Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198951) Rigormortiis válasza Carlos Padre (#198944) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha megjelenés környékén, teljes áron veszed, te sem mész el szó nélkül a hossza mellett, és legyen bármilyen hangulatos és szép, bicskanyitogatóan rövid, ha a teljes árat nézzük, és ami tetézi, az égvilágon semmi motiváció nincs az újrajátszásra (még a platina is könnyű).

Ha évekkel a megjelenés után, gombokért vetted, akkor nyilván nem érted, mi a baja a sok "majomnak", akik egy huszast perkáltak egy 6 órás jatékért.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#198952) Deck válasza Rigormortiis (#198951) üzenetére


Deck
titán

30 óra a main story nem 6. Bár aki csak ennyit játszik mert siet annak felesleges megvennie. Ez hol kevés? GOW csak 20.
Hamarosan jön az ingyenes dlc amiben extra nehézség lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#198953) seniman válasza Rigormortiis (#198951) üzenetére


seniman
addikt

Ezért vártam egy évet a GoW-al is.Hétezerért egész vállalható volt,de nem estem tőle hanyatt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198954) vg válasza Deck (#198952) üzenetére


vg
addikt

A the order 30 óra? :D :D :D :D

(#198955) Xaels válasza Kendek (#198949) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt tudom, de a MP-t nem használom, letöltés ikon is rajta van így.

Este kikapcsoltam játék után, ma reggel amikor bekapcsoltam megint a lista elején volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#198956) Moby válasza hombre[EU] (#198943) üzenetére


Moby
addikt

Ott a pont.

(#198957) Deck válasza vg (#198954) üzenetére


Deck
titán

Benéztem. Azt hittem a DG-re írja. ;] Sorry srácok :R

PS5

(#198958) Kendek válasza Xaels (#198955) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kapcsold ki a beállításokban a kiemelt tartalmakat. Ez pont azt csinálja, hogy kéretlen elemeket helyez előre, hogy töltsd le, illetve vásárold meg őket.

<-ƘƘ->

(#198959) Shamat válasza Xaels (#198955) üzenetére


Shamat
aktív tag

Pakold bele egy könyvtárba.

DEAD LIKE ME

(#198960) mttssz válasza Shamat (#198959) üzenetére


mttssz
senior tag

Akkor meg a konyvtarat pakolja elobbre. :D

(#198961) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#198951) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanennyi idő alatt végig tudsz szaladni a Far Cry 5-ön is, de a Bloodborne is csak valami 45 perc ha jól emlékszem. A The Order fejlesztői azt hitték, majd a játékosok értékelni fogják a kidolgozott környezetet és jol eltéblábolnak majd benne, emiatt nem tettek bele mesterséges lassító pontokat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198962) _drk válasza Deck (#198952) üzenetére


_drk
őstag

A GoW kinek volt 20 óra? Azt is megnézném hogy játszott...

(#198963) sp8787 válasza Carlos Padre (#198961) üzenetére


sp8787
addikt

20 percen belul van az, de az tenyleges speedrun.

(#198964) mttssz válasza _drk (#198962) üzenetére


mttssz
senior tag

:K

(#198965) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gondoltam veszek valami 'olcsó játékot. Körülnéztem az 1600ft alatti akciónál.Ezt találtam: Guns Gore and Cannoli 2 Régi játéktermi hangulatot áraszt magából.Online és "helyi" coop is lehetséges.Vicces kis 4-5 órás játék.Két finom csapolt sör árát megérte :)

(#198966) hombre[EU] válasza Moby (#198956) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ami egy "5/10" -es játéktól egy platformon elég kellemes. Egyébként kipróbáltad vagy tervezed? Ha jól emlékszem inkább autós játékot szerettél volna ez helyett :)

Life, Uh, Finds A Way

(#198967) Moby válasza hombre[EU] (#198966) üzenetére


Moby
addikt

Lassan a végére érek. Az év legjobbja nálam eddig.

