Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198651) tboy93 válasza Peace (#198648) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elárulom mi lesz, kockaidő konvergálni fog a nullához barátom ;]

(#198652) .LnB válasza Peace (#198648) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaa hát ez nekem is megvan. :D Kirándulás egy várba, vagy erdőbe instant WoW-ozhatnékom támad, vagy valami fantasy-val játszani. (ilyeneken gondolkodok) Bárcsak jönne egy vaddisznó az erdőbe, leölöm 5XP-t kapok érte... :D Vagy amikor sokáig nyaralunk valahol. Akkor már kb. mindennel játszanék, akár egy FC, AC-val is.

Mondjuk, most húsvétkor voltunk pár napot, és nem hiányzott a játék. Igaz ez számomra olyan gyönyörű hely volt, hogy ott letudnám élni az életemet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198653) oriic válasza Madwe (#198641) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Miért, aki teszem azt kocka és legény s egyedül él, az nem főz mos takarít"

Na en ilyen vagyok. :D Fozes sajnos csak ritkan, nyilvan takaritas, mosas mindig. Par hete uborkaszezon van nalam, de heti kb 30 oracska minimum azert elmegy gamingre. ;]

Live-Die-Respawn

(#198654) .LnB válasza oriic (#198653) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztaaa heti 30 órát el lehet ütni a visszafelekompatibilis régi játékokkal?! Hát akkor csak nem rossz feature az. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198655) oriic válasza .LnB (#198654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Destinyzek. ;]

szerk: Personaval mar vegeztel?;]

Live-Die-Respawn

(#198656) .LnB válasza oriic (#198655) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még nem. Szülinapomra vettem magamnak. De lehet kitart a jövő évi szülinapomig is. :D
Már a vége fele vagyok. Ja és február óta csak azzal játszom, és még így sem végeztem...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198657) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Szintén egyedül 21:00 és 23:00 között marad idő játszani, mert egyszerűen 4-ig meló, utána szeret megkajálni az ember, edzeni (úgy amblokk foglalkozni magával), és úgy leülni játszani, hogy azon felül már nincs más elfoglaltsága, kötelessége.

Igaz, barátnővel néha még ez is nehéz, amikor egész nap nem találkoztok, olyankor azért nem szívesen elégíted ki kizárólag a “kocka vágyaid”. :DDD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198658) tboy93 válasza sutyesz96 (#198657) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kedvencem amikor már mindennel végeztél és már tényleg csak a kockulás marad hátra, na akkor huppan le melléd hogy mostazonnalnézzünk sorozatot :C

(#198659) Fradizmus


Fradizmus
csendes tag

Sziasztok. 3 hete vettem meg az első komoly konzolomat, egy PS4 PRO-t.
20 év asztali PC gaming után gondoltam, hogy a kanapén ledőlve jobban lesz kedvem játszani két kisgyerek mellett. Hát nem. 5:45-kor kelek, 16:30-kor érek haza hétfő-péntek között. Hétvégére pedig minden napra betervez a feleségem valamilyen programot. Van egy 4 éves fiam, vele játszok esténként, olvasok neki amíg a feleségem elaltatja az 1 éves kisfiamat. Így jó esetben este 9-11 között játszhatnék minden nap, de a feleségem igényli a beszélgetést, közös filmezést. És ott a házimunka, meg néznék néha focimeccset.

Last of Us remastered az első játék amit megvettem a gépre, nagyon tetszik, de kb 2-3 naponta haladok vele 1-1,5 órát. És ha fürdik, vasal stb az asszony és felsír a kicsi akkor azonnal mennem kell ringatni, bármilyen jó résznél járok.Nincs energiám többre, így is átlag 6-6,5 órákat alszok pedig többet igényelne a testem. Nehéz a kocka létből a családi létre átállás, de igazából ha a csajaink is egy ilyen fórumban írnák ki magukból hogy ők csinálják a házimunka és a gyereknevelés nagyobb részét amíg mi játszunk, külső nézőpontból nehéz lenne nem igazat adni nekik :D

(#198660) 30z.Samu válasza Peace (#198648) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, ez megvan nálam is. Ha éppen van barátnő, akkor nem kérdés, hogy kivel/mivel töltöm az időt, de azért próbálok egyensúlyt tartani. :D Eddig sikerült, legalábbis eddig senkinél nem merült fel az, hogy túl sokat játszom, meg nem foglalkozom vele. Ezzel nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#198661) Rage47 válasza .LnB (#198656) üzenetére


Rage47
veterán

December 9-e előtti mentést mindenképp csinálj.

