Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81901) Sirandrish válasza krx21 (#81899) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem meg a láva miatt a Mario Kart lávás pályái jutottak eszembe, ami egy verseny játék, szóval a Doom egy versenyjáték :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81902) Pöttön


Pöttön
őstag

Érdekes volt ez a Doom beta.
Elsőre ps-en nagyon nem jött be.
Aztán kipróbáltam tesóm pc-jén ott egyből beszippantott (sokkal pörgősebbnek tűnt)
Aztán próbálgattam még egy kicsit ps-en és végül itt is annyira belejöttem a végére hogy 1-szer, 2-szer dobogós is lettem, és mire elértem a 15-ös szintett addigra itt is beszippantott. :))
Összességében, végül nem bántam meg a beta alapján se hogy előrendeltem, és továbbra is nagyon várom. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81903) pockhome válasza Pöttön (#81902) üzenetére


pockhome
senior tag

Full unalmas, Quake 5. rész is lehetett volna a neve.
Én 5-6-os szinten is lettem dobogós, de nagyon monotonra sikeredett...
A full változat egyáltalán nem éri meg azt a 30+ ezret, amennyibe kerül :(

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#81904) boost


boost
addikt

Hogy én is hozzászóljak :D

Szerintem azért nem egyértelmű ez a téma, mert a játék single része a régi Doom-ra hajaz, a multi meg a Quake 3-ra, Arena-ra, tehát egyszerre két lovat ülnek a készítők. Abban bíznak, hogy így mindkét tábor ( a multis és a single-s ) is megveszi a játékot.

Mondjuk örömteli, hogy nem egy kötelező multit hoznak egy single játékhoz (pl AC), vagy egy kötelező single játékot egy multihoz (pl BF4), hanem mindkettőt kidolgozzák.

(#81905) ManUnited válasza Sirandrish (#81897) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Nem volt rossz a 15 sem, de tény hogy jobb a 16. És az is hogy még bőven van hova fejlődni, mert sok idegesítő hülyeség maradt benne a 16-ban is. De hát valamivel el kell adni a 17-et is. :)
És amilyen hülye vagyok azt is ugyanúgy meg fogom venni mint a 06 óta az összeset. :)

(#81906) pomk válasza allein (#81869) üzenetére


pomk
őstag

Nyugodt szívvel ajánlom a Kingston HyperX Cloud 1. típust. Kiváló hang és minőség, ellenben vezetékes.

(#81907) Pöttön válasza pockhome (#81903) üzenetére


Pöttön
őstag

Az a 30+ egy csöppet túlzó. :)
Én 19k-ért rendeltem elő a konzolvilágból ajándék pólóval, ingyenes házhoz szállítással.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81908) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok!
Éves HUN PS pluszt, ha láttok valahol akcióban szóljatok légyszi, köszi.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#81909) #45378816 válasza Mrdevil (#81908) üzenetére


#45378816
törölt tag

Most volt nem rég, én sajna lecsúsztam róla egy hét híján és kénytelen voltam a 16ezreset megvenni digitálisan.
A jó hír, hogy 14-et vont le a kártyáról. 14alatt nagyon-nagyon ritka a hun ps+ de ha lesz infóm szólok. ;)

(#81910) Sirandrish válasza ManUnited (#81905) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én utoljára valahol a 06 körül játszottam Fifát, és azóta ezt vettem meg először szóval nekem volt benne újdonság gazdagon :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81911) echterion válasza Sirandrish (#81897) üzenetére


echterion
nagyúr

A PS-es Fifa 2000 óta nekem ez az első Fifám, de nekem nincs gondom vele. A multi része teljes, az olvasott tesztek alapján azt kaptam, amit vártam. Heti egy-egy órára bőven jó nekem, nem bántam meg.

**********

(#81912) boost


boost
addikt

Aksziós a Fifa?

(#81913) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Nem gondoltam hogy a Ps4 ilyen kis masszív.....

Tegnapi nap is úgy kezdődött, mint egy átlagos nap. Reggel felkeltem (korábban mint asszony hiszen double XP weekend van BO3-ban) megmosakodtam és leültem kicsit játszani. Miután mindenki (asszony, kutya) is felkelt és kszülődtünk a nap további részére még mindig jónak és felhőtlennek tűnt.

