Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182951) 30z.Samu válasza #10186752 (#182945) üzenetére


30z.Samu
félisten

A szibériai farkasok kokszolnak keményen, azért 70-es szintűek, a páncélhoz pedig Neked kell gyúrni, hogy egyáltalán elbírd. :))

Sic Parvis Magna

(#182952) .LnB válasza mike1334 (#182949) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem értem az ilyen embereket. Az ilyen menjen ki a 'csába az erdőbe aztán vadásszon farkasra..
Nem igaz, hogy nem lehet valaki annyira "érett", hogy felfogja, ezek játékok. Mindegyiknek van egy saját szabályrendszere. Törekednek sokszor a valóságra, de ettől még játékok. Aztán amikor az RDR2-ben sokat kell lovagolni az gáz, mert unalmas. Olyankor nem számít, hogy életszagú...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182953) Deck válasza .LnB (#182947) üzenetére


Deck
titán

Így van, végigjátszásról van szó :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182954) #10186752 válasza .LnB (#182952) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mert aberrált, teljesen felesleges korlátozás a játékban, ezzel próbálják kompenzálni a fejlesztői fantáziátlanságot.

Nehogy már a kardjával leszúrja itt a farkast! Tudod mit, John?! Legyen ez egyes farkas, az meg legyen 70-es! Azt már nem fogja tudni leszúrni a gyökér gémer!!

Brávó.

(#182955) 30z.Samu válasza .LnB (#182952) üzenetére


30z.Samu
félisten

Attól, hogy életszagú még lehet unalmas. :D Mindenkinek nem tudnak megfelelni a fejlesztők sem, valakinek bejön, valakinek nem.

Sic Parvis Magna

(#182956) Deck válasza #10186752 (#182945) üzenetére


Deck
titán

Az írásod alapján neked se játszanod kéne.. Komolyan, eszem megáll ettől amit írtál ha komolyan írtad..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182957) .LnB válasza 30z.Samu (#182955) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt írtam. Unalmas, mert életszagú. Mert a ló, nem gyorsvonat. :D

(#182956) Deck
Ez a baj a szabad internettel, az elme* intézetekben is szabad. :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182958) mike1334 válasza .LnB (#182952) üzenetére


mike1334
veterán

Szerintem meg nincs is medúza a valóságban, követelem, hogy peccseljék ki a játékból :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#182959) Deck válasza mike1334 (#182958) üzenetére


Deck
titán

De nem is kontrollerrel irányítod a valóságot.. ;]

PS5

(#182960) Deck válasza .LnB (#182957) üzenetére


Deck
titán

Volt itt egy fórumos tag akinek a Spiderman játékkal volt gondja. Ugyanígy, hogy nem valós meg nem értette, hogy képes hálót lőni meg stb. Emlékszel rá? Ugyanaz a szint kb. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182961) .LnB válasza Deck (#182959) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogynem, ráadásul vezetékessel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182962) Deck válasza .LnB (#182961) üzenetére


Deck
titán

Ideje kontrollert cserélnem.. :D

PS5

(#182963) Rigormortiis válasza .LnB (#182942) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért a második es harmadik vegigjátszás között lesz egy difficulty spike :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#182964) renatinyo


renatinyo
csendes tag

Sziasztok! Kérlek segítségeteket. Mit lehet csinálni ha letiltották a Ps fiókunkat? 160 megvásárolt játék volt benne. Nagyon dűhítő, hogy sok pénzt elköltöttünk és nem tudunk hozzájutni a játékokhoz. Ha tud valaki megoldást rá kérem jelezze! Köszönöm előre is

R

(#182965) mike1334 válasza Deck (#182960) üzenetére


mike1334
veterán

Ő a másik a 7 milliárd emberből...de egymásra találtak ezen a fórumon :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#182966) 30z.Samu válasza renatinyo (#182964) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valami oka biztos volt, csak úgy nem tiltják le a fiókot. Ha úgy érzed mégis ez történt hívd fel a Support-ot.

