Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246201) BoneDragon válasza Szabi® (#246199) üzenetére


BoneDragon
veterán

Syndicate miben volt a legjobb? Unalomban?

(#246202) Szabi® válasza BoneDragon (#246201) üzenetére


Szabi®
addikt

Ahha abban....Lottózni nem szoktál ?

(#246203) Bad Pritt válasza Szabi® (#246199) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Abszolút egyetértek. Oké, bugos, de semmi game breaking, főleg az npc-k, az irányítás néhol megtréfál, de hihetetlen jó maga a gameplay, a világ, a fejlődési rendszer, rengeteg leírás, nem elrugaszkodott annyira a valóságtól, mint a két legújabb és ahogy kinéz, egészen elképesztő... És nem könnyű! Rendszeresen halok, rohadt jó a pályadizájn, mikor valakit le kell vadászni, meg kell tervezni, hogy az emberei ne lőjenek le és megvannak a kis másodlagos feladatok is, amiket külön élmény véghezvinni.
Az tényleg igaz, hogy brutálisan sok az ember az utcákon és jó volt, hogy a Syndicate-ben csökkentették a számukat, de hozzám ez a francia forradalmas hangulat közelebb áll. Egyszerűen jó játszani vele, nagyon érezni, hogy egy másik éra csúcsa volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246204) ProEvoFan válasza Mike (#246186) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:F A Spyro remastered egyáltalán nem volt szopatós.
A kamera beállításra is volt opció a menüben.Két féle lehetőség közül lehetett választani de már nem tudom micsoda, de az egyikkel sokkal egyszerűbb lett az élet.
Platináztam mind a hármat.

[ Szerkesztve ]

(#246205) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
Hol érdemes International PS Now kódot venni ? Merre nézzek szét ?
Köszike !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#246206) Mike válasza ProEvoFan (#246204) üzenetére


Mike
veterán

negyedórákat szenvedtem ide felugrásban. miután 3x leestem kicsit arrébb ahol át kell ugrani a szoborhoz, töröltem a játékot, a készítőknek elküldtem ezt a linket meg azt, hogy költsék az árát gyógyszerre
[link]

[ Szerkesztve ]

(#246207) Szabi® válasza Bad Pritt (#246203) üzenetére


Szabi®
addikt

6 éves játék,de még mindig van atmoszférája. :) Én a Unityt még külön megkaptam az Ubitól is ingyen,a Notre-Dame leégésekor (ingyen osztogatták).
Párizs mai negyedeit digitális fotozással hozták össze a játékba.Egy csomó épület/sikátor,utca a mai napig is megvan a valóságban.

(#246208) Wesder válasza Mike (#246206) üzenetére


Wesder
félisten

Most direkt megnéztem neked, és elsőre àtugrottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246209) Mike válasza Wesder (#246208) üzenetére


Mike
veterán

ott?
ügyibügyi vagy :C

amúgy hogy kell? nincs duplaugrás mint a kingdom heartsban
Jediben is összeszedtem minden ládát
szóval talán mégsem vagyok totálisan béna
hanem vmit rosszul csinálok

[ Szerkesztve ]

(#246210) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó gyerek voltam, és ezt az offtopikba írtam le: [link] (Jordan, NBA, sneaker téma).
Bár most, hogy ide belinkeltem, kb ugyan ott vagyunk mint ha ide írtam volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246211) Woodslave válasza .LnB (#246210) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem mert itt elolvastam volna ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#246213) Zoleee83 válasza BoneDragon (#246201) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mondjuk úgy mindenben? Maga az ipari forradalom hangulata, a lore, a környezet, egyszóval minden. Még a Jack-es DLC is sokkal izgalmasabb volt mint az Origins bármelyik része...
Végigszenvedtem platinára az Originst, de rettenetesen untam, ráadásul csúnya is volt az RDR2 után, a lovaglás meg teljességgel nevetséges ahhoz képest.
Az Odyssey-t meg sem vettem, remélem csináltak egy "normális" történetet a Vallhalához, mert ez tömény unalom lesz anélkül. SZERINTEM. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#246214) tboy93


tboy93
nagyúr

Megjött a becserélt lemezes Syndicatem. A dobozán nincs magyar szöveg, régió kód 2-es, vajon ettől függetlenül lesz benne magyar felirat? :F

