Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183401) #58978304


#58978304
törölt tag

Le a kalappal,hogy ilyen önkontrollotok van :)
Csak egy-két játékkal ,esetenként hetekig :Y

[ Szerkesztve ]

(#183402) Wesder válasza #58978304 (#183401) üzenetére


Wesder
félisten

Görög mitológia meg korszak ami miatt ennyire behúzott. A GoW is csak addig érdekelr, amig Spàrta meg görög mitológia.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183403) pulffy válasza #58978304 (#183401) üzenetére


pulffy
őstag

Na és mit szól ha azt mindom hogy egy játékkal hetekig, ákár egy hónapig is... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#183404) proly01


proly01
őstag

Én pl. RDR2 megjelenés napján (nov25)kezdtem el és dec. 29 -re vittem végig. Közben semmi mással nem játszottam! :)

....Pr:)ly....

(#183405) #80123904 válasza #58978304 (#183401) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nálam ez nem önkontroll kérdése. Így tudok leginkább ráfókuszálni a játékra és így tudom élvezni. Nem is menne máshogy. Nem is vágyok rá, hogy hujjujj akkor most mást is ki kellene próbálni. (Najó ez félig hazugság, mert a Horizon Zero olyan volt, hogy untam végig, de csak azért is végig akartam vinni. Közben pedig más játékon agyaltam. Nem szoktam ilyet csinálni. Egyszerűen letörlöm a játékot, ha nem tetszik. Viszont a HZD miatt vettem ps4-et és maga az ötlet tetszett. Csak hát na :D Letudtam. Így visszatekintve annyira szar se volt.)

Story szempontjából is és játék-ügyességileg is így a legjobb nekem. Amikor pl egy Dark Souls szintű játékkal játszok, akkor ott jó ha nem kavar be semmi más az irányításba és az időzítésekbe.

Amíg komolyabban cséééztem, addig nagyon nem volt ajánlott más fps játékkal huzamosabban játszani mellette, mert utána kellett több óra is akár, hogy visszaálljon az 'izommemória' (ezt a hangzatos szót sokszor hallottam már ilyen témában) :D

[ Szerkesztve ]

(#183406) VirDan válasza pulffy (#183403) üzenetére


VirDan
aktív tag

Úgy biza :K
- Division --> 2,5 évet
- Destiny 2 --> már lassan ~1,5 éve

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#183407) Rage47 válasza Adam_Shepard (#183390) üzenetére


Rage47
veterán

:C

(#183408) #58978304


#58978304
törölt tag

Oké ,lejött már egy ideje h én csinálom rosszul.
De egyszerűen nem tehetek róla!
Játszok egy játékot ami tetszik meg leköt de mindegyik nálam egy idő után veszt az érdeklődéséből.
Nem tudom miért van ez de ilyenkor szoktam váltani a következőre amit még nem toltam ki és valamikor ugyanígy spontán ráuntam egyszer.
Majd így tovább míg végül körbeérek az összes ki nem játszott ps4 játékomon...
Mondjuk RDR2 ilyen módszerrel valszeg az életbe nem lesz kipörgetve :DDD
De talán még az FC5 sem...
Főleg most bejött a képletbe a pc a RE2 demó miatt, újra játékra fogtam a lapost is.
Na de jó ennek örömére elkezdtem a Stalkerokat is újra...
Persze mindjárt kettővel egyszerre Shadow of Chernobyl meg Clear Sky.
És még van az elveteműlt játék rengeteben 2 plus konzol a ps4 en kívűl konzolonként 6-8 játékkal amit természetesen szintén nyomok mindezek mellett....

