Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#246451) Szabi® válasza NyMRooD (#246441) üzenetére


Szabi®
addikt

Látom elolvastad Walter Isaacson Steve Jobs könyvet....,annyiban kijavítalak hogy magánemberként sem bírták egymást,Jobs haláláig (az office nem hozott békét) :)
Még mielött keresnéd a hibát....olvass el pár Wozniak elbeszélést :)

[ Szerkesztve ]

(#246452) NyMRooD válasza Szabi® (#246451) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, olvastam :D.

"az office elhozásával mac-re kibékültek (igaz az iPhone és iPad miattuk készült el, Jobs fricskának szánta, csak volt bennük potenciál)" - nyilván nem volt teljes a béke, volt valamilyen discovery-s dokumentum film ("a szilicium völgy...") és abban el is mondja Jobs ha jól emlékszem, hogy ő személyes sértésnek vette és soha nem bocsájtott meg, Gates meg értetlenkedik, hogy ez csak üzlet, meg amúgy is...

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246453) sp8787


sp8787
addikt

Deal of the Week = GOTY

(#246454) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#246411) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudom mennyire vagy képben a Nintendoval, de tudod hányszor adták el újra teljes áron a Zelda, Wind Wakers-t? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#246455) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gran Turismo 7 leak?

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#246456) sting2 válasza oriic (#246455) üzenetére


sting2
addikt

:Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246457) .LnB válasza oriic (#246455) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda meglepetés... :U
Akkor fogok lefordulni a székből, ha még idén bejelentenek egy új COD-ot is, teljesen váratlanul, a semmiből! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246458) oriic válasza .LnB (#246457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látom le vagy maradva. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#246459) .LnB válasza oriic (#246458) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tényleg, a címe annak is kiszivárgott már. :D Nem is értem, hogy felejthettem el, pedig a kedvenc játékom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246460) _drk válasza NyMRooD (#246441) üzenetére


_drk
őstag

Ezt valahol már halottam, hogy az MS-nek nem a Sony a vetélytársa, hanem a Google és mondjuk az Nvidia. Ne felejtsük el, hogy a Stadia ott van. Az Nvidia-nak is volt a Shield.
Új belépőként vagy feltörekvőként a gyengébbet kell először lenyomni, aki most az MS.

(#246461) felixo


felixo
őstag

05.28.-ig nem várható akció a storeban ? :F
Az Extended Play addig tart.

Redmi Note 9

(#246462) sting2 válasza .LnB (#246457) üzenetére


sting2
addikt

A GT minden Sonys szívében az egyik legmarkansabb cím, ha más nem azért mert szimplán az egyik "legoszintebb" Brand a mai napig.
Komoly tényezőnek tartom a PS5 váltásnal..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246463) .LnB válasza sting2 (#246462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ezért meglepetés, hogy lesz belőle új rész?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246464) sting2 válasza .LnB (#246463) üzenetére


sting2
addikt

Nem.
Azért meglepő, mert sejthető ebből a megszokottól elteroen, a korai megjelenés..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246465) sp8787


sp8787
addikt

(#246466) marilllyo


marilllyo
veterán

Tegnap kiplattant a resi 6 is.... Szerintem én vagyok a világon az egyetlen olyan hülye, akinek ez a rész jött be a legjobban....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#246467) felixo válasza sp8787 (#246453) üzenetére


felixo
őstag

Hát nem éppen. :D

Redmi Note 9

(#246468) ProEvoFan válasza marilllyo (#246466) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok!
Miért ez tetszik a legjobban?

(#246469) oriic válasza .LnB (#246463) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem meglepetes, hetek honapok ota tudjuk h keszul a folytatas. Itt a lenyeg a 2020as megjelenesen lenne, hiszen a bejegyzes is arrol szolt.