(#246215) Szabi® válasza tboy93 (#246214) üzenetére


Szabi®
addikt

Magyar feliratos tuti :)

#246213 Zoleee83 Teljes mértékben igazad van,jó lenne ha vissza kanyarodnának a "minőséghez" :R

(#246216) Wesder válasza Mike (#246209) üzenetére


Wesder
félisten

Spyro Jump

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246217) .LnB válasza Woodslave (#246211) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hosszú, és teljesen off. Neked meg úgy is mindegy, nem a Fifáról írtam. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246218) Dreimus válasza Dreimus (#246108) üzenetére


Dreimus
senior tag

Végül ez sem segített rajtam. Továbbra sem elérhető a librarymban viszont a Dirt Rally igen. Tovább vizsgálják az ügyem.

(#246219) Mike válasza Wesder (#246216) üzenetére


Mike
veterán

ezt hogy a faszba? még csak neki sem futottál

(#246220) Wesder válasza Mike (#246219) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy ahogy làtod. Ugrasz, ugràs tetőpontjàn siklasz, és fal mellett àtrepülsz a túloldal jobb szélére, mert az közelebb van. Az nem segít ha négyzettel rohansz neki, mert nincs rendes fizikàja a jàtéknak. Nem ad több lendületet szerintem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246221) Mike válasza Wesder (#246220) üzenetére


Mike
veterán

de, valamennyit ad
a videódon rém egyszerűnek tűnik
ám láttad hogy nekem mégsem sikerült

(#246222) Wesder válasza Mike (#246221) üzenetére


Wesder
félisten

Ha ott siklasz àt a boltív alatt ahol én, akkor biztos hogy àt kell hogy ugorja. Egyébként utàna meg még a tolvajt is kergetheted fent a tojàs miatt. Na az néha szpatós volt. Igazàból ott is csak az a lényeg hogy tudd merre megy, mert gyorsabban futsz nàla és elöbb-utóbb utoléred.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246223) Mike válasza Wesder (#246222) üzenetére


Mike
veterán

őt már elkaptam, de akkor ugye megint vissza kell ugrani, utána meg a szemközti részre átugrani. a végén már eléggé szitkozódtam :D

(#246224) Wesder válasza Mike (#246223) üzenetére


Wesder
félisten

120%-ra csinàltam az első Spyro-t, de màr nem emlékszem belőle semmire. :DDD Csak azért léptem be hogy megmutassam mennyire egyszerű àtugrani.

Szerk.
Most a Crash N.Sane Trilogy-t próbàlom maxolni. Màr csak pàr gyémànt meg az időre futàs hiànyzik. Egyszer majdnem a controller bànta.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246225) gangstagergo válasza Wesder (#246224) üzenetére


gangstagergo
senior tag

A Crash-el kapcsolatban én is ezt érzem. Főleg amikor egy pálya teljesítése 45 percembe került :DDD Nyilván közrejátszik az is hogy béna vagyok hozzá de annyira jó a játék!!! Mindent megbocsájtok neki mert élvezetes játék :)

(#246226) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mikor is van a minden évben megtartott Playstation napok, mikor akcióban kaphatóak a gépek és a játékok?Június? A neve most nem jut eszembe.

(#246227) Peace válasza ProEvoFan (#246226) üzenetére


Peace
nagyúr

Days of Play, június eleje.

(#246228) Wesder válasza gangstagergo (#246225) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ne mondd. Day1 vettem mert gyerekkorom egy darabkàja mai köntösben. Az 1-2-ben màr csak időre futok, a 3-ban kell még pàr gyémànt és időre futàs és maxolva lesz. Szerintem még kevesebb hajam lesz, mint ami most van, mire végzek vele. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246229) gangstagergo válasza Wesder (#246228) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én még csak az elején vagyok de már most idegroncs vagyok tőle. Pihenőként a Yoku's Island Express nyomom közben mert az teljesen megnyugtat :D

(#246230) oriic válasza ProEvoFan (#246226) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nem hivatalos de elvileg majus 25tol junius 8ig.