Nem sokkal később a kutya úgy gondolta (félőrült, Franciabulldog bohóc), hogy rájön az ötperc és ugrált mindenfelé, amig bele nem akadt az éppen a kontrollerét tápláló ártatlan PS4-be.
Sajnos a kutya és a Ps-is nagyon megijedtek, minek következménye az lett hogy a gép levetette magát a TV állvány rettenthetetlen magasságából egyenesen biztos halálnak tűnő padló felé.

Szememben könnyek gyűltek miközben szeretett pajtásom haláltusáját néztem végig. Bánat, harag, kilátástalanság eggyüttes erővel lett úrrá rajtam. A kábelek némileg enyhítettek a gép földetérésén, de azt a hangot sosem felejtem el....

Legnagyobb meglepetésemre, a kutya, a kontrollerek és a gép is túlélte azt a napot bárminemű sérülés nélkül.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#81914) Madwe válasza gubisadam (#81913) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nade a parketta is hibátlan maradt? :P

(#81915) flegga92 válasza gubisadam (#81913) üzenetére


flegga92
senior tag

Egyik barátomhoz betörtek elvitték az összes PS-ét csak a PS1-et hagyták ott. Még aznap ki is derítettük ki tette, de a rendőrség nagy ívben letojta. A tettes hazafele betért egy éjjel-nappaliba, onnan szereztük meg az arcképét illetve elmesélte mi történt. 3 hét múlva hívják a boltból, hogy megvan a PS4, ott volt fent az éjjel-nappali tetején egy nejlonszatyorban... Gondolom itt pihentette amíg el nem ül az eset. Elég sokat esett akkor az eső, sok reményt nem fűztünk hozzá hogy működni fog mert ki tudja mennyire volt a zacskóba betekerve. De azóta is faszán működik szerencsére. Szóval nem csak az esést bírja, hanem a nedvességet is!

(#81916) belavagyokbp válasza gubisadam (#81913) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Ismerőssel is történt hasonló;
Tél volt, épp felvolt fagyva minden... Megbeszéltük, hogy újrapasztázom és kitakarítom a gépét, csak át kellene jönnie (akkor már miért ne tartsunk egy kis összejövetelt is címszóval). Kimentem a házához, ő szépen betette a PS-t a hátizsákjába, majd amint kilépett az ajtón, dobott egy hátast a felfagyott járdán.
Szerencsére csak egy nagyon apró műanyag darab tört ki a ps jobb alsó sarkából, illetve a HDD takaró repedt meg, de maga a gép tökéletesen működik azóta is :)

[ Szerkesztve ]

(#81917) #45378816


#45378816
törölt tag

Egyszer egy ismerőssel történt, hogy......
Na jó nem, csupán Norris játszotta végig a Mario-t... balra...

(#81918) pr0bi válasza EczkE (#81862) üzenetére


pr0bi
senior tag

Na ugyan így voltam az Uncharted 4 multi bétával. Ha az alapján kellene eldöntenem tuti kimaradna.

(#81919) gubisadam válasza Madwe (#81914) üzenetére


gubisadam
aktív tag

igen :)

@ flegga92, belavagyokbp - uhh ezek se semmik :D

Ilyenkor mindig arra gondolok hogy sokan óvják (úgy általában én is) védik dédelgetik, portalanítják, pasztázzák stb, és BUMM elromlik

Ezek meg esnek, áznak, törnek, zuhannak és lehet hogy nem lesz semmi baj velük :)

sosem tudhatod.....

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#81920) Pöttön válasza gubisadam (#81919) üzenetére


Pöttön
őstag

Ezzel kapcsolatban van egy nagyon jó, érdekes tapasztalatom.
Volt anno 2 Xbox 360 Fat-em, (egy Falcon, és egy jasper alaplapos) olyan hűtés volt bennük, hogy azt némelyik pc megirigyelte volna, évente - 1,5 évente újra volt pasztázva, még is végül javíthatatlan 3 ledes lett mindkettő, unokatesómnak meg a lehető legrégebbi 90nm-es van semmi + hűtéssel, tiszta por még csak ujra se pasztázza, ez mellett melegszik mint a dög, és neki még mindig jó.... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81921) perge666 válasza #45378816 (#81917) üzenetére


perge666
veterán

:DD :))

