Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246501) .LnB válasza penge111 (#246496) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Mass Effect-et is néztem amikor írtad. De senki sem erősítette meg, hogy rendbe lett rakva az a játék.
Mondjuk nonszensz, hogy a felsorolt játékok helyett, egyáltalán eszedbe jutnak ezek. Azokat illene már végigjátszani. Mindet, amit leírtál!

javítás: Death Stranding. A val, nem E-vel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246502) penge111 válasza penge111 (#246496) üzenetére


penge111
addikt

helyesen: Death Stranding :B

Ui: tudtam, hogy észre veszed. azt is tudom mit jelent: halál strand :P ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#246503) BoneDragon válasza .LnB (#246501) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én 3 hete játszottam újra, 1-2 beragadós buggal találkoztam. Meg volt 1 durvább, miután kinyottam az ajtót az egyik monsta elpárolgott és a tovább jutáshoz meg kellett volna ölni. 5x kellett visszatöltenem, mire lőhető állapotba maradt. :D Ezenkivül semmi extra nem volt.
Én kifejezetten élveztem a végigjátszását úgy, hogy nem közvetlen a trilogia után játszottam.

(#246504) oriic válasza tboy93 (#246493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnapi hir hogy 130+ millional van mar a GTAV. :D

Live-Die-Respawn

(#246505) hombre[EU] válasza .LnB (#246501) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Rendbe van rakva (amennyire lehet) csak nem jó :D rossz a gunplay,gyenge a story/küldetések/karakterek és sokat tölt az utazgatásoknál. Nem a pénzzel van baj, az idōt nem éri meg :D

Life, Uh, Finds A Way

(#246506) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
Jó nagyon ez a PS4, vettem pár játékot hozzá. Horizon, DriveClub és érkezik a Uncharted The Nathan Drake Collection
Most azt nézegetem, hogy érdemes-e 1TB SSD-t belerakni. Azt mondják, hogy például térkép töltögetésnél gyorsabb, betöltésnél viszont nem.
De ha azt veszem, hogy csomószor fejbe lőnek játékokban, akkor már érdemes lenne SSD-re váltani a gyorsabb visszatöltés miatt ?
PC-n rengeteget dob az SSD, itt még mindig nincs tapasztalat ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#246507) tboy93 válasza eladogeppc (#246506) üzenetére


tboy93
nagyúr

A játékok az 5200rpm-es HDD-re vannak optimalizálva. A csatlakozók miatt sem tudja kihasználni a PS4 az SSD-t rendesen. Szvsz sokat nem nyersz vele.

(#246508) FunPro válasza hombre[EU] (#246505) üzenetére


FunPro
senior tag

Ahogy egy másik témához írtam a játékkal kapcsolatban:

Szálljál le a bolygóra, juss el a piramishoz (vagy hova), nézd végig az epic robbanást, repülj el, repeat...

Igazából lehet beindul a dolog a későbbiekben, de én már itt eluntam.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#246509) saelin válasza FunPro (#246508) üzenetére


saelin
veterán

Nem olyan rossz játék az, de egy idő után semmi újat nem tud mutatni. A bugok nagyrésze viszont már ki van gyomlálva, csak pár érdekesség maradt benne. Amikor én játszottam egy audio loop buggal és egy beragadó story npc-vel találkoztam. Az npc-n röhögtem vagy 10 percig, mert egy székbe ragadt bele és össze vissza vadul pörgött, de még az átvezető alatt is glich-elt... :DDD 1500-at szerintem megér, a harcokat én szerettem benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246510) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Na, mi is eddig nyomjuk majd? ;) [link]

(#246511) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#246510) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt meg is kell ám élni. :))

Sic Parvis Magna

(#246512) consono válasza FunPro (#246508) üzenetére


consono
nagyúr

Azért ennél több volt a játékban :) A piramisban ez, azt csinálni is kellett a robbanás előtt. Én a klasszikus trilógia előtt játszottam vele, ettől kaptam kedvet, hogy a 360-on végigtoljam a régi részeket.

