Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246901) Frod válasza .LnB (#246896) üzenetére


Frod
addikt

6490 a várható, ha a külföldi források helytállóak (19.99$)
Igen, Pass-ban egyből ott lesz.

Do you see the white shadow?

(#246902) Wesder válasza Frod (#246901) üzenetére


Wesder
félisten

És màr ma jàtszható. Könnyű platina.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246903) .LnB válasza hombre[EU] (#246900) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

4-5 órát? Én szombaton és vasárnap ~16-ot. :D Tegnap addig nem kapcsoltam ki konzolt amíg nem lettem gugoló bajnok. :) Ez így leírva fura, majd megtudod...
Jó a Netflix, már csak a The Last Dance-ért is megérte idén. Mi sokat nézzük mert kábel tvnk már nincs.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246904) wolf13 válasza Sordoran (#246899) üzenetére


wolf13
őstag

Igen, most rákerestem, nincs szállítás, több helyen is mailba küldik a kódot.

(#246905) Szabi®


Szabi®
addikt

Azt nem tudja valaki véletlenül hogy a HDR bekalibrálást amikor fel ajánlják a játékok ott mi a lényeg ? Mire kell figyelni. :F
Mert én automatice mindig tovább nyomon,de nem biztos hogy jó úgy :D

(#246906) Wesder válasza Szabi® (#246905) üzenetére


Wesder
félisten

Arra kell figyelni, amit ott kiír.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246907) Kendek válasza Szabi® (#246905) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Minden esetben írja, hogy hogyan kell beállítani. Annyi a lényege, hogy így van bekalibrálva a helyes fényerősség.

<-ƘƘ->

(#246908) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látom, hogy volt téma hétvégén. De egészen elképesztő, hogy a Hangar13 mennyire pofátlan egy bunkó banda. Azt tudjuk, hogy a Mafia 3 a megjelenéskor (és utána is sokáig) kész katasztrófa volt bugok terén. Erre ezek a majmok képesek a Mafia 2-t is arra a szintre hozni?! És úgy kiadni "Definitive" verzióként?! [link] Nézzétek ezt végig!

Én most engedtem el a Mafia Remake-et. Ezek képtelenek normális játékot kiadni a kezük közül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246909) stilo18 válasza Szabi® (#246905) üzenetére


stilo18
addikt

Van amikor azt kéri, hogy hány nites a megjelenítőd... Olyankor értelemszerűen megadod és az alapján állítja a csúcsfényességet a játék.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#246910) Zoleee83 válasza .LnB (#246908) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Én most engedtem el a Mafia Remake-et."
Én meg most raktam be a trilógiát wishlistbe, pont nem érdekelnek a bugjai, a hangulat bőven kárpótol érte. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#246911) .LnB válasza Zoleee83 (#246910) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem azért még te lennél megsértődve, ha valaki azt mondaná, hogy neked minden **** -t el lehet adni... :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246912) sxxorp


sxxorp
őstag

Össze ne vesszetek :)

[ Szerkesztve ]

(#246913) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#246910) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a komment lehetne az utóbbi pár év szállóigéje is, hangulat van ám mindenkinél, csak épkézláb játék alig van körülötte. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246914) Zoleee83 válasza .LnB (#246911) üzenetére


Zoleee83
addikt

Le lett már írva milliószor ez, megy a sírdogálás hogy bugos. Az, valóban, nem is kicsit.
Akinek megvoltak az előző részek ingyenesen megkapja/megkapta az újakat (kivéve az első részt, mert az most debütál konzolokon), aki meg meg akarta venni az meg elolvasta már 6 milliószor hogy bugos, max nem veszi meg.
Lassan be lehet tenni a topicba a radír, a LOU2 szivárgás, meg a milyen PS+ játékot kapunk dolgok mellé, hogy szar a Mafia... :U

@Bad Pritt - Jó hogy nem vagyunk egyformák, neked nincs, nekem van, jól van ez így. :D
Én pont így vagyok az összes sport és multijátékkal..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#246915) hombre[EU] válasza .LnB (#246903) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azigen :D akkor berántott
a squat minigame benne volt az eredetiben is ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#246916) S e t h válasza Zoleee83 (#246910) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt akartam én is írni.
Ha a hangulat kárpótol, akkor pár bugtól nem fog úgy hullani a hajam, mint egy dark soulstól.
Mindenki beárazza magának mennyit hajlandó fizetni, de tény, hogy ez így egy kicsit furán fest, kérdés milyen gyakorisággal van jelen a játékban.
Napi szinten találkozom bugokkal játékokban, igazság szerint az a ritkább ha egy játékban egyáltalán nincsenek.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246917) .LnB válasza S e t h (#246916) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnézted a videót amit linkeltem? Az után szerinted oké ez így?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246918) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#246914) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt úgy értettem, hogy dobják ki a hangulatosnál hangulatosabb játékokat a fejlesztők (Battlefrontok, AC-k, NFS-ek, Anthem, most a Mafia), csak épp a játék szutyok körülötte.
Nem vagyunk egyformák, tudatos vásárlói mentalitás kéne, ha valamit rossz minőségben adnak ki, akkor arra nem adunk pénzt, hiába hangulatos, meg fasza, meg először van a konzolon, mert csak azt mutatja a kiadó felé, hogy ennyi is elég a sikerhez.
Ha ilyen minőségű termékeket vásárolunk, az a vásárlói bázist árazza be, nem a terméket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246919) .LnB válasza hombre[EU] (#246915) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor vágod, jól van. :)
Játszattja magát. Meg hát azért én komálom az ilyen stílusú játékokat. Nagy kár, hogy az eredeti nekem kimaradt. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246920) Bad Pritt válasza S e t h (#246916) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem az a baj, hogy bugos, az a baj, hogy egy megúszós, cash grab szar lett a játék ezen a generáción.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246921) S e t h válasza .LnB (#246917) üzenetére


