Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198901) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#198894) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Wildlandsra is sokan azt mondták hogy szar.Pedig nem az.Anno a harmadik részével játszottam egy picit, szóval nekem ez a sorozat fullban kimaradt és sok ember véleménye szerint messze ez a legjobb rész a sorozatban. Aprón taláétam egy Gold Edition csomagot, de kétlem hogy megvan hozzá minden... Van valakinek Far Cry 5 Gold Edition dobozos verziója?A szezonbérlet, a játék harmadik része, meg a stb... kód formájában van benne?

[ Szerkesztve ]

(#198902) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#198901) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Wildlands az is volt. Csak folyamatosan jött hozzá a javítás és a tartalom, így mostanra jó játék lett. A Far Cry 5 nem ezt az utat járta be. De ha ki akarod játszani azt mindenképpen a Days Gone előtt tedd, mert utána végképp szánalmas játéknak fogod találni. Szerintem a Far Cry 4 sokkal jobb volt.

Ui: az extra dolgok mindig kód formában vannak benne.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198903) SH4D0W2011 válasza sp8787 (#198838) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ma délelőtt nekem is offline volt a cucc, de az Újdonságok fal már hetek óta szarakodik. Másnál is ilyen?

(#198904) felixo válasza Carlos Padre (#198902) üzenetére


felixo
őstag

Én Far Cry 5-el kezdtem, aztán 4 és most tolom a 3-at. Érdekes, de szerintem a 3 a legjobb.

Redmi Note 9

(#198905) Carlos Padre válasza szilchi (#198899) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ettől féltem. Innen már csak egy kis lépés a VR. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198906) Carlos Padre válasza felixo (#198904) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez tény.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198907) RangerFox válasza ProEvoFan (#198901) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem azzal van a baj, hogy sz*r játék lenne. A baj inkább ott keresendő, hogy ez is görcsösen követi a jól bejáratott Ubisoft formulát, nem bír elszakadni tőle, hiába változatos a táj és rengetegféle módon lehet teljesíteni az adott küldetést, ha mindegyikben ugyanazt kell csinálni: öld meg a tagot/ ejts túszt, szállítsd el majd hallgasd ki/robbantsd fel az egész helyet stb... Erre rájön a sztori.. Nem elég annyi, hogy összefoglalható 3 mondatban, de a rendezés teljes hiánya miatt az egész összecsapott, szimplán rossz (pedig igenis lehet jó drogbárós sztorit kreálni). A formula viszont jól működik, elég szép játék és a gameplay addiktív, de ha már elég Ubi címmel játszottál, akkor nem maradsz ki semmiből, ha ezt kihagyod, ugyanis semmi újat nem tud nyújtani.

Carlos Padre: A Far Cry 5-tel kapcsolatban én is hasonló véleménnyel vagyok.

(#198908) Kendek válasza Carlos Padre (#198905) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően a legtöbb játék az VR ami kamerát és Move kontrollereket támogat, illetve igényel. Szóval ebben semmi meglepő nincs. :)

<-ƘƘ->

(#198909) Moby válasza Carlos Padre (#198895) üzenetére


Moby
addikt

Anélkül nehéz lenne meghatározni az elmozdulást a Z tengelyen. A fagyiban lévő giroszkópok a dönést/billentést/forgatást le tudják képezni, de monitortól(vagy bármilyen fix ponttól) mért távolság meghatározásához kell egy külső eszköz. Kvázi proximity szenzor. Praktikusan egy kamera. Emiatt van világító gömb a fagyi végén (és a kontroller hátulján a háromszög). A kamera által látott gömb átmérőjéből határozza meg a távolságot.