Persze a ceg azota mar kirakott egy nagyon atlatszonak tuno magyarazkodast, meg hogy a logot is netrol szereztek. (Kar hogy utobbit senki nem talalja jelenleg :D)

Live-Die-Respawn

(#246470) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nekem is most notifikálta :)

Life, Uh, Finds A Way

(#246471) .LnB válasza oriic (#246469) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel a konzol is jön idén. Számomra eléggé adta magát, hogy GT-vel és Spider-Man-nel fog megjelenni. Főleg mert azokkal is demozták legelőször.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246472) Peace válasza marilllyo (#246466) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem a Zer0 a kedvenc még mindig! :)

(#246473) sting2 válasza .LnB (#246471) üzenetére


sting2
addikt

Nem, nem adta magát.
Akkor kifejezetten a Ray tracing - hybrid Sssd " munka közben" csevej volt csak a Sony részéről, ami a Spider - GTS címekben manifesztalodott.
Nem volt semmiféle Launch ígéret..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246474) NyMRooD válasza _drk (#246460) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezt ha jól emlékszem Phil Spencer mondta és a Google-re meg az Amazon-ra (és bár az a két cég nem csak streamingben ellenfele az Ms-nek, a kontextus alapján csak arra az üzletágra értette), mert ez a két cég fejleszti nagyban a saját streaming szolgáltatását és ennek a kettőnek van hozzá megfelelőt saját szerverparkja. Az nVidia-át nem értem, hogy miért hagyta ki, de ide vehetjük, mert saját szervereket építenek a Geforce Now-hoz (gondolom erre gondoltál, mert a Shield az egy androidos kézi konzol volt, meg talán volt box verziója is, de a lényeg, hogy nem sok vizet zavart). illetve a Sony kihagyását sem értem, max az eddigi hozzáállása miatt nem gondolta úgy Spencer, hogy sok vizet fognak zavarni, de most úgy néz ki - feltéve, hogy ha igazak a pletykák - hogy el kezdi bővíteni a PSNow-t, szóval mindenképpen számolni kell velük is. Főleg mert a PSNow-al valószínűleg a Sony rendelkezik a legtöbb felhasználóval/tapasztalattal a streaming terén, ha a Sony elkezd belerakni pár day0 címet, nem hiszem, hogy a többiek közül az MS-en kivételével bárki beérhetné, ha meg nem akkor egyértelműen az xCloud lesz a nyerő. Az üzleti modelleket nézve, nem hiszem, hogy sokan választanák a stadiát (fizeted a havidíjat és a játékokat is meg kell venned), vagy az nVidia-át (fizes és rendelkezz saját könyvtárral és reménykedj, hogy a szolgáltató/kiadó engedi, hogy streameld az adott játékot) a Sony és Ms megoldásával (alacsony havidíjért itt egy csomó játék) szemben.

u.i. nemrég volt hír, hogy az xCloud a gamepass-ba jön, tehát úgy fog működni mint a PSNow.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#246475) .LnB válasza sting2 (#246473) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ígéret, és az "adta magát" (valószínűsíthető) között azért van pár árnyalatnyi különbség nem gondolod?

HZD2, GT7, Spider-Man 2 az én tippem. Kb egy évre rá az új GoW. És megjelenéskor még tippelek talán valami teljesen új IP-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246476) Bad Pritt válasza .LnB (#246475) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Spider-Man 2-t összedobják 2 év alatt? Még a futószalagról jött lineáris 5 órás CoD-okhoz is kell majdnem 3 év.
Én azt hittem, arra gondolsz, hogy a '18-as Spider-Mant feltupírozzák és kidobják konzol startkor.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246477) .LnB válasza Bad Pritt (#246476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor meg 2021 holiday lesz a Pók2.
És helyette meg lesz Fifa21 a megjelenéskor. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246478) VTom válasza .LnB (#246475) üzenetére


VTom
veterán

"És megjelenéskor még tippelek talán valami teljesen új IP-t"
Godfall.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#246479) Zoleee83 válasza Bad Pritt (#246476) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen össze. :K
A játék megjelenése után mikor kiderült mekkora siker, volt róla hír hogy el is kedték a folytatást. Mivel rengeteg "item"-et fel tudnak használni az első részből, így egyszerűbb/gyorsabb a fejlesztés mint nulláról elkezdeni.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#246480) saelin válasza VTom (#246478) üzenetére


saelin
veterán

Azért még lehetnek olyan címek amikről nem húzták le a leplet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#246481) .LnB válasza saelin (#246480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

GTA 6 PS ex? :D Volt pletyka erről, na az nagyot szólna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246482) sting2 válasza .LnB (#246475) üzenetére


sting2
addikt

Meglatjuk..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#246483) tboy93 válasza .LnB (#246481) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na az szerintem pont kizárt :D

(#246484) Peace válasza .LnB (#246475) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha nem jön a H:ZD2 a gép megjelenésekor, akkor meg sem veszem! Na jó, DE! :DDD

(#246485) Szabi® válasza VTom (#246478) üzenetére


Szabi®
addikt

Az a Godfall egy teljesen középszerű valami lesz,najó, fantasy rpg.
Egy kickstarter kalapozás gyermeke,a 70 fős (counterplay games) stúdió második játéka.

