Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198151) Wesder válasza Jim74 (#198147) üzenetére


Wesder
félisten

Egy hiànypótló jàték ami a teljes àràt megéri, hàt még ha akciós.
200+ órà jàtékidő utàn mondom ezt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#198152) Jim74 válasza Wesder (#198151) üzenetére


Jim74
nagyúr

Igen, ezért vagyok dilemmában, mert mindenhol jókat olvasok róla és az Ultimate Edition elég jó áron van most... Így biztos jobban jönnék ki, mint mondjuk később az alapjáték + season pass kombóval... (bár lehet, hogy nem :B )

(#198153) belan válasza Jim74 (#198147) üzenetére


belan
addikt

:R van mit a tejbe aprítanod ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#198154) _drk válasza Woodslave (#198140) üzenetére


_drk
őstag

Szerintem ez várható volt, sőt egyre többet lesz a slim kicsit gyenge, nem csak a 4k a lényeg, egyszerűen erősebb vas. Új játéknál mindenképpen kijönnek ezek a dolgok.

(#198155) Jim74 válasza belan (#198153) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem iszom, nem dohányzom, nem q*vázom, diétán vagyok, úgyhogy kajára is keveset költök, így jut a játékokra :D

(#198156) Wesder válasza Jim74 (#198152) üzenetére


Wesder
félisten

Megéri az Ulti én megvettem teljesàron. Ugye a 2 jàték meg a DLC-k is jók. Az Atlantis DLC első része pont ott ért véget ahol nem kellene úgyhogy kapjàk be :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#198157) belan válasza Jim74 (#198155) üzenetére


belan
addikt

Egészséges életmód az biztos ;] Akkor màr jatèk legyen :DDD

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#198158) Carlos Padre válasza felixo (#198146) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Úgy fogalmaznék, hogy ilyennek kéne lennie a far cry-oknak minimum.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198159) _drk válasza Wesder (#198156) üzenetére


_drk
őstag

Alap játékot nem tudtam még végig vinni 100 óra alatt. Bőven elegendő tartalom még az is 10k-ert.
A dlc meg sztem olcsósodik majd.

(#198160) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#198141) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt én is nagyon várom most már, ha nem csak a nevében lesz survival, hanem tényleg az egy teljesen más játék lesz.
Sok fejlesztő azt hiszi az a survival mód, hogy eszement szintre emeli az ellenfelek sebzését, oszt jóvanazúgy.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198161) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#198160) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A hivatlos közlemény: "Every tweak and change made is designed to further immerse players and ratchet up the tension to make this the definitive survival experience." Ne okozzanak csalódást :) Last of Us grounded szintet várok

Life, Uh, Finds A Way

(#198162) Kendek válasza csab2 (#198139) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kicsit fura, hogy nálad ennyi bug van (ott a múltkori is). Jó hosszú szünet után ugye most újrajátszom (már harmadszorra) én is, és tegnap csináltam ezt a küldetést. Nálam minden rendben volt, nem találkoztam semmi komolyabb bug-gal.

<-ƘƘ->

(#198163) madkiller válasza rezy89 (#198149) üzenetére


madkiller
őstag

Én pl. Qled tvn a létező összes játékot szebbnek látom, mint youtubeon. Itt gondolok a megjelent gameplayekre. Mindig mikor nézek egyet , mondom magamba nem rossz és miután elindítom itthon a gépen leesik az állam. Youtube videót többnyire samoled kijelzőn nézek vagy lcd-n.

(#198164) belan válasza Kendek (#198162) üzenetére


belan
addikt

Jó jàtèk nagyon de harmadszorra nem birnàm újrajátszani nem egy rövid jàtèk.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#198165) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, Nintendo melle vettem egy mall.hu-s regi fajta fat gepet, nagyon varom mar, holnap jon meg. Foleg a spider man miatt szereztem, kivancsi leszek. Utana Gow es Star Wars minden mennyisegben ,es persze Karib tenger kalozai, minden, ami nincs switchre :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#198166) CsonkaImo válasza Wesder (#198120) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem meg pont a Days Gone egy remek példa, hogy egy címnél nem elég hogy Sony exkluzív.

(#198167) laci1117


laci1117
tag

Egyszerűen agyf.szt kapok ettől a HZD-tól... Lv 22 vagyok, nem tudom hány órám lehet benne de egyszerűen gyűlölöm az egészet úgy ahogy van, pedig az elején annyira akartam szeretni, mindenki dicséri és az egekbe magasztalja de engem kicsinál idegileg... 2-3 dög rám jön és esélyem nincs, hiába látom hol kéne eltalálni ezeket a nyomorult kutyálmajmokat akkor sem sikerül... Egy ütéstől lemegy a fél életerőm, utána fél óra virág farmolás hogy újra tudjam tölteni.. Végig akarom játszani már csak azért is, de valahogy 1-2 óra játék után elmegy még az élettől is a kedvem. Normalon nyomom de ez valami katasztrofális... én hagytam volna ki az elején valami tutorialt vagy szimplán ilyen nehéz a játék? - vagy ennyire pancser lennék??

