Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198051) tboy93 válasza hombre[EU] (#198049) üzenetére


tboy93
nagyúr

Beszerzem azt is mindenképp :K

(#198052) Sirandrish válasza #10186752 (#198050) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ajánlom megnézni bármelyik Jani vs Pistit...
Ott már bárányt áldoznál, csak hallgatna el...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#198053) STC Speed válasza hombre[EU] (#198049) üzenetére


STC Speed
őstag

Pont azt kezdtem el ma, és ez már ps4 pro enhanced, érezhető!
gamecitybe 3 ezer ft volt :)

(#198054) STC Speed válasza #10186752 (#198050) üzenetére


STC Speed
őstag

Régen én nagyon birtam, de mostanában olyan "ki ha én nem, én mindent jobban tudok" stílust nyom, azóta nem nézem, Jani az hozza a formát nagyon :)

(#198055) tboy93 válasza STC Speed (#198053) üzenetére


tboy93
nagyúr

Link? Duplajaert latom ott.

(#198056) STC Speed válasza tboy93 (#198055) üzenetére


STC Speed
őstag

Bementem ma boltba és ki voltak rakva a pénztárhoz akcios játékok, szerintem neten nincs is mert engem is meglepetésként ért.
3 ért/db vettem a killzonet, ezt az unchartedet és az infamous second sont.

(#198057) Sirandrish válasza tboy93 (#198055) üzenetére


Sirandrish
legenda

volt....
Gondolom azóta felment az ára

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#198058) Carlos Padre válasza sittes79 (#198040) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Usásos, vagy indonéz? Mert akkor esélytelen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198059) sittes79 válasza Carlos Padre (#198058) üzenetére


sittes79
addikt

Ireland, este ranezek a kodra szerintem UK lesz amúgy, mert ír digitális és a magyar digitalis verzió ugyanaz. Bocs nem regiokod hanem lokalizációs kód vagy mi a bánat magyar store ban ez pl. CUSA09175

(#198060) Kendek válasza halalfalo (#198047) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a HDCP is csak egy ötlet volt, mert a hangyásodással összefügghet. De ha a megelőző működőképes állapothoz képest semmi sem változott, akkor alapvetően nem ez lehet a probléma forrása.
Tényleg úgy hangzik, hogy valami gajra ment benne, de ezek szerint csak a képpel van a gond, szóval a HDMI vezérlője talán. Ez persze csak egy tipp, és bár ilyen IC-t lehet kapni, azért a csere nem végezhető el otthon.
Ami probléma elő szokott fordulni, hogy vihar után csak a PS4 tönkremegy (ilyesmiről többen is beszámoltak már), illetve ha áramtalanítás nélkül van ki-be dugdosva a HDMI kábel, akkor az is megölheti így (ezért érdemes mindig áramtalanítani ilyenkor).

<-ƘƘ->

(#198061) S e t h válasza #10186752 (#198050) üzenetére


S e t h
nagyúr

felcigogyerek
Na, egy antropológus is van közöttünk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#198062) halalfalo válasza Kendek (#198060) üzenetére


halalfalo
csendes tag

Kösz a segítséget, néztem régebben szerelős videókat, mert szeretek bütykölni, ezt is magam pasztáztam újra anno és ott említették, hogy ez az elem gyakran tönkremegy, de ehhez hőlégfúvó meg elég durva forrasztós skill kell. Vicces, hogy a Last of Us miatt vettem konzolt PC mellé és itt van közel 2 éve, de nem játszottam ki, mert hallottam, hogy jön a második rész és egyben terveztem azzal. Végigtoltam rajta kb 7 játékot, életem beruházása volt. :W

(#198063) tboy93 válasza halalfalo (#198062) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az nagyjából egy havi termésem, tenyleg nem vitted tulzasba :D

(#198064) halalfalo válasza tboy93 (#198063) üzenetére


halalfalo
csendes tag

Nos igen, PC-s vagyok, PS csak az exkluzívokra kellett és azoknál is mindig megvártam, míg lemegy az áruk, az Uncharted 4 volt a legújabb, amit megvettem... De már nyárra beterveztem az újabbakat a Spider-Man-ig. :O

(#198065) Carlos Padre válasza sittes79 (#198059) üzenetére


Carlos Padre
veterán

UK lemezes verziót vettem, abban nincs csak angol, lengyel és orosz nyelv.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198066) .LnB válasza tboy93 (#198048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy jó tanács. Játssz végig valami mást a Lost Legacy előtt. Én végigjátszottam azt is rögtön a 4. rész után, de egyszerűen besokalltam. Hiába imádtam én is az első négy részt, egyszerűen sok volt az öt egymás után.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198067) Carlos Padre válasza halalfalo (#198062) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aztán nehogy az átalakító legyen a ludas.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198068) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jön a várva várt Dino Crisis? :C

Life, Uh, Finds A Way

(#198069) Kendek válasza Carlos Padre (#198067) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HDMI-DVI kábel annyiból áll, hogy az egyik fele HDMI a másik pedig DVI. Szóval alapvetően nincs jelátalakítás, csak a csatlakozó kialakítása más.

