Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182401) Wesder válasza felixo (#182348) üzenetére


Wesder
félisten

Gold Edition-t vettem, minden centet megért.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182402) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Most végeztem az NFS Payback-el, és azt kell hogy mondjam, nagyon élveztem ezt is. A reboot után gondoltam azt hogy kellene ezzel is tenni egy próbát, mert a kritikai visszhang ellenére nagyon bejött, és ennek se láttam jobbnak a szénáját, és ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna (pozitívan). Nem kifejezetten értem mire fel ez a már már reflex szerű utálat egy NFS cím irányába mostanában, mert nem a tartalom miatt az egészen biztos. Élek a gyanúperrel hogy ezek a jóembereknek annyira feltette a nemlétező mércét az olyan alkotások mint a Crew vagy a Horizon (oké utóbbit megértem, az az egyetlen cím ami miatt fáj hogy nincs boxom vagy bika PC-m :D ), de nem hiszem hogy ennél kellene e több egy ilyen címbe.

Oké, lehetne több autó, aláírom.Lehetett volna kicsit jobb az OST, ez kifejezetten gyengus volt, illetve tehetnének bele egy kicsit komplexebb multit de ennyi. Alapjában véve amik naggyá tették a régi NFS címeket, az itt is működik, a basic történet okés, van történetvezetésben van néhány kifejezetten érdekes dolog, a karakterek nem a generic másolatai egymásnak, hanem van egyéniségük, az ellenségkép is kellően utálható, tartalom terén nem tudom mikor volt ennyi tennivaló, a rendőrök végre úgy viselkednek ahogy kell és az eventek is kellően változatos, és sokszor megcsavarják a dolgokat ami jó. És nem könnyű. Pláne az offroad.

Úgyhogy én úgy vagyok ezek után, hogy újra izgatottan várom az új NFS részt ami remélhetőleg idén jön is. Jó volna, mert PS tulajként hadilábon áll az autós játékokkal (az identitászavaros Crew2-t inkább hagyjuk, a GT:Sportból és kiégtem, a Project Carsra még lehet ránézek) de ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#182403) Steve1207 válasza callmeakos (#182402) üzenetére


Steve1207
veterán

Tényleg jó lett, én még PC-n néztem és csak úgy toltam a köröket vele, hogy még én is meglepődtem :D (Az off-road nem jött be, nekem nem illett soha NFS-be, de hát ez van). Az ára is korrekt most, bár én nem nagyon veszek digitálisan.

Más: Sokat olvasgattam utána, de úgy néz ki NHL-ből ismét lesz béta tuner január közepén, mert a patchek csak bugosabbá tették a játékot. A kérdésem az, hogy amikor ilyen béta jelleg van ingyen lehet tesztelni akár psn nélkül is? Így megjelenés után nem sokszor van rá példa, ezért kérdezem.
Amúgy egész szimpatikus ez a hozzáállás a fejlesztők részéről, folyamatosan tárgyalják a hibákat fórumon is.

.

(#182404) Mike válasza callmeakos (#182402) üzenetére


Mike
veterán

hát az ős nfs-ben amivel anno játszottunk, semmilyen történet nem volt, de ettől még szerettük

(#182405) TXT


TXT
őstag

Battlefront 2 tamogatja a HDR-t es a 4K-t? Illetve van lista arrol, hogy mely jatekok tamogatjak ezeket? :U

Rockstar az uj jatekon valo dolgozas helyett (mellett) fordithatna idot a RDR2-ben levo HDR bug kijavitasan, foleg ennyi ido utan szvsz...

[ Szerkesztve ]

(#182406) Becksman válasza TXT (#182405) üzenetére


Becksman
őstag

https://www.google.com/amp/s/www.digitaltrends.com/gaming/ps4-pro-enhanced-games/amp/

Itt van egy táblázat.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#182407) WaterWave válasza TXT (#182405) üzenetére


WaterWave
veterán

támogatja elvileg... . táblázat szerint nem, akkor nem :DDD

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#182408) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tegnap bele tudtam nézni a Spider Man-be, amit még két ünnep között kaptam kézhez. :D Nem vagyok egy Pókmanus fan, de ez a játék rohadt jó. :D Látványos, jó a harcrendszer és vannak jó beszólások is. A story-ról még sok mindent nem tudok "mondani", még nagyon az elején vagyok. Tetszik, hogy vannak benne ötletes dolgok, amik feldobják az egészet, meg van hangulata. Lehet, hogy az Isomaniac megszeretteti velem a Pókembert, vagy szívem mélyén eddig is szerettem csak eddig nem tudtam róla. :D

Sic Parvis Magna

(#182409) .LnB válasza TXT (#182405) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A HDR-t természetesen igen . Az viszont fix, hogy nem natív 4K-ban fut. Én 4K-s tv-n játszom, és gyönyörű játék. DF szerint 1296p-ben fut elvileg Pro-n.

