Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80701) Madwe válasza kokeny92 (#80699) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha system clean install se segített akkor jó eséllyel a hdd-d lesz a ludas... Gyári van benne? ha tudod próbáld ki másikkal!

(#80702) #00110336


#00110336
törölt tag

DOOM® Closed Beta!

Start: Thursday, March 31, 2016 @ 10:00 p.m. Eastern Time (UTC - 5)
End: Sunday, April 3, 2016 @ 11:59 p.m. Eastern Time (UTC - 5)

iddqd

(#80703) buci30


buci30
addikt

Szevasztok 😊
Most szeretnék majd ps4-re váltani ps3-rol.
Lenne pár kérdésem olvastam az össze foglalot de pár dolog még nem tiszta :)

500GB és 1TB között árba nagy különbség nincs így valószínűleg a 1TB lesz
A sorozatszamot ugye jó lesz megnezetni, hogy 1200 legyen

Amit nem értek:
Azt mondta ismerősöm h jobban jövök ki ha neten vásárlók játékokat mert akkor nem kell CD stb hanem mindig elérhető lesz. Azaz amelyik kell azt leszedem a 1TB-ra és játszok ha nem kell mentes mondjuk marad a winyon játék meg töröl de bármikor újra leszedhetem.
Ehez milyen elofizetes kell nekem?

S mi ebbe a Pro/kontra?

Tehát ha egyszer nem hosszabbitom meg az elofizetesem akkor amiket vettem játékokat elvesznek?
Vagy azokat ugyan úgy elfogom érni?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#80704) marilllyo válasza buci30 (#80703) üzenetére


marilllyo
veterán

Így van ahogy írtad. Megveszed és játszol, ha nem kell már akkor törlöd. A mentéseket külön kell törölni. Ha újra letöltöd onnan folytathatod.
Előfizetés ehhez nem kell, csak ha neten is szeretnél játszani.

Digitális vásárlás újabb játékoknál drágább...és rajtad is marad, viszont később egész jó akciókat ki lehet fogni.
Lemezes meg porfogó, viszont eladható.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80705) Madwe válasza buci30 (#80703) üzenetére


Madwe
nagyúr

A topik összefoglalóban eze le vannak írva, de szerencsédre épp ráérek :D

2 dolgot keversz, a digitális vásrlást a ps+-al.

a ps+ évi 13-15000 forint, amiért cserébe tudsz multizni (azaz e nélkül nem tudsz online játszani, kivétel a free2play játékok) tudsz a felhőbe menteni, havonta 2 játékot ingyen megkapsz (ezek általában indie címek nem aaa címek, ugyanakkor a 2 közül 1 ált. local cooppal is rendelkezik, s azért igényesebb címek, de CSAK ezért nem éri meg előfizetni rá), akciós áron tudsz megvenni néhány játékot digitálisan valamint tudsz a felhőbe menteni játékmentéseket stb stb. Az ingyenesen megszerzett játékokat csak addig éred el amíg van ps+ előfizetésed, ugyanakkor a csökkentett áron vásárolt játékok örökre a tieid maradnak.

digitális vásárláshoz nem kell semmi, azon kívül hogy van egy accountod amihez vagy bankkártyát vagy paypalt rendelsz. ilyenkor megveszed a tartalmat, amit onnantól kezdve bármikor letölthetsz, a futtatásához nem kell lemezt tenni a gépbe (nyilván, hiszen nincs is lemezed :D) elég csak ha az azt megvevő account primary a gépeden. Előnye h nem kell lemezzel babrálni, hátránya hogy ált. drágább a digitális játék mint a lemezes - kivéve ha usa/canada accountot csinálsz, pláne felezed az accountodat valakivel, amikor az ár feléért veszed meg csak a játékot. Ugyanakkor sokszor van ezen felül akció is a storeban digitális játékokra. Lemezes előnye, h olcsóbb mintha simán, egyedül a magyar storeban vennéd meg (kivéve ha van épp akció) valamint használat után el tudod adni a lemezt közel beszerzési áron, ha meguntad.

[ Szerkesztve ]

(#80706) Rigormortiis válasza A`rpi (#80691) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg a bf4 alapbol kivág 3 perc tétlenség után.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#80708) Osiris


Osiris
őstag

Ha az Uncharted 4-et előrendeltem storeból és ott áll a letöltési soromban (van cancel gomb), akkor ilyenkor még elállhatok a vásárlástól? Pénzt még nem vonták le.
Lehet, hogy inkább megvenném lemezen olcsóbban...