"In God we trust. All others must bring data"

(#246513) Peace válasza ProEvoFan (#246510) üzenetére


Peace
nagyúr

De megvárta, amíg ingyen adja az Epic Store. :DDD

(#246514) Scholes9 válasza Peace (#246513) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Spórol öreg korára na :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#246515) Peace válasza Scholes9 (#246514) üzenetére


Peace
nagyúr

Hogy jusson rízspáleszra! :C

(#246516) Frod válasza saelin (#246509) üzenetére


Frod
addikt

Mennyire érdekes, hogy míg az Anthem-et nem menti meg, hogy amúgy fun a repkedés és a gunplay (legalábbis a fórumon ettől még úgy van elkönyvelve ahogy - jegyzem meg joggal), de az Andromeda esetében már "vicces ha glitchel az npc", és a harcok miatt megér 1500-at.
Már megint az a kettős mérce. ¯\_(ツ)_/¯
(oké, talán a loading screen-ekben az ME gyorsabb, bár a félholtra vert csigát előzni dicsőség?)

Do you see the white shadow?

(#246517) Mr Chapel válasza tboy93 (#246507) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ssd-n én is agyaltam. Ha már a menürendszer lagolásait ki lehetne küszöbölni akkor lehet elgondolkodok én is. Ha egyszer belépsz a store felületre, utána már össze vissza szaggat a menüje a ps4nek. Pc-s ssd után nem ehhez vagyok hozzászokva.

(#246518) saelin válasza Frod (#246516) üzenetére


saelin
veterán

Azért az Anthem-nek sokkal durvább buggjai vannak a mai napig és gyakoribbak is. Arról nem is beszélve, hogy mióta kijött semmi érdemi content update nem jött hozzá. Meg a két játék összehasonlítása sem fair, mert az egyik single, a másik multi, így más más igények és elvárások vannak velük szembe.

De ha annyira érdekel az Anthem menj fel a játékba és nézd meg egy 2-3 órás gaming season alatt mennyi buggal és glitch-el találkozol. Technikailag és tartalmilag is katasztrófális állapotban van a játék. Én 1-2 hónapja próbáltam pár napig, de elegem lett belőle. A launch óta kb semmit nem fejlődött.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246519) keIdor válasza saelin (#246518) üzenetére


keIdor
titán

Az már nem is fog.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#246520) Skynet258 válasza penge111 (#246487) üzenetére


Skynet258
veterán

Múlt héten én is megvettem alzaban ennyiért, nem lehetett otthagyni... :)

https://geekpulse.hu

(#246521) raziel01 válasza penge111 (#246487) üzenetére


raziel01
veterán

Annyit megér. Én elvoltam vele, bár első rész nagyobbat ütött.

(#246522) Wesder


Wesder
félisten

Na lepörgött a pókmanus. Ezzel szerintem én ezt a generàciôt kimaxoltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246523) 30z.Samu válasza Wesder (#246522) üzenetére


30z.Samu
félisten

És hogy tetszett? A South Park után szerintem annak fogok nekiállni. :D Egyszer elkezdtem, aztán feledésbe merült, de most újra el szeretném kezdeni és tervezem végig is játszani.

Sic Parvis Magna

(#246524) Wesder válasza 30z.Samu (#246523) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem jobb ha nem mondok semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246525) Frod válasza saelin (#246518) üzenetére


Frod
addikt

Most hétvégén végeztünk az Anthem kampánnyal, és azért mondom, hogy a két cím kb pont annyira élvezetes. Igen, utóbbi tartalmilag nulla, bár az ME-hez sem jött semmilyen dlc mert bukott , és inkább lehúzták az egészet, az alapjáték pedig hasonlóan monoton.
Viszont mindkettő Bioware cím, és a harcrendszer nagyon sok elemében hasonlít (jetpack, combo-rendszer) és mindkettő csalódás, így szerintem elfér az összehasonlítás.
Ha az az alapvetés, hogy nem ajánljuk játékostársaknak az Anthemet, akkor nem tudom elfogadni, hogy ugyanezt megtesszük az MEA-val. De ez magánvélemény.