Sokan panaszkodnak az RDR2-es HRD-re, de nekem tök bejön. Én úgy toltam végig a játékot, hogy be volt kapcsolva. Próbáltam kikapcsolva is, de úgy nem tetszett. :D

(#182379) saelin

Anthem-met volt szerencsém kipróbálni. Én nem veszem meg első nap az biztos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182410) saelin válasza .LnB (#182409) üzenetére


saelin
veterán

Nálam is a demo dönt majd. Nem akarok még egy multis játékot amibe kevesebb időt fogok ölni mint egy single cuccba, meg amúgy sem vagyok elkeseredve ha rosszul sülne el a game. Februárban jön a Path of Exile Ps4-re.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#182411) .LnB válasza saelin (#182410) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én akkorát csalódtam a Destiny 2-ben, hogy azóta próbálok vigyázni az ilyesfajta játékokkal. És engem teljesen a Destiny 2-re emlékeztet az Anthem is. The Division 2-t nagyobb eséllyel venném meg, de szerintem azt sem fogom rögtön.
Mondjuk végignézve az idei, megjelenési dátummal rendelkező játékokat. Így végigolvasva, semmit se vennék meg day one. Mindennel van ilyen olyan bajom, fenntartásom.

Tényleg, végig is megyek rajtuk szépen:

Resident Evil 2 Remake - ez tuti nagyon jó lesz. Én viszont nagyon nem bírom az ijesztgetős játékokat.

Kingdom Hearts III - esküszöm egyre jobban tetszik ez a játék. És mióta van gyerekem, ismerem is az összes ilyen animációs mesét. Belegondoltam milyen jó lenne a gyerkőccel végigtolni. De nem akarom rászoktatni a PS-re. :)

Ace Combat 7: Skies Unknown - ez érdekel. De nem volt még szerencsém a sorozathoz. És nem tudom meddig tudna lekötni. Jó lenne repkedni., Viszont lehet, hogy miután elmúlna az újdonság varázsa megunnám.

Metro Exodus - Ugyan az mint a RE2 Remake.. Ez is nagyon jónak ígérkezik.

Devil May Cry 5 - Az előzőek se kötöttek le soha 1 óránál tovább sajnos. De egy demo-t nyomnék, hátha..

Tom Clancy's The Division 2 - Vajon egy teljes árú DLC? Washington nem annyira vonzó számomra mint New York. Viszont van rá esély, hogy megveszem ha nem is sok.

Sekiro: Shadows Die Twice - Megvan a Nioh, előbb azt kellene nyomni, az előtt meg befejezni a Bloodborne-t.

Days Gone - Az egyetlen, és első Sony ex, amibe én nem látok semmit. The Walking Dead + World War Z?

Amit meg sem említettem az számomra nem is jöhet szóba. Mortal Kombat, Rage 2 stb stb..

És azt fel sem merem sorolni, hogy mennyi játékom van már most is otthon, amiket végig akarok/kellene még játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182412) Bétaville válasza .LnB (#182411) üzenetére


Bétaville
senior tag

A Kingdom Hearts III valami RPG játék? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182413) oriic válasza .LnB (#182411) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Devil May Cry 5 - Az előzőek se kötöttek le soha 1 óránál tovább sajnos. De egy demo-t nyomnék, hátha.."

Február 7-én jön a demó.

Live-Die-Respawn

(#182414) .LnB válasza Bétaville (#182412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jótol kérded. :D Mivel eddig elintéztem annyival ezt a játékot, hogy "gyerekeknek valami", így nem sokat tudok róla.
Épp azt akartam kérdezni itt, hogy

Ez KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX a első két rész remastered kiadása?
És ez mi? KINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter Prologue

(#182413) oriic Rémlett valami, hogy lesz. Szerintem azért is írtam, hogy úgy kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182415) BoneDragon válasza .LnB (#182411) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én igazi Mass Effect buzi vagyok, Andromedat elő is rendeltem... rosszul tettem, de megtanultam, hogy soha semmikor nem szabad venni már bioware/EA párost, most se lesz máskép. Jókat fogok röhögni, mikor majd megy az anyázás itt mekkora kaki lett ez is...

