Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182101) adalbert1 válasza NyMRooD (#182093) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is hatalmas backlogom van, de mivel elég kevés időm van játszani (ha mondjuk a középiskolás vagy főiskolás éveimhez hasonlítom a dolgot), és a legtöbb játékban folyamatosan avul el a játékmechanika/grafika, így én kb. arra jutottam, hogy inkább hanyagolom legnagyobb részüket, amelyik játékkal 4-5 év alatt nem jutottam el oda, hogy játsszak vele, az kb. nem is éri meg, hogy pazaroljam rá az időmet.
Igen, a 360-at én is a Kinect miatt tartottam meg, a One-nál eléggé fail történet lett a Kinect (gyártottak egy jobb hardware-t, de alig van rá játék).

Nem azt mondom, hogy a BC rossz dolog, hanem azt, hogy számomra nincs akkor hozzáadott értéke, mint esetleg másnak - először én is örültem One-nál a BC-nek, de alig használtam ki, ami igazán jó játék volt, azt végigjátszottam már az előző generáción, és ugyan van, amit esetleg elővennék újra, pl. az RDR1-et, de igazából ha még az RDR2-t sem volt időm végigjátszani, akkor talán mire oda jutnék, addigra kijönne a GTA VI vagy az RDR3 is. :)

Generációváltásnál talán egyedül a Switch volt, amit megjelenés napján megvettem, a mostani és az előző generációból szerintem eltelt egy jó 1-2 év legalább (de pl. 360-nál és PS3-nál 4 is), mire váltottam (így legalább mindig volt új hardware revízió, nem fenyegetett már mondjuk az RROD, vagy fat PS4-ből is 1216-ot tudtam venni, stb).

mike1334: ezek szerint van, aki rendesen kihasználja - mondjuk akinek kimaradt az előző generáció, annak tényleg fontos lehet, nekem annyira nem (az RDR-t én is írtam fentebb példának, egyszerűen annyi jó játék van, és olyan kevés időm játszani, hogy kicsi az esélye, hogy valamit újra elővegyek, vagy akár csak bepótoljak). Arról esetleg nem volt adat, hogy a jelenlegi generáció játékaival mennyit játszottak? Mert úgy azért érdekesebb lenne a statisztika.

(#182102) Bétaville válasza markknight (#182099) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én szívesen elolvasom a nem pont Ps4-el kapcsolatos
kommenteket is. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182103) .LnB válasza Bad Pritt (#182100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ünnepek alatt rengeteget gondolkodtam, hogy kellene a fiamnak valami játék. Néztem a Lego-kat, a Cars 3-at, Little Big Planet-tet...satöbbi. Aztán csak nem vettem meg egyiket se. A Cars 3-mal voltam a legközelebb a vásárláshoz, de mivel a töki nem igazán érdeklődik a PS iránt, ezért úgy vagyok vele, hogy én nem fogom rászoktatni. :)
Ezzel a Starlink: Battle for Atlas ez oké hogy olcsó, de érdemes venni mellé azokat a figurákat nem? Azért se nézegettem komolyabban eddig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182104) Bétaville válasza .LnB (#182103) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nem szoktatod rá, így te többet tudsz játszani. :D :D :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182105) Mike válasza .LnB (#182095) üzenetére


Mike
veterán

csak nyugodtan, nem vagyok sértődékeny :)

(#182106) Bad Pritt válasza .LnB (#182103) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem első játéknak nem feltétlen ez a legjobb, mármint mint játékok a Ratchet vagy a Tearaway sokkal jobbak és kb fillérekért be lehet őket szerezni. A Cars 3 pedig jó cucc amúgy, egyik ismerősöm öccse is azzal szórakozott, elég kis addiktív. :)

Minden megvehető ingame is, vagy DLC-ként rendes pénzért (ebben nem vagyok teljesen biztos, utána kéne olvasni, mert haveromék full kimaxolták már igazi figurákkal). Ingame rengeteg minden alakítható nélkülük is, de figurákkal mindenképp viccesebb, ad egy plusz layert az élményhez. Gyorsan felcsaptam a konzolboltokat, hát azért 10ezer pénzt szerintem űrhajónként nem ér meg, de most leárazva 5000-ért... nem tudom, én nem vennék, de valaki a Nintendo Amiibo-kat is gyűjti, szóval ezt szerintem embere válogatja. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182107) Tyler Durden válasza .LnB (#182103) üzenetére

