Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183101) hombre[EU] válasza Agostino (#183095) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Participants must not have an active PlayStation® Plus Membership when the product is purchased.
Szerintem neked mūködik jól a rendszer és a többieknek nem :)

Life, Uh, Finds A Way

(#183102) FollowTheORI válasza Agostino (#183095) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem se engedi... azt írja: csak jelenleg nem előfizetőknek van ez az akció, hosszabítóknak nincs... :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#183103) STC Speed válasza Agostino (#183099) üzenetére


STC Speed
őstag

Akkor menni fog, sajnos élő előfizetéshez nem engedi megvenni. Amint lejár már engedni fogja.

(#183104) #58978304


#58978304
törölt tag

Érdekes nálam simán engedi be is tettem a kosárba....

Pedig 2020 .04 ig van ps plus om...

[ Szerkesztve ]

(#183105) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Left Alive trailer

Live-Die-Respawn

(#183106) Peat76 válasza matyasmate (#182550) üzenetére


Peat76
őstag

1.4 a Pro-hoz pedig 2.0

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#183107) fausto


fausto
addikt

Az mondjuk elég paraszt dolog, hogy akciósan nem enged hosszabbítani. A múltkor is lemaradt, mert az akció ideje alatt volt meglévő előfizetésem.

(#183108) FollowTheORI válasza matyasmate (#182550) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyik se.

High Speed HDMI kábel van mellette.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#183109) FollowTheORI válasza fausto (#183107) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tavaly engedte... idén szerintem jól ment a szekér, mondták is hogy nem fognak nagyon akciózi se gépet se semmit amit ők adnak... Szóval szerintem ezis ennek a része. Mert megtehetik. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#183110) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeztek a Project Awakening-re? [link]

Kis mozgolódás van körülötte, EU védjegyet kapott

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#183111) 30z.Samu válasza fausto (#183107) üzenetére


30z.Samu
félisten

Játékoknál is van ilyen, kiírja a "címlapon", hogy hűű de mekkora akció, rámész és "Nem elérhető". Kösz Csoki... :F

Sic Parvis Magna

(#183112) seniman válasza Tyler Durden (#183033) üzenetére


seniman
addikt

A Thunderjaw nem egy nagy ellenfél,ledurrantod a fegyvereit és azzal kivégzed.Majd ha a Frozenben összefutsz a Fireclaw-al.......... ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#183113) FollowTheORI válasza 30z.Samu (#183111) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én azt inkább akkor látom ha valamire túl hamar megyek rá... azt idővel meg szokták oldani, ahogy frissül az adatbázis meg a store. Vagy amikor már lejárt az akció, csak még valamiért egy-két oldal nem frissült le.

De ez elég nyilvánvaló korlátozás szövegesen is ott van, hogy ne is várj jobbat. :)

Az persze megtörténhet hogy egy két országban/régióban elfelejtették a követelményt beállítani hozzá. Ha a németeknél tényleg mindenki veheti pl.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#183114) Peace válasza raziel01 (#183100) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd visszatérek hozzá egyszer. Most három hete csak Vermintide 2 megy PC-n, iszonyat rákattantam. :-D Pedig előtte ki voltam idegileg, hogy fúj online co-op, aztán tessék. :-P Anthem-ig szerintem most már ez fog menni.

(#183115) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Sziasztok.

