Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182501) Rage47 válasza penge111 (#182498) üzenetére


Rage47
veterán

én csak a demóval játszottam, de a Dead Space 2-nél vagy a Doom 3-nál is az elején még megugrasztott, utána meg mentem előre simán. gondolom ez is szokható.

(#182502) thewom75 válasza 30z.Samu (#182500) üzenetére


thewom75
tag

Tudom én persze, de a parafaktorra jócskán rátesz ...mazochistáknak kötelező 😉

PSN : thewom

(#182503) penge111 válasza thewom75 (#182499) üzenetére


penge111
addikt

Nincs VR-om, de maximális tiszteletem aki azon tolja végig, én biztos magam alá csokiznék, főleg az első része nagyon parás a játéknak. 7.1 es fülessel este 9-től nyomom, így is megvan a hatása, nagyon durva :P

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#182504) callmeakos válasza 30z.Samu (#182495) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Persze, mint minden ilyen játéknál. Kicsit majd elül a dolog, azt újra előveszem.

All→M8

(#182505) thewom75 válasza penge111 (#182503) üzenetére


thewom75
tag

Vrben nappal is sötét van, csak játék közben ne lokjon meg senki kívülről mert osszeszarrja magát az ember!😂

PSN : thewom

(#182506) Vadernagyúr válasza thewom75 (#182496) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha jól emlékszem, egy packban minden benne van, az euronics-es cuccban :)

PSN: joskovagyok199

(#182507) thewom75 válasza Vadernagyúr (#182506) üzenetére


thewom75
tag

Hát fagyival együtt annyi az ára kb, akció nélkül. En azért csak vennék inkább használtan fagyival együtt 80 - 85 k körül meg lehet úszni és mégsem 136k .Sok sikert hozzá!

PSN : thewom

(#182508) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag akadhat benne spoiler, szóval óvatosan (Már ha valós infók persze):

Sekiro: Shadow Die Twice - Leak/pletyka

_________

Új-Zéland profillal tölthető a Resident Evil 2 demó. (Holnap jön hozzánk is, de hátha van olyan aki nem tud várni.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#182509) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#182510) 30z.Samu válasza oriic (#182509) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már nagyon megy a hype. :D

Sic Parvis Magna

(#182511) Deck válasza oriic (#182508) üzenetére


Deck
titán

Bad framerate, fps drops.. Jól hangzik :/

PS5

(#182512) callmeakos válasza oriic (#182509) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szégyen, nem szégyen, nekem totál kimaradt az életemből a Rezi széria. Lehet ideje lenne pótolni :D

All→M8

(#182513) #58978304 válasza callmeakos (#182512) üzenetére


#58978304
törölt tag

Jaja !
"kötelező"
A Resi széria többet ér mint az összes agyament zombis vagy nem zombis /horrornak/ kikiáltott játék...
Én már csak a Silent Hillt sajnálom nagyon hogy talán soha nem lesz többet :(
Ők nálam pariban vannak,egyformán szeretem mindkettőt :)

[ Szerkesztve ]

(#182514) Carvus válasza callmeakos (#182512) üzenetére


Carvus
senior tag

+1 :U ;]

(#182515) oriic válasza callmeakos (#182512) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék pótólni. Most már azt sem lehet mondani, hogy az 1-2-ből nincs új kiadás csak a retro régi. :D

Live-Die-Respawn

(#182516) 30z.Samu válasza callmeakos (#182512) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha szeretsz parázni, akkor hajrá! :) Nekem a VII volt az első, amit kijátszottam, azért keltette fel az érdeklődésem mert más mint a többi volt. Nem csalódtam, rohadt jó volt, egyszer PC-n toltam ki, utána PS-re is az volt az első játékom. :D Ennek fényében előrendeltem a 2 Remake-et és van egy olyan sejtésem hogy ez is tetszeni fog. Bár lehet parásabb lesz, mint a VII. :D

Sic Parvis Magna

(#182517) callmeakos válasza oriic (#182515) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó ez nem teljesen igaz, mert a 7 mint gameplay szinten megvolt még mielőtt PS-em lett, és az tetszett, rajta is van a listán, csak most jön a kettő amitől mindenki oda van meg vissza azt hirtelen nem tudom melyikhez nyúljak :D
Tartok tőle hogy sok referenciát nem értenék a 7ből :DDD