Hja ezzel óvatosan, mert a saját gépidődet vágod haza :D Tapasztalatból beszélek, lányom jelenleg uncharted 4 végigvitele után az 1et tolja, fiam pedig több hangszeren játszik: Spider platinázáson ügyködik, mellette vmi sw-s legó game, illetve szintén uc1. Hétvégén mikor végre lenne időm játszani, akkor se tudok annyi időre odaférni, amennyire szeretnék :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#182108) .LnB válasza Bétaville (#182104) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szó sincs róla, nincs tiltva. Egyszerűen nem érdekli. Spider-Man-nal játszott már egyedül. Csak himbálódzott a városban. És most pár napja mutattuk meg a papának (apumnak) is. De sose kéri, hogy játszhasson. Azt szereti még nézni mikor GTS-ban megyek pár kört. Általában levezetem a napi km-t az ajándék kocsiért és ennyi, de ezt is nagy ritkán.

Pár napja ecsetelte az anyjának, hogy "apa ment a zöld pokolba, képzeld el az egy 8 perces pálya.." Erre a menyasszonyom "iigen? édesapád játszott mikor nem voltam itthon?!" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182109) Woodslave válasza Tyler Durden (#182107) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D átérzem. Kár hogy aludni is kellene, mert az igazi terepem 9 után és 9 előtt (persze ez utóbbi csak hétvégén) De lassan már nem éri meg ahogy másnap érzem magam 5 óra alvás után

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#182110) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

store-ból vett játékot csak ps4-ről lehet értékelni, pc-ről (böngésző) nem?

(#182111) Bétaville válasza .LnB (#182108) üzenetére


Bétaville
senior tag

Csak poénkodtam. :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182112) szgabor12 válasza WaterWave (#182065) üzenetére


szgabor12
tag

Remélem nem igazak a pletykák, hogy MW2-3 remake lesz csak az idei.. :(

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#182113) Djuree


Djuree
félisten

venni akarok egy dragon ball gémet és nekem olyan kéne ami minél rpg-sebb, ha van egyáltalán ilyen, a xenoverse 2 meg a fighterz között kéne döntenem. Amiben esetleg lehet szabadon mászkálni, ezt azt csinálgatni, gyűjtögetni stb. mint a narutó gémekben. tehát ne csak tiszta fight legyen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#182114) Mike válasza Bad Pritt (#182100) üzenetére


Mike
veterán

hát 20-30 óráért tényleg elég boros a 15k
de ettől még lehet jó

(#182115) markknight válasza Djuree (#182113) üzenetére


markknight
veterán

Akkor egyértelmű, hogy a Xenoverse 2, mert a FighterZ-ben csak ütni verni kell mint a mortalban. A Xenoban küldetéseket vehetsz fel, van online része, fejleszthetsz képességeket és így tovább.

(#182116) hhenry válasza szgabor12 (#182112) üzenetére


hhenry
őstag

Én nem bánnám de tényleg jobb lenne ha jönne új rész

(#182117) Deck válasza Djuree (#182113) üzenetére


Deck
titán

Xenoverse 2 ;)

PS5

(#182118) Madwe válasza Deck (#182098) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, csak anno én volt, h görgettem kicsit, manapság meg van, h 20 oldalból ha 10 hsz-t elolvasok, ha egyáltalán megnyitom a topikot ;]

(#182119) Rigormortiis válasza .LnB (#182103) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Gyerkőcnek nagyon tudom ajánlani a Plants vs Zombies Garden Warfare 2-t. Teljesen ártatlan, de mégis élvezik, mert lehet puffogtatni benne.

Néha még én is leülök elé, mert nagyon szórakpztató. Ennek csinálna inkább 3. részt az EA.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#182120) markknight


markknight
veterán

Ha előrendelek egy játékot a konzolvilágtól, amihez jár majd béta kulcs megjelenés előtt, akkor azt nekem e-mailben küldik ki? Vagy csak a digitálisra kell érteni? Az Anthemre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#182121) Deck válasza markknight (#182120) üzenetére


Deck
titán

Emailben küldik majd ki.