S e t h
nagyúr

És ez mennyi gameplay alatt jött össze? Hány percenként jött elő?
Kicsit színesebb összeállításra számítottam, de csak a dimenzióváltás ismétlődött. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246922) Tuomas válasza S e t h (#246921) üzenetére


Tuomas
addikt

A sápitozásból kiindulva én is többre számítottam, de szomorúan tapasztaltam, hogy ugyan az a glitch van benne, 3-4 helyszínen. Így elvett az életemből 3 percet. :(

[ Szerkesztve ]

We were here

(#246923) S e t h válasza Bad Pritt (#246920) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem kimaradt a Mafia sorozat anno, vélhetően most is így lesz, ti többet tudtok a hátteréről, én csak konstatálom, hogy össztűz alá került, vélhetően nem ok nélkül, de tuti vannak páran akik már csak nosztalgiából neki fognak ugrani.

Hogy nekik ez pozitív végkicsengésű lesz, vagy csalódnak, kiderül. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246924) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hát az eredeti akkoriban tényleg nagyot szólt, azt már nem lehet megismételni. Nembaj ügyes kis remake lesz ez...
Remélem azért a IX is sorra kerül, nekem az is nagy kedvencem :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#246925) .LnB válasza S e t h (#246921) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem tudom pontosan megmondani. Mivel a játékban emlékeim szerint nincs dinamikus időjárás változás, ez a játék eleje lehet. Persze az kérdés, hogy mennyi ideig körözgetett free roam-ban. De látom nektek mindegy. Elfogadóbbak vagytok akkor mint én. Én nagyon mérges lennék ha ilyennel találkoznék egy játékban. De persze nektek van igazatok. Ha csak egyszer kétszer jön elő az akkor minden oké, mert hát ki ne nézné el ezt a fejlesztőknek. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246926) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Notebook.hu elkezdte a leárazását a PS4 cuccokra, játékokra. PS Gold 12 hónap van 13500-ért náluk is már.

(#246927) Mr Chapel válasza .LnB (#246908) üzenetére


Mr Chapel
tag

1:30 körül tetszett az a mélygarázs :) :) :)

(#246928) cyberkind válasza .LnB (#246908) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt a D3T csinálta konzolra is, nem a Hangar 13, ők csak az elsőn dolgoznak, de jah, retek Hangar 13 mert szart csinált megint, de úgy, hogy nem is csinált semmit. :D

(#246929)Lackooo84
Nem tudom, talán mert ők lennének a hivatalos Mafia csapat, akik valszeg viszik tovább az egészet a 4. részre? Vagy csak, hogy szoktassák a népet beletették őket a játék elejére? Valami ilyesmi, de ezt nem ők portolták, max minimálisan, bár egy remake-hez kell az ember.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#246929) Lackooo84 válasza cyberkind (#246928) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor miért van tele hangar 13 logoval a játék? :U Az első animáció is amitől kiszakad a dobhártyám meg a fülesem membránja is a hangar 13-é...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#246930) .LnB válasza cyberkind (#246928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valóban.

"Now, before you get too worried about the full remake of the original Mafia included in Mafia: Trilogy, we’re hopefully still okay – that’s being developed by Hangar 13, while Mafia II: DE was mostly handled by D3t Ltd, who has worked in a support capacity on games like The Room and Shenmue III."

A magyar cikk amiben a videót találtam, abban a Hangar-t írták, az vezetett félre. (GSO)

De a Mafia 3-at a Hangar 13 csinálta nem? Azért jár a dicséret akkor is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246931) cyberkind válasza .LnB (#246930) üzenetére


cyberkind
félisten

Mármint a sima 3-ra vagy a Definitive-re gondolsz? A simáért megkapták már ami járt :D , de a Definitive is csak egy Deluxe kiadás átnevezve, ami csak azért történt meg, mert így beleillik az új palettába, és ha lesz 4, már nevében is más lesz, akár Hangar 13, akár nem, ha pedig nem szarják el az első remake-et, akkor egyenes az út a 4-hez, amit teljesen ők csinálhatnak megint, ergo, könnyedén szar lehet. :D

(#246932).LnB
Remek! :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#246932) .LnB válasza cyberkind (#246931) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Feltetted a kérdést, majd megválaszoltad. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246933) Scholes9 válasza .LnB (#246908) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez azért odabax :W

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#246934) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pokember a PS Plusban?