(#81922) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment az Evil Within. Vitathatatlan a második helye a generáció legjobb horrorjai listán, az Alien után és az outlast elött. Most nyüstölöm a dlc-ket, de szerintem még egyszer végig fog pörögni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#81923) Rigormortiis válasza echterion (#81885) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én nemrég vittem végig -ismét- vitán. Még mindig 10\10-es játék, a sztori, karakterek, zene és látványvilág...szinte semmit nem öregedett.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#81924) Kendek válasza Rigormortiis (#81922) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó, hogy írod, mert most viszem éppen az Alient (8-as missionnél tartok), és még eztán futok majd neki az Evil Withinnek meg az Outlastnak. Így legalább tudom a sorrendet. :D

<-ƘƘ->

(#81925) m3ss


m3ss
veterán

3d-s jatekokkal jatszott vki ps4-en? mik vannak amik jok? kar, hogy nem nagyon eroltetik mar a 3d-t. trine demot probaltam, az tetszett nagyon. kar, hogy csak digitalis verzio van belole, lesz vmi akcio valszeg megveszem...
tul sok ertelmes 3d jatekot nem talaltam. talan van meg vmi zomby army? az milyen?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81926) boost válasza m3ss (#81925) üzenetére


boost
addikt

talán még flipper van

(#81927) Sirandrish válasza Rigormortiis (#81922) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennek örülök mert mindkettő megvan, de még egyikkel sem játszottam.
Vagyis az Alien csak kölcsönbe van, szóval remélem nem annyira fosatós hogy ne merjek majd jáccani :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81928) koncsik válasza Sirandrish (#81927) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem fosol és ezért nem játszol, hanem játszol és ezért fosol ;) Biza. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81929) Sirandrish válasza koncsik (#81928) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor lehet nem is tetszik igazán :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81931) DM-Fan válasza Pöttön (#81907) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az a 30+ eFt (inkább 40) csöppet sem túlzó a Doom collector's edition-ért, tekintve, hogy egy 30 cm-es, igencsak kidolgozott revenant szobor is van a dobozban. Namost ha kicsit járatos vagy a figurák/szobrok világában, akkor tudhatod, hogy egy ilyen kidolgozottaágú, ilyen méretű szobrot önmagában nem kapsz meg 40 eFt-ért, nemhogy még mellé a játékot megjelenés napján steelbook-ban. Szóval szerintem ár/érték arányban konkrétan az a legjobb, legjobban megérő kiadás, mert a játékot kvázi ingyen kapod a szobor mellé. Persze, akit nem érdekel a szobor, annak nyilván nem ezt kell választani, de a játék előrendelhető volt 20 eFt-ért is steelbook-ban, szóval közel sem 30+ az az ár.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81932) Nayrobi válasza m3ss (#81925) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én a Daylightot toltam 3dben fülessel, éjszaka, hát olyanokat sikongattam mint egy 7 éves kislány, a partyban meg mindenki csak röhögött. Na az nagyon para. Akciósan olyan 2-3 rugó között szokott lenni, szerintem annyit megér.

(#81933) Pöttön válasza DM-Fan (#81931) üzenetére


Pöttön
őstag

szóval közel sem 30+ az az ár
Igen, én ezt egy szóval se állítottam, szerintem tévesen címezted a hszed.... ;)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81934) vajdacs01


vajdacs01
csendes tag

Ha Vki aktívan játszik a Rainbow Six Siege-el, és játékostársat keres, vagy van hely a csapatába, akkor szívesen csatlakoznék. Az állandó team kill, és indokolatlan kick már az agyamra megy. Random elég nehéz kifogni normális csapatot. Esti órákban van csak időm játszani. Nyugodtan küldj requestet, vagy írj privátban. Köszi.

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#81935) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#81936) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#81937) marilllyo válasza oriic (#81936) üzenetére


marilllyo
veterán

Helyes! Bár szerintem az Arkham Origins is teljesen jó volt. Nekem bejött. Kéne az is ps-re.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81938) kevepapa válasza marilllyo (#81937) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Szerintem az Asylum és a Knight a két csúcs rész, ezek gyakorlatilag 10/9-es játékok a maguk műfajában, a City nálam 10/8, az Origins 10/7.

