Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198701) Rigormortiis válasza predakon (#198699) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Simán, nem olyan szarok ezek, mint a net hangos többsége állítja. Én kifejezetten jól elvoltam velük.

A Rivals sountrackjét meg azóta is hallgatom.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#198702) Mike válasza Rigormortiis (#198698) üzenetére


Mike
veterán

Még az előzmények nélkül is élvezhető ha az ember elolvassa a leírásokat a gumimobilban, persze tudom nem az igazi, meg igazából az sem derült ki eddig hogy mi hajtja xiii-at. De most végigtolom a 1.5-2.5-t, végre akciós lett újra

(#198703) winery


winery
aktív tag

Nekem 14 hónapos a fiam, ha ébren van akkor nem igazán játszok , meg a tévé se megy inkább mese könyv vagy zene hallgatás + játék (Lego, plüss ,stb)

Persze van,hogy megkérdezem párom , hogy nem akarják e a mamát meglátogatni ;]

Mivel mindig van kivétel ezért , ha mégis fent van és játszok akkor csak valami autó vagy Rayman . Este mikor már alszik akkor lehet mostanában Bloodborne vagy hasonló cím.

Nem tudom elképzelni mit foggna fel abból amikor kínlódok darkbeast paarl ellen .

Amúgy tisztaság mániás vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#198704) Rigormortiis válasza Mike (#198702) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kösd fel a gatyát, azok a részek, főleg az 1 és a 2 mai kézzel jatszva bizony nehol egész nehezek/idegesítőek.

Viszont hangulatban közelebb allnak hozzám a klasszikus Disney világok miatt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#198705) Rigormortiis válasza Mike (#198702) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Abban a brigádban mindenkit más hajt. A végén szóba kerül majd ez is. De szerintem fölöslegesen túl van bonyolítva ez a szál, hasonlóan a Metal Gear Solidhoz. A végén már nem lehet követni, hogy ki-kinek a testében-hanyadszor születik újjá.

Én elégedett vagyok vele, bár a platinát elengedem, nekem elég volt ennyi is belőle, de jó volt ennyi év után látni ennek a sztorinak a végét. Végét? :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#198706) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bloodstained: Ritual of the Night - Június 18.

Live-Die-Respawn

(#198707) .LnB válasza Mike (#198695) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anyu takarított, meg a húgom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198708) Carlos Padre válasza Mike (#198695) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ja, szereti előadni magát de mind tudjuk az igazat :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198709) Rigormortiis válasza .LnB (#198707) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Erről a wow-os South Park rész jut az eszembe..."Anyu! Rotyiiii! :D

Bocs, nem hagyhattam ki :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#198710) hhenry válasza Carlos Padre (#198708) üzenetére


hhenry
őstag

:N

(#198711) tboldi


tboldi
nagyúr

Üdv mindenki!

Beköszönnék egy PS4 Próval. Rögtön azzal kezdtem, hogy kicseréltem a HDD-t SSD-re, egy 1 TB-os Samsung 860 Evo került bele, viszont az első játék még várat magára, ugyanis tölteném le a Red Dead Redemption 2-t, de a Telekom szórakozik velem (0,93 Mbps a jelenlegi csúcs). :W

Eddig főleg PC-n játszottam, de a jövőben szeretném száműzni a Windows-t az életemből, ezért nyergeltem át konzolra, plusz van egy pár exkluzív cím, amiket nem szívesen hagytam volna ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#198712) 30z.Samu válasza tboldi (#198711) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :R

Sic Parvis Magna

(#198713) hhenry válasza tboldi (#198711) üzenetére


hhenry
őstag

Üdv! :R

(#198714) .LnB válasza Rigormortiis (#198709) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose támogatták a kockulást, semmi féle kép, anyagilag se. De rendmánias. :) A húgom rendes volt, az gép elé hozta a kajámat. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198715) Kendek válasza tboldi (#198711) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Voltak letöltésnél sebességbeli gondok egyébként is régebben, de nálam már egy jó ideje nagyjából fullon jön ha legalább két dolgot is szed (15-20 MB/s egy játék és 25 MB/s ha egyszerre több, 200 Mbps netem van).
Az SSD hoz valamennyit sebességben (bár nem annyit mint kéne), de azért a vinyót sem érdemes teljesen eltenni, mert USB-n bekötve is lehet róla játszani. Illetve ha nem is akarsz róla játszani, akkor is jó, hogy át lehet helyezni rá a játékokat. Később akár így is megspórolható a játékletöltés ideje, ha újra elővennél egy játékot.

