Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262201) Mezcal válasza .LnB (#262200) üzenetére


Mezcal
addikt

Nincs pénz VGA-ra, megértem, de PS5-re van, hogy a PS4 játékokat 60FPS-sel futtathasd. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262202) Frod


Frod
addikt

Tegnap kezdtük a Division 2-t a srácokkal, nem rossz a látvány, de olyan nagyon "konzolos".
(Látom rajta, hogy ultra-n mondjuk biztos gyönyörű lehet a játék pc-n, de itt ezekkel a kevésbé éles textúrákkal, hát...)

Valamint csalódás, hogy oké, van benne HDR, de megintcsak semmi opció arra, hogy a Pro konzol egy kicsit többet tudjon kisajtolni belőle: se felbontás, se fps opció.

Do you see the white shadow?

(#262203) .LnB válasza Mezcal (#262201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Több mint 2 éve nincs VGA abban a PC-ben. Egy percig sem hiányzott. Most vegyek egy hónapra bele egyet, hogy utána megint csak ott álljon? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262204) Bogyi007 válasza .LnB (#262200) üzenetére


Bogyi007
veterán

Johhny5 robit nem bántani! :)) Ifjúkorom egyik kedvenc filmje volt, a film végén a finálé Bonnie Tyler - Holding Out for a Hero zenéjével sokáig a kedvenc jelenetsorom volt.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#262205) .LnB válasza Bogyi007 (#262204) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Picúrnak is tetszett. :) Oldschool Wall-E.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262206) Gigicuci válasza S e t h (#262191) üzenetére


Gigicuci
senior tag

nálam élményben már karcolja a Last of Us-t és Tsushimát, ha az utóbbi idők termését nézem.

na akkor én is beszerzem, hangulatos játéknak tűnik. Köszi az ajánlót.

(#262207) Zoleee83 válasza S e t h (#262191) üzenetére


Zoleee83
addikt

Örülök hogy bejött a széria. :)
Én úgy ajánlottam neked fenntartásokkal, hogy az első (legjobb) része nekem teljesen kimaradt, mert akkoriban nem volt gépem hozzá.
Rengeteg pozitív tesztet olvastam a felújított első részről, így én is beszerzem mindenképp.
(Állítólag elég rég készül a Mafia 4, lassan jönnek majd valszeg hírek arról is.)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#262208) S e t h válasza Zoleee83 (#262207) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja köszi (ismét), hellyel-közzel azonos az ízlésünk, figyelem mi jön be neked. :)

Válaszolva egyik fenti kérdésre, nem játszottam az első rész korábbi kiadásával, ezért nálam újszerű az élmény és üt mint a IC.
Mintha egy filmet néznék, az átvezető videók döbbenetesek, a játék megjelenítése a legjobbak között van, a sztori meg, áááá, látni, játszani kell.
Múlt század eleji gta nagyon jó sztorival. Olyan dialógusok vannak benne, hogy időnként azon kapom magam, hogy az elhangzottak súlya miatt elfelejtem nyomni a next gombot.
A karakterek megjelenítése, arcjátéka annyira részletes, hogy időnként a szájukba adott néhány szó is soknak tűnik, többet fejez ki a szótlan tekintet.

szerk:Mafia 4?
Jaj.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262209) tboy93 válasza S e t h (#262208) üzenetére


tboy93
nagyúr

Így végigjátszva mindhármat, milyen sorrendben ajánlod játszani őket? Van a részek között bármilyen átfedés/utalás?

[ Szerkesztve ]

(#262210) .LnB válasza tboy93 (#262209) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel a második, kicsit viszi tovább az első sztoriját, ezért nem ajánlott az első előtt játszani, még ha színvonalban nem is egy szint. A harmadik meg semmilyen körülmények között nem ajánlott. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262211) Gery9112 válasza tboy93 (#262209) üzenetére


Gery9112
őstag

Mindenképp az elsővel és személy szerint én ott abba is hagynám. :DDD A második rész csalódás volt az első után.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262212) FunPro válasza Gery9112 (#262211) üzenetére


FunPro
senior tag

Én ezt már sokszor írtam, de számomra az egy olyan szinten rosszul öregedett, hogy a kettőt jobban élveztem. :B
Sztoriban sokkal erősebb az egy, de a játékmenet túlságosan frusztráló.