(#198910) .LnB válasza ProEvoFan (#198893) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áá basszus, gáz van. Kapóra jött ez a Wildlands free weekend. Írtam neked, hogy játszottam vele PC-n, és baromira tetszett. Leginkább a hangulat és a grafika miatt (a játékmenet nem nagy trúváj). Na, gondoltam megnézem magamnak, hogy milyen a grafika meg a 30 fps. Anno a Pc-m i5+GTX 1080 volt. Emlékszem full HD-ben be be esett 60fps alá, és nem is volt minden full full maxon. És kész vagyok, ez a játék itt is gyönyörű. Oké, hogy 30 fps. Bár engem nem zavar. A látótávolság itt is a világvége. Az aljnövényzet fullos. Az árnyékok szépek.. Egyedüli bibi, hogy a draw range elég kicsi, az orrunk előtt rajzolódnak ki a dolgok. Nem minden de ha jól vettem észre most pár perc alatt, az árnyékokat közel normalizálja az engine. És nem viccelek, inkább gyors kiléptem, mert mondom én ezt mindjárt megveszem erre a platformra is. :D

Szóval meglepődtem, ez itt PS4-en is baromi szép, nameg így 55"-on. :)

De nem. [link] Pedig megérdemelné.. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198911) Rage47 válasza .LnB (#198892) üzenetére


Rage47
veterán

wow, gondolod? sztem nem kell hozzá újrajátszani, csak sima kieg lesz.

(#198912) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr


Ugye, hogy ugye?
Ennél szebb is van, de ez sem csúnya:)

[ Szerkesztve ]

(#198913) Droughert válasza .LnB (#198910) üzenetére


Droughert
tag

Én gyenge voltam anno, megvettem ps4-re is...

(#198914) Viper26 válasza ProEvoFan (#198912) üzenetére


Viper26
nagyúr

Van hogy csak repkedek, és nézelődöm PC. :)

Pixel 7 | FR955

(#198915) Gery9112


Gery9112
őstag

EA Star Wars legújabb FB bejegyzése

"For #MayThe4thBeWithYou, we're excited to confirm that #StarWarsJediFallenOrder will have its gameplay reveal this June at EA Play and E3! More details to come!"

Máris várós lett az idei E3 :Y

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#198916) Lefty válasza ProEvoFan (#198901) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem alapvetoen az volt vele a bajom, hogy repetitiv, borzasztoan unalmas, rengeteg autozas es repules a kuldetesek miatt. Illetve annyira buta az AI, mint a tok.

(#198917) rendzso válasza .LnB (#198877) üzenetére


rendzso
tag

A most akciós nagyobb csomag sem éri meg? Eddig is érdekelt a játék, de az írásod után kell is. A japán szinkron csak a 7500-ba keruloben van benne ha jól látom. Megér ennyit? Úgy lenne az igazi úgy érzem :D

(#198918) Carlos Padre válasza rendzso (#198917) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A nagyobb csomag megéri, csak a sok biszbasz dlc nem igazán.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198919) ProEvoFan válasza Gery9112 (#198915) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Helyes, helyes.Plusz jöhet az EA access ps4re. Mióta erős pletyi hogy megjelenik ps4re is, azóta nem veszek EA játékot.

(#198920) tretyak


tretyak
aktív tag

Van egy That’s you kódom, ha esetleg valakit érdekelne, akkor írjon PM-et (természetesen ajándék lenne).

(#198921) Gigicuci válasza malystryx (#198876) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Én már csak VR verziót látok a atore-ban de azért köszönöm a tippet!

(#198922) gjanner válasza Djuree (#198683) üzenetére


gjanner
tag

Ez tesó ez nagyon nagy! Átjött! :D

(#198923) Thorkos válasza sp8787 (#198841) üzenetére


Thorkos
tag

Ugyan ez a hibám van. Nekem kábelen és wifin sem csatlakozik a psn-re. Hálózat tesztnél minden sikeres, van net is. sebességes is mér, de psn kapcsolódás sikertelen. Mobil hotspottal meg minden ok. Próbáltam ujrainditani mindent, de az sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#198924) Dreimus válasza Thorkos (#198923) üzenetére


Dreimus
senior tag

Véletlenül nem Telekom az internet szolgáltatód? Elég gyakorta olvasok itt és Xbox topikban, hogy valami nem működik és mindig ez a szolgáltató kerül elő mint közös pont :( Esetleg meg tudod nézni, hogy a szolgáltatód publikus vagy NAT-olt címet osztott neked?

