Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198601) Deck válasza Woodslave (#198600) üzenetére


Deck
titán

Jobb lenne ha a slimen kisebb felbontás lenne vagy rosszabb grafika, hogy stabil 30 legyen? Sokszor így van. Spidermannél is. Nehéz ez.. Legyen szép is fusson jól is, 30fps se egy hú de nagy valami pedig.. Én várom a ps5-öt mint a messiást.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#198602) Rage47 válasza Deck (#198601) üzenetére


Rage47
veterán

Remélem brutál jó hűtése lesz, mert a Resident Evil 2-től süvít a Slimem.

(#198603) 30z.Samu válasza Rage47 (#198602) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor segítene egy takarítás, nekem nem hangos a gép.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#198604) marilllyo válasza Deck (#198601) üzenetére


marilllyo
veterán

Én kifejezetten örülök, hogy a rage 2 -nél feláldozták a 4k-t a 60 fps oltárán.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#198605) Woodslave válasza Deck (#198601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jobb lenne, mert amikor motorozol nem biztos hogy annyira a grafika számít mint a durva akadás. De nyilván az lett volna jó ha szép is meg jó is. Szóval mint játék nekem nagyon tetszik de mint termékkel nem annyira vagyok megelégedve. Szóval nem vagyok benne biztos hogy ez alapján a tapasztalat alapján bármit bármikor elő fogok rendelni, vagy megvenni első nap.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198606) Deck válasza marilllyo (#198604) üzenetére


Deck
titán

Pro esetén lesz csak 60fps, slimen 30fps.
Amúgy igen, a shooter játékoknak kell a nagyobb fps.

COD multit képzeld el 30fps-el ;] Inkább legyen csúnya de 60fps-el :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#198607) Kendek válasza Woodslave (#198600) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#198608) sutyesz96 válasza ViktorHUN79 (#198591) üzenetére


sutyesz96
őstag

psfanboy, is that you? ;]

Kendek: Akkor még pont másfél hónapig illene aktívnak lennie. :D

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198609) ProEvoFan válasza Deck (#198596) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De ha egyszer a nagyra becsült DF is megmondta hogy szebb a mostani változat, mint a régi E3as, akkor mi a francon vitatkoznak még? Vagy most nem mérvadó a DF elemzés, mert csak?
Inkább játszatok.Vegyétek meg a Wildlandsot 4500 forintért.Tegnap végeztem a sztorival.63 óra játékidő.Ennyiért ajándék most. :K

(#198610) Deck válasza Kendek (#198607) üzenetére


Deck
titán

Nem lép be de tuti olvassa a topikot, hisz nem kell hozzá regisztráció :D

ProEvoFan: Nem hiszik el.. ;] Megvan. Days Gone-t nyomom :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#198611) Peace válasza ProEvoFan (#198609) üzenetére


Peace
nagyúr

Játszanék én, de dolgozni is kell sajnos. :((( Azért indulás előtt belefért egy 25 percnyi Days Gone, éppen fertőzött kisgyerekeket hánytam bozótvágó élre, mikor indulnom kellett.....

(#198612) 30z.Samu válasza Peace (#198611) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam pont ez a baj, hogy ha csak ennyi időm van game-re, inkább be se kapcsolom a gépet. Ha nekiállok játszani, az nem egy óra. :D

Sic Parvis Magna

(#198613) Peace válasza 30z.Samu (#198612) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem ennyi jutott hétköznapokon. :DDD Este nem nagyon bírok fennmaradni. Marad a zuhany és fogmosás utáni rövid intervallum.

(#198614) tboy93 válasza 30z.Samu (#198612) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, ha volt 25 perce reggel jatszani, az azt jelenti hogy aludhatott volna annyival tovabb :DDD

Alvas >>> ps4

(#198615) Rage47 válasza 30z.Samu (#198603) üzenetére


Rage47
veterán

ah ettől féltem. nézek vmi videót hogy kell szétszedni

(#198616) 30z.Samu válasza tboy93 (#198614) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam az a gond, hogy egyszerűen nem tudok fél órákra leülni elé, mert belemerülök a játékba. :D Az minimum 1,5-2 óra, mire felkelek onnan, szóval ha mennem kell valahova 1 órán belül, akkor inkább be se kapcsolom. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#198617) Woodslave válasza Peace (#198613) üzenetére