<-ƘƘ->

(#198070) halalfalo válasza Kendek (#198069) üzenetére


halalfalo
csendes tag

Igen, ugyanazt a digitális jelet viszi át, ráadásul 2 évig ment, nem mozgattam, nem tört meg. Pluszban ha a PC videokártyájára dugom a HDMI-s végét, tökéletesen megy.

(#198071) SoundBox


SoundBox
tag

[kép]

Sziasztok a packet loss ellen mit lehet tenni van valami beállítás rá?

(#198072) Carlos Padre válasza Kendek (#198069) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy hdmi kábel még kevesebb, mégis szívtam vele mert "elromlott", pedig nem volt ki-be huzigálva. Volt szívhűdés mikor jött a hangyafoci meg az piros artifact a képernyőre, mert a kábel volt a legutolsó amiről azt gondoltam, hogy tönkremehet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198073) oriic válasza hombre[EU] (#198068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó látom a pletyka terjed mint a nátha. :D 4chanra került ki állítólagos xbox-os E3-as leak, onnan a Reseterára, onnan a spanyol oldalra, onnan ide az általad linkeltre. :DDD X topikba linkeltem már pár napja, elégg kamu gyanús. (Főleg hogy Resi 3 Remasereden dolgozik Capcom a hírek szerint, amellett érdekes lenne egy Dino Crisis. (Ami amúgy teszem hozzá nem először jön elő mint állítólagos leak)

Live-Die-Respawn

(#198074) sittes79 válasza Carlos Padre (#198065) üzenetére


sittes79
addikt

Hja akkor enyém is az, gondolom egy lokalizáció. Miért nem úgy oldották meg mint pokembernel nem is értem.

(#198075) Mike válasza .LnB (#198003) üzenetére


Mike
veterán

nem nagyon hiszem hogy havi több milliós bevételük lenne ebből

[ Szerkesztve ]

(#198077) Bétaville válasza hombre[EU] (#198068) üzenetére


Bétaville
senior tag

Jó lenne... :))

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#198079) #10186752 válasza ProEvoFan (#197998) üzenetére


#10186752
törölt tag

Már ha bármilyen ultimate goal az életben a pénzszerzés lenne.

Ha nekem azt mondanák, hogy szarjak egy nagy lavórba a Blaha Lujza tér közepén, és azt kenjem rá a járókelőkre, és ezért havonta kapok 2 milliót, nem tenném.

Van az a szint, amit pénzért sem vállal be egy jóérzésű ember.

(#198080) Bétaville válasza #10186752 (#198079) üzenetére


Bétaville
senior tag

+1 :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#198086) hombre[EU] válasza oriic (#198073) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Megnéztem a posztod, nem látom miért lenne kamu, tök reális. A DinoCrisis az történik, ebben biztos vagyok, a Capcom fan-service hozzáállása mellett elképzelhetetlen,hogy kihagyják,most ebben a pillanatban is dolgoznak rajta :D
A CDPR új IP lesz érdrkes, maradnak a Witcher univerzumban?

Life, Uh, Finds A Way

(#198098) gamegod


gamegod
senior tag

Days Gone E3 2016 vs 2019

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#198099) sutyesz96 válasza halalfalo (#198013) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pont ez a jelenség fogadott engem is, csak 1 hét kihagyás után. CUH7016B Pro.
Utána helyreállt egy pár perc eltelte után, de azért nem gyengén bekaksiztam mikor először megláttam.

Valaki tudja mi ez?

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198100) Batyops


Batyops
aktív tag

Azert sracok ha valami hozza a zombis vilagvege hangulatot az a Days gone ilyen szempontbol. Legutobb a last of usba ereztem ezt. Es hatalmas nagy pirospont a Sonynak hogy gondolnak rank es az ex cimeik felirattal jonnek. Mar csak ezert is megvettem hogy ezzel is tamogassam ezt a tendenciat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.