Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246751) Wesder válasza Szabi® (#246749) üzenetére


Wesder
félisten

Szeptemberben jelenik meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246752) oriic válasza Szabi® (#246749) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem jelent meg. Szeptember 4-én jön.

Live-Die-Respawn

(#246753) Szabi®


Szabi®
addikt

Benéztem a ps4 pro gameplay miatt. :R De fog kapni egy esélyt :)

(#246754) Peetey91 válasza Szabi® (#246753) üzenetére


Peetey91
senior tag

A Spider-mant pl nagyon szerettem, de ez nekem inkább tűnik egy free2play iOS/Android játéknak, mint egy ütös konzol gamenek. :( Aztán remélem pozitívan csalódunk benne.

(#246755) 30z.Samu válasza Szabi® (#246749) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vagyok egy Marvel fan, de ez qrva jól néz ki. :Y

Sic Parvis Magna

(#246756) Wesder válasza Peetey91 (#246754) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom az zavar hogy B kategóriàsan néznek ki benne a karakterek. Jàtékélményre lehet jó, meg biztos kapott valami sablon Avengers story-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246757) Peetey91 válasza Wesder (#246756) üzenetére


Peetey91
senior tag

Pont fordítva, a hangulat, a környezet, robbanások, stb. tetszik. Valahogy az elején a Thor-os harc pl nekem nagyon gagyinak hat, a Vasemberes levegőben lövöldözős rész meg egyenesen kellemetlen. Aztán lehet, hogy a későbbi gameplay videók meggyőznek.

(#246758) Szabi® válasza Peetey91 (#246754) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem tudom nekem ez nagyon tetszik,sőt még a karakterek/mozdulataik is.Teljesen filmszerű.
Amit láttam a PS4 Pro gameplayből az már megvett. :)

(#246759) Wesder válasza Peetey91 (#246757) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy legyen. Szeptemberre màr megvan a jàtékom, így erre majd vàrok egy akciót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246760) jegenye77


jegenye77
addikt

Még egy kérdésem lenne.
Beállítottam újra mindent. Most beleraktam a COD MW lemezt. Csak ez az egy játék volt eddig is rajta.
Most ezt csinálja :

Most a netről szed le valami bővítményt vagy a lemezről másol be?
De ha onnan is, iszonyat lassú. Most már 7 órát ír ki mire befejezi.
Ez így normális?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#246761) .LnB válasza Wesder (#246756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A gameplay-el van a legnagyobb baj. Ezeket a hősöket lineáris játékmenet közé szorítani...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246762) Szabi® válasza Peetey91 (#246754) üzenetére


Szabi®
addikt

Itt vannak a hivatalos playstation.com screentshot-ok a gameből.Ps4 Pro gépen.A grafikára nem lesz panasz.
Jó nincsenek Uncharted szintű arcok,de olyan grafikával hány játék van ? 4 :F




(#246763) Wesder válasza .LnB (#246761) üzenetére


Wesder
félisten

Jó persze, kicsit hülyén hat. Nem lehet hogy csak a bevezető lesz lineàris? Nem lesz utàna openworld a jàték?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246764) Szabi® válasza Wesder (#246763) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem ez ne is legyen openworld....ennek pont az áll jól ha kap a gémer egy egészséges 12-16 óra gameplayt,ami akciódús és szórakoztató.

(#246765) hombre[EU] válasza Peetey91 (#246754) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hol lesz ez a Spiderman harcrendszerétōl :D ez ilyen 3gombos kis akciójáték lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#246766) alite válasza ProEvoFan (#246750) üzenetére


alite
aktív tag

Abszolut ezen a velemenyen vagyok, nekem is nagyon bejott. A lehuzasa elott ertetlenul allok, ennel azert tobbre erett.