(#246486) marilllyo válasza Peace (#246472) üzenetére


marilllyo
veterán

Resident Evil 6

Nos én végigjátszottam a második részt (régi), 4-et (lehet a legvégét már nem...de fogjuk rá) az 5-öt biztosan és a 6. részt ps3-mon és most ps4-en plattantottam is.

Igazából baromira tetszenek benne az átvezetők. Egyik-másik annyira epic lett... meg a játék hangulata is. Valamiért megszereted a karaktereket.... 4 részre van osztva a kampány... Leon-Helena, Chris-Piers, Jake-Sherry, Ada... ezek szépen összefolynak a kampány során...de mire egyik másikkal a végére érsz...teljesen csíped azt a duót.

Tisztában vagyok egyébként a resident evil 6 problémájával, mely a következő. Egy játékban akartak ezek MINDENT....és azt még meg is duplázni. Szóval van egy (nagyjából) a régi resikre hajazó hangulat a Leon-Helena szálon. Aztán van egy tömény akció Chris-Piers vonalon. Egy verekedős... félig-szerelmi szál a Jake-Sherry sztoriban és egy lopakódás Ada-nál. Egy játék ennyi oldalon nem tud aratni. Túl sok.
Továbbá... az is probléma, hogy kitalálnak a fejlesztők egy tök jó jelenetet... egy jó QTE-s menekülés, üldözés...epic zenére kínkeserves mászás -kúszás stb.. melyeket rendszerint elnyújtanak olyan hosszúra, hogy a végén érzed...hogy ez k*rva jó..de már vége lehetne. Folyamatosan ebbe fut bele a játék...minden egyes jó jeleneténél. A repülős-helikopteres-motoros-autós jelenetek bőven elég lett volna egy átvezető erejéig... így lejátszva kicsit béna itt-ott. Érzed benne, hogy ez valahol egy Michael Bay féle akcióorgia IS akar lenni. Ezért kapta a rengeteg negatív kritikát...mert, hogy ez már csak karakterek szintjén resi 6. Nem egy lassú horrorjáték.

Ennek ellenére mégis tök jó ugyanazt a sztorit 4 szemszögből is látni...így szépen kikerekedve. Nagyon jó ahogy összefűzték a 4 kampányt.. A sztori is tök követhető, átlátható. Grafikailag is úgy voltam vele, hogy itt-ott még rá is csodálkoztam, hogy ...te ez tök jól néz még ma is ki... más pontokon meg nyilván ocsmány volt, mint a munkába vezető út. De szerintem szebb ez a remaster mint a Mafia 3.

Maga a platina nevetségesen könnyű. A guide-ok két végigjátszásra bontják egy easy-normal és utána egy professional (örök lőszer cheat-tel). Na hát én ezt letoltam úgy, hogy egyből professional nehézség + collectibles. :DDD Egy-két helyen sz*patott a játék, de messze a komfortzónámon belül volt.
Ellenben a multi... sz*r is, és grind is. Még két trófea vissza van a 100%-hoz. Szépen lassan boostoljuk egyik ismerősömmel...

Ugyanitt:
Végére értem a Shadow of Mordor (legendásan nehéz) trial-jainak (dlc), ezzel 100%-ra vertem a játékot. [link]

K***rva jó volt. Nehéz...de k*rva jó.
(Ez nyilván csak annak mond valamit, aki játszott vele) Ugye a lényeg az, hogy mind a 25 bossfightot (melyek random szétszórva vannak a térképen ...és fogalmad sincs, hogy hol) zúzd le 40 perc alatt. A guide-ok azt írták, hogy örülsz majd ha marad kb 10 másodperced a végére... Na én letoltam 37 perc alatt... de meglett volna hamarabb is. :DDD Mikorra már annyira a kezedben a játék... (és nyilván élvezed is) akkor pont jól jön egy ilyen... "NA akkor mutasd mit tudsz hülyegyerek" kihívás.. Húztam a számat meg féltem tőle...de így utólag visszagondolva bejött annyira, hogy most be is húztam a Shadow of War-t (folytatása)... és mellévágom.

