Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182851) marilllyo válasza markknight (#182847) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálam ezeknél az a baj, hogy rágörcsölök és akkor tutira nem megy. Egyébként a leírások azt mondják, hogy inkább kisebb hajókra kell rámenni. Nekem az nem ment. Lemanővereztek. Én a Falcon-ra meg a Slave-re mentem rá. Nem lőttem senkit és semmit addig, (mert különben megjelensz az ellenfél radarján ugye...). A két nagy dögöt könnyű kiszúrni..és nem tud lemanőverezni sem. Vártam egy picit, míg szinte nullára megtépik a többiek és akkor rálőttem rakétát, ultit..mindent.. magyarán patkány módon elhappoltam a kill-t. Kylo meg Maul gépe még egy arany középút. Annyira sok hp-juk nincs viszont annyira nem is jól manőverezhetőek. De pl. Poe X szárnyúját kb sosem tudtam lelőni. Na persze voltak olyan szemetek is, akik ilyenkor rendszerint belemennek valamibe..nehogy meg tudd őket ölni. Figyelni kell a scoreboardod és hozzá a nevet és keresni kell. Hány van meg eddig?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#182852) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DaysGone - azt mondja az ürge,hogy ez egy kisebb/közepes horda :U Ha ez a game tartani tudja a 30 framet akkor le a kalappal

Life, Uh, Finds A Way

(#182853) ViktorHUN79 válasza Lefty (#182850) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ezt pontosan így érzem énis, ezek még valóban igazi játékok voltak,azt adták amit kellett, nem csak arról szólt, hogy dobjunk össze valami játéknak nevezett xart, és nagy pénzért hype-al megetetjük a néppel, aztán a várvavárt gamét amit 20k-ért megvettél fél óra múlva unod, max.a polcnak vetted.

(#182854) RangerFox válasza marilllyo (#182851) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem a 25-ből mér csak 3 hiányzik, de már másfél hónapja fel se néztem a játékba, és az xp boost se tudott rávenni erre... Számomra a sniperes trophy a legnehezebb, alapból utálom a snipereket, ebben a játékban meg ráadásként még sz*r is. :D Meg az ölj meg 3 ellenséget egy vanguard töltettel ötször is nehezen akar meglenni.. De amúgy annyit írtak most a topikban a játékról, lehet újra elindítom, hátha elkap a gépszíj.

(#182855) RangerFox válasza hombre[EU] (#182852) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem nagyon tetszik játék, mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy Sony ex címben nem nagyon csalódtam még, és a Bend Studio csinálta az UC Golden Abysst is. Ötletes, hogy nesteket kell kipucolnunk, hogy különböző freakerek vannak, mindegyikhez máshogy kell viszonyulni, a környezettel való interakció, az állandó veszélyfaktor, a kraftolás meg minden. Még a látványban sem kell szégyenkeznie, ha ennyi npct képes megmozgatni egyszerre.. Le a kalappal előttük. Ha sikerül áprilisig ledolgoznom a backlogomat, akkor ez egy előrendelés lesz számomra.

(#182856) markknight válasza RangerFox (#182854) üzenetére


markknight
veterán

A vanguardosról azt hittem nehéz lesz, de könnyen ment, a Sniperes úgy is ér amúgy ha nem használod a scope-ot, csak lősz a vakvilágba. Blast módban "viszonylag" egyszerűen begyüjthető mindkettő.

(#182857) TXT válasza Madwe (#182675) üzenetére


TXT
őstag

Hat, ez ugy tunik akkor is igy van. Van, ahol igy jelolik, van, ahol ugy. A lenyeg, hogy mekkora adatot tud atvinni, ezt jeloljek. Es az alzas kabelnel ez jelen pillanatban mindenre (is) boven eleg, kb 2x. [link] Ha lehet hinni persze a betunek.