Sajat kep:

Live-Die-Respawn

(#246935) Wesder válasza oriic (#246934) üzenetére


Wesder
félisten

Nem rossz

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246936) oriic válasza oriic (#246934) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet csak Store bug, meglepodnek ha juniusi ez lenne.

Live-Die-Respawn

(#246937) Nayrobi válasza oriic (#246934) üzenetére


Nayrobi
őstag

Sok játékot szokott ingyenesnek írni a store, amik bekerültek valamilyen előfizetéses szolgáltatásba, szóval szerintem ez csak valamiféle bug. Ráadásul most került be psnowba, plusz a days of play miatt akciós, szóval nehezen hihető.

(#246938) Zoleee83 válasza cyberkind (#246931) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Mafia 4. már viszonylag régóta készül, valószínűleg 2021-ben érkezik is.
Annak ellenére, hogy kapott hideget-meleget, a játék jól fogyott.
Kb nyárra, késő őszre lehet várni a trailert.

2019 nov:
"Former-Hanger 13 developers and an unnamed journalist revealed that Mafia 4 is well on its way to being finalized. The developer has since assembled a small task force to tackle Mafia 4, and the leaker claimed motion capture for the game began “eight to nine months ago,” with an estimated 2021 release date."

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#246939) Frod válasza Nayrobi (#246937) üzenetére


Frod
addikt

Aranyszabály, hogy ha épp akciós, akkor tuti nem jön Plusba.
(előtte mindig full árra viszik fel, hogy lehessen szép nagy számokat írni, hogy valami 17.990 helyett van ingyen úgy, hogy amúgy minden második hónapban pl 2.990, pl.)

Do you see the white shadow?

(#246940) oriic válasza Nayrobi (#246937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ps Now-ra gondoltam en is eloszor, de masik jateknal nem latni a Plus logot. Tippem tovabbra is az h bug lesz, szoval inkabb erdekessegkent foglalkozzunk csak vele. :R

Live-Die-Respawn

(#246941) Lackooo84 válasza Frod (#246939) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hán én pont máshogy vettem észre, rengetegszer volt, hogy egy szarrá akciózott játékot megvettem, és az volt a kövi ajcsi aztán ment az anyázás... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#246942) Nayrobi válasza oriic (#246940) üzenetére


Nayrobi
őstag

Emlékszel, amikor elindult az ea access, csomó játékot úgy mutatott hogy ps+ban ingyenes és oldalakon keresztül ment a találgatás. Ezért gondolom hogy megint ez van.

(#246943) Ogre66


Ogre66
kezdő

Van lehetőség telorol a közösségek használatára vagy csak konzolrol? Ps appbol átirányítás az alkalmazásához,de azt mer nem támogatják.

(#246944) oriic válasza Nayrobi (#246942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Es valoban, emlekszem. :R

Live-Die-Respawn

(#246945) Mr Bond 007 válasza Lackooo84 (#246941) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Story of my life too. :O :D

(#246946) Carlos Padre válasza oriic (#246934) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ps now lesz az.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246947) S e t h válasza .LnB (#246925) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hol írtam hogy nekem mindegy?
Lehet, hogy Zoleee83 inkább játszik egy bugos játékkal a hangulata miatt, mint bármelyik COD, Fifa, hoki, kosárlabdás, farm szimulátoros gyöngyszemmel.
Mentesíti ez a játék készítőjét? Korántsem, viszont ha ő örömét leli benne, akkor mi a fájdalom forrása? A kiadó baja ha nem fogy annyi, aki meg keres egy Keresztapa filmek közeli élményt az megkapja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246948) Zoleee83 válasza S e t h (#246947) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan így, ahogy írod, inkább mint bármelyik évenkénti kosár, foci, hoki, cod, bf, és multis társaival. :K :R .

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#246949) keIdor válasza cyberkind (#246931) üzenetére


keIdor
titán

Egyébként ha ilyenek lesznek a Remake-ben is, akkor a négyet nyugodtan törölhetik is. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#246950) FunPro válasza S e t h (#246947) üzenetére


FunPro
senior tag

Az olyan játékokat érdekes módon csak azok szidják, akik nem játszanak velük.

A fifa pl. folyamatosan fejlődik. Utoljára a 18-at próbáltam, azóta biztos vagyok benne, hogy sokat lépett előre a játék.

Aztán lehet az is rálépett már a 2k féle paytowin mechanizmusra, már ami a single részt illeti. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.