Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) imi4199


imi4199
tag

Köszönjük a tesztet, már nagyon vártuk! Jó lett a telefon, rosszabb eredményre számítottam a külföldi tesztek alapján...

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Hoppá! Kinn a teszt! [link] Gyerünk olvasni! :D

#1: Gyorsabb voltál.. :D

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) Wesder


Wesder
félisten

i7 segèdproci, az igen :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jó a cucc. Jó nagy batár :D
Tablet.
Ismerős a headset forma,mint ha már láttam volna valahol. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5) ates


ates
aktív tag

Vártam. Nem csalódtam, kb. erre számítottam. Köszi. :R

(#6) prolad


prolad
őstag

Szimpatikus darab, idei csúcsgépek közül talán a legjobb. Még a vezetéknélküli töltés belefért volna (mert az nem mentség, hogy azért maradt ki, mert lassú). Meg kíváncsi leszek, itt mennyit bír az oled mielőtt elkezdene beégni.

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Penge egy telefon, ráadásul azért némileg olcsóbban mint a nagyágyúk. (Samu-Apple) Azt viszont nem értem, hogy a simát miért nem hozzák be, szerintem lenne rá vevő bőven.

B.Cs.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Jo lett, nekem is volt p9/p10, a kamerajukat nagyon szerettem.
A fake bokeh kepeken elegge taccsra vagja a bortonusokat, vagy be volt kapcsolva a szepike mod is?

(#9) hyperspace


hyperspace
őstag

S8+ árszintje ez a telefon, S8 függetlenül Telekomtól 200 alatt van.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ebből nem lesz valami Honor, 200 ezer alatt? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Timyyy


Timyyy
őstag

Külsőre mindenképp csillagos 5-ös nálam, végre kezdenek kilépni a gyártók a fekete fehér arany rozé körből. Kimondottan elegáns még női szemmel is. Must have érzés ugyan nem fogott el, és reméltem hogy ma iphone X teszt jön, de jó olvasnivaló volt, ha olyan boltban járok, biztos megtaperolom ezt is, ezer éve nem volt olyan droidos teló ami felkeltette az érdeklődésem. Bár az ára akkor is nonszensz.

(#12) Kasya


Kasya
nagyúr

Draga lett, de legalabb jo. En a Kirintol tovabbra se vagyok annyira elamulva, mint oly sokan. Ez a mesterseges intelligencia meg hatalmas marketingnek tunik inkabb.

(#13) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kamera bmeg... Világ megváltó kamera telefont vártam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Eddig is tudtam, de most még jobban meg vagyok győződve arról, hogy nekem kell ez a telefon.

https://utdetailing.hu/

(#15) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kicsit off, most nézem magát a specifikáció táblázatot, nem elavult kissé? (Pl WAP, vagy külön ilyenek, hogy valutakonverter, stb.)

Üdv. Johnny

(#16) HarleyCustom válasza tibcsi0407 (#14) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én pont fordítva vagyok ezzel. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17) tibcsi0407 válasza HarleyCustom (#16) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miért?

https://utdetailing.hu/

(#18) babosmiki


babosmiki
addikt

Nagyon jó lett, kb. ezt vártam! Ami nagyon hiányzik az a vezeték nélküli töltés, ezt nem is értem! :((( És mondjuk a kamerától sem vagyok elájulva a képeket nézegetve..

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#19) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszi a tesztet! Az első telefon az idén, aminek tetszik a hátlapja és egyedi is.

(#20) #16820480 válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

EMUI ;]

Amúgy hozza a szintet a telefon, de úgy összességében nekem sem kellene. Kicsit fura ez a több szín (sötét előlap, fehér/fényes oldalsáv és kávé színű hátlap) is.

(#21) #04441088


#04441088
törölt tag

Nagyon vártam már a tesztet, köszönöm. :R

(#22) tibcsi0407 válasza #16820480 (#20) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó, én is jobban szeretem az OOS-t, de azért azt látni kell, hogy a Oneplus még csak nem is említhető egy lapon ezzel.
A Pixelt és a Nokiákat leszámítva nincs olyan igazi felsőkategóriás telefon, amint stock (közeli) droid fut sajnos.

https://utdetailing.hu/

(#23) Jeanne d'Arc

Kegyetlen lett. Nagyon jönnek fel nálam a Kínai gyártók.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#24) Kasya válasza jonnyjoker01 (#15) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ki nezi a specifikaciokat? :D
Teljesen igazad van.

(#25) beyruth82


beyruth82
veterán

Nagyon jó lett.Kamerája is bár sokan ezt biztos vitatni fogják ahogy a másik topicban olvastam.Árban sem szálltak el teljesen.Nem bántam meg hogy előrendeltem.Remélem a hivatalos megjelenés után hamar szállítják.

(#26) #16820480 válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk nincs is igazán szükségem felső kategóriás telefonra már. Valószínűleg egy Nokia 6 elég lenne hardveresen, illetve egy normálisan használható kamerával.
Fontosabb a jó szoftver, mint a bika hardver :B

(#27) Apone33


Apone33
őstag

Komoly, nekem nagyon tetszik, asszem ideje nyugdíjazni a p9-et.

Play Hard!!!

(#28) DonaldJames


DonaldJames
tag

Köszi a tesztet,nagyon jó telefon.Nagyon jó képeket csinál.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#29) kcsa


kcsa
veterán

"de elvileg a net nem szakad meg, ha a másik kártyára hívás érkezik"

Ez ugye csak akkor igaz, ha VoLTE hívásod jön, és a másik kártya is 4G-n lóg. Nem elhanyagolható a különbség, mivel VoLTE nem nagyon van még itthon.