Jövő hónapban terveztem beújítani egy ps4prot. Addíg gyűjtöm az infókat. Teljesen kopasz vagyok ilyen konzol tèmában. Mindjárt lenne is pár sarkallatos kérdésem amire nem találtam az összefoglalóban választ, vagy nem volt egyértelmű. Az egyik hogy a ps4 esetében hogy oldották meg a bizonyos képtörés jelenséget? Pcn csak bekapcsolom a vsyncet vagy fast syncet, és kész. Ps4en alapból aktívak ezek játékoknál? Vagy bámulhatom képtörést. Másik kérdésem hogy adott egy 5.1 hangrendszer. Genius sw hf 6000. Ezt vhogy meg lehet oldani hogy ezen szólaljon meg, normálisan 5.1ben? Gondolom alapból a hdmi viszi a jelet a tv felè, de a tv nevetséges hangszóróival nem akarok bohóckodni. Jelenleg a pc is a tvre van kötve, egy 40" samsung. A hangzásért meg egy sound blaster z felel az előbb említett hangfal szettel. Ehhez hasonló hagzást ki lehet ebből csikarni, mármint a ps4ből? Ahogy néztem a ps csatijait hátul, nem nagyon láttam ilyen opciót amivel direktbe lehetne rákötni 5.1 ben a hangrendszert. Láttam valami àtalakítós mutyulást de ez nem teljesen világos milyent kellene, hova és mit képes előállani. Térhangzás nélkül eleve bukó hogy vegyek ps4et. Az utolsó kérdésem, bár erről már biztos volt szó, hogy mennyire hangos egy ps4pro. Nyilván ez szubjektív kinek mi hangos. De több helyen is olvastam hogy pl egy God of war alatt elég jól lehet hallani a hangját. Remélem nem olyan mint a régi amd gyári hűtője :) Na az süvített rendesen. Hamar cseréltem. Láttam szétszedve, elég gagyinak tűnt az a venti. Tipikus kicsi, vékony, valszeg magas fordulatszámon zörög. Nyilván aki mondjuk fülessel játszik az nem hallja, de én speciel nem szeretem a fülest. Meg nem azért vettem 5.1 et hogy a fejemre aggassak valamit. A pcm elég halk, terhelés alatt se hallok semmit hangosodni vagy ilyesmi. Pedig van benne 7 venti, a tápéval együtt. Egy viszonyítási alapot írhatnátok hogy mire számítsak terhelés alatt, porszívó, kávéfőző stb... :)
Köszi az infókat előre is.

(#183116) Tyler Durden válasza seniman (#183112) üzenetére

Kiváncsi leszek rá :DD Ami még az alap játékból macerásabb volt az a rockbreaker, de azzal ritkán futottam össze..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#183117) seniman válasza Tyler Durden (#183116) üzenetére


seniman
addikt

Az kifutólegény a Fireclaw-hoz képest. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#183118) hombre[EU] válasza oriic (#183110) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Eddig android,iOS mobage,most pedig PS4 action rpg játék :F Kemény fába vágta a fejszéjét a Cygames

Life, Uh, Finds A Way

(#183119) STC Speed válasza Mr Chapel (#183115) üzenetére


STC Speed
őstag

Szia,

Képtörés nincsen.
Hangot vagy USB hangkártyával, vagy ps4 pron van optikai kimenet, vagy a ps-t rádugod a tv re és a tv ből kötöd rá a hangot az erősítődre.
Első szériás pro volt inkább "hangos". Kb mint egy számítógép, amikor pörög benne a videokártya. (pl gtx1080) Egyáltalán nem vészes. Ha ennyire zavar a hang, akkor újrapasztázás sokat segít, illetve kicsit megemelni a gépet alulról a jobb szellőzés miatt.

(#183120) #58978304 válasza Mr Chapel (#183115) üzenetére


#58978304
törölt tag

De pont olyan mint az amd mókuskerekes hűtűje a 4800 szériából :D
A Radír a csodaszer ellene ! (Főleg a Pelikán márkájú a legtutibb ) :DDD
Valamint az újabb szériák már "némábbak" !

Hülyeséget félretéve tök elviselhető hangja van ;)
Más nem halgass meg egy kiállított darabot valahol...

[ Szerkesztve ]

(#183121) ldave válasza hombre[EU] (#183118) üzenetére


ldave
félisten

Pénzük van dögivel, remélem hogy a Relink lesz angolul is, az nagyon komolynak tűnik.

A Slime draws near! Command?

(#183122) seniman válasza #58978304 (#183120) üzenetére


seniman
addikt

Mindkettőt hallottam már,úgyhogy nyugodtan kijelenthetem,hülyeséget beszélsz. :)) Volt HD4870x2-őm,meg hallottam a 7016-os egy éves bontatlan Pro hangját.Hát nem egy kategória.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#183123) hhenry válasza Mr Chapel (#183115) üzenetére


hhenry
őstag

Valóban nem halk de egyáltalán nem zavaró plusz az ha kicsit megemeled valóban segít

(#183124) hombre[EU] válasza Mr Chapel (#183115) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem kell Vsync mivel nem haladja meg a frame a kijelzō refresh rate-et.
Reciever dukál az 5.1-hez ;)
PS4Pro hangja játékok alatt