(#198662) tboy93 válasza Fradizmus (#198659) üzenetére


tboy93
nagyúr

"hogy ők csinálják a házimunka és a gyereknevelés nagyobb részét amíg mi játszunk"

ja, néha kicsit bűntudatom is van,

aztán elhessegetem gyorsan ;]

[ Szerkesztve ]

(#198663) Peace válasza 30z.Samu (#198660) üzenetére


Peace
nagyúr

Az szuper, hogy teljesen jól elvagyunk külön-külön is és így is harmóniában üzemelünk (féltékenykedés meg a többi **arság nélkül). Ő is elmegy a maga kis dolgára, nekem is megvan a saját időtöltésem. Így viszonylag gyakran megy el programokra vagy találkozik barátnőivel.Gyakran adatik meg, hogy van szabad délután vagy netán 1-1 teljes szombat vagy vasárnap! Király a wireless PS fejhallgató is, de 1 szoba van galériával. És hiába van rajtam fejhallgató, ha a PS folyamatosan felakar szállni vagy kerreg. A TV fénye pedig baromira zavaró még fenn a galérián is. Ezért sem játszok előszeretettel hétköznap esténként, mert hagyom pihenni. Nagyon remélem, hogy költözhetünk nyáron!!! Iszonyat jó lesz a külön hálószoba távol a nappalitól!!!! :P

[ Szerkesztve ]

(#198664) .LnB válasza Rage47 (#198661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nespoilerezzé! :D
Jó ez nem is volt az.
Mentek sokat, de akkor 9.-e előtt nyomok majd egy külön slotra mentést.
Már volt egy olyan pont, ahol figyelmeztetett is a játék, hogy mentsek. A sztori azon pontján, egy pillanatra megállt a szívem, hogy WTF?! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198665) markknight válasza sutyesz96 (#198632) üzenetére


markknight
veterán

Neem, hétvégén kb 16 órát nyomom összesen :D Ráadásul 9-10-re megyek dolgozni, de csak ritkán nyomom be reggel is a gammát. Most pont olyan időszakom van, hogy elég a munka és nem akarok foglalkozni utána senkivel még kb 2-3 hónapig.

Amúgy itt a kutya macska dologra kanyarodva, találni am bármikor találok nőt, sose volt gond ebből, de én pont az az ember vagyok aki kvára szeret egyedül lenni.

[ Szerkesztve ]

(#198666) 30z.Samu válasza markknight (#198665) üzenetére


30z.Samu
félisten

Addig sem szól senki, hogy ne jáCCá annyit, mi? ;]

Sic Parvis Magna

(#198667) .LnB válasza markknight (#198665) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"de én pont az az ember vagyok aki kvára szeret egyedül lenni."

Szóval szűz. Értjük mi. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198668) markknight válasza 30z.Samu (#198666) üzenetére


markknight
veterán

Hála az égnek egyedül lakom :D

.LnB: Most mié buktatsz le? :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#198669) .LnB válasza markknight (#198668) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Túl magas labda volt na. :D De nem gáz az.

De erről jut eszemnbe. Nálunk, tudod, hogy kezdődik a szex?
"Várjá mentek egyet gyorsan"

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198670) Woodslave válasza .LnB (#198669) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:DDD :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198671) Rage47 válasza .LnB (#198664) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem nem volt mentésem és megszívtam kicsit. Ezért próbálok mindenkit figyelmeztetni. Ha gondod lesz később ott, majd írj rám nyugodtan. Én jól elbénáztam :D

(#198672) sp8787 válasza .LnB (#198647) üzenetére


sp8787
addikt

Masturbate, Don't Procreate
[link]

(#198673) Peace válasza .LnB (#198669) üzenetére


Peace
nagyúr

És ha nem az igazi, akkor mehet az újratöltés. :DDD

(#198674) sutyesz96 válasza Peace (#198663) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nálunk mondjuk van olyan, hogy éjszaka ő már aludna, amikor én még tolom 1-2 órát (a játékot ;]), és néha szól hogy zavarja a hang, mert a hangcucc rá van kötve a monitorra.