(#81939) Wlac válasza marilllyo (#81937) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, ez így elég fura. Oké, hogy más csapat csinálta, de akkor is a kánon része. Ez olyan, mintha a Nathan Drake Collectionben nem lenne benne a Golden Abbys, ami... ja izé... ;] De amúgy viccet félretéve, tényleg kellene bele az Origins is.

“The wha-"

(#81940) Black Dragon válasza oriic (#81936) üzenetére


Black Dragon
addikt

Na végre, ha jó áron lesznek biztosan lecsapok rá.:K

[ Szerkesztve ]

(#81941) perge666 válasza oriic (#81935) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a játék kell,nem a trailer!!!
Megjelenésről nincs infó?

(#81942) marilllyo


marilllyo
veterán

PS4K NEO
Csak azért merem beposztolni mert egyre kevésbé pletyka szagú...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81943) kovsol válasza marilllyo (#81942) üzenetére


kovsol
titán

Szakmai szemmel nézve igen gyenge ez az írás. Meg mutass nekem egy GDDR5 -t ami 17GB/s -t tud csak. :D (jelenleg 176GB/s a PS4-ben) Szerintem az írótól megkérdeznénk tőle mi az az APU nem is tudná mi az. "AMD GCN processzor" :(((

Egyébként 4K -ra így is harmat gyenge lenne.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#81944) front3r válasza kovsol (#81943) üzenetére


front3r
őstag

Valószínű nem is ez lesz a neve. VR miatt dobják ki várhatóan, ahol számíthat ez a teljesítmény valamennyit.
Az más kérdés, hogy nekünk megéri-e lecserélni a konzolunkat, vagy sem...
Maximum akkor, ha a játékok az alap PS4-en nem fognak futni stabil 30FPS-el, és be-be esnek 25FPS köré, az újjal meg stabil 30 lesz. Remélem ezt a Sony nem engedi!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81945) tepenzed válasza front3r (#81944) üzenetére


tepenzed
őstag

egy új 4k képes hardvertől azért ne 30 fps-t várjunk már el, hanem 60-at 1080p-ben ... ;)

ezek a cikkek pedig úgy kamuk ahogy vannak, csak feltűnési viszketegségben küzdő emberek közlik a hardver specet, épp olyan szarul mint anno a ps4 megjelenése előtt, majd a sony megmondja a tutit

[ Szerkesztve ]

(#81946) marilllyo válasza kovsol (#81943) üzenetére


marilllyo
veterán

17-et én nem láttam a cikkben. De mindegy is. Árpi úgyis mindjárt törli az összes hsz-t hozzá. :DDD Ettől függetlenül nekem valószínű, hogy cserés lesz a PS-em mert Beyond és HR alatt a drive-nak enyhe stihl fűrész hangja van. :( Szóval megvárom míg valami konkrétum is jön a Sony-tól, hogy vegyek egy szép Darth Vader-eset vagy várjak az újabb kiadásra. Mondjuk egy még kisebb fogyasztású Slim-nek is tudnék örülni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81947) tepenzed válasza kovsol (#81943) üzenetére


tepenzed
őstag

egyébként 218GB/S a neonál

(#81948) kovsol válasza marilllyo (#81946) üzenetére


kovsol
titán

Már javította a cikket az író azóta. Egyébként meg amíg a sony nem jelenti be ez mind pletyka csak.

May the Force be with you!

(#81949) Robi86


Robi86
senior tag

Ha én most vennék konzolt, biztos nem vennék addig, amíg ki nem derül mi is lesz a különbség az "új" PS és a régi közt.
Van esetleg valami statisztika arról, hogy mióta elindult ez a PS4K pletyka, kevesebb ps fogyott-e?

(#81950) tepenzed


tepenzed
őstag

ha én most fel akarnám pörgetni kicsit az xbox részvényeket, tuti direkt még a nyáron kidobnék egy erősebb one-t :D játékok terén jobban megéri (lásd gold), a szar eladásaikat a gyenge hardvernek köszönhetik :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.