Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182451) .LnB válasza Gabesz1019 (#182445) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam nekik. Mert én eddig semmi infót nem kaptam.

(#182448) Pepeninho

5 évesen már PS-re kért játékot?!

(#182450) felixo

Attól függ milyen régiós acc-ra. ;] Tudomásom szerint nincs magyar felirat bejelentve egyetlen megjelenési dátummal rendelkező játékhoz. Talán majd a Days Gone. De arról sincs eddig infó (ha jól tudom).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182452) 30z.Samu válasza danielgalaxy (#182446) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha a story nem része a content-nek, akkor Te mi alapján döntöd el, hogy kell-e egy játék vagy sem? Nem kötekedni akarok, csak érdekel. :B

Sic Parvis Magna

(#182453) penge111 válasza Pepeninho (#182448) üzenetére


penge111
addikt

Hát most írhatnánk itt a Lego játékok valamelyikét, Raymant, The Last Trinker, Portal Knight ( most ps3)ingyenesstb...

De szerintem egy 5 éves lánykának még mindig a legszuperebb a ios vagy android telcsin vagy tableten a Toca játékok. Lányom imádta anno őket 5-8 éves kora között, most 11 éves, már ezek nem érdeklik, de a ps sem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182454) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Egyik újévi fogadalmam volt, hogy idén be is fejezem azokat a játékokat, amiket már elkezdtem. RDR2 (nem volt rossz), Syberia 3 (rossz volt) letudva, és most a Detroit stáblista is lefutott. Na ez tényleg életem egyik legjobb játéka, és Marilllyo sikerült az egyik legjobb véget kihozni elsőre, bibibi :P Nem várok ilyen mélységű játékokat mindenkitől, de azért több következménye lehetne a döntéseinknek más játékokban is. Jellemző, hogy még a RDR2-ben is tökmindegy jó vagy rossz vagy e, pedig nagyon élethűek akartak lenni.

A másik fogadalmam, hogy kimozdulok a komfortzónámból és kipróbálok olyan játékokat is, amiket korábban nem, hátha. És számomra is meglepő módon bejön a Bloodborne, rendkívül szórakoztató. Igaz még az első bossig sem jutottam el és tuti nem fogom kijátszani, de tetszik. Ezek után a Nioh is érdekel majd ha egyszer bekerül ps+ba :D
A másik ilyen játék a Persona 4 Golden. Klasszikus jrpg, körökre osztott csatával és elég elmebeteg sztorival. Ha valaki PS Vitát akár venni azt a P4G miatt tegye. Meg a Remote Play miatt.

Te meg LnB ne akarj normális beszélgetéset xboxos ügyekben mert úgy jársz mint én. Úgyis beleáll valamelyik xbox ultra majd rohan a modi haverhoz és téged rúgnak seggbe. Szóval újévi jótanács, engedd el ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#182455) Pepeninho válasza .LnB (#182451) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem kert, de valami logikai cucc ahol jatszva tanul nem nem lenne rossz.

Ps4, p30 pro

(#182456) penge111 válasza Carlos Padre (#182454) üzenetére


penge111
addikt

A Persona 4 Goldennak a legjobb sztorija van szerintem ebben a sorozatban, még az 5. rész sztoriját is felülmúlta számomra. Hatalmas játék kár, hogy ps4-re nem hozzák el a P3 és Ps4 címeket!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182457) Mike válasza Pepeninho (#182448) üzenetére


Mike
veterán

beirtam ps4 pegi 3 games
első találat
https://www.amazon.com/slp/ps4-games-for-kids/zofcwfwu2j9g9ng