Szóval hogy ONoljunk kicsit, milyen fejhallgatót érdemes megvenni manapság ami teljes mértékben kompatibilis ps4-el és pc-vel is?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198675) 30z.Samu válasza sutyesz96 (#198674) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kompatibilis vele a Sony Gold is, hogy azt mennyire érdemes megvenni az ugye szubjektív.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#198676) sutyesz96 válasza 30z.Samu (#198675) üzenetére


sutyesz96
őstag

Arról annyi rosszat hallottam, hogy passzolnám. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198677) vg válasza sutyesz96 (#198674) üzenetére


vg
addikt

Ez azért eléggé ellenszenves viselkedés, ráadásul ismerős is, hiszen minden társasházban van egy ilyen lakó, aki éjjel azt hiszi éppen moziban van...

(#198678) Peace válasza sutyesz96 (#198676) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nagyon szeretem!!! 2018-as modell. PC-hez és PS-hez is használom nem keveset.

(#198679) 30z.Samu válasza sutyesz96 (#198676) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem nincs vele bajom, ezt használom a PS-het és a PC-hez is. De persze szintén szubjektív. :)

Sic Parvis Magna

(#198680) sutyesz96 válasza vg (#198677) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem maxon nyomom azért. :)

Illetve pont ezért szeretnék headsetet, mert sajnos az alacsony hangerőn is nagyon áthallatszik a basszus.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198681) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Viccesek vagytok.Jókat röhögtem a "kocka lét" hozzászólásaitokon. :C

(#198682) hombre[EU] válasza sutyesz96 (#198674) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha a pénz nem gond (vagy olcsóbban hozzá tudsz jutni) akkor egy Sennheiser rs175-tel biztosan elégedett leszel. PS5-nél pedig garantált az eargasm

Life, Uh, Finds A Way

(#198683) Djuree válasza ProEvoFan (#198681) üzenetére


Djuree
félisten

én is, hogy hogy el vannak itt tévedve emberek. ;] :D
majd megtudnátok hogyha két ördögien rossz 2 éves ikerfiatok lenne. a ps4-em hónapok óta be se volt kapcsolva. ja de bocs, mikor port törölt anyós és véletlen bekapcsolta. :O
max néha a nintendo 3ds-re van egy fél órám lefekvés előtt, de általában bekapcsolni sincs energiám, csak elaludni gyorsan. :o
azért remélem majd pár év múlva lesz kis időm gémelni, majd veszek egy ps5-öt, a ps4-et meg nekik adom.
mindezek ellenére se cserélnék senkivel, a két kis szaros minden pénzt megér. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#198684) Tyler Durden válasza penge111 (#198594) üzenetére

Nioh után nekem is valszín a DQXI lesz a következő játék amibe belekezdek. Játékidőben mivel kell számolni? /nem szeretek rohanni, általában minden side missiont stb kitolok, illetve megszerzem a legjobb felszerelést + ha nagyon beszippant a játék akkor platina is jáccik/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#198685) sp8787 válasza Djuree (#198683) üzenetére


sp8787
addikt

9441 x 2

(#198686) Gigicuci válasza Fradizmus (#198659) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ne keseredj el, nekem négy lányom és azért szépen lassan, de tudok haladni a játékokkal. Napi fél-1 óra jut, a hétvégén, ha rossz idő van, akkor 2. Ez van, maradnak a sztori alapú játékok, az openworld felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#198687) hombre[EU] válasza sp8787 (#198685) üzenetére


hombre[EU]
veterán

100 óra. Ez csak a kaszinó és pénz farmolás ;]
Tylernek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#198688) sutyesz96 válasza hombre[EU] (#198682) üzenetére


sutyesz96
őstag

Elsőkörben ennek felét gondoltam rászánni. :N

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198689) markknight


markknight
veterán

Ameddig nem gondoltok arra, hogy "De jó lenne ha elmenne a család máshová, hogy játsszani tudjak" addig nem vagytok rossz emberek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#198690) tboy93 válasza Tyler Durden (#198684) üzenetére