(#80711) Def26 válasza Rigormortiis (#80706) üzenetére


Def26
félisten

Fordítva rakd le a kontrollert ugy, hogy az analóg kar valamilyen irányba elnyomja. Ilyenkor csak forogsz egy helyben és nem dob ki.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#80712) Bencus88 válasza banana_joe (#80709) üzenetére


Bencus88
nagyúr

hétvégén nem nagyon leszek így gondoltam valaki nagyobb hasznát veszi majd. :R

(#80713) buci30


buci30
addikt

:R Köszönöm

PS4 vs Xbox one pro/kontra?
Aki mind kettőt használta már írna nekem pár dolgot? :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#80715) killer095


killer095
őstag

Érdekes ez a doom béta kód...azt irja használatban van pedig most kaptam emailben... :W

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#80716) oriic válasza killer095 (#80715) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha alfával játszottál, akkor csak azt kell letölteni, azért írja hibásnak a kódot.

Live-Die-Respawn

(#80717) ribarszki


ribarszki
őstag

A Last os Us mellett végre feltettem a Battlefrontot is és kicsit játszottam vele. Édes Istenem, amennyire vártam ezt a játékot akkora csalódás. Komolyan 10 éveseknek készítették? A látvány grafika csillagos 5-ös, de a játékmenet hatlamas csalódás. 30 perc után ásítva ültem és vártam mikor lesz vége egy küldetésnek. Na jó, kap még pár esélyt, de sanszon hamarosan az aprón fog landolni...

A Last of Us mellett, ami hihetetlen módon beszippant, ez a Battlefront nagyon kevés... :(

(#80718) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#80719) marilllyo


marilllyo
veterán

Ha van valakinek egy "felesleges" Doom beta kódja egy sört fel tudok ajánlani cserébe. :) :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80720) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nekem is jöhetne egy doom kód privátba agyalok a vételen de látatlanba nem merem berendelni ☺

(#80721) Csabee86 válasza buci30 (#80713) üzenetére


Csabee86
senior tag

Mindkettőnek vannak előnyei, hátrányai.
Mindkettőn vannak remek exkluzív játékok.
(PS4: Driveclub, Killzone: Shadow Fall, Bloodborne, Infamous Second Son, Uncharted 4 nemsokára)
(Xbox One: Sunset Overdrive, Halo 5, Forza Horizon 2 és Forza Motorsport 6, Quantum Break)

Kontroller terén nekem a One kontrollere kicsit jobban bejön. Kényelmesebb nekem. A PSN mint szolgáltatás nem az igaz, ezzel szemben az Xbox Live-val nincs probléma. A menü Xbox-on jobb.

Ami esetleg a PS4 felé billentheti a mérleget az a multiplatformoknál lévő előnye. (magasabb felbontás, esetleg több FPS) Már ha a fejlesztők foglalkoznak vele. Nem minden esetben van ez jelen de megfigyelhető.

Véleményem szerint bármelyiket is választod nem jársz rosszul.

(#80722) Madwe válasza Csabee86 (#80721) üzenetére


Madwe
nagyúr

"A PSN mint szolgáltatás nem az igaz, ezzel szemben az Xbox Live-val nincs probléma" ez annak fényében h az elmúlt 2 hónapban a psnnek semmi baja nem volt, a live meg több napra hetekig lehalt, utána meg nem lehetett goldot regisztrálni majd hülyén érzékelte, kicsit vicces. Maradjunk annyiban h mindkettő le szokott halni néha :D

A menü megint érdekes kérdés h jobb e, mert azért ott elő elő jönnek bugok xboxnál, cserébe lassabb is. De persze kinek mi tetszik, de az a része meg relatív.

Abban egyetértek, h mindkettő jó választás, nem nyúl mellé velük az ember. Kivéve ha van pl gamer pcje is valakinek, tekintve h az xbox exklúzívok 90% pcre is kijön, a ps4 az esetben jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#80723) vonSux válasza buci30 (#80713) üzenetére


vonSux
őstag

(#80724) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation Plus Április

Trailer

-Dead Star (PS4)
-Zombi (PS4)
-I Am Alive (PS3)
-Savage Moon (PS3)
-A Virus Named Tom (PS Vita)
-Shutshimi (PS Vita)

Live-Die-Respawn

(#80725) Adam_Shepard válasza oriic (#80724) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

HOPPÁ!vegre egy jo honap!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80726) Bazsi1987 válasza oriic (#80724) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Zombi ez az ☺ egyre jó lesz ☺

(#80727) Bencus88 válasza oriic (#80724) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na ez a Zombi még jó is lehet :C

(#80728) vonSux válasza Bencus88 (#80727) üzenetére


vonSux
őstag

Na tessék, az outlast után le fogok tölteni egy +-os tartalmat :Y (hozzáteszem nem is panaszkodtam).