Úr isten leírni is sok volt tényleg valamit tennem kell e keszekuszaság ellen !!
Ja emellett Cod múlti is terítéken van napi szinten...
Több konzolon is :(
Amúgy természetesen törölhető hsz hiszen semmi keresnivalója nincs itt csak levezettem az "agymenést" amit otthon leművelek jáékok terén :D

[ Szerkesztve ]

(#183409) _drk válasza #58978304 (#183401) üzenetére


_drk
őstag

Last of Us felénél jártam mikor megjött az AC Odessey, az a nap rá is ment, de tudtam ha jobban belemerülök akkor parkoló pályára kerül a másik. De mire vissza térsz a sztori felére nem is emlékszel 1 hónap után.
Mondjuk most az AC-ben benne van vagy 60 órám, közben megy a Soma, de valami majd még kellesz mellé, mert egy idő után túl nagy az a térkép és nincs benne az előrehaladás érzése.

(#183410) #58978304 válasza _drk (#183409) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na a soma jó!
Az két hét alatt lepörgött nálam.
Sűrűn került bele a körbe és rövid is am :D

[ Szerkesztve ]

(#183411) lazioforever válasza #58978304 (#183408) üzenetére


lazioforever
tag

Nekem a Witcher 3 decembertől május elejéig tartott, és nem játszottam mellette mással. (az volt az első Ps4 játékom) Aztán jött 2 hónap Uncharted széria, majd pedig sorban a többi. Én is csak 1 játékra tudok összpontosítani, de így legalább a sztori végig a fejemben van, és az irányítást se kell újra megszokni.

Egyébként, a monotonitást elkerülendő, nálam a PES 2018 fut minden mellett, ez képviseli az állandóságot. Jó öreg Master League-ben lehet bízni, ha lazulni akar az ember. :D

(#183412) #58978304 válasza lazioforever (#183411) üzenetére


#58978304
törölt tag

Az igaz,hogy néha azt sem tudom épp hol tartok ha bekerül egy rég nem sorrakerült játék de legalább az irányítás az bármilyen konzolon vagy pc-n bármelyik játékban azonnal megvan.
Szóval legalább ilyen "gondokkal " nem küzdök :D

[ Szerkesztve ]

(#183413) ProEvoFan válasza pulffy (#183403) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PCn a Guild Wars 2vel (mmorpg) folyamat 4 évet toltam.Talán a Witcher 1.2.t vittem végig közben.Nem is merem leírni mennyi órát raktam bele.Igaz, ha csak egy játékkal foglalkozol, akkor nem is nehéz beletenni 1000+++ órát...

(#183414) hhenry válasza lazioforever (#183411) üzenetére


hhenry
őstag

Erre kíváncsi lennék mi jó a PES-ben?

(#183415) Wesder válasza hhenry (#183414) üzenetére


Wesder
félisten

Mi a jó a FIFA-ban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183416) hhenry válasza Wesder (#183415) üzenetére


hhenry
őstag

Hát.... Sajnos az utóbbi pár évben már semmi :((
A pest azért kérdeztem mert kíváncsi vagyok hogy esetleg tud-e valamit nyújtani ami miatt esetleg a fifa helyét átveheti

(#183417) wierra válasza hhenry (#183414) üzenetére


wierra
senior tag

Minden. Is.
Legfőképp a gameplay. Magasabb nehézségi fokozaton ott kell lenned fejben, ha gólt akarsz szerezni és nem szeretnéd, hogy eközben kitömjön az ellenfél.
Kicsit olyan, mint a Bloodborne. Ha koncetrálsz, jutalmaz. Ha kihagysz, büntet.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#183418) lazioforever válasza hhenry (#183414) üzenetére