Konkrétan glitch-el nem sokszor találkoztunk, 1-2 alkalommal fordult elő, hogy valakit kirakott a partiból connection error miatt, de más téren katasztrofális a cucc. Az ikonok még akkor töltenek be amikor már javában megy a gameplay, végtelen loading képernyő, stb.
Egy live-service modellel eladott terméknek pedig az, hogy elmaradnak a frissítések, és törlik a roadmap-ot, nincs kontent... USA-ban hasonlókért simán perelnek, de gondolom itt már senkit nem érdekel igazán ez a cím, hogy még ez is elmaradt :DDD

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#246526) saelin válasza saelin (#246518) üzenetére


saelin
veterán

Ellenben a hétvégén a Fallout 76 kellemes időtöltésnek bizonyult. Szombaton egyedül, vasárnap pedig már duóban toltuk és egy egész délután belement. Engem egy kicsit az Ark-ra emlékeztetett, csak poop és dínók nélkül. Nem merem kimondani, hogy megéri megvenni, mert még vannak vele gondok, de az irány jó!

Két negatívumot tudok felhozni ellene:
- Az irányítás nem éppen s legjobb és a karakter mozgása is rettentő béna. Nehézkesen mozog, nem lehet mászni vagy átugrani látszólag alacsony tárgyakat meg hasonlók.
- A világ és a lakói túl statikusak. Pár ülőhelyen kívül semmi más interakciónk nincs vele. Az ellenséges npc-k pedig mint a régi mmo-kban, csak le vannak dobálva egy kupacba és ott állnak, sétálgatnak, nézik a falat... Az is tiszta kiábrándító, hogy képes a játék előtted spawnolni T-poseban az ellenfeleket.

Én azt mondom ez mind a Creation Engine hibája. Sokkal jobban jártak volna, ha ugyan azt a motort használják amit az ESO, csak kicsit módosítva. Az a játék szép, aránylag jól is fut és kicsit hozza is az offline ES játékok hangulatát. Ha nem lenne olyan a kaszt rendszer amilyen én lehet több időt beleöltem volna.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246527) jookomak válasza Mr Chapel (#246517) üzenetére


jookomak
őstag

Egy 1 tb-os ssd most ugye 40k körül van. Szerintem ennyit már nem érdemes a gépre költeni, inkább beleforgatnám az árát a ps5-be, ami ugye ha minden igaz, vinni fogja a 4-es játékait.
A sata2 elméleti sebességét tudja max hozni a beépített vinyó (ssd), kérdés megéri-e neked az a pár másodperc gyorsaság.
Mondjuk vannak játékok, amik idegőrlően sokat töltenek, ott én is elgondolkodtam elég gyakran. (Igen, rád gondolok witcher 3)

(#246528) Xaels


Xaels
félisten

Serious Sam 4: Planet Badass Official Cinematic Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#246529) Carlos Padre válasza .LnB (#246459) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az egyszerű élet a legjobb élet ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246530) saelin


saelin
veterán

Kerbal Space Program-ot valaki megvette már innen? Érdekelne róla egy hosszas vélemény. Főleg performance téren, mert a korai review-ok ezt hozták fel a legtöbbet. Gondolom a crashek és grafikai hibák azóta javítva lettek, talán még updateben is utolérte a PC-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246531) consono válasza saelin (#246530) üzenetére


consono
nagyúr

Ez ugye már a "második kiadás", újracsinálták a portot. Többször elgondolkodtam már rajta, hogy megveszem, mert PC-n baromi sokat játszottam vele, de aztán mindig kimaradt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#246532) Szabi® válasza tboy93 (#246498) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem is jó az Andromeda,tök érdekes bolygók is vannak benne.1700-at megér,mert van egy feelingje.

