Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182251) Theory66 válasza headhunter86 (#182250) üzenetére


Theory66
aktív tag

Az kb csak a bevezető, nem tudom mennyi van a demóban, de a játék később indul be.

(#182252) markknight válasza headhunter86 (#182250) üzenetére


markknight
veterán

Hogy tangában van a fõhõs és ugráskor belátni a szoknyája alá.

(#182253) drachoHUN válasza Rigormortiis (#182208) üzenetére


drachoHUN
senior tag

No igen, Nier: Automata.

Annak ellenére, hogy nekem ez a játék került a Toplistám élére, nem tudom mindenkinek ajánlani, mert tudom, hogy nem jönne be nekik a stílus. Ami szomorú, hogy sok olyan játékos van, akinek tetszik, de csak az első stáblistáig viszi el, és nem folytatja. Vagy információ hiányában, vagy csak nem hiszi el, hogy mennyi de mennyi mindenről lemarad. Gyakorlatilag a játék lényegéről. Valamilyen szinten ezt hibának tartom a játékban. Szerintem nem hangsúlyozza eléggé, hogy FOLYTASD!

Nagyon sok játékot toltam előtte, és utána is, de nem tudom, hogy milyen game taszíthatja le a trónról a Nier: Automatát.

Forza JUVE!!!

(#182254) penge111 válasza headhunter86 (#182250) üzenetére


penge111
addikt

Amikor a Ps4-et megvettem, első dolgom volt a Nier demóját leszedni, pontosan ugyan ezek a benyomások voltak a demó alapján a játékról nekem is. Aztán végül megvettem, köszönőviszonyban sincs a demo magával a játékkal, itt fogadtam meg, hogy demók alapján nem ítélek el egy játékot sem, inkább nézek videókat olvasok több kritikát, kérdezgetek itt, és azok alapján próbálok dönteni. A Nier demója teljesen jó arra, hogy elvegye a kedved a játék megvásárlásától, másra tényleg nem jó :F

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182255) Wesder válasza penge111 (#182254) üzenetére


Wesder
félisten

Megvettem én is. Igazàból csak azért mert tesóm àradozott róla, meg tetszik ahogy a jàtékstílusok vàltogatjàk egymàst. Egyszer végigviszem az biztos, csak mindig màs jobbsn leköt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182256) penge111 válasza Wesder (#182255) üzenetére


penge111
addikt

wesder, ha egyszer eljutsz a játék elővételéig, nagyon fontos, ezt a játékot 4* kell végigvinni, akkor fogsz elégedetten csettinteni. Első végigjátszásnál csak vakargatni fogod a fejed miért dicsértük ezt a játékot. És nem kell megijedni, nem lesz uncsi, mert nem ugyanazt kell végigjátszani, teljesen új dolgok, történeti szálak, más nézőpontból fogod látni a dolgokat. Ja és egyre kevesebb időt igényel egy-egy újra játszás is.

Glory to Mankind...

Mondom, anno én is húztam a szám a Nier demójára!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182257) Gabesz1019 válasza ivcsi86 (#182220) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi! :R Ennyiért megrendeltem én is, kíváncsi leszek rá. Szerintetek lesz később lehetőség a játékok bővítésére hivatalosan?

(#182258) Wesder válasza penge111 (#182256) üzenetére


Wesder
félisten

Igen màrmint 4x az az 1x:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182259) .LnB válasza #58978304 (#182249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

720p-t. :(
Szépen fog mutatni a 4K-s tévén...sebaj, retró feeling.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182260) ron8 válasza STC Speed (#182215) üzenetére


ron8
senior tag

Ugy tudom az optikai nem képes olyan jo hangot átvinni mint a hdmi...

(#182261) pr0bi válasza ron8 (#182260) üzenetére


pr0bi
senior tag

Optika nem viszi át a HD hangot csak a core-t viszont az minőségre u.a mintha hdmi-t használnál.