Mas! PS jatekoknal mik ezek a trophy-k, platinak es tarsaik? Ad ez valami pluszt? :U

(#182858) markknight válasza TXT (#182857) üzenetére


markknight
veterán

Minnél több van, annál nagyobb a digitális pélód :D

(#182859) hombre[EU] válasza RangerFox (#182855) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem is nagyon bejön csak bennem van ez az érzés,hogy túl szép,hogy igaz legyen :) A játékmechanikán nagyon látszik,hogy házon belül "összelopkodták" ami jól mūködött másoknál (pl. HZD weapon wheel, NaughtyDogos mozgás csak így elsō pillantásra), de ez egyáltalán nem baj. A legjobbaktól másolni nem szégyen. Ha ezt a lövöldözés-robbanás-200 npc egy képén dolgot tudja hozni folyamatos/élvezhetō frame time mellett akkor akarom. A jó story és karakterek már csak hab a tortán

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#182861) KaitouP válasza Tatyla (#182844) üzenetére


KaitouP
veterán

😂 Sorryyy, már voltam annyira fáradt meló után hogy egy sima oszlopnak nézzem. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#182862) marilllyo válasza RangerFox (#182854) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem töröltem le még én sem. Obi Wan-t még ki sem próbáltam. Szóljatok aztán mehetünk egy kört.
Btw a sniperes az pitiáner azon a pályán, ami az Ep 8-ban volt. Crait talán? Egy sivatag az egész. Sík terep. Csak pásztáznod kell.

(#182856) markknight: Az vicces volt. Amikor próbálod csinálni és számolod, hogy 1... 2... "ó, hogy b*szd meg". ;]

Én most kicsit leálltam a trófikkal. Red Dead Redemption 2 megakasztott. Nem nehéz... csak sok és k*rva unalmas. Még a sztori is egy kínszenvedés volt a végére. Ennyit nem akarok beletenni, pedig ilyen téren értékesnek mondható. Talán majd egyszer később előveszem még. Bo4-ezni kezdtem el...és most ezt is tolom még egy darabig. Na ez meg m*csok nehéz. Legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#182863) RangerFox válasza KaitouP (#182861) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én egy wc papír gurigának néztem elsőre :DD

Köszi mindenkinek a tanácsot a BF2-höz :R

[ Szerkesztve ]

(#182864) hr2


hr2
őstag

Üdv.
The Evil Within -hez hasonló játékok vannak e?
(végig toltam a 1-2 részt és a RE7-et 2 hét alatt.)

Evil Within első része tetszik legjobban, van e hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#182865) d@vee


d@vee
őstag

Szerintem a Sony átvert minket a gép árával ;]

Ja

(#182866) hombre[EU] válasza d@vee (#182865) üzenetére


hombre[EU]
veterán

És ez nem lesz se hangos, se meleg :D [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#182867) .LnB válasza hombre[EU] (#182866) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért olyan kicsi a "bele", mert ezt az AMD már 7nm-en gyártja. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182868) hombre[EU] válasza .LnB (#182867) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:)) :C ott a navi

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#182869) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Nagyon tetszett nekem is a Resi 2 demó. Mondjuk én a hetedik részét is élveztem. :)

Arról van valami infó hogy ez hosszabb lesz e mint az eredeti game?

Ahogy láttam a neten, az eredeti kb. 5-6 óra :(

Az meg elég kevés 17 ezerért.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#182870) 30z.Samu válasza Krisz0630 (#182869) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem valamivel hosszabb lesz az. :)

Sic Parvis Magna

(#182871) hombre[EU] válasza Krisz0630 (#182869) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az eredeti verzióban mindkét karakternek volt A és B verziója (scenario). 4x5 óra
Itt nem lesz A,B hanem bōvítették a helyszíneket+újak is lesznek,ha jól emlékszem

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#182872) Scholes9 válasza Krisz0630 (#182869) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vedd meg dobozosan. És akkor nincs mit veszíteni. Én csak azért vettem digitálisan, mert öcsémmel felesben lesz. Amúgy a sok hulladék mellett szerintem ez pont az lesz, ami meg fogja érni. Persze ez nyilván szubjektív :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#182873) Krisz0630 válasza Scholes9 (#182872) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Dobozosan is tervezem, általában úgy szoktam venni játékokat. :)