Live-Die-Respawn

(#246231) Peace válasza oriic (#246230) üzenetére


Peace
nagyúr

Az se baj, ha előbb jön. Juni 12-én jár le az előfizetésem. :-)

(#246232) saelin válasza Peace (#246231) üzenetére


saelin
veterán

Jó lenne venni egy évest megint. Idén jár le nekem is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246233) ProEvoFan válasza oriic (#246230) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az fasza, mert kell vennem éves ps+t. Januárban lejár.Jobb időben/előre megvenni.

(#246234) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#246233) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, Nekem is kell majd. :K

Sic Parvis Magna

(#246235) Peace válasza ProEvoFan (#246233) üzenetére


Peace
nagyúr

De PS5-re már PS++ kell majd. :DDD

(#246236) NyMRooD válasza Szabi® (#246212) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem olvastam végig, mert már a cím is téves, már a Notre-Dame leégésekor kijött a hír, nem a játékban részletes a modell és nem is azt használnák fel, hanem azokat az anyagokat amiből a játékbeli modell készült, mert nagyon részletes méréseket csinált az Ubi.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246237) EczkE


EczkE
addikt

The Last of Us Part II | Limited Edition PS4 Pro Bundle [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#246238) 30z.Samu válasza EczkE (#246237) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát..őszintén szólva Nekem erről a mintáról inkább a Magyar Népmesék jutna eszembe, mint a Last of Us, ettől függetlenül jól néz ki persze. :D

Sic Parvis Magna

(#246239) VTom válasza Zoleee83 (#246213) üzenetére


VTom
veterán

Az Origins egy évvel a RDR2 előtt jött ki, és akkor nem volt nála szebb OW játék.

Egyébként a Unity-t kétszer játszottam végig, a Syndicate-be meg 3 nekifutásra összesen 13 órát bírtam beletenni, annyira nem tetszett. Nagyon szubjektív dolgok ezek.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#246240) .LnB válasza 30z.Samu (#246238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246241) Wesder válasza EczkE (#246237) üzenetére


Wesder
félisten

Na ez kinéz valahogy, bàr én màs mintàt raktam volna rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246242) 30z.Samu válasza .LnB (#246240) üzenetére


30z.Samu
félisten

Basszus, hogy ez az "apróság" hogy eshetett ki Nekem... :Y Így akkor világos minden. :K

Sic Parvis Magna

(#246243) Zoleee83 válasza VTom (#246239) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az oké hogy 1 évvel előbb jött az Origins, de hogy olyan benne a lovaglás, mintha egy vak falovat terelgetnél az számomra döbbenet, és kiábrándító.
Látszik hogy meg lehet csinálni jól, ha adnak a minőségre, itt nem sikerült.
A Unity-t is szerettem, sokkal jobbak voltak azok a részek, és nem lenne az újakkal sem óriási gond, csak nem AC-nak kellene hívni..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#246245) Peace válasza wolf13 (#246244) üzenetére


Peace
nagyúr

Hol az első rész???!!!!!!! :(((

(#246246) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Sony Corporate Strategy Meeting:

- PS+ subs 41.5m
- PS Now subs 2.2m (April 2020)
- Remote Play Monthly Active Users increased ~2.5 times (Dec 2018-> Dec 2019)
- Nextgen Holiday (October-November) 2020

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#246247) Wesder válasza hombre[EU] (#246246) üzenetére


Wesder
félisten

Na így akkor még igaz is lehet az októberi rajt. Tudom tagadtàk, de hàt muszàj volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246248) hombre[EU] válasza Wesder (#246247) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt én írtam hozzá,hogy a holidayt ne keverjék a nyári fürdōzéssel/karácsonnyal :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#246249) Wesder válasza hombre[EU] (#246248) üzenetére


Wesder
félisten

Ravasz vagy....
Még is ki az akinek a holiday a nyàri szezon? Mikor jött új konzol nyàron?
Azért innentől ez màr csak 5-6 hónap nem sok idő. Nyàron júliusig biztos minden kiderül mindkét oldalon.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246250) wolf13 válasza Peace (#246245) üzenetére


wolf13
őstag

Később még jöhet...

Ezek is már tegnap feltöltött videók, s nem is hivatalos csatorna.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.