Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183601) #58978304 válasza Infernohun (#183596) üzenetére


#58978304
törölt tag

Mikor érkezik pontosan??

(#183602) hhenry válasza Infernohun (#183598) üzenetére


hhenry
őstag

Hát TV műsorok nem lesznek másfél év múlva se 4k-ban

(#183603) Scholes9 válasza FollowTheORI (#183597) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem már 2017 júniusa óta elő van rendelve :D Ahogy bemutatták az akkori E3-on :) Ki van éhezve a nép már egy ilyen játékra.

Psfanboy: február 15, majdnem 4 hét múlva.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#183604) hhenry válasza Infernohun (#183596) üzenetére


hhenry
őstag

Soha nem játszottam a sorozattal megnéztem a videóját és.nagyon tetszett előző reszel közül melyik jó?

(#183605) Scholes9 válasza hhenry (#183604) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mindkettő nagyon fasza. Bagóért van mindig akcióban a storeban. Én csak ajánlani tudom, nagyon jó játékok ezek. Az ilyen fejlesztőket pedig érdemes támogatni mindenképpen :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#183606) hhenry válasza Scholes9 (#183605) üzenetére


hhenry
őstag

Akkor lehet hogy beszerzem :)

(#183607) #58978304 válasza Scholes9 (#183603) üzenetére


#58978304
törölt tag

Köszi!
Day 1 veszem az tuti!

(#183608) Wesder válasza Rigormortiis (#183581) üzenetére


Wesder
félisten

Bokorból Heavy Assassin, utàna egy Hero Charge + meg egy Bull Rush, és a 6 szintel magasabb Mercenary-t is kifekteted.:K
Igaz Easy-ben. A Story miatt ez így jó volt. Az új végigjàtszàs màr jöhet Hardon.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183609) Rage47 válasza vkrisz (#183578) üzenetére


Rage47
veterán

reménytelen erről vitázni, úgysem érti meg, akinek tetszett a 8. az összes többi rész számomra rendben van.

(#183610) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

3,3 óra Nier után azt mondom, ez egy nagyon érdekes játék. Eszméletlen zenével, és erdekes jelenetekkel. De nem igazán tudom hova tenni még, lehett ebből istenkirály játék is, meg nagy lebőges is. :)

Eddig a Robot faluba jutottam el. onnan folytatom holnap.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183611) Rage47 válasza .LnB (#183610) üzenetére


Rage47
veterán

ez meg semmi. 😃 have fun

(#183612) S e t h válasza Wesder (#183608) üzenetére


S e t h
nagyúr

Néztem is nagyot mekkora ász vagy, de a végén láttam, hogy ízin nyomod.:)
Én a kaledóniai vadkannál vettem csak vissza egy szinttel a nehézséget az egészségem érdekében.
Én sokat bújócskázom a fejvadászokkal, de megfelelő skillekkel és némi türelemmel trófeává érnek.
Viszont az Origins óta sem lett okosabb az ellenfél, másmilyen lett, vmiben jobb és van amiben rosszabb, régi Far cryokat idéző módon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183613) Carlos Padre válasza saelin (#183330) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Így voltam vele én is, aztán beneveztem a PS Now-rá és lett még +600 arghh....

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#183614) Wesder válasza S e t h (#183612) üzenetére


Wesder
félisten

Ne is mondd, a jàték feléig normàlon nyomtam és rendesen felcseszett az a vadkan...
75 óràm van benne eddig, és tervezem hogy kimaxolom. Utàna egy újrajàtszàs Kassandra-val nehéz fokon. Mostmàr kiismertem a jàtékot így be merem vàllalni nehéz fokon. Lehet egyszerübb lenne az új mentéssel kimaxolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183615) S e t h válasza Wesder (#183614) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem találok mentőövet a neten, hogy miként lehet egyszerűen levágni a cocát, akkor az a küldetés maradt volna nálam befejezetlen.
A coca barlangjában lévő fali kiszögellés, na az végezte őt ki, én csak az eszköz voltam.
Én Kasszandrával nyomom, hiába mondtam a kislányomnak, hogy ez nem cuki, barbie lány, hanem tökös, taigetoszra is visszapattanó tesztoszteron állat, csak rányomott a gombra.
Egyébként nagyon jó karakter Kasszandra, de kicsit el vannak cseszve az arányok, a bratyójára írták az összes toszós küldetést, már a harmadik görög nimfával fekszem össze, sehol egy tökös görög.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183616) Wesder válasza S e t h (#183615) üzenetére


Wesder
félisten

Alexios-t Alkibiades akarta mindig megdugni, mondom nem akarok buzulni.:D

Egyébként a szintek között van különbség,vagy csak harcban szopat a jàték?