(#198968) Xaels válasza Kendek (#198958) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, kipróbálom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#198969) hombre[EU] válasza Moby (#198967) üzenetére


hombre[EU]
veterán

wow, csak jókat hallani róla (technikai problémákon kívül)

Life, Uh, Finds A Way

(#198970) szallasi007 válasza hombre[EU] (#198969) üzenetére


szallasi007
őstag

Azok írna róla rosszat akik 3 óránál nem nyomnak bele többet. Azt nem tudom hogy azzal mi lehet a baj hogy fogy az üzemanyag, hogy kopik a fegyver és hogy a lőszer sem végtelen? Persze nem hozott semmi extrát, de akkor is. Van 4 true ending az sem elég?
A vége felé valóban a Pro is megfekszik néhány helyen - fps bezuhan vagy megáll a játék olyan 2-3 másodpercre. Nem tudom hány óra alatt sikerült végigtolnom, a platinához hiányzik kb 5 trofi, de most nincs hozzá lelki erőm. (Gyűjtsem össze az összes szorólapot, meg faroljak 5 secig folyamatosan, javítsam meg a motorom 100 alkatrészből és még két ehhez hasonló)
Én 30+ óra alatt 1 azaz egy buggal találkoztam. Ezt nagyjából egy visszatöltés megoldotta.

Félve jegyzem meg hogy aki a grafikára panaszkodik ott tuti baj van.

(#198971) laci1117


laci1117
tag

HZD-ben mikor érdemes átmenni a Frozen Wilds részre? a Fősztori befejezése után, vagy még jóval előtte?
Lv 30 vagyok, most végeztem a The Terror of the Sun küldivel.

(#198972) Kendek válasza laci1117 (#198971) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amikor úgy érzed, mivelhogy technikailag a fősztori befejezése után nem tudsz menni mert visszarak az utolsó küldetés előtti időpontra.

<-ƘƘ->

(#198973) seniman válasza laci1117 (#198971) üzenetére


seniman
addikt

Igazából mindegy,de lila fegyverekkel ajánlott csak.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198974) malystryx válasza Kendek (#198972) üzenetére


malystryx
senior tag

Az való igaz, hogy visszarak az utolsó küldetés kezdéséhez, de én ennek utána mentem át a DLC területre és kezdtem el ott a kalandokat, attól függetlenül mehet, de jóval nehezebb lesz, főleg 30-as szinten. Azért nem árt az ancient armor. :)

(#198975) laci1117 válasza seniman (#198973) üzenetére


laci1117
tag

Köszi srácok! :) minden fegyverem lila + ancient páncél van rajtam, akkor megnézem mi van ott :D

(#198976) laci1117 válasza malystryx (#198974) üzenetére


laci1117
tag

Mikortól ajánlod kb? :) nem tudom igazából mennyi lehet még a fősztoriból, nem akarom elszúrni a dolgot

(#198977) seniman válasza laci1117 (#198976) üzenetére


seniman
addikt

Melyik nehézségi fokozaton vagy?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198978) laci1117 válasza seniman (#198977) üzenetére


laci1117
tag

Normalon :)

(#198979) RangerFox válasza laci1117 (#198976) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én azt mondom, hagyhatod a sztori utánra.

(#198980) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg csak US fiókkal, de PS4-en a Store-ban (Illetve a mobil app-ban is aktiválható) ingyenes a My Hero Academia anime 1. évada. (Angol szinkronnal)

Live-Die-Respawn

(#198981) Rigormortiis válasza Carlos Padre (#198961) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért a speedrunokat ne keverjük össze azzal, amikor egy játék normál, első vegigjatszásra is csak 5-6 óra.

Legalább tettek volna bele megnyitható karaktereket vagy kosztümöket vagy bármit, de az első végigjátszás során mindent megkapunk, amit a játék adhat.

