Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236990) _drk


_drk
őstag

A Days Gone-t is úgy értékelte a szaksajtó, hogy nem vitte át az tuti!

A játék több mint felénél kis beszámoló:
A játék legeleje teljesen rendbe van, jó a mocap, szép a grafika, az alap bejárható táj nagyon csép. Jó, egy kicsit bugos meg vannak anomáliák de teljesen rendbe van.
Ahogy a sztori elindul se hagy semmi kivetni valót, jók az alapok.
De utána rohadt unalmas egy jó ideig Első két tábornál ezek a küldetések pocsékok, és semmi értelme nincs is! Gyakorlatilag csak egy időhúzás, egy tutorial ami kb 10 óra hanem több.
Minden megöl, nincs nálad semmi, a tipikus semmi töltény meg 2 gránát minden ellen is.
Ezen a ponton én is majdnem feladtam, mer tényleg rohadt unalmas volt. Az idegesítő benzin és scrap az az ÓCSKÁS állandó elfogyása csak tetézte az egészet. Mikor kicsit haladnál a zombik nem kihívást jelentenek, hanem idegesítenek!
Szerintem idáig jutott a híres nemes szaksajtó az 5-6 pontokkal, bár akkor még technikailag is rosszabb volt.

Majd előrehaladva 3. táborig: Lost Lake, elkezd kicsit beindulni a sztori, végre a karakter is ér valamit, és kitárul a világ. Mintha egy másik játékkal játszanék. Elkezdtem élvezni a küldetéseket, mert egy az, hogy izgalmasabbak voltak, kettő az, hogy volt értelme. Karakterépítő és a sztorit is vitte előbbre.
Majd még kicsit előrébb haladva meg rohadt jó! Most találkoztam az asszonnyal és rohadt nagy flash volt. Nem megyünk sehova, igenis megvívjuk a háborút!
Végre össze áll a kép, van értelme mindennek. Mintha egy teljesen más game-mel játszanék és már most alig várom, mit hoznak ki ebből az egészből.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.