<-ƘƘ->

(#198716) tboldi válasza Kendek (#198715) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az enyém 150-es, de egyik eszközömön sem gyorsabb per pillanat, úgyhogy nem a PS hibája.
Mostanában egyre gyakrabban előfordul, de abban biztos vagyok, hogy nem nálam van a probléma, csak elszenvedője vagyok a dolognak. :D

És köszi (a többieknek szintén)! :R

[ Szerkesztve ]

(#198717) hhenry válasza tboldi (#198716) üzenetére


hhenry
őstag

Ha exkluzívok SpiderMant ne hagyd ki

[ Szerkesztve ]

(#198718) ProEvoFan válasza tboldi (#198711) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Üdv a táborban! :)
Mik azok az exkluzív címek?

(#198719) tboldi válasza ProEvoFan (#198718) üzenetére


tboldi
nagyúr

Elsősorban Last of Us, meg a Gran Turismo is érdekel. A hhenry által említett Paukembört is lehet, hogy megveszem majd egyszer.

szerk.: A RDR2-vel is szeretnék játszani, habár nem PS-exkluzív, de PC-vel akkor sem tudnék. :D

[ Szerkesztve ]

(#198720) Rage47 válasza Rigormortiis (#198698) üzenetére


Rage47
veterán

én direkt ezért megnéztem a Big Hero 6-et :D és tetszett
a játék is tetszett, bár az elején kapkodtam a fejem rendesen, meg utána kellett nézni dolgoknak, de összeáll a kép. anélkül is élveztem, hogy játszottam volna az előzőkkel.
a harc egyébként nagyon fluid és élvezetes, csak ezért megérte már végigtolni.

(#198721) 30z.Samu válasza tboldi (#198719) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ajánlom az Uncharted szériát is. :K

Sic Parvis Magna

(#198722) hombre[EU] válasza tboldi (#198711) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pont jókor jöttél,most zajlik a japán akció Ni no kuni 2 ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#198723) pulyka jocó válasza tboldi (#198716) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ha wifivel használod a PS-t, és még nem tetted, állitgasd az értékeket. Gondolok itt a DNS cimre, MTU értékre stb. Neten rengeteg leirást találsz. Kábellel nincs ilyen probláma, ilyen csatlakozás esetén nem tudsz semmit állitani. Pl nálam az MTU értéke 1453, és sokkal gyorsabb a letöltés mint alap 1500-n

(#198724) Balesz1899 válasza wolf13 (#198694) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Jópofának tűnik a játék, szívesen kipróbálnám, de ez a trailer is megerősített abban, amit már az első részletek alapján is sejtettem: a főszereplő csaj hangja és angolja elképesztően idegesít. Így ez a játék nekem szinte biztos, hogy kimarad, képtelen lennék ezt hallgatni 10-en pár órán át. Kár érte, mert hangulatosnak tűnik. :(

(#198725) danielgalaxy válasza penge111 (#198594) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Mivel jóideje elakadtam az FFX-ben az egyik boss fight-nál, már a vége felé, és azóta valami minőségi jrpg-t keresek. Na most, a Ni No Kuni 2 már megjelenés óta foglalkoztat, és mivel most a legolcsóbb debütálása óta, meg is vettem. Közben rengeteg tesztet és videót néztem a DQ XI-ről is, aminek a körökre osztott harcrendszerére per pillanat jobban vágyom, mint a real time hacknslash-re, így a már-már elviselhetetlenül meseszerű világa ellenére is kosárba került. Szóval innentől a május - június nálam a generáció három legjobb jrpg-jéről fog szólni. DQ XI, NNK 2, Persona 5 (amit már tavaly megvettem). Nálad mi a sorrend?

[ Szerkesztve ]

(#198726) Bencus88 válasza wolf13 (#198694) üzenetére


Bencus88
nagyúr

uhhhhhh <3

(#198727) wierra


wierra
senior tag

Túl sok az ontopik. Mi van ma veletek?! ;] :DDD
The Surge kitérő után visszatértem a Ds3-hoz. Újra kellett tanulnom az alázatot és a koncentrációt. :DD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#198728) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Razer Kraken Pro V2 kompatibilis ps4-el?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198729) oriic válasza sutyesz96 (#198728) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"- Csatlakozó: 3,5 mm"

Szóval elvileg nincs akadálya, hogy kontrollerbe dugva használd.

Live-Die-Respawn

(#198730) tboldi válasza pulyka jocó (#198723) üzenetére


tboldi
nagyúr

Wifin van, de nem ezzel van a probléma, PC-n kábelen keresztül ugyanolyan lassú. Sőt, most éppen el is ment teljesen a net. :U

(#198731) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok,

Remélem jó helyen kérdezem:

PS4-hez szeretnék valami megoldást, hogy bill+egérrel lehessen játszani.

Két gyárilag ajánlott lehetőséget találtam (utána olvasgatás alapján).

Az egyik a Hori Tactical Assault Commander Pro, a másik Hori Tactical Assault Commander 4.

Van ezek között valami különbség, vagy csak az ergonómiai kialakítás?, illetve melyiket érdemesebb megvenni?