(#182516) 30z.Samu
Hát ha azt nézzük hogy PS-en játszva hetek óta szekrényekben gubbasztok mert egy szemétláda Alien masírozik fel alá az orrom előtt/mögött akkor ja, szeretek parázni :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#182518) #58978304 válasza 30z.Samu (#182516) üzenetére


#58978304
törölt tag

Myugi jobb lesz sokkal!
Az Re7 minden volt csak nem vérbeli Re...
(Nem volt rossz sőt élveztem nagyon főleg vr el.)
Ami Re volt benne az a a mentési szobák a kellemes zene ott ,láda és a Virágok kombinálása.
Ha szerencsénk van akkor most kapunk egy eredeti ,Original Re rettegést feltupírozott mai kornak megfelelő grafóval :)

------
.Noxwill

Alien nyugodtan elbújhat a Re mellett ;)

[ Szerkesztve ]

(#182519) 30z.Samu válasza #58978304 (#182518) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Az Re7 minden volt csak nem vérbeli Re..."

Pontosan ez tetszett benne, hogy más volt. :DDD Viszont az meghozta a kedvemet ahhoz, hogy ránézzek erre is, de szerintem nem fogok csalódni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#182520) gyuromoj válasza callmeakos (#182512) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nyugi, én csak annyival állok jobban, hogy X360-on haverral végigtoltuk a Resi5-öt. De elég is volt számomra a szériából ennyi.
Mondjuk a 7 a VR miatt érdekelne, de elég volna belőle egy demo is. Tuti nem aludnék pár napig utána. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#182521) seniman válasza Vadernagyúr (#182481) üzenetére


seniman
addikt

110K az alzában öt játékkal. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#182522) Peat76


Peat76
őstag


Saját gyártmány..😃 😃
Szerintem jól sikerült..😃 😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#182523) 30z.Samu válasza Peat76 (#182522) üzenetére


30z.Samu
félisten

De komoly! :C

Sic Parvis Magna

(#182524) BoneDragon válasza Peat76 (#182522) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nagyon jó lett! Ügyes :)

(#182525) proly01 válasza oriic (#182508) üzenetére


proly01
őstag

Az most akkor végül kiderült hogy most 1 szer lehet csak vele játszani vagy többször futhatsz neki de mindig csak fél órád van minél tovább jutni vagy hogy van? Van róla valami infó?
:R

....Pr:)ly....

(#182526) Bad Pritt válasza #58978304 (#182518) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kár, hogy azok a RE részek két generációval ezelőtt voltak, amik mellett elbújhat az Alien.* :D

Csicska Revelations 1-2 meg RE 6 inkább vígjáték, mint horror.

Viszont ez a 2 végre nem egy fos idejétmúlt remasztinak néz ki, legkésőbb féláron tuti vétel.

*Kivétel nyilván most a VII.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#182527) Domaximus válasza proly01 (#182525) üzenetére


Domaximus
tag

Többször futhatsz neki és mindig 30perced van ! :K

8GB-ot fog foglalni a demo, a teljes játék 20 felett.

(#182528) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#182526) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Viszont ez a 2 végre nem egy fos idejétmúlt remasztinak néz ki, legkésőbb féláron tuti vétel."

Mert nem is az, gyakorlatilag újra csinálták az egészet. :K

Sic Parvis Magna

(#182529) .LnB válasza Peat76 (#182522) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem is jól sikerült. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182530) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Van lista azokról a játékokról amik csak ps4-re jelentek meg? Régebben wikipedian volt egy de eltünt, google-be természetesen keresgéltem de minden helyről hiányzik pár amit tudok hogy csak arra jelent meg.
----
Továbbá tudtok olyat ami megjelent pc-re is de katasztrófa lett a portlás így jobb ps4-en végigtolni.