Sic Parvis Magna

(#182967) Mike válasza .LnB (#182940) üzenetére


Mike
veterán

azt jelenti, hogy vegyél új tévét miután belebasztad a kontrollert :)

(#182968) Mike válasza #10186752 (#182945) üzenetére


Mike
veterán

ne nekünk írd, hanem a fejlesztőknek. nekünk nincs beleszólásunk

(#182969) Batyops válasza .LnB (#182957) üzenetére


Batyops
aktív tag

Az RDR2-vel nem az a baj hogy lovagolni kell , hanem hogy ezzel a trükkel tolják ki a játékidőt. Na meg a másik része a dolognak az hogy a játék egyik fele valami iszonyatosan kidolgozott a másik pedig el van maradva de nagyon. Ilyen például a fedezékrendszer a lövöldözés az ellenfelek inteligenciájának teljes hiánya. A történet az valóban érdekes és jó. Illetve a nyitott világ az tényleg él és lélegzik azt nagyon eltalálták. Ha a játék többi része is ennyi odafigyelést kapott volna akkor tényleg minden idők talán legjobb nyitott világú játéka lett volna , de hát nem igy lett. Nekem tetszett a játék de ezekkel a dolgokkal amit föntebb irtam nem voltam kibékülve. Igy nálam csak egy jó játék , de a végére már megmondom őszintén nagyon untam hiába volt ott a jó sztori ez nem vitte el a hátán az egész játékot.

(#182970) .LnB válasza Batyops (#182969) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tolnak ki semmit. Ez a szabály. Lovagolni kell, ezért lovagolsz. Sokat. Mert akkoriban ez így ment, ennyi. ha meg nem akarsz, akkor vannak alternatívák.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182971) Deck válasza Batyops (#182969) üzenetére


Deck
titán

Szerintem jobb játék lehetett volna ha nem tolják túl ezt a valóságosság dolgot.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182972) 30z.Samu válasza Batyops (#182969) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam a RDR 2 volt az első játék, amit úgy adtam tovább, hogy nem vittem végig. Szép volt, hangulatos, de nekem nem volt haladós, egy idő után unalomba fulladt az egész.

Sic Parvis Magna

(#182973) Rage47 válasza Batyops (#182969) üzenetére


Rage47
veterán

meghallom Dutch hangját már akasztanám :D
egy életre elég volt abból a játékból

(#182974) Woodslave válasza .LnB (#182952) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igaza van. Azt se értem ha egyszer meghalsz a játékban miért lehet még egyszer megpróbálni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#182975) .LnB válasza Rage47 (#182973) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is hallgatnád meg, hogy mi volt a terve? :D

Nekem az RDR2 volt azon kevés játékok egyike, amin eléggé elérzékenyültem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182976) penge111


penge111
addikt

@LnB. a Nier-hez annyi tanácsot adok, bár írtam már itt, hogy az első végigjátszás után bátran fogj bele a következőbe, nem igazán fogod érteni miért istenítjük a játékot, még talán a másodiknál is vakarózni fogsz, de a 3.4-nél megvilágosodsz. Ami fontos, zene nehogy néma módba told, mert gyerek, asszony alszik, ennek a játéknak van a legcsodálatosabb zenéje amit játékba valaha hallottam.

Más, elkezdtem a Yakuza Kiwamit, kicsit tartottam tőle, mert a GTA-kat se nagyon szerettem, huh de ez a játék nagyon adja, ok az eleje egy kicsit vicces, amikor lóti-futi küldiket kapok, de utána csak nézek, nekem nagyon tetszik a játék története, szerintem először a fősztorit tolom végig, aztán a sokmillió sideküldit megnézem, meg a minijátékokat. Bár hétvégén vagy csak 3 órát matchbox versenyt toltam, meg pár órát karaokéztam. Nagyon adja, hangulatos, betegek ezek a japánok...