PS5

(#182122) .LnB válasza Rigormortiis (#182119) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még csak 6 éves, nálunk még a lövöldözés nem téma, akkor se ha cuki virágok lőnek. :)

Jut eszembe, ti kaptatok email-t az idei karácsonyi PS Témáról? Elvileg emailben kaptuk volna meg. Én egész eddig nem kaptam. És karácsony már igencsak elmúlt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182123) mike1334 válasza adalbert1 (#182101) üzenetére


mike1334
veterán

Passz, nyilván sokszorosa bőven. De egyrészt a bc nem a kezdetektől van és a kínálat is folyton bővül, másrészt meg ha 10000x több órát játszottak is az újakkal, akkor is rengeteg ez is, tehát sok embernek fontos és jó. Ez olyan, mint ha sok ember utál egy játékot, metacriticen is lehúzzák, de te imádod és jól szórakozol vele. A lényeg, hogy neked megadják az esélyt, hogy játszhass ezekkel is, nem muszáj, de jó ha van :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#182124) bigrob válasza Madwe (#182118) üzenetére


bigrob
őstag

De szeretnék én is olyan munkahelyet ahol 3 óra alatt 80+ hsz létrejöttében tudnék aktív szerepet vállalni... :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#182125) mike1334 válasza bigrob (#182124) üzenetére


mike1334
veterán

Sokan vannak szabin :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#182126) Bad Pritt válasza Rigormortiis (#182119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1

És van split screen, ami manapság ritka. Szerintem a legjobb EA multis játék a TF2 mellett. :D

Amúgy elvileg készül a harmadik része. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182127) bigrob válasza mike1334 (#182125) üzenetére


bigrob
őstag

Így már értem, kedves bűzfösvény úr! :P

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#182128) .LnB válasza Bad Pritt (#182126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra emlékszem, hogy te sokat említetted nekem a PvsZ 2-t. Csak hát akkor még...más világ volt (nálam). :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182129) Tyler Durden válasza Woodslave (#182109) üzenetére

Edzés miatt az 5 órás alvást se akarnám tolni folyamatosan :D Meg illene oldalbordával is lenni vmikor, szal egyértelműen időhiányban szenvedek, ez meg nem hiszem, hogy az elkövetkező évekbev változna.. :F

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#182130) Bad Pritt válasza .LnB (#182128) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja hát engem kilóra megvett anno, Frostbite engine, gyönyörű, jó a gunplay, tele van tartalommal, ingyenesen frissítgették, rengetetféle kaszt és karakter, jó fejlődési és variálhatósági rendszerrel. Egy tényleg végletekig fun játék, nagyon kíváncsi leszek a harmadikra, ez pl nekem egy tuti előrendelés, ha tartják az ingyenes frissítési és DLC-s metódust. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182131) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok!

Ez vajon a teljes Plants vs. Zombies 2, csak bónuszolva?

(#182132) Deck válasza IamTheDog (#182131) üzenetére


Deck
titán

Upgrade külön van ez a teljes a bónuszokkal. De majd mások is írják.

Amúgy írja is: "Get the Frosty Deluxe Digital Game with a Digital Bonus and Upgrade, including:"

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182133) .LnB válasza Bad Pritt (#182130) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez amit leírtál, ez egytől egyig igaz a Battlefront 2-re is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182134) Nayrobi válasza IamTheDog (#182131) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, benne van a játék is.

(#182135) Rigormortiis válasza IamTheDog (#182131) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ahogy mondod. A teljes játék néhány bónusz karakterrel és matrica csomaggal. Ennyi pénzért ajándék.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#182136) Bad Pritt válasza .LnB (#182133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lootboxok nélkül. :P Meg van köztük másfél év.

De amúgy a Titanfall 2-re is igaz, az is ezért volt szimpi. BF2-t én elvből nem veszem meg, a végén még kitalálják, hogy hát mekkora siker volt a játék és milyen király, hogy így alakult minden...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182137) .LnB válasza Bad Pritt (#182136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te, én azt se tudom mire jók ezek a lootboxok. Mármint annyira nem számítanak már. Gondolom ez lett az eredménye a nagy átdolgozásnak. Gondolom skineket, meg emote-okat lehet nyitni belőlük. Viszont baromi tartalmas cucc.