Mondjuk az is igaz, hogy én csak 1 max. 2 éve vittem ki őket először, úgyhogy nálam nem volt nosztalgia faktor.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#262213) Zoleee83 válasza .LnB (#262210) üzenetére


Zoleee83
addikt

A harmadik résznél a zenét , és az autókat tudom óriási pozitívumként felhozni.
Már akinek bejön a blues/rock zene + az izom autók. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#262214) S e t h válasza tboy93 (#262209) üzenetére


S e t h
nagyúr

A minőségbeli eltérések miatt számomra a 3,2,1 tökéletes, fordított evolúció, de masszívan fejlődés.
Ha fordítva játszottam volna, akkor sírok.

Jelenleg az első rész annyira 2020, megjelenésben, sztoriban, hogy utána a másik kettő homlokráncolásra adhat okot, pedig azok sem rosszak önmagukban, de az elődhöz viszonyítva csúnyán elvéreznek minden tekintetben.

Én 1-2 olyan utalással, illetve szereplővel találkoztam, ami miatt utána kellett olvasom, mert homályos volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262215) Gery9112 válasza FunPro (#262212) üzenetére


Gery9112
őstag

Úgy nem csodálom, a két játék megjelenése közötti 8 év eléggé sok idő. Ha ma kellene játszanom az első résszel biztos letörölném legkésőbb a versenyzős küldetésnél. Az első részről a történeten kívül annyi maradt meg bennem, hogy nagy volt a gépigénye és amikor csak lehetett mentettem :DDD.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262216) cyberkind válasza FunPro (#262212) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem volt ez annyira vészes, a gameplay néhol már 2002-ben is gyér volt, utána meg rosszabb, de bőven nem egy TES Arena Daggerfall a DOS-ban, ami akkor is "kihívás" volt, most meg kb a lehetetlen mértéke. :)

Paranormal Cocktivity

(#262217) S e t h válasza Zoleee83 (#262213) üzenetére


S e t h
nagyúr

A harmadikban ami a legjobban tetszett az a választási lehetőség.
Nem kell nagy dologra gondolni, de nekem piszkosul hiányoznak a mai játékokban a döntési lehetőségek, amelyek alternatív utakra viszik a játékost.
Kotorban, Mass effektben ment, manapság még nagyítóval kell keresni.
Itt azért volt 3-4 ending, amiért a programozóknak meg sem kellett izzadni, de ezzel viszont elérték, hogy fórumokon a játékosok elemezzék, hogy vajon mi a jó avagy rossz döntés egy adott karakter esetében.

A zene, hát apám, nélküle nagyságrendekkel gyengébb produktum lett volna, veszettül élveztem a vezetést miközben a Rolling Stones bömbölt.

A dlc trió meglepően jól sikerült, három különálló sztori, a kisvárosi rasszista seriff története egy adrenalin bomba.

Az alvezéreket is kedveltem és bár kellett nekik grindelni, de cserébe jöttek a brutális fegyverek, autók és segítség az olasz maffia ellen.

Mint a maffia sorozat része nem is értelmezhető, de különálló játékként szerintem frankó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262218) cyberkind válasza S e t h (#262217) üzenetére


cyberkind
félisten

A 3-ban a gameplay volt szar, az open world kombóval, amúgy a sztori, a hangulat és társai nagyon ott vannak, a grafika meg sok esetben szar, néha meglepően jó, mondjuk magam se értem mi értelme volt ezt a grafmotort kifejleszteni, minthogy a 2. rész után itt is megvegyék az Unreal-t.

Paranormal Cocktivity

(#262219) .LnB válasza S e t h (#262214) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Én 1-2 olyan utalással, illetve szereplővel találkoztam, ami miatt utána kellett olvasom, mert homályos volt."

Ennél azért kicsit többről van szó. Mivel a második részben van egy küldetés, Amiben megölitek Tommy-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262220) Gery9112 válasza .LnB (#262219) üzenetére


Gery9112
őstag

Így van. Ennek megértése nélkül nem lehet érteni azt a küldetést.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262221) pedro7610


pedro7610
újonc

Sziasztok!
Valaki esetleg járt már úgy,hogy a ps fiókot és az ea fiókot nem tudta összekapcsolni?
Bárhogy próbálkozok nem megy!
Esetleg valakinek ötlet?

(#262222) S e t h válasza Gery9112 (#262220) üzenetére


S e t h
nagyúr

Melyik volt az?