Megint más: Souls témához szólva, én azt nem értem van a BB és a Nioh, ezek már fillérekért mennek, a DS3 mi a lópikuláért tartja ilyen jól az árát? 8-9k alatt nem láttam még használtan (digitálisan tudom 5k). Félreértés ne essék megvan. 8k-ért szereztem kb. szeptemberben, csak ezt nem értem. Nem hinném, hogy annyival jobb lenne, meg mondjuk én nem is teszek nagyon különbséget a souls szerű játékok között, mindegyik valamiben jobb, vagy rosszabb picit mint a másik hasonló cím.

Nagyon off, hétvégi sztori:: hétvégén kisebb csoda történt velem, tudják itt rólam sokan rpg/jrpg ez az én zsánerem, természetesen anno papír alapon is játszottam, sokat is olvastam. No, van a házunk előtt szelektív kuka, szombaton lebattyogok a papírhulladékot kidobni. Mit látok? Makulátlan könyvekkel van tele a kuka. Nekiestem azonnal a kukázásnak, nem szégyen az :C Asszonynak csörögtem, hogy egy combos táskát hozzon azonnal, 63 db könyvet mentettem meg. 1980-ban kiadott Star Wars trilógiát, a teljes Han Solo spinoff sorozatot, Alien könyvek, Magus regényeket, Dragon nevű folyóirat számait (nagyon ritka!). Aminek a legjobban örültem, és kb a seggem vertem a földhöz:

Megvan mi volt a kaland, játék, kockázat sorozat? A könyvek amikekkel szó szerint lehet egy kocka, radír és ceruza segítségével játszani. 8 db példány makulátlanul, áááááá :Y (Pl. A Gyíkkirály szigete, Halállabirintus, Az országút harcosai stb...)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182977) Mike válasza .LnB (#182970) üzenetére


Mike
veterán

pl lehet gyalogolni is :)
de ott a vonat és a postakocsi is

(#182978) Deck válasza Woodslave (#182974) üzenetére


Deck
titán

Na meg egy nap a játékba miért nem igazi 24 óra? ;]

PS5

(#182979) Mike válasza Deck (#182978) üzenetére


Mike
veterán

van ilyen játék
droidra a sims
csávó leül filmet nézni, másfél óra
ott hagytam abba :))

én alapvetően az rdr2 miatt vettem pst és egyáltalán nem bántam meg
én a gta onlinehoz hasonlitom, és ahhoz képest előrelépés
a táj gyönyörű, nincsenek benne szembetűnő ismétlődések, a térkép hatalmas. rengeteg állat, minden helyszinnek más a hangulata, néha csak úgy mászkálgatok benne, mint a gta-ban is sokszor csak autokáztam. jó nem az a játék amit toljunk le 30 óra alatt, platinázzuk ki, pipa, hanem olyan, amivel elleszek legalább 3 évig az online miatt

[ Szerkesztve ]

(#182980) Deck válasza Mike (#182979) üzenetére


Deck
titán

Atyaég. Ez az amikor túlzásba esnek :D

PS5

(#182981) S e t h válasza #10186752 (#182954) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem neked való az rpg, ennyi, keress másik stílust, amitől nem kapsz agyvérzést.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#182982) Alcsi69 válasza #10186752 (#182945) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Ez egy RPG. Nem csoda, hogy vannak benne szintek... Ha nem szereted a szinteket egy játékban, akkor miért RPG-vel játszol? :F

(#182983) Mike válasza Mike (#182979) üzenetére


Mike
veterán

igaz én a skyrimmel és a witcher 3-mal is fél éveket elvoltam

(#182984) Rebell válasza penge111 (#182976) üzenetére


Rebell
senior tag

Én is pont most tolom a Niert-. Egyenlőre még csak a 2.ik végig játszásnál tartok, de tetszik. Főleg h a Story-t másik szemszögből játszod. (Amúgy , mennyi alternatíva van?)