Esetleg más technikai megoldás létezik?, ami biztosan jól is működik.

Ti tapasztaltabbak vagytok ezen a téren.

Köszönöm előre a válaszokat.

(#198732) d@vee válasza sutyesz96 (#198728) üzenetére


d@vee
őstag

Nem 100%-osan sajnos. Néhány gammánál fordítva megy a hang, pl enemy jobbról jön, balról hallod. Előtted szalad, mögüled hallod. Baromi zavaró multiban (Warface), de pl. God of War-nál nem volt ilyen gond. És nem, nem beállítás probléma.
Ha a mikrofont mute-olod a füles kábelén lévő kapcsolóval, gépen hiába állítod vissza, nem fog menni, csak ha ismét csatlakoztatod a kontrollerhez, bekapcsolt PS4-nél és ott kapcsolod vissza.
Ezekkel a furcsaságokkal találkoztam konkrétan, bár a füles pár hónapja van meg és csak néhány játékkal játszottam azóta PS-en.

Ja

(#198733) d@vee válasza tboldi (#198719) üzenetére


d@vee
őstag

" A RDR2-vel is szeretnék játszani, habár nem PS-exkluzív, de PC-vel akkor sem tudnék. "
PS4 emulátor ;]

Ja

(#198734) sutyesz96 válasza d@vee (#198732) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tehát felejtős. :(

És a PS Gold Headsettel van valakinek hasonló tapasztalata PC-n való használatra?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198735) seniman válasza vepe (#198731) üzenetére


seniman
addikt

Van ezeknek saját topikjuk,itt ne kérdezz róla,mert szétszednek érte. :D Te leszel egyből a gonosz,cheater csaló,ha ilyet használsz.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198736) d@vee válasza sutyesz96 (#198734) üzenetére


d@vee
őstag

Ha kimondottan CSAK Ps-hez szeretnéd venni, akkor nem ezzel jársz a legjobban. Ha PC-hez is használnád, akkor viszont nagyon tudom ajánlani, brutál jó a hangzása és a minőségére sincs panasz :K

Ja

(#198737) sutyesz96 válasza d@vee (#198736) üzenetére


sutyesz96
őstag

És akkor jól látom, hogy a vezeték nélküli léte nem bluetooth-os elven működik?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198738) Sordoran válasza sutyesz96 (#198737) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem bluetooth-al műkdik sajnos. Adnak hozzá egy kis USB sticket, és azzal tudod használni PS-en és PC-n is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#198739) penge111


penge111
addikt

Skacok ma elkezdtem a Dark Souls 3 GOTY-t, mi a fenéért nem tudok a karimnak nevet adni? Néhány beture regál, de kínai krisszkraszokat ír! Anno mintha régebben is lett volna ilyen gondom ps3-on. A ps nyelvet kel átállítani magyarról?

Szerk. Megoldva angolra kellett állítani a beviteli nyelvet!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#198740) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Ebből reklámból anélkül megérted, mit jelent a japánoknak a Dragon Quest több, mint három évtizede, hogy tudnál japánul. Szerintem tök jó: DQ 11.

[ Szerkesztve ]

(#198741) belan válasza tboldi (#198719) üzenetére


belan
addikt

Udv a klubban last of us igazi gyöngyszem, de a days gone is jò lett . :K

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#198742) Deck


Deck
titán

Alszik vagy játszik mindenki? ;]

PS5

(#198743) .LnB válasza Rage47 (#198661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Túl vagyok dec 9.-én de nem igazán történt semmi lényeges. Mondjuk azért csináltam egy külön mentést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198744) sutyesz96 válasza Sordoran (#198738) üzenetére


sutyesz96
őstag

És ez előnyére vagy hátrányára válik?

Nem késik úgy, mint bármelyik másik bluetoothos füles?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198745) S e t h válasza Deck (#198742) üzenetére


S e t h
nagyúr

Alvás?
Mi az?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#198746) tboy93 válasza tboldi (#198711) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na, mar te is? :) Rdr telepítés lemezrol se volt tul gyors, vagy 2 orat elszoszolt nekem is.

(#198747) sting2 válasza Deck (#198742) üzenetére


sting2
addikt

Takarítanak...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#198748) 30z.Samu válasza sting2 (#198747) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt a tevékenységet az asszony műveli. ;]

Sic Parvis Magna

(#198749) .LnB válasza Deck (#198742) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a megszokott 23:00 helyett, 0:15-ig nyomtam tegnap. Még jó, hogy rövid napom van @ work. De nyügi vagyok, szóval hanyagolhatnátok ma a melyik FC jobb témát, lehet nem bírnám idegekkel megint végigolvasni. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198750) 30z.Samu válasza .LnB (#198749) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor válaszold meg gyorsan, hogy szerinted melyik és akkor túl lesz tárgyalva. ;]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.