Ja most olvasom Lnb láthatatlan betűít.
Igen, ott nem vágtam miről van szó, mondom ez milyen küldetés volt?
Aztán az első rész játszása során világosodtam meg, de ettől még nem játszottam volna "fordítva", mert annyira gáz a második az első után.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262223) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok érdeklődnék hogy Ps+ból letöltött majd végigjátszás után törölt játékokat aktív előfizetés mellett a könyvtárból ismét vissza lehet tölteni és akkor a mentéseim is meg lesznek? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#262224) RangerFox válasza Szilágyi84 (#262223) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen és igen (feltéve ha feltöltötted a felhőbe a mentéseidet, vagy külön lemented őket).

(#262225) Wlac válasza RangerFox (#262224) üzenetére


Wlac
Ármester

De ha a géppel nem történik semmi, olyankor is megmaradnak a HDD-n a mentések.

“The wha-"

(#262226) Steve1207 válasza pedro7610 (#262221) üzenetére


Steve1207
veterán

Úgy emlékszem vissza kell állítani a ps nyelvét angolra, utána beírni az ea-s jelszót és kész. Utána vissza lehet állítani magyarra.

.

(#262227) FunPro válasza Gery9112 (#262215) üzenetére


FunPro
senior tag

A versenyzősnél nem akadtam ki annyira. Nekem a pszichológiai mélypont az a tetőn volt, amikor 600 emberre (talán rendőrök?) jut 1 töltény.

Meg a pajtás küldi.
Meg az egész játék. :W

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#262228) hombre[EU] válasza Gery9112 (#262211) üzenetére


hombre[EU]
veterán

van több Mafia? ;] :D
szerencsétlen mindkét folytatás. az elsō rész valamit letett az asztalra, ezek meg munka nélkül akarták megfejni a nevét

Life, Uh, Finds A Way

(#262229) Gery9112 válasza hombre[EU] (#262228) üzenetére


Gery9112
őstag

Az első részen azért dolgoztak most :DDD. De a 2. és a 3. rész újrázása eléggé vicces. A 2. rész szarul futott ps 4 pro-n, amit nem tudom, hogy azóta sikerült patchelni. A 3. részt egy generáción belül kétszer adták ki és másodjára se sikerült minimalizálni a bugokat.

Ezért voltam úgy vele, hogy hiába tetszik az első rész újrázása a Hangar 13-nek nem adom a pénzem előre. Jó lesz majd pár patch után jóárasítva......

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#262230) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Metacriticen a FIFA21 74%on áll.
Na végre.A generáció végére megjött a tesztelők esze (vagy a bátorságuk)... ;]

(#262231) S e t h válasza ProEvoFan (#262230) üzenetére


S e t h
nagyúr

A fifával játszók esetében szokott felmerülni bennem, hogy mi az a tulajdonság, ami belőlem abszolút hiányzik, de bennük megvan, még rá nem jöttem. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262232) Bazsi1987 válasza ProEvoFan (#262230) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tudod ezzel mi baj, hogy akik nyomják nem érdekli őket a pont úgyis megveszik meg mellé fifa pintot, ea-t se érdekli mert dől a pénz... :(( nekem az utolsó részem a fifa 18 volt azóta tiszta vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#262233) Wesder válasza Bazsi1987 (#262232) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem a 20, úgy hogy elötte a 07-tel játszottam utoljàra, meg a 12-ből ha egy meccset jàtszottam sokat mondok. De ez valami katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262234) saelin válasza Wesder (#262233) üzenetére


saelin
veterán

Fifa 2004 volt az első és utolsó. :DDD

Haverokkal bazi sokat nyomtuk. Nem merem megtippelni hány óránk lehetett benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262235) Bazsi1987 válasza Wesder (#262233) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem az első a 99 volt mai napig emlékszek a fatboy slim zenére :D

(#262236) megyer11


megyer11
tag

Egyik fifa-t sem ismerem. Ezért csak kérdem, az offline részével nem lehet ellenni. Vagy muszáj mindig az online?

(#262237) ldave válasza megyer11 (#262236) üzenetére


ldave
félisten

Biztos el lehet lenni, de az pont olyan mint botok ellen játszani valami fps-t. Gyakorlásra egy darabig biztos szórakoztató, de az igazi játék mégis rendes emberi ellenfelek ellen lesz.

A Slime draws near! Command?

(#262238) RangerFox válasza megyer11 (#262236) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pont az idei részben bővítették a karrier módot, természetesen lehet játszani vele offline is. Az utóbbi években én is szívesebben játszom azzal, mint online FUT-ban.

(#262239) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Sziasztok!

Ps4-en létezik digitális formában olyan kategória régión belül, hogy "world"?
Azaz az egész világon jó?

