Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246351) Bazsi1987 válasza 30z.Samu (#246349) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem switch lett a kedvenc konzolom ezzel a hibrid megoldással plusz a játékok, animal crossingra úgy rá függtem 2 hónapja már hogy szégyellem magam :C szerintem nem lesz fél generációs switch majd később switch2 kb 3 év múlva, addig hoznak egy új zeldát metroidot meg esetleg mario kart 9-et és senkit nem fog érdekelni a gép gyenge hardveres része, mielőtt támadtok elismerem a ps címeket szinte mind kiváló mestermű :R

(#246352) .LnB válasza penge111 (#246346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Állítólag még ezt az 5 éves címet is alázni fogja."

LoL

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246353) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mafia II remastert nehogy bárki megvegye, pusztulatosan fostos.... Letölteni is kár volt.

The Truth is out there...

(#246354) penge111 válasza .LnB (#246352) üzenetére


penge111
addikt

Remélem érezted az iróniát a mondandómban ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#246355) Bad Pritt válasza Lackooo84 (#246353) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Külsőre, vagy az optimalizálása?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246356) .LnB válasza Lackooo84 (#246353) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt már tegnap megbeszéltük. De a témához hozzátenném, hogy a Mafia 3 után, és ez után a 2 remaster meg minden után, én eléggé félek az első rész Remake-jétől. Ígérnek ezek mindent fűt, fát.

-nagyobb pálya (Lost Heaven)
-motorok
-átírt sztori
-fejlesztett gameplay
-új grafikai motor (már nem a Mafia 3 motorját emlegetik)
-gyüjthető cuccok

Nagyon félek én ettől...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246357) .LnB válasza penge111 (#246354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi. Veled nevetek, nem rajtad. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246358) Lackooo84 válasza Bad Pritt (#246355) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát így enbloc. Szar ahogy van. Már az elején game breaking bugok, szaggat mint a pusztulat, teljesen ok nélkül beesik az fps, popin az orrod előtt, ésatöbbi ésatöbbi.... Meg szerintem a grafikai változást egymás mellé téve sem lehet észrevenni.

The Truth is out there...

(#246359) Lackooo84 válasza .LnB (#246356) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mikor hol? Nem láttam... :DDD

The Truth is out there...

(#246360) Bad Pritt válasza Lackooo84 (#246358) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na akkor megérte ez is. :D Tegnap volt szó arról kb az egész interneten, hogy fosul néz ki, de ha legalább faszán futna, akkor nosztalgiázni jó lehetett volna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246361) Szabi® válasza NyMRooD (#246350) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem tudom,,,,azért a nintendót is csatasorba állítják ahogy fogalmaztál a "nagy" konzolokkal szemben.De nincs is ebben semmi rossz.Egy olyan cégről beszélünk ami a handheld piacot 30 évig uralta/uralja.
Van múltja....Sőt talán neki van csak igazán.

(#246362) 30z.Samu válasza Bazsi1987 (#246351) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem támad senki, el kell ismerni, hogy a Nintendo címei is nagyon minőségiek, lásd Luigi's Mansion 3. Ott konkrétan ámultam a grafikán is. Oké, hogy rajzfilmszerű, meg "gyerekes", de ettől függetlenül rohadt részletes a játék. :Y És nem mellesleg a végigjátszás alatt nem találkoztam bug-al. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nincs benne, biztos van, de én nem találkoztam semmivel, ami picit is befolyásolna bármit is. Vagy beragadtak volna a karakterek, ilyesmi, minőségi munka, na. :K

Sic Parvis Magna

(#246363) KaitouP válasza Lackooo84 (#246353) üzenetére


KaitouP
veterán

Definite edition, nem remaster. A többit elhiszem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#246364) Lackooo84 válasza Bad Pritt (#246360) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én ugye ingyen szedtem le szerencsére, de így tuti nem nyomom végig, ha patchelik patchelik, hanem akkor ott rohad el. :D

The Truth is out there...