Értem én az elveidet, de 3990ft! tedd félre az elveidet. :)

TF2 valóban fasza. De most nem veszem meg PS4-re is.

Viszont ott tartunk, hogy eddig az új COD-ot, meg a Battlefront 2-t nyomtam PS4-en multiba (lövöldözősök közülű). Nagyot fordult a világ velem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182138) Djuree válasza markknight (#182115) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, neked is Deck. :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#182139) Madwe válasza .LnB (#182137) üzenetére


Madwe
nagyúr

De amúgy van aktív játékosbázisa a BF2nek? mennyi idő egy átlag nap végén/ random időben míg talál pajtikat?

(#182140) marilllyo válasza Madwe (#182139) üzenetére


marilllyo
veterán

Játékmód válogatja. A népszerű módokra GA, Blast, Starfighter Assault. Mindig találni valakit.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#182141) .LnB válasza Madwe (#182139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én eddig csak GA-t nyomtam. 5mp és már csatlakozik is a szervezhez a játék.

Komolyan mondom, csak kipróbálni vettem meg mert olcsó. De abszolút pozitív csalódás ért. Simán ajánlom minden SW fan-nak. Főleg 4k-ért!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182142) Tyler Durden válasza .LnB (#182141) üzenetére

Annyit jót írtatok róla itt a topikban, hogy behúztam, ennyiért biztos nem lesz bukta, főleg, hogy én is meg a gyerek is imádja az sw cuccokat..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#182143) Bad Pritt válasza .LnB (#182137) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát elég shameful a karriered az elmúlt években, de hát senki sem lehet tökéletes. :DDD

Tudom, láttam, hogy olcsó, de maga a SW név és az EA üzletpolitika/hozzáállás/marketingkultúra is annyira negatív most számomra több játékuk miatt is, hogy nem tudom sajna félrerakni az ellenszenvemet. Az Anthem is leginkább ezért nem érdekel, nem akarok megint csalódni sok tízezer forintért... :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182144) erahurka


erahurka
félisten

Srácok, PS Now-ból ki is szoktak kerülni játékok, vagy csak nő a könyvtár? Kezd egyre megérősebb lenni. :Y

(#182145) .LnB válasza Bad Pritt (#182143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anthem-et én se veszem meg. Próbáltam, nem győzött meg. Várok majd vele, hogy kiderüljön mennyire tartalmas.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182146) markknight válasza Bad Pritt (#182143) üzenetére


markknight
veterán

Pedig kezdenek jó cuccokat tolni, tisztán látszik, hogy azért ilyen a játékok minősége mert fejlesztői fronton nincs idő + a buzgó pénzügyes okoskodik, hogy mivel lehetne több profitot termelni. A Battlefield 1-től el voltam annó ájulva, a Battlefield V is kezd jó játék lenni, csak kell 3-4 hónap mire utolérik magukat a launch után.

(#182147) 30z.Samu válasza .LnB (#182145) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem az a játék már túl csilli-villi.

Sic Parvis Magna

(#182148) NoOne1976


NoOne1976
őstag

BC dolog:
Van aki örülne, van akit nem érdekel. Valószínűleg az emberek döntő többsége az új címekkel játszana, hiszen ez is vált új konzolra, csak nosztalgiából egy-egy régivel. De az sem elhanyagolható szempont, hogy BC esetén nem érzed azt, hogy a korábban elköltött minden filléred kuka. (Jó, nem az, mert remélhetőleg az előző generációnál játszottál velük.) Ugyanakkor, aki pl. szereti gyűjteni a dolgokat, nem érzi azt, hogy mindent kezdhet elölről, ezáltal nagyobb eséllyel marad az adott gyártó következő generációs konzoljánál. Ha nincs BC, könnyebb szívvel vált az ember.

[ Szerkesztve ]

(#182149) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation Now januári játékok:

Chess Ultra (PS4)
God Eater 2: Rage Burst (PS4)
Lock’s Quest (PS4)
Metro 2033 Redux (PS4)
Onechanbara Z2: Chaos (PS4)
Prey (PS4)
Project Cars 2 (PS4)
Skydrift (PS3)
Thunder Wolves (PS3)

Live-Die-Respawn

(#182150) ProEvoFan válasza Wesder (#182025) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aha.Mintha nem lenne választás hogy milyen gépet vagy bundlet vegyen a nép.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.