Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198351) Woodslave válasza 30z.Samu (#198348) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze hogy nem a gép. Ez a fejlesztők "hiábája". Mondom egy generáció. Itt nincs olyan hogy pro-n jól fut slimen meg nem. És ezt nem kitalálom. Még azt is elnézném, hogy 100 fős hordánál bereccen, de sajnos tényleg megöli az élményt, amikor az amúgy qrva jól kinéző esőben éjszaka csapatok az vizes földúton és hirtelen olyan mintha a nagyanyám képeslapokat nézegetne. Játszottam én anno a laptopon olyan játékokkal amire alkalmatlan volt, nem szerettem volna ugyanazt érezni.

patchel majd jól orvosolják mire én mint előrendelő (day 1 vásárló) már végigjátszottam, mert nem fogok várni hátha jön a javítás mert ez a kettő se javított túl sokat.

Az apró bugok nem érdekelnek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198352) hombre[EU] válasza ImACeltic (#198343) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ōk most komoltan játszották már?

Life, Uh, Finds A Way

(#198353) proly01 válasza Woodslave (#198351) üzenetére


proly01
őstag

+1 teljesen igazad van.
Még csak csak eltudnam nézni az fps droppot (slimen játszom én is) de ugyanez jut eszembe hogy cseszhetem hogy javítják ha már én vegigtoltam.
Bár érdekes módon több száz fős hordanal este esőben semmi, illetve olyan jeleneteknél nincs gond ahol szamitanal rá. De pl megyek este az ég tiszta még eső se csak füstöl a motor és úgy szaggat hogy játszhatatlan.
Érthetetlen...

....Pr:)ly....

(#198354) .LnB válasza wolf13 (#198329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Első gondolatom az volt, hogy ez fake. Azt hittem, hogy ez a BL2 meg egy kis videó buhera. Annyira nem tűnik új résznek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198355) Xaels válasza bexinho23 (#198347) üzenetére


Xaels
félisten

Mozgalmasabb mint az RDR2 szvsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#198356) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Na, a májusi Xbox Live játékoknál már csak jobbak lehetnek a palettán. :P

Mikor várható a bejelentés?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198357) Woodslave válasza proly01 (#198353) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja pont olyan résznél nincs probléma :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198358) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok!
Lehet nem találtam meg vagy inkább nem jól kerestem de ha valaki akinek van tapasztalata 5.1 rendszerekben segítene?
Ps4 slim vagy ps4 fat gépet szeretnék használni olcsóbb ( max 80k ) hangrendszerrel.
A z906 nagyon szimpi de külföldi fórumokon mindenhol azt írják, hogy kell átalakító.
1. Ha fat gépet optikán összekötöm ps4-el, akkor hdmi - tv-n megy a kép és a hang optikán 5.1?
2. Slim esetén kell vmi konverter.

Fat esetén nem szükséges konverter? Mik a tapasztalatok? Nagyon fura ez nekem 2019-ben, hogy ilyen félmegoldások vannak hang terén.

(#198359) sp8787 válasza .LnB (#198354) üzenetére


sp8787
addikt

En most a sima GOTY-el szorakozgatok de komolyan az is cca igy nez ki.
Ez vmi olyan sorozat sztem ,hogy tokmindegy melyik reszet jatszod a tobbi az mar tenyleg tokugyanolyan.Egyaltalan van itt barmi lenyeges valtozas a jatekmenetben egyik reszrol a masikra? Nekem legalabbis eddig ez a benyomasom.

Pedig pl. az Odyssey is sokat valtozott az Origins-hez kepest.
Ott persze meg tudtak ezt oldani!

[ Szerkesztve ]

(#198360) ImACeltic válasza hombre[EU] (#198352) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hát azt írják. :)

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#198361) WaterWave válasza FR33 (#198358) üzenetére


WaterWave
veterán

Mindent hdmi-vel köss össze, azon átmegy a kép és a hang. Sokkal egyszerűbb

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#198362) Madwe válasza WaterWave (#198361) üzenetére


Madwe
nagyúr

A z906 az nem egy rendes surround szett hanem valami csoda egybeépített valami... szerintem csak optikai bemenete van, hdmi kb tuti nincs... s amúgy én nem is javasolnám, igaz hogy egy rendesebb belépő kategóriájú erősítő árában van az egész szett, de nem bővíthető stb...