(#246365) Wesder válasza Szabi® (#246361) üzenetére


Wesder
félisten

Az ilyen cikkeket megnyitni is felesleges... Mind3 cégnak addig vagy fontos míg fizetsz nekik, utàna le se szrjàk hogy vérpistike módon hadakozol a megvett mũanyagdobozod mellett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246366) .LnB válasza Lackooo84 (#246359) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én kezdtem. Belinkeltem egy összehasonltó videót is. Aztán válaszul hárman vissza is linkelték nekem ugyan azt a videót. És nyugtáztuk, hogy ez egy fos. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246367) keIdor válasza .LnB (#246356) üzenetére


keIdor
titán

Érdemes mérsékelnie mindenkinek az elvárásokat magában az egy remake-el kapcsolatban, nehogy csalódás legyen a vége. Látva a harmadik részt pár éve, meg ezeket a Def. Edition újrakiadásokat, ez az egész egy cash grab a 2K-től...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#246368) .LnB válasza Szabi® (#246361) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

blikk.hu-n nem találtál erről cikket? :U ;]

A konzol háborút ebben a generációban elnapolták. A PS-nek nem volt ellenfele az Xbox. A Nintendo-nak meg senki se ellenfele. Ő egy külön vágányon robog a végtelenbe, olyan durva eladásokat produkálnak.

[link]
Összeladás: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246369) .LnB válasza keIdor (#246367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt próbáltam én is írni az előbb. Csak neked sikerült is. :)

Amúgy te vissza fele fiatalodsz, mint a Benjamin Button, hogy már nem vagy "papa"? Pár év múlva az lesz a nick-ked, hogy "baby keldor"? :D Ennyi év után, tök fura, hogy csak simán keldor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246370) Szabi® válasza .LnB (#246368) üzenetére


Szabi®
addikt

Keresem-keresem ;] Mennyire durva a gameboy sikere az összeladásos link alatt.

(#246365) wesder Itt nincsenek vérpistikék,beszélgetés van :)

(#246371) _drk válasza VTom (#246342) üzenetére


_drk
őstag

Én már nagyon nem haladok vele. Kb első 50-60 órám volt így vele, hogy mindent élveztem. Ezért nem is tudom szidni, mert az a játék idő már sok!
Mikor lementem az arénába, ott volt valami törés, mert az nagyon gagyi lett.
Utána volt még egy rész a jövőben, hát az minek kell már... meg amúgy is nagyon rossz volt sztori szempontból.
Azóta spatai küldiket csinálom egy éve.
Viszont utána ha egyszer ráunsz, már nem élvezetes. Nem haladsz vele, leülsz 2-3 órát és semmi előre lépés.
Fő küldi ami miatt megcsinálnám meg semmilyen.
50es szint felett a fejlődés is megáll, ráadásul nem érzem azt a powert hogy én már a játék végén vagyok.

De amúgy egy jó játék! :D

(#246372) Lackooo84 válasza .LnB (#246366) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja jó, hogy az csak videókon alapult. Ha hát én most megerősítettem játszva is. :D

The Truth is out there...

(#246373) S e t h válasza keIdor (#246367) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nézve a Game pass online fesztivált, elhangzott, hogy a Resident Evil 3 remake nem nagyon fogy a második részhez képest.
Nem tudom időarányosan nézték-e, viszont nálam a második után egy hasonszőrű játék 6-7 óra játékidővel nem nagy vonzerő.
Elég erős tud lenni a nosztalgia egy Mafia esetében, hogy sikeres legyen a felújított verzió?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246374) keIdor válasza S e t h (#246373) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem azért, mert a review-kat egy réteg megvárja és csak utána vásárol.
Az RE3 Remake nem is éri meg a teljes 60€ árat, tehát azt akciózni kell, utána nőni fognak a számok még. Nem rossz játék, csak rövid. A Resistance meg kevés embert érdekel.
Én nem bántam meg, mert a platina 20 óra volt, tehát annyit beletettem, imádom az RE-ket, meg az előd a tavalyi év egyik legjobb címe volt számomra. DS mellett.

A játék egyébként alig hasonlít az eredetire, több helyszínt kivágtak, nem rakták bele a döntési rendszert, az utolsó két bossfight szerintem marha rosszra sikerült, tehát vannak bajai, de ezt leszámítva nem egy rossz játék, sőt.

Ilyen a mostani Mafia 1-el is előfordulhat, sőt.

Nincs az 6-7 óra, elsőre sem.

Ez saját, 58/58-as játék, platinával, tehát 100% kész minden. Még egy Nightmare/Inferno run non-infinite fegyverekkel benne van egyébként, mert olyan szeretnék csinálni, a rakétavető a platinához kellett. :) Az utolsó boss kb. lehetetlen még azzal is, marha nehéz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#246375) saelin válasza S e t h (#246373) üzenetére


saelin
veterán

Nem tudom, csak azt hogy annyira jól egyik játék sem fogyott. A harmadik résznél volt egy boom, mert akkor nagyon ki voltak éhezve a játékosok egy ilyenre, de kb ennyi. Szerintem ez a széria nem futott jól. Volt egy sikeres első rész, egy elbaltázott második, ami talán a fejlesztési költségeket is alig hozta vissza, és egy harmadik ami megszaladt eladásokban a megjelenés körül, de nagyon vegyesek voltak az értékelések róla. Főleg a bugok miatt, amit a mai napig nem javítottak ki.