Anno sikerult jo arasitva beszerezni alzarol, most egy Death Stranding-re vadaszok. :)

(#246767) Szabi® válasza hombre[EU] (#246765) üzenetére


Szabi®
addikt

Nálam a spiderman 10 óra után unalomba fulladt,elég nyögvenyelőssen vittem végig.
Ellenben a Batman Arkham Knigthot most játszom harmadszor ki.
Az ilyen jellegű összehasonlítások nem reprezentatív értékűek.Kinek mi tetszik :)

(#246768) Wesder válasza Szabi® (#246767) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem jön be a karakter persze hogy megunja az ember.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246769) hombre[EU] válasza Szabi® (#246767) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez nem ízlés kérdése, a Spiderman alatt van egy olyan harcrendszer,amelyet ha elsajátítasz akkor váltazatos,komplex és nagyon látványos meccseket lehet játszani. A vége felé voltak olyan 2-3perces gang fightok,ahol a talpa nem érintette a fôldet és csak kombóra állt meg :D
Az arkham közelharc ettōl egyszerūbb(counter/ritmus játék), ott a stealthnek van komolyabb mélysége. Mindkettō jó, de nem hasonlítanak

Life, Uh, Finds A Way

(#246770) saelin válasza Szabi® (#246749) üzenetére


saelin
veterán

Ez még nem jelent meg. Tesztelő meg nem hiszem hogy van itt, ha meg igen, akkor nem mondhat semmit a játékról.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246771) ProEvoFan válasza Szabi® (#246767) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Pókember a legjobb szuperhős játék.(utána jön a Batman Arkham sorozat) Viaszaadja azt, ami miatt a legsikeresebb Marvel képregény karakter. Ott van New York mint egy nagy játszótér, ahol a történet csak rá fókuszál és hagyja kibontakozni az egész karaktert, amivel - pont az előbb felsorolt dolgok miatt - a játékos teljesen azonosulni tud.
Na ez fog hiányozni az Avangersből.Ennyi szuperhős kibontakozására nem jut elég idő egy játékon belül.Ez egy szimpla akció orgia lesz, képregény karakterekkel és nem lesz akkora mélysége, mint a Pókember/Batman Arkham sorozatnak.
Ettől függetlenül fasza játék is lehet.

(#246772) icemad válasza ProEvoFan (#246771) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fura, hogy a Prototype 1-2 - t nem említette senki. Nem hagyományos szuperhős sztori az igaz, de baromi jó játék volt, érdekes történettel. Remélem az új generáció kap egy 3. részt.

(#246773) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Több, mint három hónap kihagyás után visszatértem a ps4-hez, és gondoltam költök is egy kicsit: egy tízesért behúztam a Far Cry 5-ND szuper-ultimate kiadásait. Ezzel kapcsolatban annyi a kérdésem, hogy az 5-höz járó FC3 Remasteredben benne vannak-e annak kiegészítői, kiváltképp a Blood Dragon? Azt imádtam :D Ahogy néztem az 5-höz is elég sok, különféle DLC megjelent, bízom benne, hogy jók lesznek.

Leszedtem a Dirt Rally 2-t is, ahogy néztem, elég jó értékeléseket kapott, viszont nagyon nem megy jól nekem a száguldozás. Van valami árkádosabb Rally is a gépre, mint amilyen anno a Sega Rally volt?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#246774) Wesder válasza Rigormortiis (#246773) üzenetére


Wesder
félisten

A Blood Dragon különàlló jàtékként jelent meg az előző generàcióra, PS4-es kiadàst nem kapott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246775) RangerFox válasza Szabi® (#246764) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Megjelenés után folyamatosan bővíteni fogják live service üzletpolitikát követve. Ez elsőre tök jól hangzik, de az eddigi tapasztalatokból kiindulva rengetegszer mellément ez a felállás. A gameplay trailer rettentően csalódást keltő volt számomra, Peetey91 jó jelzőket használt rá: "gagyi", "kellemetlen". Tippre az év bukása lesz, aztán max kellemeset csalódok benne.

[ Szerkesztve ]

(#246776) syler123 válasza ProEvoFan (#246771) üzenetére


syler123
veterán

Én olyan 60%-nál tarthatok, de nálam a Spiderman eddig a Ps4 legjobb játéka. Óriási meglepetés, mert a videók alapján nem tetszett. Nagyon bízok benne, hogy lesz folytatás és nem változnak a készítők.

