvasot hasznalva es probald ki a kontrollereket valamilyen akciojatekban, hogy nem-e huznak a joyok vakamelyik iranyba. Vasarlas utan ha mar nincs gari, akkor erdemes elvinni egy konzolboltba es ujrapasztaztatni, kitakarittatni.

Vasarlas utan ha az elado nem csinalta meg, akkor bealitasok menuben inicializalas es visszaall a rendszer alap allapotba. Regisztrálsz a neten egy sony accountot, majd siman bejelenkezel a ps-en.

Tiltastol nem kell felni, ezeket meg nem tudtak feltorni.

(#262823) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Változott a fórum design?!

(#262824) KaitouP válasza KD6-3.7 (#262823) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja, de nem mindenkinek jön be megfelelően, legalábbis nekem nem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#262825) .LnB válasza KaitouP (#262824) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:F What?
Mi változott? Még egy logout bejegyzést se látok a témában.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262826) Bad Pritt válasza koncsik (#262803) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért nem veszek, mert jelenleg feleslegesnek érzem. Ahhoz drága, hogy szebben, jobban fussanak a PS4 játékok, a nyitócímek közül csak a Demon's Souls érdekelne, azok mellett Miles Morales, Forbidden West jönnek PS4-re is. Plusz egyéni vélemény, de egy generáció pont elég volt a PS-féle openworld gyűjtögetős akció tps-ekből. :D Miles Morales is ilyen lesz, Forbidden West is, új God of War is tuti, stb stb...
Amivel biztos el lehetne adni nekem egy PS5-öt az a Bloodborne 2 vagy Uncharted 5, minden más ráér majd a generáció második felében.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262827) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#262826) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy Uncharted 5-ért én is eladnék házat, lovat. :C

Sic Parvis Magna

(#262828) EczkE válasza .LnB (#262825) üzenetére


EczkE
addikt

Asszem mindenféleképpen!

(#262829) .LnB válasza KaitouP (#262824) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, megvan. Mobilon...

#262828EczkE
Megtaláltam már a topikot, ahol szó van róla. Nem mobilról fórumozok, ha meg igen, akkor is asztali nézetben. De kipróbáltam, vagány lett szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262830) Gery9112 válasza 30z.Samu (#262827) üzenetére


Gery9112
őstag

Remélem nem jön, ettől az új Naughty Dog vezetéstől ne. :DDD
Plusz szépen lezárták a történetet, ha nagyon új részt akarnak akkor Chloe + Nadine páros egész jó volt a Lost Legacyben. Helyenként szerintem jobb volt mint az alapjáték.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262831) Bad Pritt válasza Gery9112 (#262830) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is úgy gondolom, hogy a Lost Legacy-t kéne folytatni, Chloe, Nadine, Sam vonalon.
Vagy ha nagyon bátrak akarnak lenni, akkor ugornak 20 évet és a kislány lesz a főszereplő, továbbviszi a hagyományt, csak ott vigyázni kell, nehogy Last of Us utánérzés legyen. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262832) 30z.Samu válasza Gery9112 (#262830) üzenetére


30z.Samu
félisten

Drake nélkül fura volt, de összességében szerintem is működött a koncepció. :)

Sic Parvis Magna

(#262833) erahurka válasza ldave (#262821) üzenetére


erahurka
félisten

De ha már reszponzív, miért nem írják meg úgy, hogy monitoron is használható legyen?

(#262834) .LnB válasza Bad Pritt (#262831) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg lennék lepve ha nem Cassie lenne a következő Uncharted főszereplője.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262835) Lackooo84 válasza oriic (#262801) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Uhh hát ez elég trash. Ennyire futotta tőlük, egy fehér rikító hátteres vakító szarra? Tegnap néztem a vásárolt játékoknál már az új felület van, hát elég fapados, szégyen ilyen oldallal előrukkolni főleg egy ekkora cégnek. Még egy szaros szűrés opció sincs, vagy kereső. Szépen végiggörgetheted az összes cuccod, ha meg akarsz valamit találni. Egyetlen előnye, hogy nem kell 20 játékonként lapozni...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#262836) .LnB válasza Lackooo84 (#262835) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt te direkt csinálod? Az elmúlt hónapban, bármi Sony, Playstation vonatkozású infó jött, neked habzott a szád. Mi a baj?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262837) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#262832) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából szerintem az alcímekkel ügyesen játszottak, mert az első részé ugyan nem Nathanre utal egyértelműen, de azért kicsit mégis.
Így volt négy rész, ami egyértelműen róla szólt, majd az ötödik Lost Legacy címen szintén nem Nathanre utal elsősorban, de azért mégis, a végén azzal a naplementés jelenettel szerintem azt mutat(hat)ják, hogy ez a három szereplő fogja tovább vinni az ő örökségét. Csak ahhoz akkor kell egy kövi rész. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262838) ldave válasza .LnB (#262836) üzenetére


ldave
félisten

Van az a vicc vadászról és a medvéről, róluk mindig az jut az eszembe.