(#182458) .LnB válasza Pepeninho (#182455) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább vegyél neki ilyet: [link]. Én nem akarok senkinek se nevelési tanácsadást tartani, mert mindenkinek megvan a maga saját gondolkodásmódja, elve. De szerinted egy Ratchet&Clank vagy egy Lego (video) játék mit fog fejleszteni rajta?! Geomax, Lego, társasjátékok, készségfejlesztő könyvekén, stb. inkább ezt az irányt ajánlom. De te tudod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182459) wierra válasza Pepeninho (#182448) üzenetére


wierra
senior tag

A problémádra szerintem inkább ez lesz a megoldás. ;)

#182458: Szem-kéz koordináció, kombinatív gondolkodás, problémamegoldó készséget mindenképpen fejleszti. A játékidőt meg persze csak módjával kell adagolni.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#182460) Pepeninho válasza .LnB (#182458) üzenetére


Pepeninho
őstag

Koszi mindenkinek a segitseget.
Nevelesi tanacsot nem is kertem. Jol nevelt, kedves es okos kislanyom van. Ugy gondolom ha mar Apa jatszik a geoen akkor ugy korrekt, hogy O is jatszon 30 percet hetvegen.
Valszeg megveszem az uj Nintendot az uj Marioval. Az a regi idoket idezi. Sokan, egy TV elott....de reg is volt.

Ps4, p30 pro

(#182461) penge111 válasza Pepeninho (#182455) üzenetére


penge111
addikt

Ö furdalt a kíváncsiság létezik e ilyen, hogy logikai, meg fejleszt is, meg piciknek van nézd én találtam ezt:
Melbits world

Pontosan ezt akartam még javasolni a Nintendon rengeteg olyan játék van ami "gyerekes" mégis szórakoztató, nem bántásból írom, én elismerem a Nintendo-t mert ők nem a grafikára mentek rá sosem, hanem a játékélményre, igaz engem sosem szipkáztak be a címek, de ez az én szegénységi bizonyítványom :B , jó a Zeldákat imádom

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182462) Pepeninho válasza wierra (#182459) üzenetére


Pepeninho
őstag

Jonak tunik. Koszi. Majd megnezem mennyire esik kezre a ravasz.

Ps4, p30 pro

(#182463) Pepeninho válasza penge111 (#182461) üzenetére


Pepeninho
őstag

Pontosan valami ilyesmire gondoltam. Tokeletes. Koszi!

Ps4, p30 pro

(#182464) .LnB válasza wierra (#182459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt válaszoltam: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182465) penge111 válasza Pepeninho (#182463) üzenetére


penge111
addikt

Most nézem ez playlinkes cucc, akkor kislányod, asszonykád és te is tudjátok együtt játszani, és ha pizsi party van akkor egy kis barátnő is :K Itt a bővebb leírás róla!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182466) Tyler Durden válasza Pepeninho (#182448) üzenetére

Látom már más is írta, én is a nintendo-t tudnám ajánlani. Nálunk van otthon egy gba egy snes classic, egy nintendo ds ill egy 3ds xl. Mindkét gyerek heti szinten játszik vmelyikkel évek óta. Szerintem sacc/kb 5-12 éves kor között ez tutti, hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb választás.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#182467) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Koszi mindenkinek. Megveszem ezt a jatekot es szulinapomra meglepem magam egy uj nintendoval.

Ps4, p30 pro

(#182468) pr0bi válasza RolEnD_ (#182343) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nem véletlen írták többen is, hogy az első részben sokkal jobb a pályadesign (is).

(#182469) Batyops válasza TXT (#182405) üzenetére


Batyops
aktív tag

A Rockstar a Hdr hibán kívűl sok mindenre fordíthatott volna még időt , de nem tették . És szerintem ez sem lesz javítva.

(#182470) thewom75


thewom75
tag

Aki még nem játszott a Resi VII el korábban , mindenképp VRel játsza, óriási élmény . Már csak ezért megérte megvenni a sityakot.