[ Szerkesztve ]

(#182416) Bétaville válasza .LnB (#182414) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ja! Jól van. :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182417) Petreszku válasza 30z.Samu (#182408) üzenetére


Petreszku
senior tag

Én a Strange Brigade után kezdtem vele (Pókember) játszani a SB nagyon tetszett. Pókot tíz perc után vettem is ki a gépből és azóta sem nyúltam hozzá, helyette VITA-n játszottam végig pár játékot. :)

(#182418) marilllyo válasza BoneDragon (#182415) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a Mass Effect Andromeda ugyanaz mint a Battlefront 2. Nagyobb volt a fröcsögés, mint amit azok érdemeltek. Én tök elvoltam az ME-vel. Mondjuk ha lenne esze a Bioware-nek csinálna egy remasztert a régiekből.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#182419) penge111 válasza .LnB (#182414) üzenetére


penge111
addikt

Én nagyon sokszor próbáltam neki esni ennek a játéknak, de sajnos 10 óra után mindig elengedtem, amúgy döbbenetes tartalom van benne:

A teljes első valamint második részt, a Chain of Memories-t, a Birth by Sleep-et, illetve a 358/2 Days-t meg a Coded nevű mobiljáték. Ezek közül kettő csak a játék átvezető videóit tartalmazza, magát a játékot nem! Alsó hangon 200 óra tiszta játékidő!

Ez egy jrpg+disney játék összevegyítése, sajnos nekem a disneys cuccokat nem veszi be a gyomrom, de a jrpgs karakterek viszont bejönnek. Mikit, Goffyt, Donald kacsát gyerekkoromban sem szerettem. Játékmenet jrpg platformer hack and slash, kemény bossharcokkal. Nagyon szépen felturbózták ezeknek a Ps2-es, Psp-s (anno) játékoknak a grafikáját. Zenéje nagyon pöpec+ átvezetőken lepetézel, történet elég jó olvastaom szerint. Viszont sajnos az irányítása nyögvenyelős lesz. Sokak imádják ezt a játékot, hatalmas funtábora van, nyilván nem véletlenül. Sajnos nekem, aki imádja pedig a jrpg játékokat a disneys vegyítés és az irányítás maceránsága miatt sosem jött be.

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chaptel pedig a történetben lévő kitöltetlen részeket foltozza be, illetve előkészíti történetileg a terepet a KH III-nak. Ebben is többórás videóanyag nézhető meg.

De Rigormortiis fórumtárs ő anno kipörgette ezeket mindenféle konzolom, és tudtommal jelenleg is a hd változatokat tolja. Ő tud korrektül nyilatkozni ezekről a címekről. Nekem nem jött be, de elismerem másoknak fantasztikus élményt adhat, sajnálom mert bitang jó videók vannak benne, egyszer megnézem mindet, de még él bennem a remény, hogy megszeretem egyszer, de 3*-4* próbáltam már megszeretni, nem ment...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182420) BoneDragon válasza marilllyo (#182418) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mindenki az arcokon pörgött, játékról kb nem is lehetett olvasni, hogy milyen. Hát szerintem az sem volt jobb. Egy darabig elvoltam vele, de utána már csak fájdalmas volt minden egyes perce. Számomra a legnagyobb csalódás. Bárcsak hagynák békében nyugodni a ME-t. :(

(#182421) Batyops válasza 30z.Samu (#182408) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ezzel kb. én is igy vagyok + nekem soha nem tetszettek a pókember filmek se a képregény , de ez a játék annyira profi munka nagyon nem is tudok belekötni.

(#182422) Xaels válasza 30z.Samu (#182408) üzenetére


Xaels
félisten

Hát szerintem ha a játék végére meg is szereted a karaktert akkor jobb, ha nem nézel Disney féle animációs sorozatokat vagy filmeket mert agyvérzést fogsz kapni :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182423) .LnB válasza penge111 (#182419) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infót. Jelenleg nem tervezem megvenni egyik részét sem. De legalább most már kicsit tudom, hogy mi is ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182424) 30z.Samu válasza Xaels (#182422) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mármint azoktól ami megy a Disney Channel-en vagy úgy általában a Disney "dolgoktól"? :D Ami azon a csatornán megy, az szégyen, kb 5 percig bírtam nézni. :D Disney-től utoljára a Zootroplis-t láttam, az viszont nagyon bejött. :D A végén azon gondolkodtam, hogy az elmúlt években volt-e olyan movie tőlük, ami ennyire tetszett volna. Nem jutott eszembe egy se...