(#182262) Bad Pritt válasza .LnB (#182247) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk az szerintem kicsit nevetséges, hogy a személyes átvétel az Alza Showroomban is pénzbe kerül már. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182263) ivcsi86 válasza Gabesz1019 (#182257) üzenetére


ivcsi86
tag

Hivatalosan sztem tuti nem, akkorát bukott. Plusz sztem a "jó" játékokat azért nem teszik rá mert már remasterelték vagy tervben van, hogy fogják.
De ha valami ügyesítés kikerülne a netre, akkor tuti jobban fogyna

[ Szerkesztve ]

(#182264) Madwe válasza ron8 (#182260) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tömörített 5.1-et át tud vinni, pcm és bitstream közül azt kell kiválasztani amelyik az, hirtelen nem emlékszem :D de a másikon csak 2.0-t tud kiküldeni, rögtön kihallja az ember. Kérdés a tévéd át tudja e engedni passthroughban vagy belenyúl...

(#182265) penge111 válasza .LnB (#182259) üzenetére


penge111
addikt

Nagyon várom a véleményeiteket a Ps Classicról, milyen 4k vagy Full Hd megjelenítőn. Mint említettem én anno megjártam a játékipar sötétebb bugyrait is ;] Volt nekem egy csodálatos kis rgh-s Ps3 masinám. Hiába volt ott mindenféle filter ps1 emulációnál, egyszerűen nem vette be a gyomrom sima hd tv-n, viszont a psp-s, ps2 játékokra, amelyek kompatibilisek voltak az emuval olyan filtereket lehetett tenni, hogy kb lepippantottam magam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182266) ron8 válasza Madwe (#182264) üzenetére


ron8
senior tag

Ezt próbáltam, és sajna belenyúl. Szóval nem igazán van kielégítő megoldás :(

(#182267) .LnB válasza penge111 (#182265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell ettől sokat várni. 720p-s anyag 4K-ban. Előre tudható, hogy milyen lesz az. A grafika meg olyan amilyen. Én kb vettem egy Metal Gear Solid-dot 12-ért most. :D
Mivel a PS4 előtt sose volt PS-em, ezért a 20-ból nem sok játékhoz volt szerencsém korábban.

(#182262) Bad Pritt De rendesek. Én meg ha a szállítási és számlázási címet külön akartam megadni, akkor nem tudtam megrendelni. Aztán lett volna valami kód az ingyenes szállításhoz, azt meg nem tudtam beírni sehova. Ugyan olyan **** cég ez is mint az emag. Csak az emag-ról én nem rendelek semmit soha többet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182268) .LnB válasza penge111 (#182265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja és: [link] Már csak meg kell érkeznie.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182269) Bad Pritt válasza .LnB (#182267) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem a kontroller jobban izgat, hogy lehet azt használni joy-ok nélkül. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182270) headhunter86 válasza Theory66 (#182251) üzenetére


headhunter86
senior tag

Eléggé durr bele a közepébe ez a demo. Kizártnak tartom hogy így kezdődjön.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#182271) Tatyla válasza discrate (#182209) üzenetére


Tatyla
őstag

küld már el a linket pls.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#182272) Willhunting válasza ivcsi86 (#182263) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Okosítható a classic, tud Pendriveról játékokat futtatni! :B

(#182273) marilllyo


marilllyo
veterán

Nézem ezeket a Blackout YT videókat.
10 dolog, amit ne csinálj
10 dolog, hogy jobban menjen
10 dolog, amit csak a noobok csinálnak
10 tipp.. stb..

Abba most ne menjünk bele, hogy miért is kellenek nekem ilyen önsegítő videók... ;]
De egyébként nagy meglepetésemre a legtöbb videó az konzolos...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#182274) .LnB válasza Willhunting (#182272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most találtam 32Gb-os pendrive ready game pack-ot. :D Remélem fog működni. YT videó alapján igen. THPS2 jó lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182275) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a hyperx cloud 2 usb hangkártya az simán 2.0 ban is müködik ,és megy a mikrofon is vele vagy az csak kizárólag 7.1?

PSN - RedFoxHun

(#182276) STC Speed válasza redhunter (#182275) üzenetére


STC Speed
őstag

Igen működik!

(#182277) redhunter válasza STC Speed (#182276) üzenetére


redhunter
senior tag

Köszönöm a gyors választ,akkor azt hiszem a vezetéknélküliséget feláldozom a jobb hangminőség miatt.Először a sony wireless goldot akartam venni,de mostmár lehet inkább ez lesz.

PSN - RedFoxHun

(#182278) workin


workin
senior tag

Sziasztok!

vennék egy ilyen Dual Shock charger-t , mi a vélemény róla? érdemes befektetni egy ilyen eszközbe?