A Slime draws near! Command?

(#262839) Bad Pritt válasza .LnB (#262836) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyanezt akartam épp írni, hogy nem volt semmi, ami tetszett volna neki az elmúlt hónapokban. :D
Nem csak Sony vonatkozású, Mafia Remake is pl.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262840) .LnB válasza ldave (#262838) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, ő mint ha tényleg azért járna ide. [link] :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262841) F-ECT$ válasza penge111 (#262812) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyenkor elgondolkodom, hogy ez akár velem is előfordulhat, és akkor ugye megvontam ezt magamtól...

Érdemes beosztóan élni, viszont ha semmire sem költöd el azt, amit megtakarítottál, akkor nem sok értelme volt :) Alapvetően én is inkább az összegyűjtőm rá a pénzt és csak utána veszem meg típus vagyok, de vannak olyan dolgok, amikre "elszórom" a pénzt. Mondjuk a PS pont nem ilyen, igyekszem a lehető legjobb ár/érték arányt kihozni belőle.

Dive ever, work never.

(#262842) Lackooo84 válasza .LnB (#262840) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert minden szar azért. Majd ha lesz valami jó, akkor dícsérem. Bocs, de nem vagyok az a seggnyaló fanboy fajta. Minden csak szarabb lesz, a játékok drágulnak, elveszik a fasza party chat rendszert, most meg ez... Nem csoda, hogy már bekapcsolni sincs kedvem a gépet...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#262843) Gery9112 válasza Bad Pritt (#262837) üzenetére


Gery9112
őstag

A vonatos pálya a végén totál Uncharted 2 élmény volt......na jó azt hiszem meló után feltelepítem újra a 2. részt. :DDD
Talán abban is volt szerintem jobb a Lost Legacy, hogy hiába nem volt olyan hosszú de legalább nem ült le a sztori. A 4. rész helyenként nagyon belassult, ami helyenként jól állt neki (pl. a kalózkolónia mert van idő körbenézni) de amikor nekiálltak lelkizni és huszonkettedjére is elismétlik, hogy megéri? biztos? megéri? ....na azokból lehetett volna kevesebb.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262844) 30z.Samu válasza F-ECT$ (#262841) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem érdemes azt az elköltött pénzt, eltöltött időt sajnálni, ami örömmel tölti el az embert, szórakoztatja. Persze fontos a mérték itt is, de az ember ne vonja meg magától azt, amit szeret.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#262845) .LnB válasza Lackooo84 (#262842) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Mert minden szar azért."

Jó, hát így érthető. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262846) Lackooo84 válasza .LnB (#262845) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgy értem, minden szar, amiért károgok. Ok nélkül nem szoktam. Vagy neked pl. ezek amiket előbb felsoroltam tetszenek ugye? :U

The Truth is out there...

(#262847) .LnB válasza Lackooo84 (#262846) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ennél egy fokkal "leszarom"abb típus vagyok. :) Mivel tudom, hogy nincs értelme puffogni, ezért nem is puffogok ezeken. Semmi se lesz jobb, ellenben csak felcseszném magamat. Az meg nem jó semmire. :) Az árak húzósak az tény, de majd lesz valahogy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262848) tboy93


tboy93
nagyúr

Egész jókat lehet ökörködni ezzel a Payback-el. A sztori nulla, a grafika sem egetverő, de ilyen néha leülök kicsit autókázni dologra teljesen OK. Faszán lehet benne szépítgetni az autókat, még ez az autós kártyás dolog is egészen elviselhető szerintem. Csak nem szabad komolyan venni, a versenyzés annyira reális kb mint a Mario Kartban, csak banánhéjak nélkül :D

(#262849) Lackooo84 válasza .LnB (#262847) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs értelme, és 1-1 dolognál még nem is puffog az ember, max magában. Na de amikor zsinórban ömlik a szar, akkor azért már eldurran az ember agya... :DDD

The Truth is out there...

(#262850) .LnB válasza tboy93 (#262848) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Crew 2 jobb.
(kivéve a tuning-ot, az tényleg zsír az NFS-ben: csak az RWB!)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.