Mondjuk engem alapból nem izgat a 2K Games munkássága, mert nagyrészt számomra érdektelen sportjátékokat fejlesztenek, amikkel soha nem játszom. Kb 2-3 kategória van a videojátékokban amikhez hozzá sem nyúlok: sport, autós és horror, mert drága a pelenka. Az utóbbiba azért néha belekóstolok, de mindegy egyes játékkal csökken az élettartamom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246376) VTom válasza _drk (#246371) üzenetére


VTom
veterán

Én a fő sztorit vittem végig elsőként, itt-ott elkalandoztam a helyi mellékszálakon.
Utána elkezdtem trófeázni, megcsináltam az állatos küldetéssorozatot, arénát, lenyomtam pár mítikus lényt (ez a rész szerintem zseniális, ahogy véletlenül beléjük lehet botlani) és most kezdtem el a DLC-ket, a legacy első epizódja kész, most Atlantishoz kerestem meg a kulcsokat, aztán megyek majd oda is.
Én még élvezem, de nem játszok vele annyit, mint korábban, ill. most a TLoU-t is folytatom, azt be szeretném fejezni, mielőtt visszatérek Görögországba.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#246377) Scholes9 válasza RangerFox (#246324) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyre jobban érik nálam is egy dobozos verzió beszerzése :B Max eladom, ha nem jönne be :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#246378) saelin válasza VTom (#246376) üzenetére


saelin
veterán

Valamelyik nap vadásztam le az összes kultistát. :K Most Barnabásnak van egy story quest-je amit eddig kerülgettem, de ha következőleg leülök a ps elé akkor azt folytatom. Aztán lehet jönnek a dlc-k vagy csak elkezdem kipucolni a térképről a főbb questeket... Fogalmam sincs mennyi időt fogok még ebbe beletolni, de amíg nincs más játék ami behúzna addig tuti megy nálam. Most pénteken Maneater jelenik meg, aminek az értékeléseire kíváncsi leszek. Eléggé cool koncepcióra épít a játék. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246379) keIdor válasza saelin (#246375) üzenetére


keIdor
titán

Akkor neked a Resident Evil 7-et VR-ban ajánlom. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#246380) Scholes9 válasza keIdor (#246379) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ott lenne pelus csere :D :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#246381) saelin


saelin
veterán

Szóval meg akartok ölni. Értem. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246382) saelin


saelin
veterán

Wtf. Most olvasom, hogy csak ps-en nem előrendelhető a Maneater, míg a többi platformon igen. Nálunk max lemezesen játszik... Oszt' mé? Nem is emlékszem hogy lett volna ilyesmi nálunk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246383) Wesder válasza saelin (#246382) üzenetére


Wesder
félisten

Minecraft Dungeons-t sem lehet digitàlisan előrendelni. Max veszed D1. Esetleg jàr hozzà valami Pre-Order cucc?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246384) Frod


Frod
addikt

Store-ban ingyenes a Mafia III DLC Content Pack, viszont azt írja "Unavaible", mert nincs meg a játék, lol, úgyhogy a szokás szerint nagyot megy az áruház. (Nyilván megvan a PS Plus óta)
Külön-külön már sikerült kosárba rakosgatni ezeket - szintén ingyenesen - viszont az egyik dlc érthetetlen módon maradt 4590...

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#246385) oriic válasza Frod (#246384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy olvasom ingyenes,de csak akkor ha NEM a PS Plus verzio van meg. Reseteran irtak h ez bug lehet, mert ahogy irod egyesevel engedi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#246386) .LnB válasza saelin (#246382) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kétlem, hogy csak lemezesen lenne. Csak még nem került fel a store-ba. Lehet, hogy 22-én fog. Vagy holnap.
Én is a Minecraft Dungeons-ra várok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246387) Wesder válasza .LnB (#246386) üzenetére