tboy93
nagyúr

(#198691) Peace válasza markknight (#198689) üzenetére


Peace
nagyúr

"De jó lenne ha elmenne......és vissza se jönne!" :DDD

(#198692) Tyler Durden

Nálam is 2 gyerek + feleség /igaz a gyerekek már nagyobbak 9 és 11 évesek/. Gyakorlatilag hétköznap akkor tudok gamelni, mikor HO vagyok /már ha el nem temet a munka/ illetve hétvégén pár órát, ha nincs program. Mivel ez ritka, így nyugdíjas tempoban haladok. Nehéz volt az átállás a full gamer mód-ból, majdnem rá is ment a házasságom, mert azt hittem, hogy ugyanaz a menet folytatódhat, mint huszonévesen :U
Mostanra már megszoktam, és egyet értek .LnBfórumtárssal, hogy a gyerek ne azt lássa, hogy állandóan a gép előtt ülök, hanem legyenek közös élmények /bringázás, nyaralás, kirándulás, mozizás stb/ Az együtt töltött időnél szerintem nincs fontosabb, ha 0-24 kockul az ember, akkor a legjobb pillanatokról marad le, később meg már nem lehet visszacsinálni és bánni fogja egy életre..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#198693) Tyler Durden válasza tboy93 (#198690) üzenetére

Thx, akkor ez is tartalmas szórakozás lesz :C

hombre neked is köszi :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#198695) Mike válasza .LnB (#198647) üzenetére


Mike
veterán

Miért, te gamerként koszban éltél?

[ Szerkesztve ]

(#198696) Kendek válasza Mike (#198695) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én mondjuk el tudom képzelni, hogy ha valaki napi 16 órán keresztül játszik, akkor nincs ideje mellette még takarítani is. :)

<-ƘƘ->

(#198697) Gigicuci válasza Tyler Durden (#198692) üzenetére


Gigicuci
senior tag

én inkább attól félek, hogy a gyerekek is rákapnak és olyan kockák lennének mint én voltam. Ez már egy kicsit off, én tényleg imádom a videójátékokat, de a fiatalkorban beléjük ölt időt a mai fejemmel már sajnálom és másra fordítanám. Nagy hülyeség volt napi 12-16 órát Imperium Galacticázni, vagy a DOOM-ban, Diablóban, C&C-ben irgalmatlan időt eltölteni.
Sajnos nem volt kontroll felettem, pedig jó lett volna. Nem szeretném ha így járnának a gyerekeim, ezért is próbálok én jó példával elől járni, hasonlóan hozzád és nekik is limitálom az idejüket.

(#198698) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment a Kingdom Hearts 3.

Nagyon jó jaték, de csak azoknak ajánlom, akiknek már volt közük a szériához. Ez egy olyan folytatás, ami az előzmenyek ismerete nélkül kb értelmezhetetlen. Egy hatalmas fanservice az egész, amiért pacsi a Square-nek, hogy így bevállalta. Habár minden korábbi részt végigjátszottam (még a gba-s Chains of Memoriest is), kellett pár yt video, hogy legalább nagyjából képbe kerüljek.

Nagyon összetett a története, és a kb 30 órás sima végigjátszasnak kb a harmada átvezető. Erre mindenki készüljön fel. A Disney karakterek nem annyira idegesítőek, mint amennyire elsőre tűnhetnek, de nincsenek túltolva. Szerencsére. A tematikus Disney világok nagyon szépen ki vannak dolgozva, tényleg olyan, mintha a Toy Storyban lennénk, bár az egyetlen problémám is ehhez kapcsolódik: ezek az új vonalas Disney/Pixar filmek nekem nem jönnek be. Ettől függetlenül jól megcsinálták őket.

A harcrendszer remek, ahogy eddig is, helyenként nagyon látványos tud lenni, az utolsó pár óra pedig...igazából a psp-s Birth by Sleep óta ilyen befejezésre vártam :D

Szépen befejezték, mindenki itt van, akit eddig megismerünk, egy igazi lezárás.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#198699) predakon


predakon
őstag

Megér az NFS Ultimate bundle 4490ft-ot? Rivals, Payback, NFS deluxe
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#198700) 30z.Samu válasza predakon (#198699) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennyit meg, a Payback-re már rá lehet fogni hogy nem rossz. :D

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.