Sajnos még nem indult nekem újra a meló úgyhogy folytatódik a karantén-progress. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#246487) penge111 válasza marilllyo (#246486) üzenetére


penge111
addikt

Ha már Shadow of War a kövi, hatalmas akcijjjóóóóó: [Shadow of War]
Ennyit gondolom lazán megér, nem?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#246488) marilllyo válasza penge111 (#246487) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez egy vicc ár érte. Most mérges is lennék... Mert én 7,5 ért vettem storeban a fullosat...
De sajni nem jó az olvasó a ps-emben :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#246489) .LnB válasza tboy93 (#246483) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alapvetően persze, hogy kizárt. De tudjuk nagyon jól, hogy mindig van az a pénz..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246490) Frod válasza penge111 (#246487) üzenetére


Frod
addikt

Ez valóban egy szuper ár érte!

Do you see the white shadow?

(#246491) tboy93 válasza penge111 (#246487) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én az első résszel játszottam, az tökre tetszett. A második részt pár óra után töröltem.

(#246492) S e t h válasza marilllyo (#246488) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tizenötért vettem pár hónapja hónapja, de nem érint rosszul, mert nagyon élveztem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#246493) tboy93 válasza .LnB (#246489) üzenetére


tboy93
nagyúr

De ebben az esetben szerintem nincs az a pénz :D Amit a Rockstar a GTA5-el keresett, azzal a 115+ millió eladott példánnyal... PS4-ből szerintem nem adtak el ennyit konkrétan. Hülye lenne egy platformhoz kötni magát vagy azért cserébe olyan összeget kérne, amit még a Sony sem tudna/akarna kifizetni.

(#246494) .LnB válasza penge111 (#246487) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Direkt ránéztem a gameplay-ekre, ha már ennyire olcsó. Nekem ez a játék gagyinak tűnik. Egy öreg Assassins Creed - LotR köntösben. De a videók alapján semmilyen LotR hangulat nem jön át nekem. Plusz amit az ismerősök meséltek róla, hogy uncsi és monoton.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246495) .LnB válasza tboy93 (#246493) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az semmi, hogy mennyi példány. De az Online rész mennyit hozott nekik! Hihetetlen, hogy még 2020-ban is folyamatosan ott van az eladási toplistákon az 5. rész. Szóval jah, elképzelhetetlen. :)
De azért megnézném az Xbox divíziót ha ez megtörténne. Így:

:D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#246496) penge111 válasza .LnB (#246494) üzenetére


penge111
addikt

Nekem sincs a listámon, de ennyi pénzért elgondolkodtam rajta :U Sőt, még az Andromédán is erősen gondolkodok 1500 pénzért. Mert az oké, hogy mikor megjelent akkor botrány volt, de azóta kapott egy raklap patchet. 1500 forint, hmm ha 10-15 órát leköt, már akkor is megérte, nem :F Annyi bajom van ezekkel a játékokkal, hogy van kereken 20 cím a beszerzendő listámon (pl RDR2, Plague Tale, Death Strending, FF VII...). Mondjuk a blacklogom jól megcsappant, már csak 4 játékom maradt :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#246497) Bad Pritt válasza tboy93 (#246493) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez 2018-as cikk, már akkor a legtöbb pénzt hozta a világon, azóta még durvább lehet ez a szám.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#246498) tboy93 válasza penge111 (#246496) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jó az Andromeda, nekem tetszett és én megjelenéskor játszottam vele. Szerintem akkor sem volt játszhatatlan. Mondjuk én eleve szeretem a ME univerzumot.

(#246499) tboy93 válasza Bad Pritt (#246497) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk vissza is kellett hozni a bődületes fejlesztési költségeket :D

(#246500) Bad Pritt válasza tboy93 (#246499) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sikerült, harmincszorosan. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.