lazioforever
tag

Ezt sokan kérdezték már tőlem, de még nem sikerült mindenki számára kielégítő választ adnom. :)
A Fifa 98 óta játszom folyamatosan focis játékkal, először Pc-n, majd 2004-tól Ps2-n játszottam le rengeteg meccset. A PES-el 2012-ben volt az első személyes tapasztalatom, és a Fifa egyből parkolópályára került. Mióta megvan a Ps4, próbáltam a Fifa 17-et és 18-at is, hát, mit mondjak... köze nincs a PES-hez élményben. Egyszerűen nem hasonlítható a kettő egymáshoz. Itt nincs két ugyanolyan meccs, nem érzed azt, hogy egy úgymond "előre megírt" forgatókönyv szerint zajlik az egész. Lassabb az egész játék, nem annyira árkád jellegű (de ez se szimulátor). Van, akinek ez nem jön be, az se gond, ott a Fifa alternatívának. De én azt mondom, érdemes összehasonlítani a kettőt legalább egy próba erejéig.
Hozzá kell tenni, hogy én általában Master League-et játszom, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a Fifa-ban a karrier mód. És általában mindig ugyanazt a csapatot igyekszem minél erősebbé varázsolni. Nem tudom megunni, még ennyi év után sem. Olyan ez nekem, mint másnak a multi játékok.

[ Szerkesztve ]

(#183419) hhenry válasza lazioforever (#183418) üzenetére


hhenry
őstag

Na jó akkor lehet hogy teszek egy próbát

(#183420) Mike válasza #58978304 (#183408) üzenetére


Mike
veterán

nincs ebben semmi extra, más is ilyen. persze van aki nem :)

(#183421) wierra válasza lazioforever (#183418) üzenetére


wierra
senior tag

Érdekes, amióta bekerült a 'Become a legend' mód, azóta a Master League nálam parkolópályán van. Igaz, mindig ugyanazon a poszton játszó, ugyanolyan jellemzőkkel rendelkező virtuális önmagamat fejlesztem, jellemzően ugyanazon kedvenc csapatokba igazolok stb. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#183422) Steve1207


Steve1207
veterán

Látom előtérbe került a foci, kérdezni is akartam, hogy FIFA19-et valaki nyomja-e. Nem vagyok vérbeli focis, csak az NHL bundle-ben jobban megérte így és van egy focis is pár évre, amivel elvan az ember.
Amúgy PES párti vagyok, haverral is azt toljuk (PC-ről), FIFA meg jó kikapcsolódásnak mert amúgy lassan kb csak konzolon játszok.
Nem vagyok amúgy béna, középhaladó inkább, de úgy elvertek most is online... :D Ma megnézem majd a PES Lite-ot, hogy van Plus előfizu, de nekem ezek a csapatépítős dolgok nem jönnek be annyira.

Amúgy azt kell mondjam klassz dolog ez a multi, nem gondoltam volna, hogy nagyon multiznék valaha, erre egész este csak azt toltam, Titanfall nagyon bejön és a FIFA-val is toltam laza 2 órát így kezdésnek.

.

(#183423) hhenry válasza Steve1207 (#183422) üzenetére


hhenry
őstag

Én fifázok hétvégén ha gondolod tolhatunk egy két meccset

(#183424) Jigoku válasza .LnB (#183357) üzenetére


Jigoku
tag

A legújabb hírek szerint egy 2018 év végi interjúban 2019-et emlegette Nomura és Kitase mint fontos évet a játék kapcsán. Szóval mindenki gyanítja, hogy végre többet tudunk majd meg róla, én mindenesetre kíváncsi leszek, mi lesz ezzel az FFVII Remakkel... :U

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#183425) Woodslave válasza malystryx (#183211) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Last of us tegnap 4 órát játszottam óriási erő kellet hogy fél egykor abbahagyjam. Csodálatos játék teljesen odáig vagyok úgy hogy már láttam de szerencsére nem érzem hogy rontotta volna az élményt nem emlékszem csak foszlányokra. Persze ha nem tudnám abszolút mi történik még nagyobb lenne a flash.