Woodslave
nagyúr

irigyellek titeket. Én hazamegyek mondjuk ma 4-kor elkezdek játszani, ha szerencséje van a gyereknek akkor elmegyek érte és elhozom edzésről, aztán játszok tovább, asszony pampog valamit, de nem hallom, ha szerencsém van lefürdök és hajnal kettő körül elmegyek aludni :D De faxa mert lassan se a játékokra nem emlékszem se a valóságra :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198618) 30z.Samu válasza Woodslave (#198617) üzenetére


30z.Samu
félisten

És még Te irigyelsz minket? :D

Sic Parvis Magna

(#198619) .LnB válasza Woodslave (#198617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

B+... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198620) Mr Bond 007 válasza penge111 (#198594) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

:R
Bocs ha vótmá: Kotaku Dragon Quest XI review
Én még őrlödök hogy switch-re várjam-e meg vagy megvegyem most ps4-re akciósan.

[ Szerkesztve ]

(#198621) tboy93


tboy93
nagyúr

Metal Gear Solid 5: The Definitive Experience megér 2.500Ft-ot? Jó játék? Ha korábban egyetlen MGS-al sem játszottam, akkor fogok érteni belőle valamit?

[ Szerkesztve ]

(#198622) .LnB válasza tboy93 (#198621) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valamit biztos. Annyit meg megér simán.

(#198620) Mr Bond 007 Várd meg Switch-re, hátha kiadnak hozzá valami spáci karton kontrollert. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198623) Kendek válasza tboy93 (#198621) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Évek óta szemeztem vele minden akciónál, de most már behúztam én is, ennyit azért biztosan megér. Amúgy maga a játék elvileg jó, a sztorinak meg nézz utána ha érdekel. :)

<-ƘƘ->

(#198624) Mr Bond 007 válasza tboy93 (#198621) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Annyit bőven megér.

[ Szerkesztve ]

(#198625) markknight válasza Woodslave (#198617) üzenetére


markknight
veterán

Mikor kelsz? Egy fél éve én is barom fokozaton égek, napi 6 óra játék, hétvégén 16 kb.

(#198626) Woodslave válasza markknight (#198625) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hétköznap hatkor. Hétvégén volt hogy nyolckor, de akkor fél ötig játszottam :D :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198627) tboy93


tboy93
nagyúr

Olvastam par tesztet, aztan behuztam. Mar telepedik is otthon ha minden igaz :)

(#198628) 30z.Samu válasza Woodslave (#198626) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én ezt a tempót már nem bírnám. :D Pedig régen volt hogy reggel 7-től éjfélig lazán ott tudtam ülni a gép előtt. :D Most játszom 2-3 órát és érzem hogy pihennem kell egy picit. Ha fárasztóbb játékkal játszom (pl Sekiro), akkor ez max 2 óra.

Sic Parvis Magna

(#198629) Deck válasza Woodslave (#198617) üzenetére


Deck
titán

"De faxa mert lassan se a játékokra nem emlékszem se a valóságra"

;] :D :P

PS5

(#198630) Woodslave válasza 30z.Samu (#198628) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos én nem pedig ez nem normális. De itt van a days gone. Olyan mintha egy jó film legjobb jeleneténél feállsz hogy akkor ezt majd megnézem holnap :D Persze lehetne úgy tekinteni rá mint egy sorozatra.

pedig még szabályokat is kitaláltam, hogy egy sokáig (de ez is max éjfél kéne legyen) való játéknapot követ egy alvás nap, meg napközben hétvégén nincs játék. De egyelőre találni kéne olyan játékokat amivel ezt meg tudom valósítani :U :D

tegnap is mondja asszony menjünk kirándulni. Mondom hülye vagy nézd már milyen szép helyen vagyok (days gone tópart háttérben havas hegyek még az idő is jó volt nem esett kivételesen ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198631) Deck válasza Woodslave (#198630) üzenetére


Deck
titán

Anthem, Fallout 76, így tuti ott tudod hagyni, sőt be se kapcsolod a ps-t többet ;]

PS5

(#198632) sutyesz96 válasza markknight (#198625) üzenetére


sutyesz96
őstag

Napi 16 óra játék. :Y

Xarni azért kijársz, vagy Cartman szindróma? ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#198633) Peace válasza sutyesz96 (#198632) üzenetére


Peace
nagyúr

Simán! Ha se kutya, se macska! Akkor tolni kell! ;)

(#198634) .LnB válasza Woodslave (#198630) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ne sajnáltasd magad. :D

Engem az asszony kifilézne ilyen esetben. Pedig még csak nem is ő hordja otthon a nadrágot.