PSN : thewom

(#182471) 30z.Samu válasza thewom75 (#182470) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én még mindig imádom azt a játékot, azon gondolkodtam hogy a Resi 2 előtt kijátszom megint a VII-et, csak hogy meglegyen az alap hangulat. :D Meg azt is remélem, hogy az új Resi is valami ilyesmi lesz, mint ami a VII volt. Mármint nem a 2, hanem ami majd utána jön.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182472) sirarcheer válasza Pepeninho (#182467) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Játékötlet még a Loco Roco. Illetve ha van kamera akkor a Just Dance. Nagyon jó, mert ha nem tudnak kimenni akkor le lehet fárasztani és nem a lakást szedik szét. ;)

PSN: sirarcheer

(#182473) thewom75 válasza 30z.Samu (#182471) üzenetére


thewom75
tag

Úgy legyen!

PSN : thewom

(#182474) Bétaville válasza Pepeninho (#182460) üzenetére


Bétaville
senior tag

Egy Snes mini Nintendot veszel a kicsinek az bőven jó. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#182475) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Sziasztok.
PS VR használható a régi fat konzolomon? :)

PSN: joskovagyok199

(#182476) .LnB válasza Vadernagyúr (#182475) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182477) #58978304 válasza Bétaville (#182474) üzenetére


#58978304
törölt tag

Így van ,gyereknek vagy retrónak Nintendo-t.
Itthon is a gyereknek ( két év 10 Hónapos ) egy wii tesz jó szolgálatot. Marioval meg Donkeykong-al az élen :)
Ps4 nem is érdekli kivéve Bandicoot azt szívesen nézi de ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#182478) thewom75 válasza Vadernagyúr (#182475) üzenetére


thewom75
tag

Szia bár nekem van pro is minden további nélkül. Azt hiszem felbontás és stabilitás beli különbségek vannak a pro javára mind játék és VR filmek terén, de fattal is használható . Egyébként nem is tudnának annyit eladni belőle ha nem menne régi hardverrel.

PSN : thewom

(#182479) Vadernagyúr válasza thewom75 (#182478) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Akkor jó :) Gondolkozok rajta, hogy vásárolok egyet, de igy látatlanba nehéz.. Úgy értem, hogy még sosem próbáltam ki.. Kitudja, hogy tetszik-e vagy sem :) Euronicsba van kitéve, de pont nem jó a konzoluk :DDD

PSN: joskovagyok199

(#182480) thewom75 válasza Vadernagyúr (#182479) üzenetére


thewom75
tag

Karácsonyra vettem a fiúknak de nekem nagyon bejön. Resident evil, astrobot, beat saber húzócímek, idén pedig tuti megnyomja a Sony jobban. Na és persze az xxx 😁

PSN : thewom

(#182481) Vadernagyúr válasza thewom75 (#182480) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az király :) Csak valahogy azt nem tudom elképzelni igy, hogy milyen lehet maga a látványa meg stb. 136k most az euronicsban, kamerával és egy játékkal.

PSN: joskovagyok199

(#182482) thewom75 válasza Vadernagyúr (#182481) üzenetére


thewom75
tag

Szerintem várjál vele, annyiért drága. Én karácsonyi akcióban 200 euróért rendeltem VR worlds játékkal együtt. Az alig több mint 60 rugó és ver. 2es .

PSN : thewom

(#182483) .LnB válasza Vadernagyúr (#182481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nézegettem aprón, van 70 alatt garis, pár hetes V2-es.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182484) F-ECT$ válasza Vadernagyúr (#182481) üzenetére


F-ECT$
titán

BF alatt fele ennyi volt, várj új akciót, vagy vegyél garis használtat szvsz. Illetve még külön kontroller is kellhet majd hozzá.

Dive ever, work never.

