Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246601) hombre[EU] válasza marilllyo (#246600) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szóval,ha "gurul" a story,elkap a flow, de tudod,hogy a következō act elōtt még össze kell szedni a platinához az összes biszbaszt akkor...inkább "megtöröd" a játékot? :)
Nem azért,hogy prédikálja mi a jó meg a rossz, de nem rondít bele a játékélménybe,hogy egy leírás alapján "éled meg a játékot"? Vagy nem minden játéknál mész rá?

Life, Uh, Finds A Way

(#246602) S e t h


S e t h
nagyúr

Jellemző módon csak ott foglalkozom a platinával ahol nagyjából ez a játék miliőjébe illeszthető, nem zökkent ki, nem rontja az élményt.
Ez csak nagyon ritkán fordul elő, mert egyrészt fel kéne adnom hozzá más hobbikat, másrészt igen izzadságszagúra szoktak sikerülni ezek a kihívások.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246603) saelin válasza sxxorp (#246599) üzenetére


saelin
veterán

Kiköptem a teát! :DDD :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246604) ProEvoFan válasza marilllyo (#246593) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Ratalika játékokat rengeteg trófea vadász tolja.Hogy miért?Mert nekik a platina gyüjtése a szórakozás és ezeknek a játékoknak a többsége 1 óra alatt platina.Kb ennyi a történet.
Nekem is van Ratalika platinám, de nem azért mert platinát ad.Imádom az action/shooter/arcade retro játékokat. :K Azért meg nem fogom kihagyni a játékot, mert könnyű platinázni.Ha arra mennék, akkor mindegyiket megvenném kezdő áron, ami nem is lenne nagy tétel, hiszen ezek a játékok 1500 ft körül mennek.

(#246605) Frod válasza ProEvoFan (#246604) üzenetére


Frod
addikt

Nem, nekik nem szórakozás, legalábbis egy ponton túl nem az.
Egyszerűen ha tartani akarod a szintet, és előrébb kerülni a listákon (pl psnprofiles) kénytelen vagy ilyeneket játszani, mert 1-15 perc alatt jön is a platina. Lényegében "platinát vásárolnak" ezeknél a címeknél, a kiadó pedig megtalálta a piaci rést ezzel.

Do you see the white shadow?

(#246606) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

OFF:

RDR2 Ray tracing Ultra mod PC: [link]
Nem szoktam ilyet linkelni, de ezt nézzétek meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246607) 30z.Samu válasza .LnB (#246606) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na igen...és elvileg azóta még finomítottak rajta.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#246608) wierra válasza Carlos Padre (#246587) üzenetére


wierra
senior tag

Persze, hogy nem olvasta, nincs rá ideje honalapítás mellett. :DDD
Hozzáteszem én se ugráltam örömömben, hogy két sim-akármit kapunk a májusi Plus-ban...egészen addig, amíg ki nem próbáltam.
Baromi jól összeállított és kivitelezett cucc ez a Cities! Összetett, jól átgondolt rendszer, aminek összefüggései átlaguser számára is rövid idő alatt átláthatók.
Kifejezetten epic! volt, amikor a Szabadság-szobornak akartam készíteni egy Liberty island-et...a terraformálási munkának köszönhetően akkora cunamit sikerült előállítani, ami elmosta az egész falut a p*csába. :D
Persze kellett pár 'New game', mire rájöttünk hogyan ne jusson a falunk rövid idő alatt pl. Pécs sorsára. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#246609) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ajjaj

Nyugi ssak egy kamu profil ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246610) Mike válasza .LnB (#246606) üzenetére


Mike
veterán

vannak benne kifejezetten műanyagnak ható részek

(#246611) Mike válasza .LnB (#246590) üzenetére


Mike
veterán

wow, veszem is meg

(#246612) nemorino válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


nemorino
tag

Nem hittem el :N , a CDPR identitásának alapvető eleme a függetlenség, amíg ez a csapat vezeti sosem adják el magukat.