Sztori emberek közti kémia a környezet... A grafika az elején kicsit darabosnak tűnt de aztán csak ámultam a részleteken..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183426) mike1334 válasza .LnB (#183350) üzenetére


mike1334
veterán

Kettőt még nem érzek gyűjteménynek :P

Madoc

Elmúlt az érzés, kipróbáltam pc-n pár játékot, ami miatt szerettem volna Switchet, de már annyira nem hiányzik. Egyre kevesebb időm is van játszani, ps nem volt bekapcsolva több mint egy hónapja és xboxra is szinte már csak hétvégén jut idő, mellette egész nap monitor előtt ülök, este inkább olvasok. Majd egyszer, ha változik valami, akkor esetleg.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183427) .LnB válasza hhenry (#183414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én erre tudok válaszolni, de nem biztos, hogy ez alapján kellene döntést hoznod, mivel mint említettem utálom a focit, és nem is játszottam velük pár évig.

Viszont most megvettem a PES2019-et és kipróbáltam a Fifa demo-ját. És ha csak a gameplay-t nézzük és a grafikát akkor a PES szerintem más szint.

A Fifával olyan játszani, mint ha egy skizofrén, idegrángásos nővel szexelnél. Rángatódzik össze-vissza, siet, kapkod, és olyan gyorsan vége van, hogy te csak pislogsz, hogy ez mi a f*sz volt?

Ellenben a PES egy lassú, érzelmes szeretkezés, szép lassan épül fel, és emlékezetes a végeredmény.

A PES hasonlít arra amit a tv-ben látok. A fifa olyan mint amit a tv-ben látok, csak túl van pimpelve, és fel van gyorsítva 3x-ra. Egyszerűen életidegen a játékosok mozgása a Fifában..

Ui: És a liszensz hiányokat ~10perc alatt lehet orvosolni pes-ben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183428) .LnB válasza Woodslave (#183425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ajj, jó neked. Én rögtön emlékeztem az első fél órára. :( Még PC-s koromban megnéztem youtube-on. A végére nem emlékeztem a játéknak, de akkor se volt már olyan.... Viszont én ezzel kezdtem PS4-en, és első játéknak így is tökéletes volt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183429) ProEvoFan válasza hhenry (#183414) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A 2003ban megjelent PES 3 óta játszok vele és kb minden része sokkal nagyon foci élményt ad gameplayban, mint a fifa.Közelebb van ahhoz, ami valojábane maga a sport.A PES olyan, mint a rally szimulátorban a Richard Burns Rally.
Nekem az idei kimaradt még, mert egyszerűen nincs annyi időm játszani, hogy ez is beleférjen.Nyáron talán megveszem, akkor úgy is kb 3000 forint lesz.
A fifat a kibaszott erős marketing és a Konami liszensz iránti töketlensége adja el.

[ Szerkesztve ]

(#183430) Woodslave válasza .LnB (#183428) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy mondanám inkább hogy sajnos a sztori azért megvan. Csak arra nem emlékszem nyilván hogy mikor hol jön az ellenség stb. Vagy éppen hogy kell megcsinálni. Mondjuk azon sokat nem kellett gondolkozni hogy a kukát kell tolni húzni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183431) Woodslave válasza ProEvoFan (#183429) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gyereknek egyből megvettem a fifat. Mondjuk amire használni szoktuk elég lett volna a 2018 demoja :D
Pes liteot letoltottem de vhogy sokkal rosszabbnak tűnt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183432) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Far Cry New Dawn játékról már lehet valamit tudni (azon kívül, hogy február középére várható !?) ?
Nagyon ráfüggtem a Far Cry 5-re, számomra letehetetlen.

Redmi Note 9

(#183433) #10186752


#10186752
törölt tag

Nekiálltam hétvégén az Odyssey-nek. Hát bakker, ez minden tekintetben nagy visszalépés az Origins-hoz képest. Abba belevertem vagy 80 órát, ezzel úgy érzem, hogy nem fog menni.

A karakterek közti párbeszédek olyanok, mintha süketszobában vették volna fel, semmi háttérzaj, semmi környezeti hang, tenger suhogása, NPC-k pofázása stb.

