Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183901) headhunter86


headhunter86
senior tag

Hetek óta nézegetem a store-t mit kéne venni, mert most csak RDR2 van és ha végzek vele nem marad semmi játszani való, illetve akcióknak is vége lesz.
Megvettem a Mirror's Edge Catalystot bár tudom nem a legszuperebb játék, de az első részt 3x vagy 4x játszottam végig, annyira bejött anno. Egyszer remélem azért ez is jó lesz, főleg TV-n futkározva.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#183902) Bordó válasza DeNOx (#183792) üzenetére


Bordó
csendes tag

Hello! Fiammal játszunk vele, marha jó. Karácsonykor is ennyi volt. :)

(#183903) Peace válasza headhunter86 (#183901) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak óvatosan!!! Be ne törjön a képernyő!

(#183904) markknight válasza mcwolf79 (#183900) üzenetére


markknight
veterán

Nem csak a grafikával van itt baj, hanem az animációkkal, irányítással, mozgással stb.

[ Szerkesztve ]

(#183905) #58978304 válasza mcwolf79 (#183900) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem vagyok Bf es és nem gerjedek (Legalább is Codok ban ) a grafikára sem különösképp!
De amit BO4 ben tapasztaltam az túl megy már az ingerküszöbömöm :D
Majd jó lesz ingyenesen Ps plus ban mint a BO3 legutóbb :K

(#183906) Tyler Durden válasza penge111 (#183899) üzenetére

Én is ma végre megvettem a DQXI-t, mert nemtudom, hogy köv leárazás mikor lesz rá. Viszont mivel a backlog kezd túl nagy lenni, most tavaszig biztos behúzom a kéziféket és nem veszek semmit..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#183907) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik PS4-re elérhető jrpg a leginkább befogadható nyugati gyomor számára?

Van egy barátom, egészen különleges állatfaj, mert csak tps kalandjátékokkal játszik, amikben vannak rpg elemek (Arkhamoid játékok, AC-k, minden ilyesmi), illetve hardcore crpg-ket is tol (Divinity 1-2, Pillars 1-2), meg ezek között minden mást is, viszont elfogytak a PS4-es jó rpg-k, amiket érdemes kipróbálni.
Tekintete ezek után keletre vándorolt, így a kérdés az lenne, hogy melyik jrpg-vel érdemes kezdeni, ami azért nem mélyvíz és egy mondhatni kezdő jrpg-ző számára is élvezetes és nem rémül meg tőle? FF-ekkel játszott, a 15-öt én adtam neki kölcsön, illetve anno Wii-n Pokémon+Zelda megvolt neki.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#183908) Wesder válasza Jakesz (#183883) üzenetére


Wesder
félisten

Én mobilon tolom:K
Addig jó lesz, míg jön az új. Minden fillért meg fog érni.
Természetesen az N.Oxide Editiont vettem meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183909) mcwolf79 válasza markknight (#183904) üzenetére


mcwolf79
veterán

A PUBG-t még így is minden tekintetben kenterbe veri.
Amúgy nem tudom az irányítással és mozgással mi bajod van? Mozgás olyan amilyen, a motor is egy ezer éves motor felturbózott verziója. Én már PS4-en és XOX-en is beletoltam jópár órát, de semmi bajom nincs vele. Az item-ek felvétele macerás néha, de az inventory-t is folyamatosan hegesztik, már az is könnyebben menedzselhető.
Dehát ugye kinek mi jön be. Normális alternatíva nincs. Fortnite nem az én világom, PUBG meg egy ipari hulladék (na az tényleg hulladék).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#183910) .LnB válasza Bad Pritt (#183907) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Küld el neki ezt, olvassa el. Ha megfogja, akkor DQ XI az jó választás lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183911) Agostino válasza F-ECT$ (#183896) üzenetére


Agostino
addikt

nem csak úgy. 13 500 a kedvezményes ár, volt egy ajándék 6000-es feltöltőm. marad 7500 ami ok, kb csak, de a fele : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#183912) markknight válasza mcwolf79 (#183909) üzenetére


markknight
veterán

Futáskor olyan furán rángat a kamera. A másik amit nem tudok hová tenni az az, amikor kiugrok a repülőből, nyitom az ejtőernyőt és annak irányítása, mozgása bugos. De mindegy, nem az én játékom ez, csak felhúztam magam, hogy ezért kérnek 20 ezer forintot.