(#198358) FR33 Ez lesz a keresett topik btw, ahol segíthetnek neked

[ Szerkesztve ]

(#198363) bexinho23 válasza Mike (#198350) üzenetére


bexinho23
őstag

Ez a véleményem, én így éltem meg a RDR2-t. Ettől függetlenül másnak lehet jóval pozitívabb a véleménye. De akkor amiket én hiányoltam a játékból, vagy máshogy képzelnék el:

SP:
1. Banda alapítása, új tagok beszervezése, akikkel jó vagy rossz feladatokat lehetne ellátni (nekem ez GTA-nél is hiányzott. Talán a san Andreas-ban volt korábban bandaháborúzásra lehetőség).
2. Üzemek, üzletek vásárlása, amikből bevétel folyik be. (A map minden részén) ingatlanok vásárlása, amik fejleszhetők, későbbiekben gyorsutazásokra és fegyverek és lovak tartására szolgálna, illetve idővel befolyásos emberek is lehetnénk.
3. Jóval több és nagyobb település.
4. Lényegesen több NPC (tudom hogy erőforrás igényes, de nekem nagyon szegényes volt, főleg a településeken).

MP:
Nem tudom mi hiányzik belőle, de nekem nem igazán adta. Így nem írok a hiányosságokról.

(#198365) Madwe válasza bexinho23 (#198363) üzenetére


Madwe
nagyúr

Furcsa, az első két pont elég sok játékban volt már sokféleképpen, nekem egyáltalán nem hiányzott, sőt kifejezetten idegesített volna, hiszen ez csak egy játékmechanikai todo list lenne jellegtelen emberekkel akikhez nem kötődnék, szemben a játékbeli sztoriorientált bandabővüléssel. Ugyanez a házvásárolgatós dolgokkal, amik 99% mindig ugyanaz minden játékban, gyűjtesz pénzt h vehess párat ami egyre több pénzt termel amiből egyre több s drágábbat tudsz venni, majd miután meguntad kimaxoltad tönkre is tetted a játék gazdaságát mert tök mindegy mi mennyi minden aprópénz lesz neked... szemben a telephely fejlesztgetése pont jóféle dolgokat adott normális mennyiségben...

A 3. pontot nem értem, ebben az időben ezen a vidéken ilyen volt a látkép, a 4. sem, pl st. denis pont h túlzsúfoltnak is hatott nekem néha :D

Egyébként furcsa, mert az h "üres" azt akkor kb arra értitek h nincs tele kidolgozatlan lényegtelen repetitív vackokkal, ami mondjuk egy AC jellemzője (újakat már nem vágom) ahol valóban van 6csillió teendő, de lényegében van 3-4 archetipus s az ismétlődik a végtelenségig... Itt valóban ha végigvitted a sztorit nem sokat ad utána, ezt aláírom... de a sztori maga mozgalmas és kidolgozott, plusz eltart vagy 100-150 órát :D azért azt üresnek nevezni...

[ Szerkesztve ]

(#198366) Gery9112 válasza bexinho23 (#198363) üzenetére


Gery9112
őstag

Noha érthető, amit a sztorinál hiányoságként élsz meg de azért abba érdemes belegondolni, hogy milyen korban játszódik a játék. Továbbá Dutch és bandája az új rendszer ellenségei voltak. Amit az SP-nél hiányosságként írtál le én azt tenném a multiba.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#198367) Mike válasza bexinho23 (#198363) üzenetére


Mike
veterán

1. Ilyen már most is van
A többi gondolom lesz később

Amit én hiányolok az a farm, és a rengeteg co-op küldetés mint ami a gta online-ban is van, de gondolom ezek is lesznek idővel.
Nekem az is tetszene, ha egy rönkház építéséhez magadnak kellene kivágni a fát, vagy lehetne lovat, marhát tenyészteni pl.

Azért üresnek nem nevezném. Minden méteren tetten érhető a Rockstar féle aprólékosság. Szinte alig látni textúra ismétlődést, hihetetlenül ki van dolgozva. A sztorihoz képest kevesebb az állat és az npc, de játssz egy kicsit az online-nal, és rájössz az a normális, nem az, hogy lépni nem lehet a sok embertől, és mindenütt hemzsegnek az állatok.

Én egyáltalán nem bántam meg a vételt, online-ban is több mint 300 órám van.

(#198368) sutyesz96 válasza sutyesz96 (#198356) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor még egyszer.

Mikor várható a májusi ps plus játékok bejelentése?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198369) danielgalaxy válasza WaterWave (#198361) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én egy mélyládás soundbart kötöttem össze ps-sb-tv útvonalon hdmi-vel, és így nagyon gyakran, néha pár másodpercenként elmegy, majd visszajön a kép, szóval maradtam az optikai megoldásnál. Több hdmi kábellel is megpróbáltam pedig. Lehet köze van az elsötétedős pro bugnak ehhez a jelenséghez.