Hétvégén nekiültem Persona 5-özni mikor elmentek otthonról. Hazajöttek, aztán "kapcsoldki, kapcsoldki", én meg nem kapcsoltam ki, mert azt hittem pont a játék végén vagyok. Aztán csak kikapcsoltam. Bezzeg tegnap mikor azt a qrva Instant család c. f*s filmet kellett nézni, akkor hiába mondtam, hogy "kapcsoldki, kapcsoldki" aazt végig kellett nézni. :(

Nekem maradnak az esték. Hétköznap 21:00-tól 23:00-ig. Hétvégén ahogy kiadja, vagy ameddig bírom. De tegnap is úgy vártam, hogy játszhassak.. Aztán mikor játszhattam volna, akkor már félájultan néztem az NHL playoff-ot. Erőm nem volt elindítani a Ps-t. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198635) vonSux válasza Peace (#198633) üzenetére


vonSux
őstag

Így nem is nagyon lesz kutya ill. macska ;]

(#198636) 30z.Samu válasza vonSux (#198635) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pláne, aki tolerálja is, hogy játszol, esetleg Ő is szeret játszani. :DDD

Sic Parvis Magna

(#198637) Woodslave válasza 30z.Samu (#198636) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én azt nem szeretném. Örülök hogy a mindkét gyerek is vmi hülye mobiljátékra van kattanva és csak néha akar ps-ezni ;] De ezt az elején is mondtam hogy magamnak vettem nem gyerekjáték :P

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#198638) Peace válasza .LnB (#198634) üzenetére


Peace
nagyúr

Instant Család k*rva jó, most néztük meg másodszor!!! ;)

vonSux: És így játszhat tovább örök életére, senki sem baxtatja majd!!!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#198639) .LnB válasza 30z.Samu (#198636) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hosszú távon nem tudom elképzelni, hogy egy kocka csajjal éljek (évekig). Jó poén, mert ritka is a kocka csaj, meg vagány dolog is. Együtt játszotok. Szex, játék, buli. Oké. Csak aztán ha olyan kocka mint én (vagy mint amilyen kockák vagyunk itt), akkor mikor főz. mos, takarít? Mikor csinál meleg ételt? Ne adj isten mikor gondoskodik a gyerekről?
Én örülök, hogy van egy visszatartó erő nekem. Hogy azért a normális életet éljük, és a gyerek is ezt látja.

(#198638) Peace Nem vagyok vevő az ilyen középszerű, eröltetett sz*rokra. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198640) tboy93 válasza .LnB (#198634) üzenetére


tboy93
nagyúr

Aterzem :D Hetkoznap 5:50kor kelek, napkozben teljesen kisziv a melo, hazaerek 5-5:30-ra, aztan asszony bepattan elem hogy akkor most foglalkozzak vele, meg a gyerekkel, meg hazimunka stb stb 10, nagyon max 11-ig birok fent lenni, mert utana reggel KO leszek... Ergo nalam is marad(na) a hétvége, ha nem lenne mindig fullra betervezve.

[ Szerkesztve ]

(#198641) Madwe válasza .LnB (#198639) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért, aki teszem azt kocka és legény s egyedül él, az nem főz mos takarít :D? Azért a kockaságnak is vannak szintjei - én pl kockának tartom magam, mégis havi átlag 5-10h játszom átlag manapság. Mert ennyi jut rá, egyebekre kell idő, ilyen napokat élek - nyilván priorizálni fontos, de egy felnőtt ember még kocka létére is igazán képes lehetne rá :D Aztán persze van időszak mikor elkap a gépszíj s egy nap kockulok tizen órákat, csak ritka :D

[ Szerkesztve ]

(#198642) Mike válasza .LnB (#198639) üzenetére


Mike
veterán

kell egy szolga. :)

de nem csak a játék időigényes. pl. a regényírás is az. Amellett nem nagyon csinálsz semmi mást. Már ha emberi időben be akarod fejezni.