(#198168) Carlos Padre válasza CsonkaImo (#198166) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nézőpont kérdése, a Days Gone már most beállította az ow játékok új etalonját a RDR2 mellett, és ha jön a survivor mód (és olyan lesz mint ígérték) akkor még jobb is lesz nála. Ha nem a Sony egyik belsős stúdiója csinálta volna nem lenne ennyire lepontozva, ha az Ubi adta volna ki far cry néven az egekbe lenne ajnározva, hogy mekkora előrelépés végre a műfajban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198169) seniman válasza laci1117 (#198167) üzenetére


seniman
addikt

Fejleszd a fegyvereket első körben.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198170) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Egyébként én az új konzolgentől egy igazán értelmes open world generációt várnék. Ahol tényleg akkor játszódik a mission amikor odaérek. Ha meglátogatok egy embert akkor nem akkor szól rám hogy van egy feladat amikor elmegyek stb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198171) RangerFox válasza laci1117 (#198167) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha végképp nem megy, vedd lejjebb a nehézséget.

(#198172) hombre[EU] válasza laci1117 (#198167) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Annyira azért nem nehéz :) maximum,ha nagyon kezdō vagy kontrollerrel . ITT egy komplett tutorial a harcrendszerrōl,nézd át. Nagyon sok lehetōséged van,válaszd ki ami neked kedvezō. Pl. ha ketten vannak egyet "lekötözöl" és koncentrálhatsz a másikra,dodge roll, idōlassítás,becsúszás stb

Life, Uh, Finds A Way

(#198173) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, a ps storeban miként működnek az értékelések?
Nem mondom, hogy xboxon sokkal jobb, bár ott láttam a pontozások arányát és hozzászólásokat is.
Ps storeban csak a csillagokat hozzászólások nélkül, de nagyjából még azt sem tudom, hogy én miként tudok 1 és 5 közötti csillagot adni egy játékra.
Mindez csak azért merült fel bennem, mert ránéztem most a Days Gone játék alapverziójára és láttam, hogy 2 csillagos értékelése van 21 értékelés alapján.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#198174) gamegod


gamegod
senior tag

ma 5 év mocskátol szabaditottam meg a drágámat
[link]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#198175) ldave válasza laci1117 (#198167) üzenetére


ldave
félisten

Elején én is szenvedtem sokat, számít, hogy mivel lövöd, milyen ruha van rajtad. Érdemes megvenni a lila fegyverek mindenből, de legalább a kékeket. Sokat haltam, amikor kezdtem, most meg már simán ölöm a Thunderjaw-t is.

A Slime draws near! Command?

(#198176) laci1117 válasza ldave (#198175) üzenetére


laci1117
tag

Megvenném én, de piszok drágák sajnos :( megnézem azt a tutorialt amit a kolléga linkelt, hátha az segít kicsit :) Ruhából is zöld van még rajtam :(

(#198177) Kendek válasza S e t h (#198173) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzolon tudsz pontozni, pl. a Library-ban rámész az adott játékra és ott, van rá egy gomb.

<-ƘƘ->

(#198178) sittes79


sittes79
addikt

Tudja esetleg valaki, hogy az iponban megvasarolhato days gone tartalmaz e magyar feliratot?

(#198179) seniman válasza sittes79 (#198178) üzenetére


seniman
addikt

Lehet hogy a bolt pontosabb információt tudna adni telefonon.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198180) Zoleee83 válasza sittes79 (#198178) üzenetére


Zoleee83
addikt

Vasárnap este 21:49-kor?
Gondolom azért kérdezte hátha vásárolt más is onnan, és lenyomná most ha van benne magyar nyelv.

Szerk.: Seniman-nek akart menni de a lényeg benne van :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#198181) sutyesz96 válasza laci1117 (#198167) üzenetére


sutyesz96
őstag

Csináld a Cauldronokat, illetve az olyan mellékküldiket, amik fegyvereket adnak. (Kocsma)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198182) csab2 válasza Kendek (#198162) üzenetére


csab2
veterán

Gondolhatod, hogy engem is dühít. :O
Ennél a küldetésnél a banditák rejtekhelyén a ládában én nem találom meg a levelet, így nem tudok továbbmenni.
Lehet, hogy az zavar be, hogy én már korábban megtaláltam 3 vagy 4 olyan tárgy leírást amit le kell fordítani. Nem tudom.
A másik bugos küldetésnél, a Farkas felszerelések kincsvadász küldetésnél is volt például, hogy egy barlangban, miután kinyírtam egy elementált, megjelent, hogy Witcherek kohója új küldetés, de utána sehol sem találtam azt a küldetést. Se a sikertelenek, se a sikeresek között, sehol.