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182425) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki tegnap rendelt PS Classic-ot, az Alza-ról, azoknak a rendelése hogy áll? Mert nekem "Fenntartva". Ilyet még nem is láttam, és mint ha nem is lenne nekik raktáron. Sose rendeltem még Alza-ról, nem tudom, hogy mennek ott a dolgok. De eddig semmit sem kaptam, azon kívül hogy fogadták a megrendelést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182426) wolf13 válasza .LnB (#182425) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem a VR volt így novemberen , 2 napig ez az állapot volt. Szerintem feldolgozás alatt van ,ha elfogy így a rendszer már másnak már nem enged rendelni. Ráadásul én az utolsó darabot vettem, és meg is kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#182427) Gabesz1019 válasza .LnB (#182425) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Én ma reggel kaptam meg csomagautomatába, majd délután veszem át. A megrendelések között még mindig azt írja, hogy "Fenntartva".

(#182428) #49155328 válasza .LnB (#182425) üzenetére


#49155328
törölt tag

Rendeld meg a supergamert-től én tegnap rendeltem már a futárnál van.
Alzasat meg visszamondod.

(#182429) Rigormortiis válasza .LnB (#182423) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Penge nagyjából jól leírta, miről is van szó. De aki a maguk idejében nem próbalta ezeket, azoknak semmiképp sem ajánlom a Remixeket. Játekmebetileg már nagyon idegesítőek tudnak lenni :D

De az új az teljesen modern lesz.

Viszont nagyon jól vegyíti a gyerekesebb Disney karaktereket/törteneteket a komolyabb mondanivalókkal (Square karakterek, Organization törtenetszál).

Úgy kell elképzelni, hogy a felszínen ott vannak a Disney helyszínek, karakterek, és az ő problémaikat oldjuk meg. De párhuzamosan fut egy (több) sokkal komolyabb törtenetszál is.

Az pedig plusz vonzzerő nálam, hogy lehet Disney karakterekkel játszani.

Nem tudom, ki emlekszik még rájuk, de nekem hiányoznak az olyan minőségű játékok, mint amilyen régebben az Aladdin és Az Oroszlánkirály voltak snes-re (én meg Game Gearen is toltam őket).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#182430) Mike válasza .LnB (#182411) üzenetére


Mike
veterán

és talán a Concrete Genie-t is kiadják második negyedévben, meg a Pestist

[ Szerkesztve ]

(#182431) Mike válasza penge111 (#182419) üzenetére


Mike
veterán

nekem írta pár napja, hogy a remixeket érdemes megvenni, a 2.8at nem. nekem se Sorával nincs bajom, se a Disney hősökkel, se Jack Sparrow-val. szerintem hihetetlen lesz a 3. rész

(#182432) Bétaville válasza .LnB (#182425) üzenetére


Bétaville
senior tag

Úgy tudom mintha az Alzában már elfogyott volna. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182433) .LnB válasza Gabesz1019 (#182427) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Attól félek/féltem, hogy nekem már esetleg nem jut. :( De akkor se email-t se sms-t nem kaptál?

(#182428) FPSTunker Igen, munkatársaimnak is már úton van a SG-től. Sajna előre utaltam az Alzánál, szóval megvárom mi lesz.

(#182429) Rigormortiis Ha már mi hiányzik. Ez ide nagyon off, de tegnap megláttam ezt a New Super Mario Bros. U Deluxe-t. Úr isten, de megkívántam! Meg is néztem gyors a Switch árakat. Zelda meg ez érdekelne, viszont ennyiért nem engedhetem meg magamnak azért..

(#182432) Bétaville Mikor rendeltem még 5db-ot írt. Mikor munkatársam próbálta, neki már nem engedte, ezért rendelték ők az SG-ről.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182434) wolf13 válasza Bétaville (#182432) üzenetére


wolf13
őstag

Akkor már a rendelést sem tudod leadni.

(#182435) pr0bi válasza gangstagergo (#182399) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nintendo Snes mini-t bátran ajánlom, legjobb retro konzol a piacon, minden forintot megér!

(#182436) F-ECT$ válasza callmeakos (#182402) üzenetére


F-ECT$
titán

Kontrollerrel vagy kormánnyal játszol?

Dive ever, work never.

(#182437) Bétaville válasza .LnB (#182433) üzenetére


Bétaville
senior tag

Tegnap írták egy másik fórumon, hogy elfogyott, de lehet, hogy rosszul emlékszem. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182438) Bétaville válasza wolf13 (#182434) üzenetére


Bétaville
senior tag

Az is igaz. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182439) .LnB válasza callmeakos (#182402) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"de nem hiszem hogy ennél kellene e több egy ilyen címbe."