(#30) tibcsi0407 válasza #16820480 (#26) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na itt a baj. A használható kamera már szinte csak a felső kategória privilégiuma. Itt most a low light-ra gondolok, mert napfényben már szinte bármi lő jó képeket.

https://utdetailing.hu/

(#31) Plazmacucci válasza tibcsi0407 (#30) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát én direkt megnéztem most a P9 tesztjét, a távoli házról lőtt képek semmivel sem rosszabbak, sőt Mate 10 esetében szét is van égve kissé.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) Edge válasza #16820480 (#20) üzenetére


Edge
veterán

baromi ronda az a huawei logo rajta, miért nem tudták lehagyni? + az OS egy hulladék, nekem az deal breaker.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33) vasi89 válasza Timyyy (#11) üzenetére


vasi89
addikt

az árával mi a gond? Ezt nem az s8hoz kellene hasonlítani nem is értem miért az van a cikkben is említve, sokkal inkább a note 8 és iphone x vetélytársa akar lenni. Azoknak az árához képest ez még "olcsó" is. Egyébként én alapból túlzásnak tartom a 200 feletti árat bármilyen telefonért is de a konkurenciát nézve jó lett az árazás.

(#34) tibcsi0407 válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Low light terén pedig már nem is lehet összehasonlítani a kettőt.
A Mate 10 még sokat javulhat szoftveres téren, de a nyers erő már nagyon rendben van, nézd meg a RAW fotókat a tesztben.

https://utdetailing.hu/

(#35) joey04


joey04
titán

kivéve néha a Messengernél, amit mintha különösen utálni az EMUI, mert állandóan pampog, hogy figyeljél, fut a háttérben

mondjuk biztos érzi, hogy erőforrás zabáló hulladék, azért. :)

a dual active mód kihagyásáért kár, azon kívül korrekt ajánlat és végre a gpu is igazán combos, most először.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Nunder


Nunder
őstag

Klappolna nálam is, ha nem lenne az a fránya EMUI... Így marad a várakozás továbbra is.

Jó teszt lett, egy kérdésem van: miért nem csináltok saját videókat a telefonról mint eddig? Ez a Tech2 bekebelezte az írókat? Illetve nekem tűnt csak fel, hogy kicsit megszaladt a "király", "frankó" és társaik? Fiatalabb közönségre pályázunk? :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#37) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tetszik, mint a legtöbb Huawei telefon :)
Nincs csalódás, bár azért a 260 még sok azért.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#38) MMMMMM


MMMMMM
tag

Az S8 anno 275 ezer forinton nyitott kártyafüggetlenül, a nagyobbik meg S8+ 300 ezren, és ezert csak 64 gigabájtos tároló jár. Ha már az árakat hozzuk fel, akkor reálisan nezzuk nyitoarakat.

Amugy en ugy olvastam valahol h nyomaserzekelos a kijelzoje a Mate10pronak.

(#39) Szabcsizz válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Plusz Moto. :)

(#40) tibcsi0407 válasza Szabcsizz (#39) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, bár ott a kamerák pocsékra sikerültek eddig sajnos.

https://utdetailing.hu/

(#41) arn válasza MMMMMM (#38) üzenetére


arn
félisten

De nem az aktualis piaci viszonyokat kellene figyelembe venni?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#42) MK VII válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


MK VII
veterán

Másik topikban pont ezt mondtam.. Hogy ennek a kameraképességei még a P9 képességeit sem éri el.. Sőt.. Rohadt messze van tőle..
P9-cet erre a telefonra csak az cserél aki nem nóóórmális!. :)

Valószínűleg szoftveresen javítanak még rajta, legalábbis remélem, mert ez így harmatos libafing.

(#43) koxminator
FM rádió? Megszokhattad volna már, hogy nem fér bele az FM rádió a drága telefonokba.. Szerintem már "égőnek" tartják a flagshipekbe beletenni az FM modult. Meg ugye aki ennyiért vesz telefont az fizessen elő olyan netre amivel nem gond a netrádió hallgatása, gondolják a gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#43) koxminator


koxminator
senior tag

Nincs benne FM rádió, ami kb. 5 dolláros tétel? Bitch please... :(((

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#44) vasi89 válasza arn (#41) üzenetére


vasi89
addikt

fentebb írtam, hogy aktuális piaci viszonyok, iphone x 380 ezer, note 8 340.

(#45) Plazmacucci válasza MK VII (#42) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Videóban remélem jobb ez, mert a P9 olyan hányadék videókat csinál... :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#46) #16820480 válasza tibcsi0407 (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha nincs fény, akkor a fényképezőm is megküzd a normális kép készítéséért :) Persze nyilván ezek a telefonok nem tartanak ott, de én még azt is visszasírom, amilyen HDR képet az OPO lőtt annak idején.

(#47) cuebler


cuebler
senior tag

most akkor van jack vagy nincs jack? az utolsó oldalon szereplő speckók szerint igen, minden más forrás szerint nem... :N

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#48) #04441088 válasza cuebler (#47) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nincs jack.

Viszont ki milyen kijelzővédőt rendelne erre Aliról? Illetve tokot, kamera védőt?

(#49) MK VII válasza Plazmacucci (#45) üzenetére


MK VII
veterán

Valóban nem a legjobb a videózás a P9-cel, de nekem semmi gondom nem volt vele.. Ami videókat csináltam azok számomra teljesen vállalhatóak voltak..

[ Szerkesztve ]

(#50) tibcsi0407 válasza #16820480 (#46) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Most a leaked Oreo-n mintha egy fokkal jobb lenne az OP5, de csodát ne várjunk már szerintem.

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.