Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182051) Deck válasza Kendek (#182047) üzenetére


Deck
titán

Na meg ez is.. A topik zárható, minden kérdést IS megválaszoltunk.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#182052) .LnB válasza oriic (#182044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem ide tartozik...
Ja. Ha ebben a topikban állandóan csak arról lenne szó ami valóban ide tartozik, akkor ez egy lóf*sz sótlan topik lenne, és senki sem járna ide csak az új tulajok. A melegedő hangos konzolokról lenne csak szó, és hogy melyik régiós accon milyen felirat van a játékokban.
Lehet így is, de akkor legyen vasszigor.
Ha ez lenne, akkor felmerül bennem a kérdés, hogy egyáltalán egy Anthem gameplay (vagy bármilyen más játék lehet az) linknek biztos lenne itt helye? Lehet annak sem, mert hiába futtatja a játékot a PS4, van a játékoknak külön topikja is igaz? El kell akkor dönteni, hogy mi lehet, és mi nem.

De egy dologban biztos vagyok, a te általad felvázolt szabályok alapján, ennek végképp semmi keresnivalója itt: [link]

Szerintem ez a topik nem csak magáról a konzolról szól. Ez egy PS4 közösségi topik, ahol sokszor elkalandozik az aktuális téma, erre arra... Ez van mikor törölve van, mert a topikgazdák éppen nincsenek benne a beszélgetésben. Vagy nem tetszik nekik. De van mikor ők is előszeretettel beszállnak egy egy "kilógó" témában. És kérdem én miért lenne baj az, ha nem mindig maradunk szigorúan az on topiknál? Ha valaki kérdez akkor úgy is mindig kap segítséget.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182053) Deck válasza .LnB (#182052) üzenetére


Deck
titán

oriic-nak teljesen igaza van. Ps4 vs xbox vita alakult volna ki mint mindig. A többi amit írtál elfér itt. Én így látom. :)

PS5

(#182054) WaterWave


WaterWave
veterán

Egy a lényeg... idén is jön új cod :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#182055) Deck válasza WaterWave (#182054) üzenetére


Deck
titán

Na és fifa? ;]

PS5

(#182056) WaterWave válasza Deck (#182055) üzenetére


WaterWave
veterán

focizni élőben szeretek... kolbászolni ott 11 figurával az vicckategória :DD
jöttök ma codozni deck?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#182057) szgabor12 válasza WaterWave (#182054) üzenetére


szgabor12
tag

És biztos, hogy új lesz? :D

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#182058) #58978304


#58978304
törölt tag

Amúgy ez a maroknyi ember velem egyetembe miért is nem fárad át /véglegesen / az off topicba?..
Hiszen vagyunk kb 10-15 en csak, simán megbeszélhetnénk és léphetnénk az off és akár a nem off témával oda.
Ott aztán ami a csövön kiférne mehetne !!Bármiről+Bármeddig!!
Olyan mindegy lenne h hol diskurálnánk nemde?
Ez a topick meg maradna akkor tényleg nyers szakmai szinten heti kb. 10 új hsz-el.
Amúgy szerintem a játékokról való diskuráció sem feltétlen ide való.
Én ha új ps tulajdonos lennék és infó kellene qurvára nem érdekelne a topicban lévő hsz ek tömkelege a játékokról...
Csak a gép+Fiókkal kapcsolatos dolgok+Ps szolgáltatások és semmi más!

[ Szerkesztve ]

(#182059) pulffy válasza szgabor12 (#182036) üzenetére


pulffy
őstag

Nem, te hiszed el hogy ettől jobb lessz a Psnek! :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#182060) headhunter86 válasza #58978304 (#182058) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én ritkán írogatok ide, de olvasom szinte mindig a topikot. Szerintem jó ahogy van, én örülök, hogy más és más téma jön fel. Unalmas és halott lenne nagyon, ha tényleg csak a szokásos téma menne, amikor betéved ide valaki.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#182061) Deck válasza WaterWave (#182056) üzenetére


Deck
titán

Ma nem, meló van. Ment pm ;)

PS5

(#182062) .LnB válasza #58978304 (#182058) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy off csak akkor off, ha valaki olyat zavar, akinek magasabb rangja, vagy nagyobb hatalma van annál, mint aki írta.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182063) wierra válasza .LnB (#182062) üzenetére


wierra
senior tag

Egyenlők és egyenlőbbek, ugye... :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#182064) 30z.Samu válasza #58978304 (#182058) üzenetére


30z.Samu
félisten

PH-n szerintem évek óta már csak nevében szakmai egy szakmai topik.