A 197954 hozzászóláshoz: az alap játékban nincs benne ez a küldetés. Ingyen lehet letölteni. Másnál is megvan ez a bug, YT video is van róla.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#198183) sittes79 válasza seniman (#198179) üzenetére


sittes79
addikt

Hidd el nekik írtam először!

Válasz:
"A felirat kérdést a gyártó tudja megválaszolni."

Sony meg olyan mintha a marson lenne a support!

(#198184) ViktorHUN79 válasza sittes79 (#198183) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Akkor az egy süket duma volt, hogyne tudnák.

(#198185) S e t h válasza sittes79 (#198183) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez alapján tuti nem tőlük vásárolnám.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#198186) bandi0000 válasza sittes79 (#198178) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Szerintem nem lesz benne, vagy csak szerencsével, azért tudják olcsóbban adni mert külföldről szerzik be sztem

Xbox One: bandymnc

(#198187) Kendek válasza sittes79 (#198183) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt a CUSA számot kérd el tőlük, abból meg tudjuk mondani, hogy van-e benne magyar felirat.

<-ƘƘ->

(#198188) 30z.Samu válasza Kendek (#198187) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva ha ennyire suták, hogy nem tudják megmondani, hogy van-e benne felirat én már nem foglalkoznék velük.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#198189) eames válasza szubrutin (#198165) üzenetére


eames
tag

Én is lecsaptam a mall.hu-s akcióra és beszereztem végre a ps-t. :) Én GTA-val kezdek, aztán az exkluzív címek jönnek.

(#198190) sutyesz96 válasza sittes79 (#198183) üzenetére


sutyesz96
őstag

Úristen. Pedig régen szerettem ezt a webshopot, de sajnos nekem is egyre negatívabbak a tapasztalataim velük. Egyre mélyebbre süllyednek.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198191) Kendek válasza 30z.Samu (#198188) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na jó, de nem egy kifejezetten csak konzolokkal foglalkozó boltról beszélünk, valószínűleg alapból fogalma sincs róla, hogy ezt a játékot kiadták magyar felirattal is, arról meg pláne nincs, hogy ez a Sony-nál régiófüggő is. Szóval lehet, hogy a kérdést sem értette meg szerencsétlen, illetve nem úgy ahogyan kellett volna. A reakciójából legalábbis ez látszik.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#198192) sutyesz96 válasza Kendek (#198191) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pont ezaz, hogy lassan lábast is onnan fognak rendelni az emberek, és amiről eredetileg szólna az üzlet, azt meg így elhanyagolják.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198193) #10186752 válasza Kendek (#198191) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ne már, az ipon mindig is számítástechnikával foglalkozó cég volt, azt, hogy mostanában mit árul, nem tudom. De az elsődleges profilja akkor is ez maradt, így ez nem érv, hogy nem ért a konzolokhoz.

(#198194) szubrutin válasza eames (#198189) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Igen, igen, Gta lemaradt :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#198195) 30z.Samu válasza Kendek (#198191) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondjuk ez igaz, de amelyik magyar felirattal jön, arra rá van írva bazi nagy betűkkel a tokra, nem? Legalábbis nekem rá van írva mindegyikre, hogy "magyar felirattal".

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#198196) bandi0000 válasza 30z.Samu (#198195) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csak azt ne felejtsd el hogy nincs nekik ott semmi készleten, minden raktárakból és beszállítóktól jön ergó ha akarnák se tudnák leolcasni, hogy mi van a borítón

Xbox One: bandymnc

(#198197) 30z.Samu válasza bandi0000 (#198196) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja értem, na ezt sem tudtam. :R Nem nagyon rendeltem tőlük eddig semmit, egyszer a szervizüket kellett igénybe vennem kb 10 évvel ezelőtt. Akkor nem volt semmi gond. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#198198) ViktorHUN79 válasza bandi0000 (#198196) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Az nem mentség,ha valaki valamit árul annak kutya kötelesége tudni, tájékoztatni a vevőt arról,amit tőlük vásáról,max. annyi férne bele ,hogy elnézést kér hogy nemtudja utánanéz és visszahívja pl a vevőt .ha ez atomfizika 2019-ben,akkor menjenek el kapálni ne webshopot üzemeltessen!

[ Szerkesztve ]

(#198199) laci1117 válasza sutyesz96 (#198181) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm a tippet, mindenképp utána járok ezeknek! :)

(#198200) sp8787


sp8787
addikt

UK Charts: Days Gone defeats Mortal Kombat 11 to claim No.1
[link]

Tomoren
"Sony's Days Gone comfortably beat Mortal Kombat 11 in the UK boxed games charts.
Its launch week physical sales are 27% lower than last year's PS4 exclusive action adventure God of War.

Mortal Kombat 11 sold best on PS4, with 71% of sales coming on Sony's platform."

Szoval a Days Gone megverte a masik PS exclusive-ot a MK11-et.

Ahogy az okosok kiszamoltak:
"So Days Gone is currently pretty much tied for the biggest physical launch of the year in the UK. Neat."

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.