[ Szerkesztve ]

(#198925) Kendek válasza Dreimus (#198924) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapból ugye NAT-olt IPv4-et ad már mindegyik, elég hozzá egy új szerződés és már állítják is át, kérdés nélkül. Ez viszont okozhat ilyen PSN bejelentkezéses problémát, főleg mivel így sokan egy IP-ről csatlakoznak és ez gyanús tevékenység. Nem mellesleg pedig nem is működik vele minden szolgáltatás. Érdemes megereszteni egy telefont az ügyfélszolgálatra és kérni, hogy állítsák át. Általában nem kerül semmibe a publikus IP, és akkor nem lesz korlátozva a net.

<-ƘƘ->

(#198926) saelin


saelin
veterán

Tegnap megvettem a My Time at Portia-t. Már elsőre lejött, hogy nem olyan csiszolt mint a Stardew Valley, de annyi mindenben másabb, hogy ebben a "befejezetlen" állapotában is teljesen szórakoztató. Pár játékóra után írok majd róla egy hosszabb összegzést, mert úgy érzem megérdemeli a figyelmet.

Pc-n vagy 400 órám van Stardew Valley-ben és még mindig tudnám tolni, de muszáj vagyok visszafogni, mert akkor nem játszanék más játékkal sosem.... :DDD Szóval My Time at Portia!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#198927) .LnB válasza rendzso (#198917) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én angolul játszottam. Ha az megér neked annyit akkor azt vedd. De azon kívül tényleg egyetlen item, meg ruha se számít semmit abban a bundle-ben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198928) Thorkos válasza Kendek (#198925) üzenetére


Thorkos
tag

Digi netünk van. Eddig semmi gond nem volt vele. Este még molyolok vele. Meg próbálom router nélkül is, ha nem lesz jó még mindig.

(#198929) madkiller válasza felixo (#198904) üzenetére


madkiller
őstag

Legjobb Far Cry a 3. Még jobb lett volna, ha anno azzal kezdesz. 2 a leggagyibb, az 1 az más volt az inkább 1 tech demo volt anno

[ Szerkesztve ]

(#198930) gamegod


gamegod
senior tag

Annyira kihagyják az emberek mindig a The Order 1886-ot, pedig szerintem akinek ps4-e van annak legalább egyszer kikell probálnia, ha nem is a gameplay miatt de a látvány basszus.. technikai csoda. Ahogy például a farkasember visszaalakúl halála után emberré vagy a harmadik chapterben amikor felvehetem megnézni a parázsló pipát, amiből a füst úgy mozog ahogy szépen lassan mozgatod és az ahogy tennie kell csak lengedezik . pazar.

Szerintem aki teheti szánjon rá egy kis időt meg egy kis pénzt. Top5 grafban benne van a mai napig :C
Köszi Sony

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#198931) glspeter1


glspeter1
őstag

Nálam már napok óta sz*rakodik a PSN, de általában seikerül belépni.
A mai nappal már egyáltalán nem tud csatlakozni a szerverhez, így használhatatlan minden (online).
Telekomos net, minden más f*szán megy. :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#198932) sp8787 válasza glspeter1 (#198931) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam is Telekom van es most megint befoschott az egesz.
Detto ugyanez mint nalad azaz minden mas megy normalisan.

(#198933) Destroyer91 válasza glspeter1 (#198931) üzenetére


Destroyer91
tag

Én sem tudok csatlakozni (Inviteles net), nem csak egyéni gond lehet akkor... :( Pedig micsoda bekuckozós gémelős időnk van :DD

(#198934) Dreimus


Dreimus
senior tag

Kipróbáltam, nálam a test és store felület is megy. Szolgáltató DIGI. NAT Type 2, dupla router mögött :)

[ Szerkesztve ]

(#198935) Kendek válasza Dreimus (#198934) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Maga a NAT technikailag nem probléma ilyenkor, ott a gond, hogy nagyon sokan egy közös IP-n vannak. Ha gyanús tevékenységet észlel a Sony rendszere, akkor így többeket is kizárnak.
Amúgy meg aki szolgáltatói NAT mögött van, az nem tud portot nyitni, és így egyes PS szolgáltatások sem fognak működni. Főleg aki multizik annak ez probléma lehet.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#198936) proly01


proly01
őstag

Valaki nem tudja esetleg,hogy áll a days gone számok tekintetében? Bukás lett vagy nem?