[ Szerkesztve ]

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#246613) Szabi® válasza .LnB (#246606) üzenetére


Szabi®
addikt

Belinkeltem múltkor a Ps5 topikba..aztán megjelentek a "szakmai" kritikusok.
Páran el is vesztették a fejüket a csordaszellem hevében és konstatálták hogy miért is nem jó ez :)

[ Szerkesztve ]

(#246614) stilo18 válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


stilo18
addikt

Jól beszívtam :DD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#246615) hombre[EU] válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A 4.sor után azt gondoltam PlaystationStudios lesz :D

de a more games és CDPR az nem illik össze :)

Life, Uh, Finds A Way

(#246616) Mike válasza Szabi® (#246613) üzenetére


Mike
veterán

nem olvastam az ottani a reakciókat, de ez néhol abszolút természetellenes

(#246617) .LnB válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

Nekem meg a kedvenc filmjeim a Marvel filmek, kedvenc játékom meg a COD. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246618) Szabi® válasza Mike (#246616) üzenetére


Szabi®
addikt

Én azért már jobban szeretnék Ilyen grafikákat látni a nextgenen,mint az ubi 2014-es motorjával készülteket. (a linkelt játék 2007-es és egy 2010-es moddal fut,2014-ben felvéve)

(#246619) .LnB válasza Szabi® (#246618) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért az a DOF effekt elég vállalhatatlan. Mintha látáskárosult lenne a főhős.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246620) oriic válasza .LnB (#246617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtam en h beut az a Snickers. :DDD

Live-Die-Respawn

(#246621) Szabi® válasza .LnB (#246619) üzenetére


Szabi®
addikt

És a többi ? :D Ebben a generációban egyetlen látványos fps sem jött konzolokra :(
Nyílván a DOF azért ilyen hogy lehessen futtani a játékot,5-600 méteres látótérrel ezt semmi nem mozdítja meg.De ami nagyon durva hogy ez 6! éves :)

(#246622) .LnB válasza oriic (#246620) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh ez így jól jött ki tényleg. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246623) .LnB válasza Szabi® (#246621) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Battlefront 2 van ilyen szép. Meg az összes Battlefield is. Egyébként meg nálam a kameranézet nem befolyásolja, hogy egy játék mennyire szép. Uncharted 4 etalon szerintem, főleg a korához képest. Death Stranding is példaértékű, és még van pár.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246624) Szabi® válasza .LnB (#246623) üzenetére


Szabi®
addikt

A battlefront 2 az tényleg nagyon szép,még nem játszottam vele,abban van szingli mód ?

(#246625) .LnB válasza Szabi® (#246624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246626) ProEvoFan válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont a napokban olvastam, hogy Európa legértékesebb gémer stúdiója az Ubisoftot lehagyva a lengyelek lettek. :C
Tegnap megvettem PCre is a Witcher 3at.Mert megérdemlik. :K meg ott is akarok vele játszani

[ Szerkesztve ]

(#246627) Moby válasza Szabi® (#246621) üzenetére


Moby
addikt

KZSF rohadt látványos volt, és launch cím volt.

(#246628) Wesder válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


Wesder
félisten

Komolyan magyaràzni kell hogy kamu profil? Jézusom...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246629) balazs025 válasza Wesder (#246628) üzenetére


balazs025
senior tag

Fogadjunk, a kép alatti szöveget nem sikerült elolvasni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#246630) eisento


eisento
addikt

Hali. Jatszik vki nfs heat-el? Olyan embert keresek akinek lvl 50 a crewja es tudok csatlakozni hozza. Szajbavert trofeahoz kellene csak. Koszi!

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#246631) Wesder válasza balazs025 (#246629) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted mi a faxra mondtam?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246632) balazs025 válasza Wesder (#246631) üzenetére


balazs025
senior tag

Akkor félre érttem, bocs. :K

(#246633) Xaels válasza Szabi® (#246621) üzenetére


Xaels
félisten

Killzone, Titanfall, Metro, Doom, BF, SWBF, Wolfenstein.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#246634) sting2 válasza Xaels (#246633) üzenetére


sting2
addikt

Tucat " szemét" rókabőr volt az összes a látványon kívül..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246635) NyMRooD válasza Wesder (#246628) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát a másik topikban sem volt teljesen tiszta, nem él mindenki a twitteren és főleg nem tudja mindenki (egy ps topikban), hogy melyik PS ( :D értsd Phil Spencer) hivatalos profilja , az MS meg simán megbírná venni őket (mondjuk akár a Sony is, csak hozzájuk nem illenek annyira), a Mojang-ért is adtak >2 milliárdot, ráadásnak ott a gog is (gondolom erősen szerepet játszik a CDPROJECT 9 milliárdos értékében), ami szintén jól illene az MS-hez.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246636) Xaels válasza sting2 (#246634) üzenetére