(#182485) markknight válasza callmeakos (#182402) üzenetére


markknight
veterán

Tényleg jó játék, csak annyit dumálnak benne, hogy ráuntam. Konkrétan már nem lehet csak úgy menni és hallgatni a menő soundtrackket mert valaki mindig szövegel :/

(#182486) TXT válasza Becksman (#182406) üzenetére


TXT
őstag

Koszi sracok a valaszt es (#182409) .LnB: koszi a tapasztalatot!
:R

[ Szerkesztve ]

(#182487) callmeakos válasza Mike (#182404) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És senki sem rója fel azoknak hogy nincs sztori. Ha meg tesznek bele ami épkézláb oké egy autós játékhoz, akkor már egyből megy a fika, mert nem egy Last of Us vagy egy Detroit.

Mellékzönge, de most úgy érzem az NFS jobban megérte nekem az árát mint a PUBG. Elképesztően potato vagyok abban a játékban kontrollerrel :D

All→M8

(#182488) Deck válasza Mike (#182404) üzenetére


Deck
titán

Melyik ős-re gondolsz? Most Wanted és a Carbon sztorija nekem akkoriba nagyon bejött. Imádtam ezeket és persze az Underground 2-öt is. :D

PS5

(#182489) Tyler Durden válasza callmeakos (#182487) üzenetére

No offense, de a PUBG-nél bármivel csak jobban járhatsz ;)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#182490) Mike válasza Deck (#182488) üzenetére


Mike
veterán

erre, belső nézet, pc-n

https://youtu.be/GScJzCQp81I

[ Szerkesztve ]

(#182491) Vadernagyúr válasza F-ECT$ (#182484) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Külön kontroller?

PSN: joskovagyok199

(#182492) callmeakos válasza Tyler Durden (#182489) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Már kukáztam is, csak felcseszte az agyamat :D
Majd egyszer lehet ránézek. A legjobban elköltött 25 fontom volt valaha :DDD

All→M8

(#182493) Rigormortiis válasza penge111 (#182456) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem csak sztoriban, de karakterekben és zenékben is jobb. Múltkor beszeltük is, hogy a P5-nek egyetlen dolog áll rosszul: a P4G.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#182494) gyuromoj válasza Vadernagyúr (#182491) üzenetére


gyuromoj
veterán

Move kontroller, alias fagyik.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#182495) 30z.Samu válasza callmeakos (#182492) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából gyakorlás kérdése az egész, PC után rohadt furcsa controller-el. Érdemes kicsit szórakozni az érzékenységgel is, hogy kényelmes számodra. Beleteszel pár órát és jobb leszel folyamatosan, de ez nem csak a PUBG-re igaz hanem mindegyik játékra, amelyikben célozni kell.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182496) thewom75 válasza Vadernagyúr (#182491) üzenetére


thewom75
tag

Igen,sok játékot (pl. Beat saber) fagyival (move kontroller) kell játszani úgyhogy nem árt,ha van. Öröm az ürömben hogy a ps3as move kompatibilis ps4el és használtan jó áron ki lehet fogni.

PSN : thewom

(#182497) wierra válasza Tyler Durden (#182489) üzenetére


wierra
senior tag

Sosem értettem, hogy mi akkor etwas a PUBG-ben, ami indokolná, hogy ekkora hype van/volt körülötte. :F
Néztem gameplay videókat, de továbbra sem értem...pláne úgy, hogy egy trashcode bughalmaz az egész még most is.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#182498) penge111


penge111
addikt

Azt írták a tesztekben hogy nagyon rövid a Resi 7, én 12 óránál járok és még most bóklászom a hajón, még mindig tartom, hogy nagyon f.sza kis játék, mondjuk azt veszem észre, hogy egyre könnyebb és egyre kevésbé parázok rajta már, lehet csak megszoktam a játékmenetet. Mondjuk olvastam van olyan acsi is, hogy nyomd le a játékot 4 órán belül.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182499) thewom75 válasza penge111 (#182498) üzenetére


thewom75
tag

Remélem VR el nyomod... hatalmas!

PSN : thewom

(#182500) 30z.Samu válasza thewom75 (#182499) üzenetére


30z.Samu
félisten

Anélkül is élvezhető. :)

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.