Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199363) .LnB válasza A`rpi (#199361) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ennyi elég is volt?! :F

Én évek óta nyíltan vállalom, hogy függő vagyok. Na és?

-nem iszok alkoholt, ergo nem járok kocsmába
-nem drogozok
-nem verem az asszonyt
-nem csalom az asszonyt
-nem vagyok beleb*zulva a nap 24 órájába a mobilomba
-nem a facebookon, twitteren meg az egyéb szarságokon élem az életemet. (hanem itt a fórumon. :D)
-nincsenek beteg vágyaim

Ha valaki pedig a videojáték mániámra azt mondja, hogy káros, azt kiröhögöm a p*csába.

Kiskorom óta játszok, a barátaim ezt elfogadják, sőt a témában abszolút hallgatnak is rám. Főleg akikkel egymás ellen is játszottam már. ;] Látták, hogy mit tudok, nem a levegőbe beszélek. Hozzám fordulnak tanácsért. Szüleim nehezebben viselték, de mára már nincs beleszólásuk. A párom együtt tud élni ezzel, mert a hobbim nem megy a család, és a szexuális életünk kárára.

És sose kardoskodtam az ellen, hogy a videojáték szenvedély jó dolog. Nem foglalok állást az ügyben, de ha szenvedély is, ha betegség is, akkor inkább legyek ilyen beteg, mint másmilyen.

Ráadásul én még kicsit troll is vagyok néha, de hát élvezem, és úgy le tudom sz... mások véleményét.[link]

Tudod, nagyon rövid ez az élet ahhoz, hogy végig csak másoknak próbálj meg megfelelni.

Minden ember defektes valamilyen módon, aki meg nem az dög unalmas személyiség. Nekem meg ne egy másik defektes mondja meg, hogy milyen legyek, mit csináljak. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.