Mondjuk számomra elég erősnek tűnik az év eleje, a Resident mellet még érdekel az új Metro is, a Divison 2, na meg a Sekiro is elég pofásnak tűnik. :D

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#182874) Lefty válasza Krisz0630 (#182869) üzenetére


Lefty
addikt

Meg az RE3 igazi RE volt, utana nagyon kisiklott az egesz. De ketsegkivul az RE2 a legjobb resz. En demo alapjan megveszem, amugy sincs most semmi mas. Szerintem ennel amugy biztos hosszabb lesz, demoban is siman elbameszkodtam, tok reszletes az egesz, meg nagyon jol jott ez a nyomaszto hangulat. Es vegre lehet ujra lovoldozni a klasszik lassu zombikat :)

Basszus kb 10 eves voltam, amikor az RE2-vel nyomtuk. Emlekszem egyik reggel hivott haverom, hogy talalt egy kulcsot, menjek at azonnal :) Nem volt meg ugye net, hogy megnezzuk mit kene csinalni ha nagyon nem megy.

(#182875) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

Van itt valakinek Invitel DSL kapcsolata?

Ismerősömnek DSL internet van, 2 hete nem tudunk együtt multiplayerezni annyira magas lett a ping, ezzel mit lehet kezdeni? 10mb letöltése van és 98KB fel, gondolom itt a probléma, eddig 1 mb volt,bár az sem egy sok 2019 ben ezért pénzt kérni

(#182876) hombre[EU] válasza STC Speed (#182875) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a feltöltés nagyon kevés. Ossza meg a mobilnetet (hotspot) a PSsel
Minimum 1megabitet írnak mindenhol uploadnak

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#182877) STC Speed válasza hombre[EU] (#182876) üzenetére


STC Speed
őstag

Amugy nincs valami olcsó internetes megoldás? Akár mobilnetes. Sajnos más szolgáltató nincs neki bekötve.

(#182878) hhenry válasza STC Speed (#182877) üzenetére


hhenry
őstag

Hát próbálja mobilnetről egy korlátlan csomaggal

(#182879) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

GoWban kinyírtam az első valkűrt.Meghaltam vagy 30x mire legyőztem :B Baromi állati jó ez a játék. :R

[ Szerkesztve ]

(#182880) TXT válasza STC Speed (#182877) üzenetére


TXT
őstag

Esetleg Digi-t be lehet vezetni ott? Erdeklodjetek utana, naluk kedvezobb vezetekes netet nem tudok, raadasul husegido nelkuli es gigabites! (A legtobb helyen) Ha ez lehet opcio! Mobilnet pedig minden szolgaltatonal van vallalhato osszegert, amit meg is tud osztani, ha a telefonjan levot nem szeretne felhasznalni. Ezekhez mondjuk husegidot kell kotni, plusz elotte vizsgaljak a szemelyt/ceget, hogy nincs e fekete listan, vagy nincs e elmaradasa, ahogy barmilyen mobil elofizunal szoktak.
Remelem, segithettem es mielibb normalizalodik a helyzete. :K

[ Szerkesztve ]

(#182881) hombre[EU] válasza STC Speed (#182877) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Attól függ mennyit játszik, olyan 10-20 gb csomaggal el lehet lenni+ updatek,de azok mehetnek dslrōl

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#182882) hhenry válasza TXT (#182880) üzenetére


hhenry
őstag

Valóban a digi egy jó megoldás lehet

(#182883) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Spider-Man-hez melyik DLC-t érdemes megvenni?
Ha a saját accountom-hoz megveszem, akkor ugyanezen a gépén a fiam tud játszani az ő accountja alatt a DLC-vel?

(#182884) okibots


okibots
aktív tag

Sziasztok!