Ezt egy Forza Horizon 3 vagy 4 kipróbálása után átgondolnád rendesen. :D Teljesen más szint, ég és föld.
Én ezt az NFS részt 1 órát se bírtam, még a FH3 is körberöhögi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182440) 30z.Samu válasza .LnB (#182439) üzenetére


30z.Samu
félisten

+1 A Forza sorozat jóval igényesebb. Viszont elméleti síkon jön egy új Most Wanted. Mindig reménykedem, hogy hátha összeraknak végre egy jó NFS. Vagy ha más nem az első MW-t kiadhatnák újra kipofozva.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182441) danielgalaxy válasza penge111 (#182419) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

penge111, nem neked szól :)
Szerintem az első dolog, amit a mai játékgyártóknak egy életre el kellene felejteni, az a "tartalom" . Mindenki puffogtatja, hogy milyen "hatalmas tartalom van a játékban", meg "folyamatosan érkeznek hozzá a tartalmak". Észre kéne venni, hogy a játékosoknak nem a mennyiségre, a vég nélküli tartalomra van szükségük, mert az csak az időnket veszi el, és monoton munkafolyamattá alakítja a ráfordított energiát, aminek inkább kreatívnak és szórakoztatónak kellene lennie. Ideje lenne, hogy a kiadók leljebb csavarnák a kontentgyáros koncepciójukat, és újra játékokat csináljanak. Viva la revolution b*ssza meg!

[ Szerkesztve ]

(#182442) .LnB válasza danielgalaxy (#182441) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem te nagyon nem vagy tisztában a tartalom fogalmával, videojátékos kontextusban. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182443) danielgalaxy válasza .LnB (#182442) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Persze mást jelent a tartalom egy Witcher 3 dlc, meg egy ebédszünet hosszúságú Spiderman dlc esetében, de elsősorban az olyan multiplayer kontentekről beszélek, mint pl a SWBF2. Egy milliószor eladott alapjátékra ráhúznak egy másik pulcsit, és mehet is kifelé. Cipzár az még nincs rajta, de lesz. Jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#182444) 30z.Samu válasza danielgalaxy (#182441) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én személy szerint szívesebben adom ki a pénzt egy olyan játékra, aminél a fejlesztők nem a csilli-villi grafikára mentek és van benne tartalom. Oké, egy bizonyos szintet üssön meg a látvány világ, de ha van egy jó story, annak jobban örülök.

(#182443): Ez a része jogos. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182445) Gabesz1019 válasza .LnB (#182433) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Előszőr kaptam egy emailt hogy a csomagot összekészítették majd jött egy hogy valószínűleg késik 1 napot a szállítás. Aztán nem sokkal később jött az üzenet, hogy a futárnál van a csomag. Szerintem kérdezz rá, hogy mi a helyzet. Ha nem jutott volna akkor csak küldenek egy emailt, hogy törölték a rendelést.

(#182446) danielgalaxy válasza 30z.Samu (#182444) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A jó story pont nem része a "content"-nek. Viszont egy Far Cry-ba tényleg kell a kétszázhuszadik camp, hogy kipucoljuk? Az AC-kbe a nyolcvanvalahanyadik bizbasz, ami ott virít a másik nyolcvanvalahány mellett a térképen? A CoD-hoz és társaihoz valami üres dlc, foshalmaz challangekkel meg pár multi mappal? Mass Effect Andromeda konkrétan kín végigtolni. Nem elég feszes a játék, a 80%-a csak üres feladatok egymás után.

[ Szerkesztve ]

(#182447) hhenry válasza gangstagergo (#182397) üzenetére


hhenry
őstag

Azért ez sajnos várható volt

(#182448) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sanszos, hogy nem ide kene, de nem talalok forumot ehhez. Kislanyomnak szeretnek venni jatekot. 5 eves. Nem kell nagy bonyodalom es ami fontos, kicsi a keze. Jo lenne olyan jatek amihez a gombokat es az iranyokat kell kezelni max. A ravaszokat nem eri el. Koszi

Ps4, p30 pro

(#182449) hhenry válasza Pepeninho (#182448) üzenetére


hhenry
őstag

Ratchet&Clank

(#182450) felixo


felixo
őstag

Mostanság várható olyan játék, amihez lesz magyar felirat is ?

Redmi Note 9

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.