(#80729) buci30 válasza Madwe (#80722) üzenetére


buci30
addikt

Csabee86

:R :R

PS3-ról váltok így gondolom kép minőségbe láthatóan nagy előre lépés lesz remélem :D

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#80730) Madwe válasza vonSux (#80728) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát fura, nekem meg ez kb biztos nem lesz letöltve kivételesen, dead star pedig azonnal:D

(#80729) buci30 van egy csomó játék ami ps3ra is kijött, tele van a youtube összehasonlító videókkal, meg tudod lesni te magad is :D Ezekhez azonban hozzátartozik h a ps4 grafikai szintjét ilyenkor még visszafogja az h ps3as motorra épül, főleg ha csak remaster (last of us) de ha simán csak mindkettőre is kijött (battlefield 4) akkor se olyan szép még mint lehetne (star wars battlefront pl, ami már nem jött ki ps3ra)

[ Szerkesztve ]

(#80731) toompa válasza Osiris (#80708) üzenetére


toompa
őstag

Tudod törölni a vásárlást,most fejből nem vágom hogy hogyan...

(#80732) adalbert1 válasza Csabee86 (#80721) üzenetére


adalbert1
veterán

Ami még számíthat: szerintem Xbox One-on jobb akciók vannak (persze ezt csak érzésre mondom, illetve most a húsvéti PSN leárazáson volt pár cím, amivel a Live akciók árai mentek), a kontroller elemmel működik (van akinek ez is szempont, hogy csak cseréli az újratölthető elemet, és nem kell a kábeles töltéssel vacakolni), és szerintem érzésre sokkal halkabb is (nagyobb méret, illetve külső tápegység, szemben a PS4 beépített tápegységével).
Ami a PS4 mellett szól: több eladott példány, így a legtöbb játék multiját többen játsszák, illetve a kicsit erősebb hardver. Illetve mérlegeld azt is, hogy a baráti társaságodban melyik gépből van több, akár egy offline 4 fős Fifa partyt is könnyebb úgy összehozni, hogy van elég kontroller, mert mindenkinek van sajátja.

Erre a Zombi-ra kíváncsi leszek, legutóbb majdnem megvettem, mikor fél áron adták - anno Wii U-n egész jó játék volt, kellően parás volt a hangulata, illetve elég nehéz is volt.

(#80733) Bencus88 válasza vonSux (#80728) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is így vagyok vele. Mondjuk a Valiant Heart tetszett még.

(#80734) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Sziasztok!

Ha valaki nélkülözné a Doom closed beta kódját, privátban szívesen átvenném egy nagy-nagy kösziért cserébe.

Get Moded!

(#80735) vonSux válasza Madwe (#80730) üzenetére


vonSux
őstag

Dehogy fura, marad Neked is, nekem is :)

Ripper03
Igaz! Azt elfelejtettem, tényleg jó plusszos tartalom volt.

(#80736) Zedz


Zedz
addikt

Ti milyen külföldi oldalakat szoktatok böngészni hírek és tesztek után? :)
Én eddig csak a Polygont olvasgatom, esetleg tudtok ajánlani még valamit?

(#80738) Madwe válasza Zedz (#80736) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én már csak videokat nézek, mert a teszterek véleménye annyit nem nyom a latba nálam, mind félrehúz valamerre s egy egy oldalnak van egy csomó írója, szóval még ott is nagy a szórás oldalon belül... youtubeon meg van 4-5 arc akinek nagyjából hasonló az izlése mint nekem azt meglátom ő h áll hozzá, meg amugy is a gameplay érdekel elsősorban.

(#80737) N@idia Nem mediumon futott annyival:D? Egyébként szép amikor még 30fps körül is szaggat a dolog mint a redva :D

[ Szerkesztve ]

(#80744) danih válasza oriic (#80724) üzenetére


danih
addikt

Lel, pont egy hónapja vettem meg a Zombi-t, igaz Far Cry 4-gyel együtt packban 20$-ért, de akkor is :DDD

(#80745) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gamespotnál lógni fognak:

Idő előtt került ki egy videó, amely leleplezte, hogy szeptember 30-án jön a Final Fantasy XV.

Publikus demó éjszaka lesz letölthető mindenkinek.

[link]

(#80746) Da Shep

Hogy érted, hogy mindenre? PS4-re és Xbox One-ra. (PC-s verzió még nincs bejelentve)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#80746) Adam_Shepard válasza oriic (#80745) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mindenre?

A másik csoportba akartam írni ahol csak az xboneos screenshotot láttam, bocsika :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80747) TazLeacher válasza Adam_Shepard (#80746) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#80748) killer095 válasza oriic (#80716) üzenetére


killer095
őstag

Ha meg azt akarom letölteni vagyis az alphát akkor meg azt irja hogy nem rendelkezem bétával miafa... :W :W

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#80749) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes $4.99 a CA store-ban.

(#80750) EczkE


EczkE
addikt

Driveclubban keresek PH!-s klubot ahova lehetne csatlakozni. :R

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.