PS4 Pro garanciás ügyintézéséhez a vásárlást igazoló dokumentumokon, és a konzolon kívül kell még mást is vinnem (gyári tartozékok,kontroller,doboz)?

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#182885) hhenry válasza Jim74 (#182883) üzenetére


hhenry
őstag

Az összes dlc-t érdemes

(#182886) Jim74 válasza hhenry (#182885) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R
A The City Never Sleeps-ben benne van az összes?
Az accountos kérdésre tudsz mondani valamit? ;)

[ Szerkesztve ]

(#182887) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#182879) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az endgame az egyik külön liga :) hát még GMGOW nehézségi fokozaton

Life, Uh, Finds A Way

(#182888) hhenry válasza Jim74 (#182886) üzenetére


hhenry
őstag

Igen benne van mindhárom.
Az accountosban nem vagyok biztos de szerintem igen

(#182889) reggi


reggi
aktív tag

Szasztok! Gondolkozom egy külső hdd rakotesen a kérdésem az lenne, hogy ha rakotom utána tudom e használni a pst nélküle vagy hianyolni fogja? Szoktam vinni másik szobába is a gépet.
Köszi

(#182890) Deck válasza ProEvoFan (#182879) üzenetére


Deck
titán

A simák elég könnyűek. Na majd a Valkűr királynő.. :D
Melyik nehézségen játszol?

PS5

(#182891) Jim74 válasza hhenry (#182888) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, akkor most akciósan lecsapok rá :D

A fiam fiókja egyébként Family Managment-ben van bevonva az én fiókom alá.

[ Szerkesztve ]

(#182892) sztpega válasza reggi (#182889) üzenetére


sztpega
tag

Ha a másik szobában olyan játékot futtatnál amit a külső vinyóra raktál, akkor hiányolni fogja. Egyébként nem.

(#182893) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, VR-hez processzor egységet kulon lehet valahol kapni, belföldön?

(#182894) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Megvettem a Spider-Man: The City Never Sleeps DLC-t. Az alapjáték lemezen van meg, a lemez 2-es régiójú, a DLC magyar store-ból vettem.
Webes felületen a store-ban, a download list-nél nincs ott a DLC. A játékban sem látszik (térkép menüben a DLC-k alatt a 3 DLC szürke és ha rákattintok, akkor a store-ba navigálna, hogy vegyem meg).
Hol és mit kellene csinálnom, hogy a megvásárolt DLC a PS-re kerüljön? :F

Bocs, ha béna vagyok, de még nem vettem DLC-t.

Köszönöm a segítséget :R

(#182895) Tegla80 válasza STC Speed (#182877) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem telenor es a havi 5e ert 100gb csomag amit +kene neznetek.....

Sony® & PlayStation®

(#182896) RangerFox válasza Jim74 (#182894) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Külön töltsd le őket.

(#182898) dollarZ18


dollarZ18
tag

Üdv! A kontrolleremmel akadt némi probléma. Egyre gyakrabban kezd laggolni az irányítás. A nettel tuti nincs gond, mert singleplayer játékokban is előjön. A kamera csak forog körbe, a karakter irányíthatatlan, jóval később reagál mindenre a játék. Eleinte időszakosan volt ez jelen, most már egyre gyakoribb. Az akkumulátor töltöttségénél sokszor egy "?" jelenik meg. Party-ban pedig szakadozik a hangom. Volt már resetelve, újracsatlakoztatva is. Sajnos mindkét kontrolleremnél előfordul. Valaki találkozott már hasonló problémával? Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#182899) Jim74 válasza RangerFox (#182896) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R, Kendek Neked is :R

(#182900) Kendek válasza dollarZ18 (#182898) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha közel van a PS-hez a routered, akkor lehet, hogy az zavarja a Bluetooth kommunikációt. Egyes routereken van Bluetooth Coexistence opció a 2,4 GHz beállításánál, illetve segíthet ha a jelenlegi (vélhetően alacsony) csatornát átváltod egy távolabbira.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.