(#182531) RangerFox válasza pruzsi (#182530) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#182532) Mrdevil válasza Domaximus (#182527) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én úgy tudom nem, egy accal 30 perc. Utána "thank you for playing"

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#182533) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Playstation Classic

Van aki a TV USB-re kötve használja a gépet? 2 USB van a TV-n, egy 5V 0,5A és egy 5V 1A. A gépnek az 1A kell rádugtam arra, felvillan a Power gomb mellett pirosan a led, majd elalszik de hiába nyomom a Power gombot nem kapcsol be. Valahol olvastam, hogy a TV USB-ről is lehet működtetni a gépet de akkor ezekszerint kell vennem egy hálózati töltőfejet? Telefontöltőre nem merem rádugni mert az 5V 2A.

(#182534) Domaximus válasza Mrdevil (#182532) üzenetére


Domaximus
tag

Igen, ha sikeresen végigtolod a demot és ha beadja a cutscenet, utána már nem lehet tolni újra. Ha nem sikerül, akárhányszor újra lehet kezdeni.

(#182535) TXT


TXT
őstag

Resident Evil szeriabol nekem is anno csak PC-n voltak elmenyeim, de most, hogy itt a PS4 Pro, lehet ra kellene menni ezekre is valamikor. Melyik rezt ajanalatok, ami az elmeny mellett grafikaban is ott lenne egy 4K HDR Oleden? Lovesem sincs, amugy, melyik erkezett meg Pro-ra, szoval bocs, ha mar taglalt felvetes. :R

Amugy jatekmenet, tortenet szempontbol van kulonbseg a RE7 sima es VR valtozata kozt? :U (mondjuk VR-om meg nincs, de agyalok rajta)

Illetve a Battlefront 2 alapverziojat megveve minden palyat es jatekmodot megkap a tulaj, vagy kulon dlc-k vannak ehhez is, amit kulon kell megvenni? Ha igen, akkor van vmi “complete edition” belole?

[ Szerkesztve ]

(#182536) Domaximus válasza TXT (#182535) üzenetére


Domaximus
tag

Ingyenes updatek vannak BFIIhez, csak az alapgamet tudod megvenni. Illetve multiba tudsz venni kristalyokat (mikrotranzakcio).

(#182537) #58978304 válasza Bad Pritt (#182526) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na a 6 tényleg szar volt ,ez igaz :D

[ Szerkesztve ]

(#182538) #58978304 válasza Gabesz1019 (#182533) üzenetére


#58978304
törölt tag

A mobil töltő nem ad le 2A csak ha a rádugott készülék és kábel támogatja.
Nyugodtan dugd bele a 2 A töltőbe nem lesz ott semmi gond ;)

[ Szerkesztve ]

(#182539) TXT válasza Domaximus (#182536) üzenetére


TXT
őstag

Ertem, koszi. :R
PC-n toltam vele, ott leginkabb a galactic battle jott be, szerintem most talan meg jobb lesz 4K HDR-ben (ha tamogatja, vagy normalisan skalazza fel). Viszont kontrollerrel infantry-ban tuti noob leszek, zero gyakorlatom vele multiban. :B

Resident Evil kerdes kapcsan mi a tanacsotok sracok?

[ Szerkesztve ]

(#182540) proly01


proly01
őstag

Magyarul, fél órád van hogy a végére érj a demónak.
Ha nem sikerül fél óra alatt akkor előröl kell kezdened.
Jól értem?
Viszont az hogy ha a végére érsz utána nem tudsz már vele újra játszani az elég sz@r. Erre mi lesz a megoldás? Offline? Vagy újra kell telepíteni vagy így jártál? Nem is értem. :(

....Pr:)ly....

(#182541) Xaels


Xaels
félisten

Ma befejeztem a Bulletstorm-ot.

Annak idején, PC-n játszottam vele, de nem haladtam vele sokat és utána félre tettem. Lehet mert akkoriban volt X360-am is és bele voltam buzulva a Gears Of War-ba. Ez meg kicsit olyan mint egy light verzió némi plus vérfröccsel felturbózva. A felirat mérete itt is kritikán aluli, mondjuk nem nagyon volt rá szükségem mert a sztori faék egyszerű és a karakterek sem épp IQ bajnokok. A gunplay és a körítés jó, az aim assist elég ügyesen teszi a dolgát ezért csak ritkán volt olyan, hogy igazán észlelni lehetett a létezését. Grafika olyan amilyen egy UE3-as játéké. PS+ban szerintem jó, külön pénzt inkább másért adnék ebben a stílusban. Egy erős 6/10

Folytattam a ThroneBreaker-t is.