A harcrendszer egy vicc, bárkire 10-et kell ütni, hogy meghaljon, bezzeg ő két vágással kinyír, marha életszerű. Tök mindegy, hogy egyes szintű, vagy 10-es szintű a fegyvered, ami 10-szer erősebb, pont ugyanannyit kell ütni az ellenfélre, hogy kimúljon, egyszerűen szánalmas ez a szintezés, de komolyan.

Kassandra olyan, mintha transzvesztita lenne, a szinkronja is béna.

(#183434) sp8787


sp8787
addikt

Ez nem biztos ,hogy bekerul a "hirek"-be mert oda az egesz gaminformer coverage egyik legjelentektelenebbje kerult be.

Exclusive Gameplay And Details On Creating Sekiro: Shadows Die Twice's Combat

Ezek a vidijok azert mar jol neznek ki. Meg a vegen kedvet kapok hozza. :W

(#183435) malystryx válasza Woodslave (#183425) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszönöm szépen, akkor várok egy jóféle leárazásra. :) Húúúúú alig várom hogy elkezdhessem már :)

@BaLee #183344-re: Tudom hogy a remastered van PS4-re (TLoU), a DLC-t Store-on szintén PS4-re írja, csak az nem jó a Remastered-hez?

(#183436) RangerFox válasza felixo (#183432) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van kint egy rakat gameplay...

(#183437) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

-1 EA féle Star Wars játék...
[link]
Nem értem a Disney-t, hogy miért nem veszik el tőlük a jogokat.
Sőt azt sem értem, hogy egy ekkora cégnek, akinek a kezében ilyen franchise-ok vannak, annak miért nincsenek baromi nagy és tehetséges játékkészítő stúdiói?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183438) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Store akció keretén belül szeretnék vásárolni, de kíváncsi lennék ti mit ajánlanátok jobban.

3 játékot néztem ki, Far Cry 5, GTA V, Horizon Zero Dawn

Régen a Far Cry 3 hatalmas kedvencem volt azonban nem tudom milyen élmény ezután az 5. része.
A GTA is nagy cím szerintem, azonban sose játszottam ezzel a részével.
A Horizon Zero Dawn esetében meg nem tudom eldönteni hogy az alap kiadás legyen, vagy a complete.

Feltétlenül nem is akarom mind a 3 játékot megvenni mert 4 játékom van amit megvettem már, de bele se kezdtem.
Ha valaki tud mondani valami véleményt, azt megköszönném :)

(#183439) Peace válasza tothjozsi96 (#183438) üzenetére


Peace
nagyúr

HZD-ből complete mindenképp! GTA V az csúcs!!!! FC legyen az uccsó a sorban.

(#183440) .LnB válasza tothjozsi96 (#183438) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

GTA V-t vedd meg, a maradék pénzt meg költsd inkább tudatmódosító szerekre. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183441) Zoleee83 válasza tothjozsi96 (#183438) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam a sorrend: HZD, GTA5, FarCry5
Ha HZD melett döntenél mindenképp a Complete, én elkövettem azt a hibát hogy az alapot vettem lemezesen, most keresgélek komplettet. :) Emiatt a játék miatt vettem anno PS4-et.
GTA5 full poén, nekem teljesen kimaradt, most vettem meg RDR2 mellé, majd utána kerül sorra.
A FarCry 5 nekem az első FC volt a sorozatból, nagyon bírtam 75 órát tettem bele, érdemes a mellékküldetéseket is tolni, nagyon változatosak, esetenként jobbak is mint a story szál.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#183442) markknight


markknight
veterán

A Playstation 4 gariztatása, hogyan működik? Haveromtól vettem, de ő eltűntette a garancia papírt. Van valami szériaszámos megoldás mint mondjuk az Apple-nél?