....Pr:)ly....

(#198937) sp8787 válasza proly01 (#198936) üzenetére


sp8787
addikt

Aligha lett bukas.
Days Gone Sold More Physical Copies Than Any Other Game in April in the UK
[link]

(#198938) Moby válasza proly01 (#198936) üzenetére


Moby
addikt

Átlagosan fogyott. Nem lett bukás, de nem lett siker sem. Időarányosan a HZD eladások 38%-át teljesítette. Ebből kiszámolható, hogy olyan 700K mehetett el az első héten.

(#198939) Woodslave válasza sp8787 (#198937) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Reméltem hogy jól megy és kapnak majd esélyt a srácok mert sztem néhány dologban kimondottan zseniális lett a játék. Pár jó programozó és a következő játékuk m3g jobb lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198940) Carlos Padre válasza proly01 (#198936) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mitől lett volna bukás? Egy remek játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198941) proly01


proly01
őstag

Én is remélem hogy sikeres lesz és folytatják a srácok. Szerintem remek munkát végeztek első neki futásra amiben a jövőben is lehet potenciál.

....Pr:)ly....

(#198942) .LnB válasza gamegod (#198930) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fél órája kezdtem el. :) (most kávé szünet van)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198943) hombre[EU] válasza Moby (#198938) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Helyesbítek: a HZD eladások 61.2%-át (Days Gone has sold 38.8% fewer copies than Horizon...), ami 1.1 millió :)

Life, Uh, Finds A Way

(#198944) Carlos Padre válasza gamegod (#198930) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sajna a készítők elkövették azt a hibát, hogy nem raktak bele elég fejtörőt, így végig lehet rajta rohanni gyorsan anélkül, hogy felfedeznéd milyen szépen ki van dolgozva. A sok majom meg persze, hogy így játszott vele (skippelve a párbeszédeket is, ahogy azt kell), aztán meg hőbörgöt a hossza miatt és lehúzta a szarba.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198945) Thorkos válasza Kendek (#198935) üzenetére


Thorkos
tag

Akkor ezek szerint a net szolgáltatót kell zaklatni hétfőn, ha nem változik a helyzet?

(#198946) malystryx válasza Gigicuci (#198921) üzenetére


malystryx
senior tag

A VR-os verziót nem ismerem, de gondolom az más. Én nem tudom mikor vettem meg, alighanem még januárban, de nem emlékszem pontosan, akkor még akciósan kb. 3 ezerért behúztam, azóta sem látni, pedig jó kis szórakozás. Itt egy kis videó, én erre gondoltam: videó

(#198947) Xaels


Xaels
félisten

Srácok, a Media Player másnál is mindig előre mászik a listán?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#198948) Kendek válasza Thorkos (#198945) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Először is érdemes csekkolni, hogy NAT-olt netet kapsz-e, vagyis a router WAN címét vesd össze azzal amit pl. itt kiír. Ha a kettő nem egyezik, akkor NAT-olt a neted. És ha ez a helyzet, akkor csak fel kell hívnod az internetszolgáltatód ügyfélszolgálatát, és kérni, hogy NAT helyett adjanak saját publikus IPv4 címet. Általában ezt ingyenesen biztosítják, és pár percen belül meg is van. Ha értetlenkedik, akkor mondani kell pl. hogy IP kamerát akarsz elérni kívülről, azt megértik.

<-ƘƘ->

(#198949) Kendek válasza Xaels (#198947) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Minden elem (játék vagy egyéb app) előre mászik a listán mikor el van indítva.

<-ƘƘ->

(#198950) sting2 válasza sp8787 (#198937) üzenetére


sting2
addikt

Nem hiszem, hogy bármi is veszélyeztetni fogja ennek a játéknak a reputációját az elkövetkező pár hónapban.
Tisztességesen összerakott, az utóbbi évek "ízletes receptjeiből" csipegetett TPS - Open World Light Mega Hits cím lett a Days Gone.
Szép lassan fog ez is fogyogatni innentől kezdve, ami meglepő számokká duzzad majd évekkel később.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.