és 1 Kérdés, : Az első végigjátszásnál sokat farmoltam, mivel kellett a magasabb level. Itt 2.ik körben is gyűjtsem az XP-t és minnél több Fight-kell, vagy elég, ha főszálon + 1-2 mellék küldit nyomok? :R

(#182985) Reaper


Reaper
őstag

No, november óta van meg a PS4 és jelenleg ott tartok, hogy nem tudom mi legyen a következő játék.
Bár mások voltak a javaslatok, azért elsőre belekóstoltam a RDR2-be, de gyorsan félre is raktam, annyira új volt minden, irányítás, kiírja nyomjam meg az X-et én meg kerestem, hogy az hol van, ilyesmi.
Lenyomtam az UC 1-3ig kollekciót, tetszettek (bár mindegyiknek a végén ezek a szuper ellenségek kicsit zavartak, zombik, yetik, stb.) és innen már vissza tudtam térni a Red2höz, jópár hétig eltartott nálam a végigjátszás, mivel ritkán van időm leülni órákra, A történet szépen fel van építve, persze van, amit hiányolok (lehetőség a hozzám nőtt karakter megmentésére), de összességében tetszett ez is, viszont sokszor tényleg sok időt vett el, hogy na akkor lovagoljuk a térkép másik felére megint, plusz, a rohadék pumák sosem akartak akkor spawnolni, amikor kellett volna :)
Miután lement a credits, jött Drake 4ik kalandja. Azt kell, hogy mondjam, nekem ez tetszett a legjobban, tetszett, hogy mindegyik szereplő pont olyan karakter ami kell, a feleségre egy rossz szót nem tudok mondani, a főgonosz végre nem ember feletti, teljesen hiteles, és a társaink is. Olyan volt, mint egy jobb Indiana Jones film, kár, hogy olyan hamar vége lett (pár nap) .
Ennyi játék után már kicsit végre jobban kezelem a kontrollert, célozni még mindig nem tudok vele rendesen, de legalább nem keresgélem, hogy melyik gomb az R3 meg hol van a négyzet :)
Viszont most ott vagyok, hogy nem tudom merre tovább, tetszett az UC sorozat könnyedsége, vidám kalandfilm, szerethető karakterekkel, valami ilyesmi kéne. Last Of Us? Ahogy látom ugyanaz a kiadó. Vagy valami más? Nem baj, ha régebbi, a grafika annyira nem érdekel :)
Még a Pókember is a polcon van, de még ki se bontottam mondjuk...

(#182986) 30z.Samu válasza Reaper (#182985) üzenetére


30z.Samu
félisten

Last of Us-t is tolhatod, az is bitang jó lett szerintem. Tudom ajánlani a God of War-t is, esetleg a Detroit Become Human-t. Bár az utóbbi inkább amolyan interaktív film, de szerintem nagyon jó. A Pókember is jó cucc, ezt úgy írom hogy nem vagyok egy Spider Man fan, ettől függetlenül be tud szippantani a játék. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182987) Deck válasza Reaper (#182985) üzenetére


Deck
titán

Last of Us-nak szép a grafikája :)

PS5

(#182988) penge111 válasza Rebell (#182984) üzenetére


penge111
addikt

4 újrakezdésre van szükség, hogy egészbe lásd a történetet, egyébkén 26 befejezése van a játéknak. De ebből rengeteg olyan van, hogy másik utat választasz, leesel valahonnan és akkor kapsz 2 sort és pár másodperc és lepörög a stáblista, ezek ugye a hibás döntések. Ezek tulajdonképpen egy game overrel érnek fel. Én nem nagyon farmolgattam xp-t, és simán boldogultam, normal fokozaton semmi gondom nem volt. Viszont itt a normál és hard fok között irgalmatlan szakadék van. Hard fokozaton kb. agyvérzést kap az ember, a souls játékok nincsenek ilyen nehezek. 2 találat és halott vagy. Én szenvedtem vele vagy 5-6 órát, de az első missziót se tudtam megcsinálni, így elengedtem. Szóval normálon semmi farmra nincs szükség a teljes végigjátszásokhoz!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182989) consono válasza Reaper (#182985) üzenetére


consono
nagyúr

A Last of Us nagyon jó, nekem a személyes kedvencem, de ne az UC sorozat könnyedségét várd tőle, mert nagyon nem olyan...