(#246777) Bazsi1987 válasza .LnB (#246738) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is megvettem, hát nem egyszerű myteamet meg a mycariert el is engedtem gyorsan, nem vagyok egy pénznyomda :DDD sima season bőven elég lesz nekem úgy érzem, iszonyat élethű kíváncsi vagyok hogy pl ps5 miatt mit fognak kihozni a témából :)

[ Szerkesztve ]

(#246778) sting2 válasza ProEvoFan (#246771) üzenetére


sting2
addikt

+1 :K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246779) Wesder válasza syler123 (#246776) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn a Sony megvette őket nehezen tudnànak vàltozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246780) markknight


markknight
veterán

Ha minden igaz a Death Stranding 9 ezresért lesz jövőhéttől a store-ban? Days Gone meg 6?

(#246781) Szabi® válasza ProEvoFan (#246771) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze én értelek,de nem én citáltam a Spiderman-t comparsion-be.
Én csak belinkeltem az Avengers-t,hogy sztem nem lesz rossz.Magyarán hogy nekem tetszik.
Az hogy voltak akik mindjárt egy Sony exkluzívval mérték össze,már egyéni preferencia.
Ez olyan mintha az Mlb The Show- hasonlítanánk kisebb stúdiók baseball játékaihoz...nyílván lesz minőségbeli eltérés,ugyanakkor lehetnek azok is sikeresek,és meglehet azoknak is a felvevő piaca :)

[ Szerkesztve ]

(#246782) saelin


saelin
veterán

Az AC Odyssey pozitív élménye után behúztam az Unity-t. Olvastam hogy megjelenésekor rettentően bugos volt, de gondolom mára ki lett pofozva. Meg mi ez már? Kurva jól néz ki (már bocsánat)! Jobban mint az Odyssey vagy a Syndicate, amit utáltam és el is cseréltem egy Destiny-re inkább.

2014-es játék. :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246783) Szabi® válasza saelin (#246782) üzenetére


Szabi®
addikt

Ne is mondd,soha nem láttam olyan részletességű belső tereket,mondjuk nagyon külsőt se :)

Érdekességképpen Xbox Series X-re ilyen minőségben jön. Remélem Ps5 is kap hasonlót. :)

[ Szerkesztve ]

(#246784) Wesder válasza Szabi® (#246783) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246785) Szabi® válasza Wesder (#246784) üzenetére


Szabi®
addikt

Jahh most néztem utánna modder csinálta csak,mintha Seres X-en futna.... de nagyon baba a grafika.

(#246786) saelin válasza Szabi® (#246785) üzenetére


saelin
veterán

Nem vagyok graf*uzi, de ha valami szép azt tudom értékelni és az Unity az. Tiszta fura, hogy az újabb játékok a szériából nem maradtak ezen a szinten. Talán majd a Valhalla?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246787) Scholes9 válasza Szabi® (#246783) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem nagyon mű ez a játék. Szerintem egy Uncharted 4/Lost Legacy még így is megeszi minőségre.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#246788) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

Arizona Sunshine-ban, amikor a two handed weapons játékmódra akarok menni, szürke a gomb, nem tudok rányomni. Ez miért van? Tudja valaki? A fegyver is bevan kapcsolva pedig.

(#246789) sting2 válasza Scholes9 (#246787) üzenetére


sting2
addikt

Most osszehasnlitottad a Komoly zenét a Disco val, ami a grafikai részletességet illeti.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246790) hombre[EU] válasza KisTücsök (#246788) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Próbáltad úgy,hogy kikapcsolod a kontrollert,move-ot?

Life, Uh, Finds A Way

(#246791) Kendek válasza KisTücsök (#246788) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aim kontroller kell hozzá, az a kétkezes. Ha nincs akkor érdemes lehet beszerezni egyet, mert az Arizona Sunshine az egyik olyan játék amivel nagyon élvezetes. A Move kontrollerekkel sem rossz, de az Aim rátesz még egy lapáttal.

<-ƘƘ->

(#246792) Lacr0ix válasza markknight (#246780) üzenetére


Lacr0ix
tag

Holnaptól lemezesen
Death Stranding 10999
Days Gone 7499
Bloodborne Gotye 5599
Más említésre méltó cím nem lesz jó áron lemezes formában. (Szerintem)

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#246793) Szabi® válasza saelin (#246786) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos feláldozták az "őrült" nagy map oltárán a részletességet.Egy kis érdekesség :)

(#246787) Scholes9 Ha a ray tracingre gondolsz,akkor lehet.Az Uncharted 4 5 évig készült,egy nagyon profi stúdió kezében,ráadásul exkluzívként,így tudták optimalizálni /tökéletesíteni egy adott hárdverre.
Az Ubisoft a Unity alá pofozgatta ki a régi AnvilNext Enginjét,ezt volt az Anvil 2.0.
A Black Flag és a Unity közt 1 év van,és a Unity közben még a Rouge-t is hegesztették,ami vele együtt is jelent meg.