#246530 saelin Én toltam,30 órát beleraktam,sztem nagyon rossz,nagyon nehéz,és baromi sokszor kell átvariálni mindent hogy működő/fellőhető rakétát/konstrukciót kapj.A legtöbbször az a vége hogy eltelt 4-6 óra és még sehol sem vagy.
Élőbe már rég megtudnék építeni ilyeneket . :D

[ Szerkesztve ]

(#246533) Mr Chapel válasza jookomak (#246527) üzenetére


Mr Chapel
tag

Igen, valszeg nem fogok rákölteni már ennyit. Mondom ezt úgy hogy most rendeltem be egy laptophűtőt a ps alá :) Jó, az csak egy ötös volt. Meg egy ilyent, tiszteletből:

(#246534) NyMRooD válasza Wesder (#246524) üzenetére


NyMRooD
őstag

Enged meg, hogy kitaláljam, egy jó játék, de azért mert normálisan össze van rakva még nem lesz kiemelkedő, a Sunset sokkal jobb. Közel járok? :DD

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246535) Szabi® válasza Mr Chapel (#246533) üzenetére


Szabi®
addikt

Azta ez nagyon király,hol jutottál hozzá ?

(#246536) Wesder válasza NyMRooD (#246534) üzenetére


Wesder
félisten

Messzebb nem is jàrhatnàl. Csalódott vagyok, és erre úgy is ràfogjàtok hogy mert xbox fanboi vagyok, de nem ez a helyzet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246537) NyMRooD válasza Wesder (#246536) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor fogtam volna rá ha azt írod amit én tippeltem, de ízlésről úgysem vitatkozunk :) Egyébként mi nem tetszett?

u.i. bár neked minden ps játék csalódást keltő vagy csak jó iparos munka :D

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246539) Carlos Padre válasza tboy93 (#246483) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy év exkluzivitás? Simán előfordulhat. Lásd RDR2.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246540) VTom válasza Carlos Padre (#246539) üzenetére


VTom
veterán

Alapból később jött a PC verzió a GTA 5-ből és a RDR2-ből is.
Biztos, hogy nem fogják exkluzivitásnak hívni, egyszerűen csak később adják ki, gondolom nem akarják a minőség rovására sürgetni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#246541) Carlos Padre válasza keIdor (#246519) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi lett veled keldorpapa? O.o

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246542) Carlos Padre válasza saelin (#246526) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Annál a játéknak jól állna a free-to-play. Sok időt elszüttyögnék vele, de meg a legakciósabb ára is messze túl van az ingerküszöbömön az engine miatt. Egy szórakoztató bugrakás :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246543) Wesder válasza NyMRooD (#246537) üzenetére


Wesder
félisten

A jàték tetszett, még a QTE-t is kikapcsoltam hogy minnél filmszerübb legyen az élmény Az egész egy fanservice, és nem mondanàm jobbnak egy Batman jàtéknàl függetlenül attól hogy azokat nem tudtam végigjàtszani, és a pókarcot még jobban is bírom.. A hamis igéretek ami miatt elkezdtem ezt a jàtékot azok nem tetszettek Most nem akarom felsorolni a közhelyeket, ismered őket te is.

Az inFamous Second Son az amit még jó lenne kipróbàlni, de egyhamar most nem lesz rà lehetőségem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246544) hombre[EU] válasza Wesder (#246543) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hogy játszottad a Spiderman? Csak nem streamelve?

Life, Uh, Finds A Way

(#246545) Wesder válasza hombre[EU] (#246544) üzenetére


Wesder
félisten

Csak de, és nem éreztem azt hogy stream lenne. (kivéve mikor ez a szerencsétlen német nem megadta magàt)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246546) tboy93 válasza Wesder (#246543) üzenetére


tboy93
nagyúr

Miért, gépet is eladtad?

(#246547) hombre[EU] válasza Wesder (#246545) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hogy csináltad? :D én a bloodborne-t kipróbáltam, de játszhatatlan a harc pedig az egy sokkal lassabb játék

Life, Uh, Finds A Way

(#246548) Wesder válasza hombre[EU] (#246547) üzenetére


Wesder
félisten

Fogalmam sincs. Gondolom mert itt van szerver németben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246549) hombre[EU] válasza Wesder (#246548) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Érdekes. Télen én is többször streameltem és azt vettem észre a ps2-ps3 játékok (fōleg a 60fps címek) okésak voltak, de ahogy ps4-re váltottam rögtön nagyobb lett a delay...pedig optikus kábelen ment,németbe mérek átlag ~20as pinget egy perc alatt

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#246550) tboy93 válasza hombre[EU] (#246549) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk a PS4-es játékot le is töltheted a gépre, nem? Vagy PC-n játszottál?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.