[ Szerkesztve ]

(#198370) Woodslave válasza sutyesz96 (#198368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

The next batch of free PS4 games will be revealed on May 1 at 4.30pm UK time.

ja és a cik szerint de ez már itt is megjelent Metal Gear Survive és Darksiders a lehetséges játék

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198371) bexinho23 válasza Mike (#198367) üzenetére


bexinho23
őstag

Én az 1-est is single playerre értettem, mint ahogy a többit. De ha a további pontokat multiba is bele tudnák tenni, az nyilván remek lenne. De érzésem szerint a RDR2 nagyjából ennyi volt a fejlesztők részéről is. Sok játékost elvesztettek, pl. akik végigjátszották, vagy nem tudtak azonosulni vele, vagy éppen a jelenlegi multis rendszer nem kötött le, a játék ára erősen megzuhant. Azért talán a GTA5 esetében sem volt 3-4 hónap után 12-14ezres Store akció. Valószínűleg látják, hogy a kezdeti vásárlások után igencsak visszaesett a játék iránti érdeklődés. Gondolom úgy tervezték, hogy amit most kínál a játék (SP és MP), az majd elég lesz a játékosoknak 1-2-3 évig. De ez is csak az én elképzelésem. Aztán lehet a következő hónapok rámcáfolnak.

Amiket felsoroltál, azokat én is jónak tartanám, hiszen egy ekkora világban, egy ilyen életszimulátorban igazán bele fértek volna ezek a funkciók. Nem lett volna kötelező, mint ahogy a vadászat is csak egy opció, de legalább lenne értelme tovább játszani, tartalmasnak érezné az ember. Szerintem egy ekkora volumenű fejlesztésnél, 2020 közeledtével már igazán belefért volna ekkora odafigyelés. Pláne úgy, hogy korábban arról szólt minden hír, hogy a fejlesztők imádják ezt a korszakot, ezt a western közeget.

De ismételten leírom, hogy a játék megjelenése, technikai oldalát tekintve a legrészletesebb, legkidolgozottabb, ami valaha megjelent OW játékban, tehát az ürességet nem itt érzem SP-ben. A multinál pedig hatványozottan igaz, hogy ott még annyi NPC sincs, mint SP-ben.

Mindenesetre, örülök, hogy neked tetszik. Én is nagyon rá voltam izgulva a 18-as évben, tervezgettem, hogy hány hónapig/évig el leszek vele... aztán sajnos pár nap játék után elillant a varázs.

(#198372) sutyesz96 válasza Woodslave (#198370) üzenetére


sutyesz96
őstag

Darksiders már volt nálunk ingyenes, nem? :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198373) Woodslave válasza sutyesz96 (#198372) üzenetére


Woodslave
nagyúr

guglizni tudom csak. Aszerint volt. Remélem meglepnek vmivel bár nem igazán tudnék mondani semmi olyan játékot ami reálisan ps plus aspiráns és kellene. (dark souls ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198374) penge111 válasza Woodslave (#198373) üzenetére


penge111
addikt

Én egy The Order 1886-nak örülnék és reálisnak is érezném, vagy valami jó kis bunyós játék Mortal, Street Fighter, Guilty Gear régebbi részek. Vagy Hellblade ez friss mondjuk még...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#198375) consono válasza sutyesz96 (#198372) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így emlékszem, mert biztosan nem vettem meg és mégis megvan...

"In God we trust. All others must bring data"

(#198376) tboy93 válasza bexinho23 (#198347) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én imádtam a red dead-et, szerintem a sztori is jó volt.

(#198377) james001 válasza sutyesz96 (#198372) üzenetére


james001
veterán

A 2. rész az biztos hogy volt már... Az első rész,a "Warmastered Edition" nem volt még elvileg.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#198378) bexinho23 válasza Woodslave (#198373) üzenetére


bexinho23
őstag

Én egy Tlou-t várok már régóta. PS3-ra is megvettem, illetve PS4 bundle-ben is megvolt. Viszont jó lenne újra kijátszani. Tlou-n kívül szinte már minden sony játékot kiadtak, ami régebbi.

(#198379) Woodslave válasza penge111 (#198374) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja az nem lenne rossz, esetleg bár ez már tuti volt until dawn meg heavy rain :U

mi az oka hogy most ilyen későn jelentik be?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198380) modflow


modflow
veterán

A Days gone játék az olyan, mint a Control című játék?
Azaz időmanipulálós???

Csak mert a játék legelején, amikor
a tv torony féleségben hagyom Piást és elindultam a motoromért, 19:15 volt. Mondom én nem megyek este az erdőbe... Várok. Kb. 10 perc alatt 20:00 lett, majd utána megállt az idő. Megvacsoráztam, visszamentem a géohez, erre 20:00 van.... Most ez mi ez?
Scriptelve van, hogy este menjek be és megtámadjanak az erdőben???