Life, Uh, Finds A Way

(#183125) oriic válasza hombre[EU] (#183118) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pénzük van, reméljük szakembereik is. :)

szerk: Látom ldave hasonlót írt. :D

Live-Die-Respawn

(#183126) #58978304 válasza seniman (#183122) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem x2 re gondoltam!
Az már az elviselhetetlen kat a 9800 Gx2 vel egyetemben :DDD

Hanem 4870/4850 :D

[ Szerkesztve ]

(#183127) hombre[EU] válasza oriic (#183125) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mindig csak a pénz :D és a szellemi tōke? megvehetō pénzért

Life, Uh, Finds A Way

(#183128) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Köszönöm az infókat. Usb hangkártyát nem nagyon vennék külön, viszont a tvből rácsatlakozást megnézem majd. Nem veszít így a minőségből? Hogy ennyi cuccon keresztül megy? No majd a fülem megmondja :)
Azt olvastam hogy érdemes lehet egy laptop hűtőt alá rakni. Ez a megemelés is csak jót tehet mert több levegőt tud beszívni. Anno az fx6300asom gyári hűtője azért eléggé süvített. Nekem az már az elviselhetetlen kategória. 2 hét után megváltás volt mikor cseréltem egy zalmannra, hogy végre csend van a szobában :)

[ Szerkesztve ]

(#183129) #58978304 válasza Mr Chapel (#183128) üzenetére


#58978304
törölt tag

Pedig simán fozza az fx rézhőcsöves hűtő hangját.
Erre azért készülj fel!
Legalábbis az enyém hozta GPU igényes játékokban radír nélkűl ( 2. Gen pro )

[ Szerkesztve ]

(#183130) Mr Chapel válasza #58978304 (#183129) üzenetére


Mr Chapel
tag

No hát valami ilyesmire számítottam, látva azt a ventilátort. Mondjuk hihetetlen hogy egy db ventivel akarták ezt megoldani, ráadasul ilyen gagyi vacakkal. Gari ha lejár eskü hozzáértő sztem szerelje át egy másik szellős házba, egyedi hűtéssel :) Láttam már egyébként ilyen modot.
Amit elfelejtettem még kérdezni hogy, azt tudom hogy a merevlemezére fel lehet másolni a játékokat, de ugye ez azt jelenti hogy nem kéri már a lemezt a továbbiakban. Vagy a hitelesítéshez azért ugyanúgy pakolgathatom a lemezeket. 8-10 éve kinőttem màr ezekből a lemezes szarakodásokból.

(#183131) #58978304 válasza Mr Chapel (#183130) üzenetére


#58978304
törölt tag

Pakolgathatod a lemezeket minden lemezes indításnál.
Le csekkolja pörgeti egy darabig aztán leáll.
Vagy veszed Store ból és "örökre" a tiéd.
Steam en sincs ez másképp..
Figy az enyém egy Gen 2. pro az újabbak állítólag "sokkal" 5-8 Dba el halkabbak ami egyesek szerint óriási nagy külömbség.

[ Szerkesztve ]

(#183132) Mr Chapel válasza #58978304 (#183131) üzenetére


Mr Chapel
tag

Értem mire gondolsz. Bár a steames példával nem értek egyet. Sok steames játékom van, ami lemezes. Nem kéri be egyik se a lemezt, ellenőrzés szempontjából. Persze nyilván már eleve nem is lemezről szoktam telepíteni, hanem aktiválás után csak szimplán letöltöm. A steam kliens végzi a hitelesítést. Ps storeban nem lehet aktiválni ezeket? Lemezes játékokat? Mert ez a lemez pakolgatás nagyon nem szimpi.

(#183133) Xaels válasza Mr Chapel (#183132) üzenetére


Xaels
félisten

De a Steamen aktivált játékod ha lemezes, ha nem, nem tudod tovább adni. Itt a lemezest el tudod adni, az másnál is fog működni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#183134) McNamara


McNamara
Ármester

Elmennek ezek a fenébe.... 1 hete vettem havi plust így most nem tudok akciós évest venni :W

(#183135) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

2018 legcukibb játéka a DQ. Egyem a zúzáját a kis platypunkoknak

Life, Uh, Finds A Way

(#183136) Willhunting válasza #58978304 (#183131) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Nem akarok falmelni, de azért hallható a különbség rendesen: [link]
Cserébe jobban is melegszik, kérdés hogy ártalmasabb-e hosszú távon.
Ezt csak így érdekesség képen linkeltem, amúgy abszolút hidegen hagy a hangja a PC-s intel hűtőm mellett. Na az idegesítő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#183137) Mr Chapel válasza Xaels (#183133) üzenetére