Wesder
félisten

Dungeonsra írtàk hogy nem minden store-ban lesz előrendelhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246388) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Azon agyalok hogy vegyek e egy külső hangkártyát. Itt az ajánlóban ez a SBxg1 jónak tűnik. Tekintve hogy pc-ben is Sound Baster van, meg vagyok elégedve vele. A gondom az hogy egyszerűen tompa, halk az 5.1-es hangrendszeremmel a ps4. Optikai kábellel a ps4ből, átalakítóval megy az 5.1-es erősítőbe. De próbáltam úgy is hogy a tv optikáját kötöm rá az erősítőre. Ugyanaz. Azt is próbáltam hogy a tv fejhallgató kimenetére dugom rà az erősítőt. Dettó ugyanúgy szól csak. Ami érdekes lehet hogy az erősítőn csak 1 5.1es bemenet van. Plusz van még 3 2.1-hez. Az 5.1 fenn van tartva a pcnek, azt tuti nem buzerálom. Nekem elég lenne 2.1-ben is, csak normàlisan szólna. Más médiával nincs baja az erősítőnek. Pl a telefonom rádugom faszán szól. Ez a ps4 nem akarja az igazat. Innen jött az ötlet hogy ha egy külső usb-s hangkártyát ha rádugok a ps4-re, és ezt dugom rá az erősítő 2.1-es csatijára akkor végre szól olyan dinamikával ahogy mondjuk más médiával. Itt az összefoglalóban fülessel írják. De ugyanezen elven működnie kellene az én megoldásommal is. Fülest nem szeretem, bár van egy normálisabb Sennheiserem, de azt max zenére használom. Egy Genius SW-HF5.1 6000 hangrendszerről lenne szó. Valakinek van ezzel tapasztalata? Mert azért feleslegesen nem dobnék ki egy 10-est egy teszt kedvvéért. Aztán meg lehet ugyanúgy szar.

(#246389) .LnB válasza Wesder (#246387) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, nem is gáz. Ezért kérdeztem csak saelin-t, hogy biztosan azt olvasta, hogy nem lesz store-ba az a cápás? Mert előfordul az ilyen, hogy nem előrendelhető valami.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246390) saelin válasza .LnB (#246389) üzenetére


saelin
veterán

Lesz store-ban, csak nem lehet pre-orderelni, és biza van előrendelési bónusz is. Egy tigris cápás evolúció, ami early game-ben könnyebbé teszi a fejlődést.

Csak nem értem hogy miért nem elérhető a pre-order ps4-en is. Twitteren annyit írnak a készítők, hogy tárgyalnak a Sony-val. :F
[Twitter]

Szerk 99:
Sőt, még most nézem hogy csak physical copy-hoz jár a fent említett bónusz. Egyre jobb! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246391) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

EXKLUZÍV: Ghost of Tsushima - A kihívás nehézségéről, a világról és a harcról beszélgettünk az alkotókkal [link]
IGN cikk.Ezt muszáj leírnom, mert innen többen utálják az oldalt.

(#246392) james001


james001
veterán

Tényleg jó ez a TLoU2 limitált PS

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#246393) RangerFox válasza ProEvoFan (#246391) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egész pontosan magyar (!) IGN cikk

(#246394) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#246391) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem a legfontosabb.
"...állítható nehézségszint révén saját ügyességünkhöz és elvárásainkhoz hangolhatjuk a kihívást..."
Ufff, király!

(#246395) vg válasza Mr Chapel (#246388) üzenetére


vg
addikt

Nekem sound blaster g3 van a gépen, remek cucc, megéri az árát. Mobilról is lehet hangosítani, hang profilokat állítgatni, nagyon jó. Olyan hangos, hogy max hangerőn nem lehet sokáig bírni. Mondjuk nem biztos jó lesz ps5-re, de ps4 azonnal felismeri, használja. Usb-n és optikán is rá kell dugni gépre.

(#246396) koncsik válasza james001 (#246392) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

PS2 Pro :K :DDD Venném.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#246397) ldave válasza koncsik (#246396) üzenetére


ldave
félisten

Szintén :) De jó is lenne.

A Slime draws near! Command?

(#246398) hombre[EU] válasza koncsik (#246396) üzenetére


hombre[EU]
veterán

4K-ban a Star Ocean vagy ShadowHearts :)

Life, Uh, Finds A Way

(#246399) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mafia 2R-ben átvezetőknél csak a bal oldalon van hang. De egyébként a hangzás egy nagy szar ahogy van, hogy merték ezt így kiadni, de komolyan?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#246400) Mr Chapel válasza vg (#246395) üzenetére


Mr Chapel
tag

És ezt mivel használod? Csak füles? Vagy vmi hangrendszert is kötöttél rá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.