(#183913) penge111 válasza Bad Pritt (#183907) üzenetére


penge111
addikt

Kapásból az FF XV-öt mondtam volna, de az már megvolt neki. DQ XI szerintem is jó, vagy a kicsit komolyabb hangvételű Persona 5, Ni No Kuni 2, Tales of Berseria, Tales of Vesperia ezek a legjobbak. Ezek közül Persona 5 a legjobb, a Ps4 generáció legjobb jrpgje, rengeteg embertől olvastam, hogy sose játszott ilyen játékkal, de nagyon tetszett neki. 90 óra a sima játékidő! De ahogy .LnB írta a DQ XI is jó választás. Talesek meg azért jók mert dinamikus harc van benne, sokan nem kedvelik a körökre osztott harcot, történetük is jó, Vespariáe meg kimagaslóan jó. Ni No Kuni 2 kicsit zsákba macska, mert itt aztán van minden, teljes királyság építése, menedzselése, realtime harcok, viszont olvasatom szerint gyengécske lett a történet...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183914) S e t h válasza Deck (#183867) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha vki megkérdezné, hogy mi fogott meg az Originsben, akkor az első szó amit mondanék az Egyiptom volna.
Ezt a gondolatmenetet folytatnom sem kellene az Odyssey vonatkozásában.
A görög regék, mondák a kedvenc olvasmányom volt gyerekként, most meg játszhatok vele? Instant magömlés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#183915) nemorino válasza S e t h (#183914) üzenetére


nemorino
tag

A Ubisoft grafikusai a legjobbak nyílt világok megrajzolásában - az sajnos más kérdés, hogy minőségi tartalommal megtölteni már nemigen tudják. Az Origins gyönyörű, 40-50 óra játék után is találtam olyan helyeket, ahol leesett az állam.

Én a PS4-et is a Unity miatt vettem 4 éve, imádom Párizst és akkor is megvettem volna, ha csak sétálni lehet a forradalom korabeli utcákon.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#183916) #58978304 válasza S e t h (#183914) üzenetére


#58978304
törölt tag

Imádom az Egyiptológiát a piramisok rejtélyeit!
/Az ősi idegenek teóriát/
Erich Fon Dänicken számos nyomra lellt Egyiptomban is ezzel kapcsolatban :)
Ac Originsben mennyire lehet bejárni a piramisokat és körtyékeit?

Lehet tökre el lennék vele ha van benne ilyen irányú felfedezni való is :)
Persze ha csak nyomokban tartalmaz eredeti helyszíneket az sem baj hiszen csak játék...

[ Szerkesztve ]

(#183917) Wesder válasza S e t h (#183914) üzenetére


Wesder
félisten

A Minotauruszt legyőzted már?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183918) mcwolf79 válasza markknight (#183912) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én mèterre pontosan oda ugrok, ahová akarok. PS4 -en tapasztaltam, hogy néha bebugzik az ugrás gyorsìtása, de X-en ezt már nem fordult elő.
Ne mindegy, neked nem jött be. Ez van, nem vagyunk egyformák.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#183919) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Valakinek valami vélemény a Warhammer 40k: Deathwatch-ról?
Elég jó akcióban van most, és jó lenne egy stratégiai játék. :B

(#183920) Bad Pritt válasza penge111 (#183913) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is a Dragon Questre meg a Ni No Kuni 2-re gondoltam.
A Tales of sorozat részeinek van köze egymáshoz? A Berseria jóval olcsóbb, ahogy néztem most a store-ban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#183921) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Mondjatok már pár tippet ebből az olcsó játék akcióból, mi kapott jó kiemelkedő értékeléseket, mit érdemes megvenni?

A Thomas was alone és a Bastion már megvolt, ezek nagyon jó kis játékok.

(Nem tudom így eldönteni, melyek a jó PSN játékok.)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#183922) penge111 válasza Bad Pritt (#183920) üzenetére


penge111
addikt

Nincs, függetlenek egymástól. Berseria régebbi megjelenes, Vesperia 2019. jan. 11-én jelent meg, ezét dràga.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183923) S@c@


S@c@
őstag

Sw Battlefront I megér 1500at,ha csak a kampány érdekel?

(#183924) .LnB válasza S@c@ (#183923) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

NINCS BENNE KAMPÁNY!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183925) #10186752 válasza headhunter86 (#183901) üzenetére


#10186752
törölt tag

Olyankor kell(ene) a könyvespolc felé kacsintgatni, amikor nincs mivel játszani.