És ez 20 rugóért nagyon kevés volt akkoriban.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#198982) Carlos Padre válasza laci1117 (#198975) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vérgorillamedverobotok, többek közt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#198983) seniman válasza laci1117 (#198978) üzenetére


seniman
addikt

Akkor ha bevetődsz a fagyott vadakhoz,ne feledd a régi székely mondást:"a medve nem játék" :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198984) marilllyo válasza seniman (#198983) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem az ugrálós farkas jobban idegesített. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#198985) seniman válasza marilllyo (#198984) üzenetére


seniman
addikt

A scorcher?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198986) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv, Skyrim VR ds4-gyel történő irányítása kb hasonló/ugyanaz, mint mondjuk a Resi 7? Van benne teljesen szabad mozgás?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#198987) laci1117 válasza seniman (#198983) üzenetére


laci1117
tag

Ajajjj :D Akkor várok még vele kicsit :) pár szint múlva átkukucskálok :D

(#198988) Kendek válasza Scholes9 (#198986) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Beállítható hasonlóra, igen. Annyi, hogy Move-okkal szabadon tudod a karjaidat mozgatni, DS4-gyel viszont sokkal könnyebb az egész test mozgatása. Én is inkább a DS4-et preferálom ennél a játéknál amúgy, az kényelmesebb.

<-ƘƘ->

(#198989) Scholes9 válasza Kendek (#198988) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi, lehet teszek vele egy próbát :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#198990) seniman válasza laci1117 (#198987) üzenetére


seniman
addikt

Én ultra-hardon estem be,az első scorcher darabokra szedett.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#198991) danielgalaxy válasza laci1117 (#198987) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én a fő storyszál befejezése előtt csináltam meg a Frozen Wilds-ot, szóval ha vannak lila cuccaid, meg simán vadászod a nagyobb vadakat, nyugodtan nekiállhatsz már most.

(#198992) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na én is a story végére értem, mondjuk én közben megcsináltam minden mellékküldetést. Leszámítva azt a sajnálatos tényt, hogy slimen sajnos nem fut jól ami akármennyire is bagatelizáljuk egy sony exclusive címtől szégyen és megbocsáthatatlan sajnos, de ez a játék kibebaxott jó.

Az elején felhozott "hülyeségek" a végére már teljesen eltörpülnek, vagy mint a benzin probléma szinte eltűnik, ezeket észre se veszi az ember játék közben. A hangulat parádés, a grafika gyönyörű és teljesen részletes a táborok házak átkutatása nekem még a végén se volt unalmas. (mondjuk 3 kedvenc sorozatomból egyik a walking dead ami zombi és zombilike az jöhet kivéve ha nagyon komolytalan, a másik a sons)

A map nagyon nagy de talán kétszer használtam a gyorsutazást, annyira élvezetes lesz a motorozás némi fejlesztés után (hátha még nem is szaggatott volna mint állat)

A freakerek teljesen jók, a hordák meg szenzációsak, pláne ahol tereptárgyak is vannak amiket lehet használni (amíg vki nem próbálta ezt attól már véleményt a játékról nem fogadok el ;] )

Az emberek tényleg hülyék és vannak "váratlan" helyzetek amit nem kezeltek. Egyik bandita guggolt mellette álltam és azt mondogatta zseblámpát lát.. :D de ennél többet nem csinált.

Az open world és a scripelt küldik azért eredményeznek kicsit furcsa helyzeteket de ezek semmiféle hatással nincsenek a játékélményre szóval nem érdekelt már.

Időjárás is szenzációs nagyon adja a hangulatot.

Annyira túlélős legalábbis normálon. Benzin, lőszer mindig van persze kifogyhat ha nem figyel az ember, de nagyon nem kell meggondolni kit lősz le. Pláne a közepétől. A végén meg amúgy is terminátorok leszünk de lehet hardon nem szóval aki tovább akar játszani és szereti a kihívást az hardon kezdjen neki.