[ Szerkesztve ]

(#198643) .LnB válasza tboy93 (#198640) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

5:05-kor kelés. 14:40-ig iroda. Melóból megyek a gyerekért oviba. És heti 4 napot ketten vagyunk estig, mert anya kozmetikus, estig melózik. (Szezon közben) Hétköznap jégkorong edzés heti három alkalommal a gyereknek. Vasárnap meccsek.
A kurva pénteket kérem tőle, hogy ne tervezzen semmit, akkor 11:40-ig dolgozok. Az ilyen pihi nap lenne. De érdekes módon mindig akkor kell mennem fodrászhoz (ő ír be), vagy bevásárolni, vagy a f*szomtudja. :DDD

De valahol ez a normális élet. Csak én is kocka fejjel csöppentem bele. És még 6 év után is fura, hogy nem akkor és nem annyit játszom amennyit szeretnék.

(#198641) Madwe: havi átlag 5-10h játszom maximum. Ne viccelj már. Jó indulattal kockácska se vagy. :D Te csak szereted a videojátékokat. 5h-nál több volt egy raid alkalom WoW-ban. Mikor CS-ztem 1 óra volt csak a napi gyakorlás/bemelegítés/aimozás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198644) Mike válasza .LnB (#198643) üzenetére


Mike
veterán

ez mitől lenne normálisabb mint a kocka élet? mert ezt várják el tőled? ezt sugallja a környezeted?

(#198645) 30z.Samu válasza .LnB (#198639) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vannak szintek azért. Én is kocka vagyok, de azért megcsinálom a dolgokat előtte (mosás, takarítás, főzés stb) + az edzés. Amíg ezek nincsenek meg, le se ülök a PS elé. :N

Sic Parvis Magna

(#198646) tboy93 válasza .LnB (#198643) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja. Nekem is fura, hogy nem akkor és azt csinálok amit akarok. ~1.5 évvel ezelőtt még home officeban toltam, saját időbeosztással, gyerek nélkül, azóta kicsit változott a helyzet :D

(#198647) .LnB válasza Mike (#198644) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem.
Mert nem a koszban, mocsokban élünk.
Rendesen táplálkozunk, főtt ételt.
Normális életkörülményt biztosítunk a gyerekünknek.
És megpróbáljuk normálisan felkészíteni az életre.
Na meg megmutatjuk neki a világot, ne a négy fal között nőjön fel.

Lehet lázongani a rendszer ellen, de a felelősség attól még nem múlik el mert leszarod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198648) Peace válasza .LnB (#198643) üzenetére


Peace
nagyúr

Normális élet....a faxt! Maximum irreális társadalmi normáknak köszönhetően hisszük azt! Az a normális, amit én annak gondolok! :P Amúgy én is imádom az együtt töltött időt, legyen az kirándulás, császkálás és városban kajálás, vagy csak döglés és filmnézés. De azért többször van, hogy nagyon benne lennék egy játékban és fejben tervezgetem már, hogy hogyan fejlesztem vagy szerelem fel a karimat. Vagy hogyan fogok nekiesni a következő küldetésnek, de pont ilyenkor jönnek vendégek vagy nekünk kell menni....na ilyenkor azért le kell harcolnom a kocka énemet buksiban. Menni szokott, de nem könnyű. Nem is tudom mi lesz itt, ha netántán jön majd a gyerkőc! :Y

(#198649) S e t h válasza .LnB (#198639) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem félkocka csajom van.
Azért csak fél, mert szeret nagyon játszani, de a játékoknak nem néz utána, aztán amikor már unom, hogy nem férek a konzolhoz, akkor ha végzett egy adott játékkal, én letöltök vmi.szart, ami nem tetszik neki és utána nyugtom van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#198650) Madwe válasza .LnB (#198643) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nanana, én igenis kocka vagyok! :D csak manapság nincs rá időm... azért snes óta mindig volt valami kütyüm, most is van ps4 pro + switch végtelen játékkal ahhoz képest mennyi a szabadidőm :D s régen, főleg középiskola meg egyetemi évek alatt azért volt hogy heti 20+ órákat belevertem :) Egyszerűen most nincs annyi szabadidőm, s ha van is azt se feltétlen gémeléssel töltöm, mert nekem ahhoz azért kell legalább 1-2h hogy értelmét lássam, rövidebb idő alatt nekem nem adja :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.