"In God we trust. All others must bring data"

(#182990) Zoleee83 válasza Reaper (#182985) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na a fenébe, a mobil app nem tudja a Spoilert, RDR2 történet... :U
Nem te tehetsz róla de ez most nem jött jól.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#182991) mike1334 válasza penge111 (#182976) üzenetére


mike1334
veterán

Kiwami vicces, meg jó, de nekem nem bírta az ujjam :(

Gratula a könyvekhez, a "lapozgatós" könyvek (egy ujj, két ujj, huszonegy ujj :D ) nagy értékek, a Dragon sorozatról nem is beszélve. Nem is értem miért dob ki valaki ilyesmit, szép pénzt lehet érte kapni egy szaküzletben pláne ha ritka.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#182992) Peace válasza Reaper (#182985) üzenetére


Peace
nagyúr

"...jelenleg ott tartok, hogy nem tudom mi legyen a következő játék...." :-O

Az első 15 játékot pontosan tudtam, hogy mi legyen. Most olyan furcsa volt nekem ezt olvasni. TLoU volt legelső játékom, nyugodt szívvel tudom ajánlani Neked is! ;-) Utána meg jöhet egy jó kis Horizon.

[ Szerkesztve ]

(#182993) NyMRooD válasza #10186752 (#182945) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha jól értem nem az a fő problémád, hogy nem reális egy videojáték, hanem, hogy több évtized óta nincs - és nem is próbálnak - valamilyen más megoldást találni a fejlődési rendszerre, ha igen, ebben egyetértek veled, tényleg izgi lenne valami más, alternatív rendszer. Egyébként nemrég mintha lett volna hír egy készülő játékról ami megpróbálja újragondolni a mostani megoldásokat, de lehet rosszul emlékszem.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#182994) hombre[EU] válasza Reaper (#182985) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Unchartedbōl van még egy, a Lost Legacy.
God of War szintén epikus.
HorizonZeroDawn majd inkább,ha jobban megy a célzás
Last of Us kötelezō darab,az elōzō generáció ékköve

Life, Uh, Finds A Way

(#182995) S e t h


S e t h
nagyúr

Senki sem javasolja a witchert? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#182996) .LnB válasza Reaper (#182985) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Célozni majd akkor fogsz megtanulni ha nekiállsz multizni.

TLoU és a Pókember is jó választás. De bizonyos szempontból a HZD is. Viszont ha nincs meg, akkor ne vedd meg. Maradt még bőven bepótolni valód nyugi. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182997) Reaper


Reaper
őstag

Akkor TLU, köszi mindenkinek, utána ránézek a pókra, majd GOW és Detroit, amelyi akciós lesz épp :)

S e t h: A Witcherek megvoltak már PCn
.LnB: Akkor az nem most lesz, mert a multi nem érdekel :)
hombre[EU]: A Lost Legacyt néztem, ha akciós lesz lemezesen valahol, akkor beszerzem, ahogy látom sajnos elég rövid az is és hiányolni fogom Nathant belőle.
Peace: Igazából mielőtt megvettem a konzolt, a Detroit érdekelt nagyon, aztán az UC széria úgy beszippantott, hogy most azt akarnám újra átélni, ezért nehéz választani :)

[ Szerkesztve ]

(#182998) S e t h válasza Reaper (#182997) üzenetére


S e t h
nagyúr

Esetleg nézz rá az Assassin Creed Originsre, vagy még inkább az Odysseyre, ez utóbbi már kezd hasonlítani egy pofásabb rpg-re.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#182999) .LnB válasza S e t h (#182998) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne, ne nézzen rá AC-re. Kidobott pénz. Alapból is, na meg így amikor még nem egy ex cím hátra van neki.. Teljesen felesleges AC-re áldozni akár 5 percet is. És itt gyors megemlítem a Shadow of the Tomb Raider-t is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183000) RangerFox válasza NyMRooD (#182993) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ott van pl a Far Cry 5 perk systeme, nem lépsz szintet, mégis fejlődsz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.