A Medusa barlangjàban rendesen beszaggatot a jàték nàlam. Aki azt a küldit befejezte tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183617) Mike válasza S e t h (#183615) üzenetére


Mike
veterán

csak ugye nem túl hiteles, a spártai nők nem harcos amazonok voltak

(#183618) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Na, asszem megvan a következő játék, amit előrendelek majd: Ghost of Tsushima - elég bizatóan néz ki, de még nem tudni mikor jelenik meg, olyan mintha szamurájos RDR lenne :DDD

Resistencia eterna

(#183619) Wesder válasza Mike (#183617) üzenetére


Wesder
félisten

Miért kéne hitekesnek lennie egy olyan jàtéknak, amiben màgikus tàrgyak és mítikus lények vannak? Ez egy görög RPG, annak szerintem nagyon jó. Van egyébként valami hasonló jàték konzolra?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183620) Mike válasza Wesder (#183619) üzenetére


Mike
veterán

nem KELL
te magad döntöd el

(#183621) Nescafé válasza Wesder (#183614) üzenetére


Nescafé
őstag

Én is normalon kezdtem el de én csak olyan 11 órát jáccottam vele, hol lehet lejebb venni a nehézséget ?

 iPhone 15 Pro

(#183622) RangerFox válasza Nescafé (#183621) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Settings --> gameplay....

Amúgy most büszke vagyok magamra, normalon heavy level scalinggel halál nélkül csináltam meg tegnap azt a vadkanos küldetést az Odysseyben. :C Igazából sokáig hardon játszottam, de úgy nagyon hosszúra nyúltak a csaták, az pedig jelentősen megnövelné az amúgy is 100+ órás kalandot..

(#183623) Wesder válasza RangerFox (#183622) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183624) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!
A 144hz monitoromra rá van kötve a Ps és a PC is. Olyan problémám van,hogy mikor PC-ről átváltok a Ps-re a monitoron (tehát hogy a ps képet mutassa a pc helyett,mert mondjuk elkezdek játszani), akkor a Ps láthatóan mintha kevés Fpsel futna, tehát nem 60al. Ha a monitoron módot váltok akkor utána megjavul, és normálisan szépen fut a Ps képe. Ez miért van?

(#183625) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
A ps plus előfizu akció 19-én jár le a neten leírtak szerint a konzolon keresztül de most jött egy mail, hogy 18-án. Akkor most mivan?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#183626) hhenry válasza vodrosjozsi (#183625) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem is most jött e-mail

(#183627) vodrosjozsi válasza hhenry (#183626) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezzel az a baj h még vártam volna, hátha átgondolom vagy mi de akkor a fene egye meg, ennyiért se kell.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#183628) hhenry válasza vodrosjozsi (#183627) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem pont 19en jár le a plusom

(#183629) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Ezt hol olvassátok, mert itt még mindig 24.-e szerepel [link]

(#183630) hhenry válasza Willhunting (#183629) üzenetére


hhenry
őstag

E-mail jött róla hogy pénteken vége az akcióknak de rájöttem kozben hogy szerintem a january salere gondoltak

(#183631) vodrosjozsi válasza hhenry (#183630) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na akkor viszont jó. Bár az is basztatja az agyam mert ott a dirt 4 4000ért...

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#183632) Carlos Padre válasza penge111 (#183449) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyrészt értem, hogy van benned félsz, hisz nekem is életem játéka, ugyanakkor én bizakodva és kíváncsian várom, mert én nem remasteredként nézek rá, hanem Reboot-ként, és úgy már nagyon is működik a dolog nálam. Egyszerű Remastered-ként nem biztos, hogy érdekelne, max egy jó akcióban, de ezt alig várom hogy előrendelhessem. Gondolj csak bele, ugyanaz a jó történet, de egy teljesen más játék. ;) :C

Más, a SW témához is hozzászólva, érik már, hogy a Disney atgondolja a license politikáját és nem kizárólagosan adná oda, hanem csak játékokra. Az EA csinálhatná a maga szarjait, de mások is kapnának lehetőséget. Egy Sony exluzív szóló SW játék pl nagyon tuti lenne a szokott színvonalon.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#183633) saelin válasza Carlos Padre (#183632) üzenetére


saelin
veterán

Az mekkora lenne. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#183634) STC Speed


STC Speed
őstag

Detroitba egy történet alatt ráérek körbe nézni ugye? Tehát ha valami időre menne majd, akkor jelzi a játék?