(#198381) Viper26 válasza modflow (#198380) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az kemény. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#198382) sutyesz96 válasza james001 (#198377) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az nem lenne jó. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198383) mttssz válasza sutyesz96 (#198382) üzenetére


mttssz
senior tag

Pedig jo kis jatek az. :K

(#198384) Madwe válasza Woodslave (#198379) üzenetére


Madwe
nagyúr

Későn? mindig a hónap első keddjén lesz élő az ahavi ingyenes cím, s mindig egy héttel elötte jelentik be :D annyi, h most pont szerdára esik elseje, így most kell "várni" a legtöbbet az első keddre.

(#198385) sutyesz96 válasza mttssz (#198383) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szvsz ha valaki előtte GOW 1-2-3-mal játszott, az nem fogja a Darksiders-t végigjátszani. De inkább csak a saját nevemben mondom ezt. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198386) Woodslave válasza Madwe (#198384) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja én azt hittem ez mindig 25-e és 5-e :B :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198387) Woodslave válasza modflow (#198380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet eltelt egy nap ;] :D

ilyet nem vettem észre. A mission scriptelt meghatározott napszakban játszódik, de ez csak akkor változik meg ha odaérsz a kezdőpontra.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198388) Xaels válasza sutyesz96 (#198385) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig nagyon jó a sztori és vàltozatos végig, a bossok és a puzzle-ök is jók. Nekem PS4-en 15 óra volt a végéig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#198389) Mike válasza bexinho23 (#198371) üzenetére


Mike
veterán

'az majd elég lesz a játékosoknak 1-2-3 évig."
ezt te honnét veszed? a GTA V most már 6 éves. Mikor lett tele az online, tartalommal? Az első év végén, amikor a PC-n megjelent az online szinte tök üres volt. Kész recept van, ami már működött. Miért térnének el tőle? Valamiért a mikrótranzakció is benne van. Azt sem viccből tették bele. Jelenleg aranyért szinte semmit nem lehet venni, főleg nem több száz aranyért. Ebből is dollár milliós árbevételt remélnek évekig, mint a GTA V online-ból. Az, hogy lejjebb ment az ára, az is ennek köszönhető. Már nem a sztoriból akarnak megélni, hanem az online játékosokból.

[ Szerkesztve ]

(#198390) bexinho23 válasza Mike (#198389) üzenetére


bexinho23
őstag

Hogy hogy honnan? A véleményemet írom le, csupán csak következtetek a dolgok állásából. Nem tényeket írok. Máskülönben majd az idő eldönti.
De nem lepődnék meg, ha a GTA6-ot a PS5 érában adnák ki 2022 környékén. Addigra a GTA5 már 9 éves lesz. A RDR pedig teljesen más, mint a GTA sorozat. Szerintem üzletpolitikailag sem egy kategória (de ez csak az én vélemény, ami jelenti azt, hogy valóban így is van). Gondolom azt ők is tudták, hogy a világon közel nincs akkora népszerűsége egy western-nek, mint a GTA-nak. Ha pedig azt a tényt vesszük, hogy a RDR1 után 3 év múlva megjelent a GTA5, akkor koránt sem földtől elrugaszkodott elképzelés a GTA5 2022-es megjelenése.

(#198391) modflow válasza Woodslave (#198387) üzenetére


modflow
veterán

Pedig itt meg se moccant az idő, csak az időjárás változott, elkezdett néha esni az eső.

(#198392) mttssz válasza modflow (#198391) üzenetére


mttssz
senior tag

Nincs veletlenul mozgashoz kotve az ido valtozasa? Nem latom logikusnak jelen esetben, de lattam mar ilyenre peldat. :D

(#198393) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Libabőőőőőr!

[link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#198394) #10186752 válasza sutyesz96 (#198368) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ami eddig biztos, hogy nem júniusban lesz. A többi csak spekuláció.

(#198395) hombre[EU] válasza ImACeltic (#198343) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most olvastam el :D Ez szatíra

Life, Uh, Finds A Way

(#198396) sutyesz96 válasza #10186752 (#198394) üzenetére


sutyesz96
őstag

Már leírták. May 1 4:30PM UTC+1

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198397) Xaels


Xaels
félisten

Kicsit off. Sonic mozi trailer.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#198398) hhenry válasza Xaels (#198397) üzenetére


hhenry
őstag

Jó lesz ez

(#198399) Xaels válasza hhenry (#198398) üzenetére


Xaels
félisten

Az biztos, hogy durva a szereposztás de nekem ezek az öszvérfilmek mindig csalódást okoznak. Emiatt a Pikachu mozit sem igazán várom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#198400) hhenry válasza Xaels (#198399) üzenetére


hhenry
őstag

Minek a bajusz jim carreynek? :W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.