A világ szépen kezd egyre darkosabbá válni. A történet és a választási lehetőségeink is egyre gyomorforgatóbbak. Az ellenségek is folyamatosan erősödnek, most már durván oda kell figyelni a lapjárásra. A kirakósok(puzzle) is változatosak tudtak maradni a kereteken belül. Amikor gondolkozik a gép egy-egy komolyabb harcban, ott viszont az animáció darabossá vált igaz ez itt nem olyan zavaró mert a játékmenetre nincs hatása. Bugba többször ütköztem már, egyszer a betöltés nem akart menni csak végtelen homokórázás volt amíg nem indítottam újra a konzolt illetve ma nem reagált a játék a kontrollerre, de itt be tudtam zárni a PS gomb hosszan nyomásával. Kíváncsi vagyok a folytatás miket tartogat még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182542) Domaximus válasza proly01 (#182540) üzenetére


Domaximus
tag

Sztem offline nem fog emgedni tolni, sztem ez acchoz kotott, es demo elejen lesz valami online checker. Vagy a franc se tudja. De igazabol sztem ennek a demonak pc-n van ertelme annak akinek gyengebb gepe van, tudja hogy mire szamitson. Engem e3as trailernel total megvett a game, iszonyat hangulatos horror lesz. Es hat nosztalgia meg mindig a zeneje ahww :) imadtam ps1en, tobb ilyen fajta remaster kellene, egy silent hill 1ert mit nem adnek basszus.. :)

(#182543) gamegod


gamegod
senior tag

gyerekek erről a Ni No Kuni II-ről mi a vélemény? egész pofás

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#182544) Xaels válasza gamegod (#182543) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182545) james001


james001
veterán

Azért amennyire "izgalmasan" indult az Onrush,annyira lett baromi uncsi is. Igazából a játék kb a felétől semmi újat nem ad,a helyszínek azért változnak (és amúgy azok szépen vannak kidolgozva is szerintem),de ugyanazokat az eventeket adogatja folyamatosan... És így eléggé repetitív lesz az egész.
És az hogy nem lehet elnyomni azt amikor az ellenfél szétzúz,hát az kicsit sem idegrágó :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#182546) MrPeekaboo válasza Domaximus (#182542) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én már el is lőttem a 30 percet Xbox-on, de nem értem a demo végére. A trailer-t a végén így is beadja. Újrakezdeni ezzel a fiókkal nem lehet, max. másikon és online kell lenni.

(#182547) #58978304 válasza MrPeekaboo (#182546) üzenetére


#58978304
törölt tag

Fasza!
De mi ez a 30 perces faxság am. és miért volt erre egyáltalán szükség ?!...

[ Szerkesztve ]

(#182548) MrPeekaboo válasza #58978304 (#182547) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Valószínűleg egy újabb húzása a kiadónak, hogyha többre vagy kíváncsi vedd meg. A grafika, az animációk és a hangulat nagyon ott van, csak ez a lekorlátozott idő semmire nem elég, rohanva meg nem szeretek játszani. (fakonami)

(#182549) #58978304 válasza MrPeekaboo (#182548) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hát ez a 30 perc kb nekem semmire nem lesz elég.
Ez nem egy átrohanós játék lesz.
Legalább is én mindent alaposan szemügyre fogok venni ahogy ezt jobb játékokban amúgy is teszem.
Na jó akkor ezek szerint én biztosan nem fogok a végére érni de nem is bánom.
Illetve dehogy nem baxa meg !... :D
Ez hülyeség, 30 perc limit nélkül is Day 1 fogom venni, semmi szükség nem lett volna ilyen baromságokra..!

[ Szerkesztve ]

(#182550) matyasmate


matyasmate
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki hogy a sima ps4hez milyen HDMI kábel jár ??(1.4, 2.0)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.