Sic Parvis Magna

(#182065) WaterWave válasza szgabor12 (#182057) üzenetére


WaterWave
veterán

Jogos:D új köntösben a megszokott :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#182066) markknight


markknight
veterán

Sőt igazából semmi nem való ide a topikba, csak a hibabejelentés és véleménykérés. Mert az alap infók ott vannak a tájékoztatókba, tanácsok-tippek meg a google-ön, szóval felesleges is beszélni bármiről, lehet zárni a topikot :D

[ Szerkesztve ]

(#182067) Mike válasza #58978304 (#182058) üzenetére


Mike
veterán

sok szerencsét az off topikban :) én biztos nem fogok veletek lelki/nemi életet élni :)

[ Szerkesztve ]

(#182068) Deck válasza WaterWave (#182065) üzenetére


Deck
titán

Azért vannak kivételek. A BO4 egy nagyon korrekten összerakott játék, rengeteg játék móddal. Minden pénzt megér :D

PS5

(#182069) .LnB válasza Mike (#182067) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig ott, szívesen átsegítenénk téged a pubertás koron. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182070) Mike válasza WaterWave (#182056) üzenetére


Mike
veterán

sőt airsoftozni is sokkal jobb mint COD-ozni

(#182071) Mike válasza .LnB (#182069) üzenetére


Mike
veterán

csak akkor ha szakállas vagy

(#182072) WaterWave válasza Mike (#182070) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem tudom, néha olyanokat lövök nagypapival hogy elsírom magam:) nekem bejön

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#182073) NyMRooD válasza Wesder (#182030) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az Ms gaming részlege és a befektetők felé kell bizonyítaniuk (az Xbox biztonságban van, most is megéri anyagilag az Ms-nek, máskülönben nem invesztálna bele még több pénzt), ilyen felvásárlásoknál szokott olyan lenni, hogy végül a felvásárolt cég értékét vagy annak egy részét elkönyvelik veszteségnek, ha az nem hozza azt a szintet amit várnak tőle. Anno - hogy ne menjünk messzire - a Nokia egy részét vette csak meg az Ms és ha jól emlékszem 7 milliárdot könyveltek el később veszteségnek, mert az eladások tovább csökkentek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#182074) Wesder válasza Deck (#182053) üzenetére


Wesder
félisten

Vita csak akkor van, ha mindkét fél szurkàlódik érvek helyett.
Abban .LnB-nek igaza van hogy lesz nyomàs, ha az MS arra fog ràmenni hogy több konzolt adjon el, ami a jelenlegi 90vs40-50M nehéz lesz nextgenben lefaragni.
Én szerintem hagyjàk a Stúdiókat alkotni és gyurjanak a szolgàltatàsokra + dobjàk piacra a legerősebb konzolt megint.
Mindkét konzoldivízió szinte azonos nyereséget tudhat maga mögött így szerintem mindkét stratégia jàrható, csak ugye sokan leragadnak a konzoleladàsok szàmànàl.

Ezzel én befejezem, àtfàradok az offtopikba .

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#182075) Mike válasza Domaximus (#182033) üzenetére


Mike
veterán

Kis szilikon lapocskákat is vehetsz, de a radir olcsóbb

(#182076) Mike válasza WaterWave (#182072) üzenetére


Mike
veterán

én csináltam, szóval ahogy a focizni jobb, hidd el nekem, utána már nem akarsz a gépen játszani

(#182077) Mike válasza .LnB (#182026) üzenetére


Mike
veterán

visszafelé kompatibilitás minek? kidobom majd a ps5 mellől a ps4-et? miért dobnám ki? tök felesleges imho a bc

hű de rég írtam ilyet, hogy imho :)

(#182078) Deck válasza Mike (#182077) üzenetére


Deck
titán

Mi az, hogy minek? Miért, ne? Jó lenne azért pár év múlva is majd a ps5 megjelenésétől számítva játszani pár ps4 játékkal, elég csak az exkluzívokra gondolni. Sőt, lehet még kapnak is egy kis tuningot. Sony is tuti megfogja oldani.