PSN: OldSlowhand74

(#262240) ImACeltic válasza Frod (#262202) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én már megszoktam a "konzolos" grafikát az első pár órában. Division 1-et pont előtte próbáltam ki PC-n, magas beállításokkal 60 FPS-el. Talán még szebb is volt, de főleg a 60-ról 30 fps-re váltás volt a furcsa először. De ezt is megszoktam elég gyorsan.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#262241) F-ECT$ válasza ldave (#262237) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy jó AI ellen szerintem elég sokáig el lehet lenni (főleg ha nincs nagy tapasztalatod), legalábbis az első pár Fifa-val tök jól elvoltam offline is. Kérdés, hogy mennyire gyúrnak rá mostanában a gyártók az AI-ra...

Dive ever, work never.

(#262242) Woodslave válasza S e t h (#262231) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A 20-ra teljesen rakattantam. Azért nem sok olyan játékot tudsz mondani amivel októbertől augusztusig minden nap órákat tudsz játszani :U
Pénzt nem költöttem rá soha (mármint fifa pontra). Sajnos mivel nem tudtam benne olyan jó lenne amilyen szerettem volna inkább xar érzés volt játszani mint jó.

Amúgy a koncepció tök jó. Játszol fejlodsz egyre jobb csapatod van stb. Csak ugye a qrva pénz :D

Te érteni fogod a példát. Olyan volt mint a gyúrás ahol nézed az ifbb prokat (vagy ki milyen szeretne lenni) de inkább a folyamatos elégedetlenség van.. De legalább edzeni jó meg vannak jó fények néha ;] de a fifaban túl kevésszer :D

Szerencsére a 21-et már tudtam skippelni még egy évet nem dobok oda az életemből

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#262243) Kendek válasza Aguinaga (#262239) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A beváltható kódok régióhoz kötöttek, de a letöltött digitális tartalmak javarészt osztódhatnak a különböző régiójú account-ok között. Nem tudom, hogy egészen pontosan mire gondolsz, de általánosságban nincs olyan, hogy az egész világon jó, és nem is tudsz ilyen profilt (mármint World régiójút) létrehozni.

<-ƘƘ->

(#262244) Aguinaga válasza Kendek (#262243) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi a választ!

Konkrétan egy játékot akarnak digitálisan eladni, amikor megkérdeztük, hogy milyen régiójú, azt mondta az eladó, hogy "World"

PSN: OldSlowhand74

(#262245) Kendek válasza Aguinaga (#262244) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elég ritka az ilyen, de alapvetően az is, hogy kód formájában vásároljunk játékot. Kérdezz rá, hogy magyar profilhoz biztosan jó lesz-e, ha pedig szerinte igen, akkor meg amennyiben mégsem lehet beváltani, akkor fényképezd le neki és kérd vissza az árát.

<-ƘƘ->

(#262246) Aguinaga válasza Kendek (#262245) üzenetére


Aguinaga
őstag

Rendben, köszönöm!

PSN: OldSlowhand74

(#262247) Prime110 válasza saelin (#262234) üzenetére


Prime110
aktív tag

Nekem is akörül volt a vége, azóta semmi, talán 1 PES - lehet az a baj, hogy egyébként utálom a focit, így miért is játszanék focis játékkal? - de most sikerült beszereznem ezt és ez nagyon beszívott. Kiidegel, de csak hajt előre, akkora adrenalin van a játékban, hogy nem hiszem el, amikor egy lövés összehozása komoly harc és tényleg recseg-ropog a kontroller. Sosem törtem el kontrollert, de ez most érzésre közel áll hozzá, nem idegből, hanem, mert ilyen a játék irányítása sokszor! :) De legalább egy jó FIFA játékot találtam! :)

(#262248) gabe77taylor


gabe77taylor
újonc

Sziasztok! Doom Eternal multiplayer trófeáihoz keresnék partnereket (weapon expert & blood bath). Privátban rám írhatna és megbeszélhetnénk a részleteket ha van olyan akit szintén érdekel a téma. Három fő, private meccseken elég gyorsan össze tudja hozni ha jól tudom.

(#262249) S e t h válasza Woodslave (#262242) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elképzelhető, hogy a focihoz fűződő viszonyom az oka.
Nálam egyenértékű a balettel, egyiket sem nézném, vagy játszanék vele. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262250) Woodslave válasza S e t h (#262249) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Érdekes mert amúgy én se szeretem nem is érdekelt soha :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.