A küldetések nagyon jók, a sztori is rendben van, nem egy nagyon bonyolult nyilván meg sejti az ember mi lehet egy ilyennek a vége, de azért nem egyértelmű. A mellékküldetésekben vannak sémák de el se tudom képzelni hogyan lehetne az hogy ne hasonlóak legyenek, de én ezeket se untam, meg simán meg lehet csinálni pár módon, a topicban is vagyunk páran akik teljesen eltérő módon csinálják, én pl ijpuskát soha, távcsövest nagyon ritkák használok, én jobban hiszek a tömegoszlatásban :D Mindenki megtalálja amit szeret (mondjuk a hordához az ijpuska kevés lesz :P :D )

Tényleg nagy üröm van sajnos az örömben, nem tudom ez a generáció hattyúdala vagy a készítők nem voltak a helyzet magaslatán, de nagyon beletették magukat az látszik. :R :C

Nagyon kíváncsi leszek egy ilyen játékra a következő generáción.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198993) Zoleee83 válasza Woodslave (#198992) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi a részletes leírást és véleményt, mindenképp teszek vele egy próbát, nagyon sok jó véleményt olvastam. :R
Én is "csak" Slim géppel rendelkezem de ha a story elviszi a hátán a játékot, akkor a bugok/szaggatások sem fognak érdekelni.
Szeretnék egy jó OW játékot, jelenleg az AC Originst gyűröm, amiben van még pár teendő a platináig, utána Days Gone a terv.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#198994) sutyesz96 válasza d@vee (#198732) üzenetére


sutyesz96
őstag

Néhány gammánál fordítva megy a hang, pl enemy jobbról jön, balról hallod.

Ezt melyik Razer Kraken Pro-val tapasztaltad? Mert ahogy most nézem van belőle "Console Edition" is. [link]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198995) S e t h válasza Woodslave (#198992) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy kis adalék részemről. Még sosem használtam ps-en fejhallgatót, oka egyszerű, nem működött úgy mint xbox-om. Ott csak bedugtam és ment, itt meg nem, mondom akkor hello.
Aztán egy ps-es haver mondta mit kell beállítani a menüben( omg, köszi sony) és most kipróbáltam a fülest, mert egész egyszerűen nem találtam sehol beállítási lehetőséget arra, hogy ne a kontrollerből szóljanak a Nero állomások talált hangfilejai. Most nem is csak az, hogy olyan mintha egy rozsdás kanállal vakargatnák a dobhártyámat, de mellé még ezt teszi vállalhatatlanul hangosan is.

Szóval füles. Én nem használok a tévé mellé semmi plusz hangrendszert, de most a fülesben hallottak alapján konkrétan elámultam mennyire benne voltam a világban, de ami pláne, apám, mintha ott motoszkáltak volna körülöttem a zombik és most jön a java.
A kedvesem akkor fogta meg a vállamat hátulról, amikor éppen elkaptak a játékban, szintén hátulról, én majdnem befoshtam.
Az este hátralévő részében füles nélkül játszottam. :D
A franc fog tekintgetni hátrafelé a szobában, amikor 500 zombi kerget.
Ja és a zene, kevés olyan játék van, amiben nem akarom egy idő után kilőni a zenét, de itt? Az élmény része, kevesebb lenne a játék nélküle.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#198996) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bassus, ez a The Order: 1886 aztán tényleg jó rövid (volt). Holnap írok erről is, bár tovább fog tartani megírni a rövid értékelést mint végigjátszani a játékot. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198997) skt


skt
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami multit hosszú távra? Jelenleg a fifa fut nálam csak. Stílus igazábol mindegy, jöhet fps is. Valamint még a diablo3-mat néztem.

(#198998) Wesder válasza skt (#198997) üzenetére


Wesder
félisten

Destiny 2 igazi grindfest.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#198999) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok?

Nálatok minden ok a psn networkkel?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#199000) MdewC


MdewC
nagyúr

Annyi még a problem (még soha nem volt), hogy kikapcsolásnál lassan kapcsol ki a gép és 3-at pittyeg. Csak a controllerrel tudom bekapcsolni, a fépen lévő gombbal nem, ott csak 3-at pittyeg.

Ez mekkora problem?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.