PS5

(#182079) szallasi007 válasza Mike (#182077) üzenetére


szallasi007
őstag

Mondjuk azokkal mi van akik nem akarnak 2 konzolt tartani egyszerre? Vagy eladja a 4-et, mellétesz x pénzt és abból veszi meg az ötöt?
Mondjuk én megveszem az ötöt és már most van két ismerősöm aki már most adna 50k-t a promért csak nekik adjam majd el a gépet.
Nem vagyunk egyformák :R

(#182080) hyperspace


hyperspace
őstag

UC4 akció

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#182081) adalbert1 válasza Deck (#182046) üzenetére


adalbert1
veterán

A végén akkor egy hozzászólás sem lenne a topikban :D

szerk.: szerintem az emberek nagy részének felesleges a BC - Xbox360 után vettem One-t is, és talán 1-2 360 játékot ha elindítottam One-on, ezek után nem hiszem, hogy sok PS4 játékkal játszanék a PS5-ön (viszont ha marad a jelenlegi architektúra, csak erősebb lesz a hardware, akkor szerintem könnyen megoldható lesz a dolog).

[ Szerkesztve ]

(#182082) .LnB válasza Mike (#182077) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én szeretném eladni, hogy amit kapok érte azt bele tudjam tenni a PS5 árába mondjuk.
Viszont én nem tartom nélkülözhetetlennek a visszafele kompatibilitást. Viszont a szabadalmi dolgokból már kiderült, hogy nagy valószínűséggel lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182083) Atomgeszi válasza szallasi007 (#182079) üzenetére


Atomgeszi
veterán

50k igazán megfontolandó ajánlat. :D

(#182084) Mike válasza Deck (#182078) üzenetére


Mike
veterán

ja, mint a ps3-nál is. szép fantázia a bc, de szerintem nem lesz belőle semmi. és különösebben nem is zavar, ugyanis ps4-esem már van.

de ha mégis lesz, az sem baj :)
így is szoftverért vettem a ps4-et, nem a gépért. lassan kell majd egy ps3 is

[ Szerkesztve ]

(#182085) markknight válasza Deck (#182078) üzenetére


markknight
veterán

Ameddig XBOX-om volt csak a Bayonettát toltam ki ami 360-as játék volt, egyszerűen időpocsékolásnak tartottam újra leszedni egy régi játékot és tolni vele egy one-on.

(#182086) headhunter86 válasza markknight (#182085) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én most toltam ki Last Of Us Remasterdet. Anno 2x már kinyomtam és most harmadszor.
Na az ilyen miatt jó lenne a BC, mert van pár cím amit szívesen előveszek, de ha Remasterelik a nagy címeket, még jobb.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#182087) Atomgeszi válasza markknight (#182085) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nyilván egy X360-as grafika hányadék egy mostanihoz képest, viszont egy PS5 -> PS4PRO már nem olyan visszataszítólépés, mint a pixelhalmaz PS3/X360.

Egyébként én sem toltam BC-ben játékot, mert ennyi szép játék után kellemetlen volt..

(#182088) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most mi legyen akkor?
Aki már tudja, hogy milyen nyelven fut az ő PS accjával a Detroit: Become Human, az kinőtte ezt a topikot és fáradjon át ide?!:

PlayStation tulajok OFF topikja

Szuper izgalmas topiknak ígérkezik, havonta valaki belinkel egy képet. :((( És a linkjéből látszik, hogy átnevezett topik. Tartott is vagy 3-4 percig mire egyáltalán megtaláltam. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182089) markknight válasza headhunter86 (#182086) üzenetére


markknight
veterán

A remastered az más tészta, azt én is előveszem ha úgy van.

(#182090) Mike válasza .LnB (#182088) üzenetére


Mike
veterán

hát igen, pezseg ott az élet :)

(#182091) SH4D0W2011 válasza Mike (#182090) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Mert az sokkal jobb, hogy itt megint volt 80+ hozzászólás a semmiről. :DDD

(#182092) Mike válasza SH4D0W2011 (#182091) üzenetére


Mike
veterán

hát aki akar, írjon oda. nincs megtiltva.