(#246794) penge111 válasza saelin (#246748) üzenetére


penge111
addikt

Nos, toltam vagy 3-4 órát az FFXIV-et. Szerintem iszonyú sok előfizetőtől eshettek el, pedig mai napig szép játékos bázisa van. Könyörgöm az account létrehozása egy tortúrával ér fel, a játék első két órájában, olyan gagyi küldetések vannak, ha nem tartom magam az aranyszabályhoz (minden játéknak 10 órát adok) akkor instant törlöm, irgalmatlan mennyiségű párbeszéd van benne MMO-ba ez felesleges. No, de ha ezeken sikerül túllendülni, és kiszabadulni az ember a kezdő városból, akkor már kezdi érezni az ember, hogy nem mindennapi kis MMO ez. Az irányítása döbbenet jó, zene első osztályú rengeteg régi ff számot hallottam, a tartalom brutálisnak tűnik. Azon töprengek kell e ez nekem, 30 nap után tuti nem akarnám otthagyni... Így meg egy raklap single címet nem fogok tudni kipörgetni, ha egy két évre itt ragadok. Mondjuk az első raidet, dungeont kellene elérnem, nekem ezek a gyengéim. A Wowba mennyi vicces sztori, dumálás, anyázás volt ezek alatt. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#246795) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Lehet beruházok egy laptop hűtőre, gondolván a közelgő nyárra. Viszont nem tudom elhessegetni a gondolatot hogy ez inkább csak olyan placebo. Van érdemi különbség? Pl kevésbé kezdi el random tekergetni a belső ventit. Mert az hogy 2-3 fokkal hűvösebb, meg hasonlók, az így annyira nem túl nagy cucc. Eleve így hogy a borítás rajta van, és nem a hűtőbordát hűti közvetlenül, megkérdőjelezi hatékonyságát. Ami még nem tetszik hogy amiket kinéztem mindegyik bizonyos mértékben döntött.
[link]
Még ez tűnt ár/érték arányban legjobbnak, 23 centis alacsony fordulatszámú (Fan Airflow: 89.8 CFM, 600rpm) venti. Magyarán halk (19 dBA) Mérete is passzol nagyjából, 379 x 305 x 47 mm. Tesztet sajna erről a típusról pont nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#246796) Xaels válasza Mr Chapel (#246795) üzenetére


Xaels
félisten

Mit akarsz hűteni? A gép oldalt szívja be a levegőt és hátul fújja ki. A laptophűtő meg max az alját fújja ami teli műanyag.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#246797) ProEvoFan válasza Mr Chapel (#246795) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Teljesen felesleges ilyent venni.

(#246798) Moby válasza Szabi® (#246785) üzenetére


Moby
addikt

"mintha series X-en futna"
Valóban, ezek a csodásan LODolt shadowmapek pont olyanok, mintha RT lenne...
Szerintem úgy általában nagyon félremegy ez a téma, meg hogy mitől lesz szép egy játék, meg mitől nem. Mindenestere attól nem, hogy rommá van sweetfx-elve egy játék, ahogy itt a videóban.

(#246799) Mr Bond 007 válasza Mr Chapel (#246795) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ha nincs el porosodva a hűtése, akkor felesleges. (Ha meg el van, inkább tisztítsd/tisztíttasd ki!) Inkább legyen jól szellőző helyen.

[ Szerkesztve ]

(#246800) Szabi® válasza Moby (#246798) üzenetére


Szabi®
addikt

" mintha RT lenne" Ez neked is félrement,mert erről a moddról minden (lásd. google) mainstream cikkezett.
És nem sweetfx hanem valós ray tracing látható benne. (mondjuk egy 2080Ti-tól el is várható)
A többit reflektáld a gamechannelnek,lehet hogy hülyék hozzá :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.