(#183926) #10186752 válasza S@c@ (#183923) üzenetére


#10186752
törölt tag

Persze, meg! :DD De szólj, ha megtaláltad benne a kampányt!

(#183927) #58978304 válasza #10186752 (#183926) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ezen én is elmosolyadtam bár biztos a Sw Battle 2 re gondolt...
Vagy ki tudja :D

[ Szerkesztve ]

(#183928) S@c@ válasza .LnB (#183924) üzenetére


S@c@
őstag

Bocsánat. A howlongtobeat 14h solot nem ertem akkor.

[ Szerkesztve ]

(#183929) F-ECT$


F-ECT$
titán

DLC-k esetén is igaz, hogy idővel olcsóbbak lesznek? Pl a The City That Never Sleeps most 4k, ez még mehet lejjebb, vagy kb ez az alja?

Dive ever, work never.

(#183930) penge111 válasza #10186752 (#183925) üzenetére


penge111
addikt

Hát én most ezt is össze tudom kapcsolni az olvasással. Mint említettem kukáztam 8 db makulátlan kaland-játék-kockázat könyvet a szelektív kukából, 50+ magus, star wars, asimov, alien könyv társaságában. De legjobban a kaland-játék-kockázat könyveknek örültem. Behoztam melóhelyre, mert kollégák nem tudták elképzelni, hogyan lehet játszani egy könyvvel :) Már kettő könyvet "kipörgettem" :C

@F-ECT$: persze van amikor van külön DLC akció is, évente 3-4 alkalommal, de most is látok pár akciós DLC-t! Psprice.com, itt tudod csekkolni, hogy mennyi volt a legalacsonyabb ára valaminek, van diagram, kérhetsz értesítést, ha valaminek csökken az ára jelezzen!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183931) adalbert1 válasza penge111 (#183894) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi, akkor lehet, hogy megnézem (igaz mostanában van mivel játszanom, de 8 fontnál nem hiszem, hogy lényegesen olcsóbb lesz már :) ).
KJK könyvekhez: nekem talán az első olvasási élményeim között vannak (mármint a kötelezőkön kívül, tehát amit magamtól elolvastam), a képregények után. :). Az elátkozott ház nekem is megvolt, nekem az tetszett a legjobban (igaz csak 4 ilyen könyvem volt) - igaz, én mindig úgy játszottam, hogy automatikusan megnyertem minden párharcot, semmilyen pontot nem számoltam, és egyszerre olyan 4 helyen volt a könyvbe bedugva az ujjam :D, de szerintem még így sem igazán vittem végig soha egyiket sem. Lehet, hogy neki is ugrok valamelyik este újra valamelyiknek :)

(#183932) penge111 válasza adalbert1 (#183931) üzenetére


penge111
addikt

Hááát, pont úgy ölöd meg a könyv lényegét, ha "csalsz"... :U

@szimosoft: csak akkor normális, ha friss játékról van szó, tehát még csak most telepítetted. A ps4 egyik szuper tulajdonsága, hogy a legtöbb játék teljes telepítés nélkül elindítható, játszani tudsz 1-2 percen belül, de közben szépen telepíti a játékot. Némely játék 30-40 perc is lehet míg teljesen feltelepül. Tehát az a normális ha max 1 óra után csak a játék indításakor 1-2 percig ellenőrzés céljából felpörgeti a CD-t, utána kussba kell lennie a konzolnak. Viszont ha már több órája ezt csinálja, akkor ott valami bibi van!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183933) szimosoft


szimosoft
csendes újonc

Sziasztok!

Az normális, hogy játék közben állandóan forog a cd lemez? Ha kilépek a játékból megáll, de játék közben forog végig.
Köszönöm a segítséget.

Üdv,
Imre

[ Szerkesztve ]

(#183934) marilllyo válasza S@c@ (#183928) üzenetére


marilllyo
veterán

Botok ellen survival.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#183935) RangerFox válasza S@c@ (#183928) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Botok ellen arcade-ben tudsz bohóckodni. AHova Main STory van írva, abban van sztori, ahol csak solo, ott nincs.

(#183936) F-ECT$ válasza penge111 (#183930) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, az oldalt ismerem, de ez a DLC még nem régóta van, így nincs sok adat róla.

@szimosoft: melyik játék? Inkább az jellemző, hogy a betöltéskor forgatja, de pár perc után megáll.

Dive ever, work never.

(#183937) wierra válasza Gigicuci (#183921) üzenetére


wierra
senior tag

Unravel 1-2 igen jóféle, és a Child of Light is megér egy misét. ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#183938) Mike válasza Gigicuci (#183921) üzenetére


Mike
veterán

Hű, hát van rengeteg. Miket szeretsz?