Mr Chapel
tag

Igen, ez tuti így van. Csak azért kérdeztem hogy viszont akkor van e értelme egyátalán felmásolgatni a lemezt, hiszen így is úgy is pakolgathatom majd. Maximum annyi lehet az előnye hogy csak egy ideig zörgeti a lemezt a meghajtóban. Úristen, az is olyan hangos mint a gép? Kettő együtt durva lehet, ha még a meghajtóban a lemezt is tekeri :)

(#183138) Xaels válasza Mr Chapel (#183137) üzenetére


Xaels
félisten

Hát az az értelme, hogy nem kell folyamatosan pörgesse az ODD-t, a különböző patchek meg hasonlók is így tudnak települni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#183139) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Na megint helyzetben vagyunk...
Első szériás Pro-m van Thermal Grizzly Kryonaut pasztát kapott 2-3 hónapja és konkrétan alig-alig van hangja. A hangot meg az érdeklődő kolléga a Blogomban található leírásban elolvashatja hogy miként tudja összehozni 5.1-be a Ps4 konzolokkal...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#183140) RangerFox válasza penge111 (#183014) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nézd. Én nemrég vettem meg az Odyssey Gold editiont, de eddig az Origins jobban be tudott húzni, mint ez. Persze, lehet azt mondani, hogy a küldetések arról szólnak csak, hogy pucolj ki egy erődöt, lehetőleg csendben, vagy nyomozz egy gyilkosság után és öld meg a tettest, de ennél több van benne., főleg az Odysseyben a párbeszédes megoldással. Nem W3 szint, de némely mellékküldiben felfedezhető az a szint. Ha nem tartod monotonnak, hogy háromszoros gyorsításban nézed, ahogy FF-ben grindolsz egy karakterrel, akkor ezt se fogod annak találni. Főleg, hogy itt a világ gyönyörű, és adja magát, hogy felfedezd. Szerintem kár lenne kihagynod az új AC-ket, mert az Origins a legjobb dolog, ami ezzel a franchise-szal történhetett, ráadásul az egyiptomi téma is érdekel téged...

[ Szerkesztve ]

(#183141) Bétaville válasza hombre[EU] (#183135) üzenetére


Bétaville
senior tag

Aranyos kis "állatkák" vannak benne. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#183142) ProEvoFan válasza McNamara (#183134) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért nem tudsz venni?Csak az új előfizetőknek van akció?

(#183143) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#183142) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy néz ki igen, nálam is azt írja hogy nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#183144) RangerFox válasza ProEvoFan (#183142) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak annyi, hogy nem lehet aktív előfizetésed. De az nem baj, ha egyszer már voltál előfizető

(#183146) Renok válasza Agostino (#183099) üzenetére


Renok
senior tag

Nekem sem engedi, ugyanezt írja.

(#183147) 30z.Samu válasza Nayrobi (#183145) üzenetére


30z.Samu
félisten

Alakul ez. :)

Sic Parvis Magna

(#183148) Mr Chapel válasza Bogyi007 (#183139) üzenetére


Mr Chapel
tag

Köszi az infót. Ahogy látom kikerülhetetlen a külső eszköz használata, ha szeretném az 5.1 et. Jó lett az írás. egyébként :)
Amit a hangerőre írtál az viszont szerintem jelen esetemben nem mérvadó. Újonnan vennék ps4prot. Javíts ki ha tévedek de ez az újrapasztázás egyenlő a garivesztéssel. Elhiszem hogy minőségi pasztázással jobb hőfokokat lehet elérni. Kevésbé melegszik a ps. Valószínűleg újonnan a tiéd is hangosabb volt. Nálam se lenne ez másként. Kicsit lutrinak érzem hogy milyen hangos lenne.
A nemrég linkelt videóban nekem mindegyik hangosnak tűnt. De majd otthon nyugiba is megnézem :)

(#183149) felixo


felixo
őstag

Hát akárki akármit mond, ez a Far Cry 5 rohadtul jó. Nekem nagyon bejön.

Redmi Note 9

(#183150) F-ECT$ válasza Mr Chapel (#183148) üzenetére


F-ECT$
titán

A jól megépített pc-m után hangos még az új ps4 is. De azért simán elviselhető szint.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.