[link]

köszi

Közben tárgytalan , találtam a kezdő hsz-ben, leírást, ha esetleg van egyéb hozzáfűzmni való, azt szívesen veszen.

[ Szerkesztve ]

(#182279) LeventeV válasza workin (#182278) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem nagyon megeri. Van benne anyag, jo minosegu es igy minden jatek ido kezdetekor tele a kontroller.

(#182280) Bétaville válasza workin (#182278) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szerintem vedd meg. Jónak tűnik. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182281) Wesder válasza .LnB (#182274) üzenetére


Wesder
félisten

Micsoda? THPS3 meg CTR. Ja meg Carmageddon:D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182282) Ronam


Ronam
addikt

Videojátékboltnál nem lehet kártyával fizetni? Vennék tőlük egy Hori Mini kontrollert, de csak készpénzes fizetési lehetőséget mutat, pedig az oldal tetején ott van a Mastercard és a Paypal is :F.

(#182283) .LnB válasza Wesder (#182281) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van 64 GB-os pack is. És szerencsére van 64Gb-os pendrive-om is. De sajna most nem tudom megnézni a linkeket, hogy valóban élnek e még. Majd otthon letöltöm. A 64-es pack-ban elég sok minden van már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182284) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
Ez mennyire lehet valós hirdetés [link] ,létezik egyáltalán Pro ban 512 es ?

Üdv, István.

(#182285) .LnB válasza Istyu74 (#182284) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyenkor ne is nézd a hirdetés tartalmát, elég a felhasználót. 0 napja regisztrált...
Másik hirdetése egy Xbox One 50-ért..
Jelentettem is, nézzenek rá.
A PS-es hírdetés képén ott az engadget logo-ja..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182286) eisento


eisento
addikt

ha volt mar akkor sorry ps classic gep 11670ft az alza-n [link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#182287) Alcsi69 válasza eisento (#182286) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Már nincs raktáron. :))

(#182288) Istyu74 válasza .LnB (#182285) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Igen azt láttam hogy 0 napos reg,meg google kép.
Csak kíváncsi voltam létezik e ilyen.

Hirtelen archiválva is lett. :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#182289) Wesder válasza .LnB (#182285) üzenetére


Wesder
félisten

50-ért jó az XO, vagy mi volt vele a gond?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182290) .LnB válasza Alcsi69 (#182287) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Munkatársaim akartak venni, de már ők se tudtak utánnam. Ők a végül innen rendeltek: [link]

(#182289) wesder Én a PS-es hírdetést jelentettem. 512Gb-os. Engadget-es kép, 0 napos reg. Mondjuk a winyó is cserélhető..

szerk.: Már archivált is mindkét hírdetése.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182291) Wesder válasza .LnB (#182290) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hàt igen, kicsit sumàk a sràc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182292) eisento válasza Alcsi69 (#182287) üzenetére


eisento
addikt

nalam meg volt de mivel fos jatekok vannak igy nem erdekelt... gyerkocnek jo lenne majd egy classic nintendo ennyiert :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#182293) Alcsi69 válasza .LnB (#182290) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Én alapjában véve egy eredeti PS1-et akartam venni. :D
Bár ha futtathatóak más játékok is ezen a Classicon, akkor elég jó lehet. :B

(#182294) workin válasza LeventeV (#182279) üzenetére


workin
senior tag

Köszönöm a választ!

(#182295) wierra


wierra
senior tag

Jól sejtem, hogy a Plex kliens nem képes HDR videók (.mkv) lejátszására? :F
Van valami beállítási trükk erre?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#182296) .LnB válasza wierra (#182295) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól. Nincs.
Nincs smart tv-d? Mert csak a PS-es Plex kliens nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182297) Deck válasza .LnB (#182296) üzenetére


Deck
titán

Smart tv, pc, vagy valami media box is jobh erre mint a ps4-es kliense a plexnek.

PS5

(#182299) .LnB válasza Deck (#182297) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért kérdeztem én is. Nálam Serviio fut a pc-n, és csak megosztom a file-okat, mappákat. Rábízom a tv lejátszójára a lejátszást. Szóval semmi transcoding.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182300) Deck válasza .LnB (#182299) üzenetére


Deck
titán

Az is jó megoldás. Nálam meg hdmi kábellel van össze kötve a pc - tv és csak elindítom pc-n és megy 4k, hdr minden van :D
Erre jó a PC ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.