(#183939) penge111 válasza F-ECT$ (#183936) üzenetére


penge111
addikt

De tuti lemegy majd idővel az ára. 1500 köré szoktak esni a dlc árak, van amikor a season passok is vicc áron vannak.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183940) malystryx válasza #58978304 (#183916) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is emiatt gondolkodom a megvételen, az egyiptomi kultúra kapcsán nekem is ezek jutnak az eszembe, amúgy a játékot láttam, az egészet, de egy tökkelütött játszotta végig, úgyhogy én is végig szeretném tolni. Hát nekem minden helyszínen leesett az állam, sokkal szebbek mint az Odyssey-ben. (bocs Mindenki) Főleg amikor elérkeztünk Alexandriába. Valamiért az Odyssey egy hajszállal, de mögötte marad. De azért a görög mitológiai lények nem elhanyagolhatóak, azok voltak a legjobb részek számomra a játékban.

Erich pedig tényleg nagy koponya, én a majákkal kapcsolatban lévő kutatásai nézegettem, és ha van, a mai napig csak tőle nézek ilyesmit. Hisz valamiben és sztem tudja is hogy itt valami nagyon nincs rendben a történelemmel.
Rohadtul el van kussolva itt sok minden, direkt nem tárják a nyilvánosság elé, nehogy a csőlátásúak és a nyuggerek összekakálják magukat, hogy idegenek jártak a földünkön. Én hiszem hogy a piramist nem egyedül az ember építette, van yt-on egy kiváló doksifilm amiben egyértelmű hogy nem vagyunk rá képesek. Botokkal meg kavicsokkal meg nem hiszem hogy felhúztak volna akkora épületeket, meg a szobrokon annyi és olyan tökéletesen sima felületet. Az ötödik elem és a Prometheus film sztem nem jár messze a valóságtól. Mintha finoman csepegtetnék azért a filmekkel. Mint ahogy anno a 80-90-es években az ufókat, nemrég a katasztrófafilmeket, és szépen mind megtörténik.. :K Most meg a metahumánok.. Na de erről napokig lehet csevegni, én imádom az összeesküvés elméleteket. :DD

(#183941) adalbert1 válasza penge111 (#183932) üzenetére


adalbert1
veterán

Jó, hát 8-9 évesen nem sok türelmem volt hozzá :)
Amúgy ezekből tökéletes mobil játékokat lehetne készíteni, talán az angol könyvekből jött is ki pár...

(#183942) penge111 válasza adalbert1 (#183941) üzenetére


penge111
addikt

Iosre léteznek is, elég jók. De elárulom neked a Halállabirintus az van androidra is, és magyar! Tesék egy kis ajándék, itt mindent megtalálsz a témáról, és van elektronikusan játszható is ha unatkoznál melóhelyen :)
Itt niii De nem offolok többet :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#183943) Wesder válasza penge111 (#183942) üzenetére


Wesder
félisten

Na ezt kipróbàljuk. Köszönöm.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183944) szimosoft


szimosoft
csendes újonc

Sziasztok!

Az normális, hogy játék közben állandóan forog a cd lemez? Ha kilépek a játékból megáll, de játék közben forog végig.
Köszönöm a segítséget.

Üdv,
szimosoft

[ Szerkesztve ]

(#183945) hhenry válasza szimosoft (#183944) üzenetére


hhenry
őstag

Normális

(#183946) Kendek válasza szimosoft (#183944) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Melyik játék? Inkább az jellemző, hogy a betöltéskor forgatja, de pár perc után megáll.

<-ƘƘ->

(#183947) szimosoft válasza penge111 (#183932) üzenetére


szimosoft
csendes újonc

Szia!

Köszönöm a segítséget. Új telepítés, mert most vettem a gépet és furcsállom, hogy minek megy állandóan már csak a hangja miatt is.

(#183948) hhenry válasza Kendek (#183946) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem a régi fatemben folyamatosan forgott és nem volt semmi baja proban pár percig forgatja

(#183949) Mike


Mike
veterán

van valakinek ilyen:
FireCuda 2TB 2.5" ST2000LX001
elérhető vele látványos gyorsulás?

(#183950) szimosoft válasza Kendek (#183946) üzenetére


szimosoft
csendes újonc

Jelenleg a doom, de az until down-nál is ezt csinálja.
Köszi a választ.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.