(#183635) .LnB válasza STC Speed (#183634) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183636) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#183632) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont erre gondoltam én is.SW jogot a Sonynak, és akkor garantált a siker.Csak ugye az SW univerzumból ex cím sosem lesz, azt nem hinném hogy engedné a Disney.Szóval akkor erről ennyit.

(#183637) .LnB válasza Carlos Padre (#183632) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az SW liszenszes dolog (szerintem) azért nincs így már most is, és nem fog valószínűleg egy jó ideig még így megvalósulni, mert a Disney és a Lucasfilm kényesen figyel az SW univerzum egységére. Ezért is resetelték a kánon-t is. Van egy nagyon kicsi (ha jól emlékszem) 4 fős kontroll csoport, akiken minden megszülető sztorinak át kell futnia (képregény, könyv, játék, film, sorozat sötöbö). Ők ellenőrzik, hogy passzol e a kánonba. És ha össze-vissza születnének játékok, akkor ezt nem tudnák kellően felügyelni. Az más kérdés, hogy miért ilyen kevés ember foglalkozik csak ezzel..

Az pedig, hogy a Disney pont a Sony-nak adjon kizárólagos jogokat.. A filmes iparban vetélytárs a két cég. Még ha Dávid és Góliát szinten is. Persze ettől még előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183638) Xaels válasza ProEvoFan (#183636) üzenetére


Xaels
félisten

A Pókemberből engedték persze ott kicsit más a jogok állása. Egy SW játék lehet ex, a komplett univerzum már kevésbé. Régebben is voltak platform ex SW játékok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#183639) Deck válasza .LnB (#183637) üzenetére


Deck
titán

A kánon és a legendák is többet érnek mint bármelyik hivatalos Disney-s SW.

PS5

(#183640) S e t h válasza Mike (#183617) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, a pegazus mellett ez komoly fejtörést okoz a hitelességet illetően.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183641) mike1334 válasza Mike (#183617) üzenetére


mike1334
veterán

Itt a farkasok is harcos amazonok :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183642) Peat76


Peat76
őstag

Ma 19:30 Mortal Kombat..😃 😃 😊
Csak én várom ennyire..?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#183643) penge111 válasza .LnB (#183610) üzenetére


penge111
addikt

Nier az már csak ilyen, minél több időt ölsz bele annál jobb lesz, majd meglátod... Szépen ível felfelé a játék története. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183644) 30z.Samu válasza Peat76 (#183642) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is kíváncsi vagyok rá. :)

Sic Parvis Magna

(#183645) .LnB válasza penge111 (#183643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fura érzésem van miközben játszom. Olyan, mint ha nem feltétlenül én lennék itt a jó hős. :U Kíváncsi leszek, hogy mi sül ki ebből. :)
Bármit írtok, ne spoilerezzetek! ;)

(#183642) Peat76

Bunyós játék. Nem játszom olyannal.

Asszony elvert benne (8-9 éve), azóta nem játszok bunyóssal. :DDD Only kisrugással, úgy összevesztünk.. vagyis én hisztiztem, ő csak röhögött.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183646) penge111 válasza .LnB (#183645) üzenetére


penge111
addikt

Bunyós játékokkal kb kamaszkoromban játszottam utoljára (mondjuk a Yakuzában is van bőven bunyó, de ugye nagyon jó történettel), akkor megcsömöltem, mert a kajapénzem a közeli játékterem masináiba vertem el: Samurai Shodown 1-2, Punisher, Cadillac and Dinosaurs, Mortal Combat, Fatal Fury, Street Fighter, King of Fighter... Sovány gyerek voltam akkoriban, na... :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183647) Xaels válasza .LnB (#183645) üzenetére


Xaels
félisten

Anno UFC-tünk tesóimmal, húgom nyomkodott össze-vissza mindent. Úgy földhöz vágott, hogy ott is maradtam :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#183648) 30z.Samu válasza .LnB (#183645) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én húgommal jártam így még X360-on Mortal-ban. Olyan kombókat nyomott le, hogy csak pislogtam. Természetesen amikor megkérdeztem hogy csinálta az volt a válasz, hogy nem tudja csak nyomkodja a gombokat. :D

Sic Parvis Magna

(#183649) Deck válasza 30z.Samu (#183648) üzenetére


Deck
titán

Az eredmény a lényeg. Jól csinálta ;]

PS5

(#183650) Rage47 válasza Xaels (#183647) üzenetére


Rage47
veterán

engem is a húgom vert el 2 éve :D olyan fogásokat csinált, hogy csak néztem :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.