Xaels
félisten

Ööö, amire válaszoltam hsz. pont a látványt hiányolta... a Killzone-t nem fejeztem még be, a Metro: Exodus-szal nem játszottam, SWBF2 és a BF gyenge singleben, de szerintem a Doom és az Eternal nem volt szemét, a Wolfenstein Old Blood, The New Order meg a New Colossus sztoriban is tök jó volt ahogy a Titanfall 2 is. Borderlands 3, Destiny 2 meg Rage 2-t nem akartam felhozni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#246637) Wesder válasza NyMRooD (#246635) üzenetére


Wesder
félisten

Màr ott sàntit a dolog, ha valami csoda folytán megvennék a CDPR-t, azt nem Twitterre írnàk ki.
Valamelyik szerencsétlen nagyon unatkozik. Olyan konzolhàború megy ott, hogy ahoz képest ami itt néha néha előfordul mondhatni kellemes teadélutàn, ahol mindenki Liptont szürcsölget és jókat hahotàzik. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#246638) Szabi® válasza NyMRooD (#246635) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem a CDPROJECT akkor jár a legjobban,ha nem adja el magát,tekintettel az eddigi munkásságukra,nincs is szükségük rá,arra meg főlleg nem lenne hogy MS/Sony befolyásra megszűnne az az egyediségük,amiket a játékaik hordoznak.

#246636) Xaels Ezek nagyon jó játékok,és megvoltak :R Igazából arra szerettem volna kitérni azzal a hsz-emmel,hogy a nextgen jó lenne ha elérné azt a szintet,amit mondjuk a pc produkált 2014-ben.Bár ebben a genben a God of War,Horizon Zero Dawn,Uncharted elég magasra tette a lécet,szkeptikus vagyok hogy a nxtgenben is csak ez a pár stúdió hoz kiemelkedő alkotásokat. (vagy pl. még a Rockstar)

(#246639) saelin válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


saelin
veterán

Ez jó,elküldtem pár ismerősömnek! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246640) Carlos Padre válasza ldave (#246595) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az nem rouge-lite, konkrétan egy hardcore aljas, szemét, mocskos szarházi játék :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246641) Mezcal


Mezcal
addikt

Hogy lehet megszerezni ingyen a Ninjago-t PS4-re?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#246642) wolf13 válasza Mezcal (#246641) üzenetére


wolf13
őstag

Lekésted.

(#246643) NyMRooD válasza Wesder (#246637) üzenetére


NyMRooD
őstag

Na pont az ilyen konzolháborúnak/fanboy vergődésnek mentem elébe azzal, hogy jeleztem a hír hamisságát.

(#246638) Szabi89: Ez vitán felüláll, ők is tudják jól, meg szerintem a(z) (Lengyel) államtól sem azért kapták a sok támogatást, hogy eladják magukat.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246644) Mezcal válasza wolf13 (#246642) üzenetére


Mezcal
addikt

De jó...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#246645) Carlos Padre válasza .LnB (#246606) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mit kell nézni rajta? Pont arra használják benne, amiben eddig is jó volt és nem ad semmit sokat hozzá, ahol meg látványos lenne a változás, árnyékok, tükröződés, fényvisszaverődés, az mind maradt az eredeti.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246646) Carlos Padre válasza wierra (#246608) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én tudom jól, hogy rohadt addiktív cucc, nehéz lejönni róla :D Sokszor megesett, hogy 8-10 órát ültem előtte és éjjel jutott eszembe, hogy nem is ettem egész nap :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246647) Carlos Padre válasza NyMRooD (#246609) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Olyan magas most értékük, hogy képtelenség lenne átvinni a részvényeseken egy ilyen felvásárlást :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246648) Carlos Padre válasza Szabi® (#246621) üzenetére


Carlos Padre
veterán

BFV. Csak nézd meg. És az meg rombolható is teljes mértékben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246649) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit megváltozott a dátum a kiszivárgotthoz képest de itt a hivatalos:

Days of Play 2020: Incredible Deals on Games and More

Live-Die-Respawn

(#246650) 30z.Samu válasza oriic (#246649) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor megvan mikor kell vennem a PS Plus-t. :DDD Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.