(#182093) NyMRooD válasza adalbert1 (#182081) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én remélem lesz, egyrészt így a ps4 pro-m eladási árát megpótolva olcsóbb lesz a váltás, másrészt vihetem magammal a backlogom. Nekem pl van x360-am, amit csak azért nem cseréltem még le, mert a xone-n nem támogatja a régi kinectes játékokat, ha azok is mennének, már rég cseréltem volna (mert minden más játékot ami nekem kimaradt tudnám játszani one-on), ugyan ez lesz ps5-nél is, ha nem fognak menni a ps4-es játékok akkor nem váltok csak a gen felénél, de nem valószínű, hogy ps lesz a kövi választásom is.

Persze megértem, hogy van akit ez nem érdekel és lehet, hogy ők a többség de kb 90 millió emberről beszélünk, ennek a tömegnek a kisebb része is jelentős és fájna a Sony-nak ha ők Xbox-ot vagy Switch-et vennének (ha muszáj nulláról kezdeni a könyvtár építést akkor könnyű a platform váltás). A másik, hogy a BC nem egy negatív dolog, csak hozzá adna a dolgokhoz, így nem értem, hogy miért bántaná azokat akiknek nincs rá szüksége.

(#182089) markknight: BC mellett nem lenne szükség újrakevert játékokra. Egyébként ezen játékok nagy részénél a grafika nem is változik, csak max felbontást vált, szóval veheted úgy mint egy BC-t és így már mégis elővennéd.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#182094) mike1334 válasza adalbert1 (#182081) üzenetére


mike1334
veterán

2018 májusi cikk a bc-ről:

Understandably, this library of games has some considerable pull behind it, and now Xbox One owners have been told exactly how much playtime has been put into these titles. Microsoft has revealed that gamers have spent a full 1 billion hours playing these classic games on the Xbox One, which is a serious amount of time.

Nekem pl kimaradtak az előző konzolok. Mondjuk én is inkább a jelenlegi generáció játékával játszok többször, de jó néha egy-két klasszikust elővenni, pl RDR első része. Meg mondjuk generáció elején, amíg nincs annyi játék az újra, addig jó, ha van mivel az újon is játszani.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#182095) .LnB válasza Mike (#182090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam egy hangulatfokozó kommentet azért már oda. Bele akartalak téged is írni, de inkább kihagytam. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182096) Deck válasza Mike (#182084) üzenetére


Deck
titán

Ps3 és Ps4 esetében más ez mint a leendő Ps4 és Ps5 között. :)
Van több játék is amit simán élővennék majd a későbbiekben és tudom, hogy nem csak én vagyok így vele. :)

PS5

(#182097) ProEvoFan válasza .LnB (#182052) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tökéletesen igazad van.Veled vagyok.Ez egy közösségi topik.Jól megfér itt minden a ps4 tulajok körében.Én nem megyek innen sehova.

(#182098) Deck válasza ProEvoFan (#182097) üzenetére


Deck
titán

Persze. Ha meg valakinek valami unalmas akkor tovább görget. Én is sokszor skippelek néhány dolgot.

PS5

(#182099) markknight válasza NyMRooD (#182093) üzenetére


markknight
veterán

Tőlem legyen egyébként, jó ha van, aki szeretné legalább az is tud játszani. Viszont mondjuk a Halo Remastered az pl pont olyan volt, hogy kb befostam tőle.

(#182100) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szeretnék ajánlani egy játékot, főleg gyerekeseknek (vagy gyerekeknek) a Ratchet&Clank, Tearaway, Little Big Planet, Rayman mellé, ez pedig a Starlink: Battle for Atlas.
Azt hittem valami nagyon gagyi kis pszeudo játék a sok AR akciófigurához, de tegnap pár órát játszottam vele Switchen és egy kifejezetten tartalmas, jól összerakott programnak tűnik, bár most még akcióban is 12 000 magyar pénz, ami talán egy kicsit borsosnak tűnik.
Howlongtobeat alapján egy jó 20-30 órát el lehet benne tölteni, ha valakinek ennyit megér, plusz ha szereti az ilyen AR dolgokat (mint a Disney Infinity, vagy a Skylanders volt korábban), akkor érdemes egy próbát tenni vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.