(#183443) ProEvoFan válasza .LnB (#183437) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha Srtar Wars akkor ezektől ne várj semmi jót.Az új SW filmek botrányosan közepes produkciók.A harmadik részt csak a gyerekek miatt nézem meg moziban.A játékokról nem is beszélve.Az SW BF2 is csak a botrányai után lett az, ami a jelenlegi állapotában van.
Decemberben talán változik a helyzet.A Titanfall készítőiben bízok már csak.Utolsó reményünk a Star Wars Jedi Fallen Orderben van.

(#183444) marilllyo válasza markknight (#183442) üzenetére


marilllyo
veterán

Számla nincs meg? Talán az is elég.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#183445) Rage47 válasza markknight (#183442) üzenetére


Rage47
veterán

Én úgy tudom, hogy kell hozzá a számla, de ne legyen igazam, lehet már változott. Jó lenne, ha mindenki úgy megoldaná, mint az Apple...
szerk. ja látom garanciát írtál. Egybevettem valamiért, mert általában egyben adják ezeket.. :)

[ Szerkesztve ]

(#183446) marilllyo


marilllyo
veterán

Rosseb egye meg... itt a PS+ akció ugye...és csak az vehet ennyiért, akinek nincs élő előfizetése. Na már most tegnap mobilról még "add to basket" volt nekem.. Most meg már "not available" .. Lehet legliccselhettem volna. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#183447) markknight válasza marilllyo (#183444) üzenetére


markknight
veterán

Utánajárok, remélem :)

[ Szerkesztve ]

(#183448) Woodslave válasza markknight (#183442) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olyan papír biztos kell ami a vásárlás időpontját igazolja :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#183449) penge111 válasza .LnB (#183357) üzenetére


penge111
addikt

Nekem tök mindegy, hogy Ps4-re vagy Ps5-re jön. Ahogy olvasgattam, és néztem a nyúlfarknyi videókat azaz érzésem, hogy el fogják barmolni ezt a csodálatos címet. Minek kell erőltetni az FF XIII, FF XV harcmenetét a remakre is? Ahogy olvastam ráadásul epizodikusan fogják majd megjeleníteni, ezt is csak pénzlehúzásnak érzem. Mindegy, azért várom, reménykedek, hogy nem szarják el az egyik legerősebb címüket, bár szerintem az FFVI még a FFVII-et is lekörözi. De gondolom azt majd Ps6-ra tartogatják, oda irgalmatlan munka kellene hiszen 2ds játék

FF VII nekem mint jrpg b.zinak a szívem csücske, 3* vagy 4* kipörgettem már. Egyszer megjelenéskor, egyszer mikor megjelent pc-re hozzá egy csodálatos grafikai mod, egyszer tableten mikor kijött IOsre, meg neki estem pár éve laposon, amikor találtam magyarosítást hozzá. A legtöbb időt összességébe tuti ebbe a játékba tettem.
Mikor megjelent azt hiszem 1997-ben, instant megvettem. Akkor még nem nagyon volt elterjedve az internet. Közkincsként forgattunk egy több mint 100 oldalas magyar nyelvű nyomtatott végigjátszást. Szép idők voltak, nyilván azért húzom a számat az újításokra, mert vén róka vagyok, de be kell látnom már nem az én generációmnak készülnek a játékok. A fiatal generációval nyilván egy pörgősebb játékmenettel lehet megszerettetni a jrpg műfaját.

Dehogy a kérdésedre is válaszoljak szerintem P5-re fog megjelenni, titkon remélem azért ennyi idő, mert nem akarnak a milliós rajongótábor előtt beégni és ismét egy mestermunkát raknak le az asztalra, mert bizony 1997-ben az FFVII az egy csodának számított, kb mint most az RDR2, mindenütt 90-100% közötti pontokat kapott.

Szerintem az FFVII-ben van a játéktörténelem legbitangabb főgonosza, Sephiroth!!!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183450) mike1334 válasza .LnB (#183437) üzenetére


mike1334
veterán

De sokan olvasgatjuk reggel a kotakut :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.