Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81501) sztpega válasza Jim-Y (#81496) üzenetére


sztpega
tag

A LEGO játékok is jó szórakozást tudnak nyújtani. Még 1 óra játék is remélhetőleg meg lesz az első platina trófeánk - LEGO Jurassic World játékban. :)

(#81502) sovinho


sovinho
tag

Tudja esetleg valaki, hogy lehet-e ajandekba venni jatekot a store-bol? Haveromnak vennek dlc-t szulinapjara, de nem talaltam meg ra modot.

Hakuna Matata

(#81503) GazRic


GazRic
senior tag

Valaki Battlefront COOP?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#81504) Phausto válasza dollarZ18 (#81469) üzenetére


Phausto
tag

A Mortal Kombat-os mókába én is beszállnék, ha lehet! Még csak most kezdtem a játékot, de a trophy-khoz majd nekem is jól jönne a segítség. PSn ID-m: Aakos69.

[ Szerkesztve ]

(#81505) echterion


echterion
nagyúr

Angol account-tal rendelkezőknek ez jó biznisz lehet.

[ Szerkesztve ]

**********

(#81506) dollarZ18 válasza Phausto (#81504) üzenetére


dollarZ18
tag

Felveszlek, már vagyunk páran :)

(#81507) boost válasza marilllyo (#81487) üzenetére


boost
addikt

Nem, elöször én játszottam Remote playen, míg mellettem a gyerkőc mesét nézett, köztünk a párom olvasott. Aztán észrevette a párom, mikor ránézett a laptopra, hogy milyen szép, akkor kitettem nagyképernyőre, és én befejeztem, ők meg nevetgéltek, hogy milyen aranyos a "cica". Majd utánam a gyerkőc (5) is végigtolta a pályát. (ugrálós reflexrészeknél be kellett segíteni, meg magyarázni, hogy mit kell csinálni).

Nálunk ilyen a multiplayer. De egy pálya elég. Én nem tolnék bele 6-10 órát, (hetek óta nem volt pioritás a videójáték, csak az Unravel demo miatt kapcsoltam be), így marad a demo, amit néha végigtolunk ilyen esős délelőtt pizsiben a kanapén punnyadva.

(#81508) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Felújított kiadást kap az eredeti Mirror's Edge? (oldalt már eltávolították)

[link]

Live-Die-Respawn

(#81509) Peat76


Peat76
őstag

Sehogysem akar elindulni a pre-load a Ratchet-nél, US store-on rendeltem elő és elméletileg már tegnap töltenie kellett volna! Valaki találkozott már ilyen problémával?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#81510) Jim-Y válasza Madwe (#81500) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi a válaszokat mindenkinek ;)

(#81511) toompa válasza Peat76 (#81509) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Nem kellett volna tegnap töltenie,mivel holnaptól játszható. 24 órával lehet elöbb letölteni.
Lassan gondolom elindítható lesz a letöltés.

(#81512) perge666 válasza oriic (#81508) üzenetére


perge666
veterán

Nekem bőven jó a PS3-as változat is.
Kicsit kezdek besokallni ezektől a felújításoktól,ezek már szerintem nem olyan nagy előrelépések mint a tizenpár éves játékot felturbózni.
Inkább csinálnának új játékot......

[ Szerkesztve ]

(#81513) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Tegnap este 11 kor hagytam abba az Alien Isolation-t. Utána még kb két óráig fenn voltam hogy levezessem az élményt. Az 5. Missiont fejeztem be egyébként, a kórházas (medbay) részt. Hát gyerekek, ez a játék rendesen lemeríti az ember idegrendszerét, ráadásul a pulzusszámot is stabilan 100 fölött tartja. Komolyan, mikor végeztem a küldetéssel és benyomtam a lift kezelőgombját belülről, szabályosan úgy éreztem magam mint valami teljesítmény túra után. Abba is hagytam aznapra. Azt gondolom, hogy játéktörténelmi mérföldkőhöz van szerencsém, mert ez a játékmenet, ezzel a hangulattal, kidolgozottsággal, kiszámíthatatlansággal és a technológia nyújtotta extrakkal (pl. a controller = mozgásérzékelő) együtt a legnagyobbak közé emeli ezt a játékot. Nagyon sokszor láttam az Alien saga darabjait (különösen az első részt és a Cameron féle Alienst), de eddig ez a csúcs. Nincs öncélú, scriptelt jumpscare, hanem "csak" a puszta, konstans kiszolgáltatottság és fenyegetettség érzése. Mestermunka.

(#81514) sutyesz96


sutyesz96
őstag

sziasztok!

MediaMarktnál van most egy akció, 110-ért kapnék egy 500 gigás ps4-et egy ajándék kontrollerrel. Megéri?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81516) tothl válasza kevepapa (#81513) üzenetére


tothl
addikt

Milyen fokozaton játszod ?

Én most tartok ott, hogy föllifteztem a központba és a droidok értetlenkednek.

(#81517) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól értem a Codemastershez kerültek az Evolution Studios emberei (Driveclub) Legalábbis egy csapat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#81518) Djuree válasza kevepapa (#81513) üzenetére


Djuree
félisten

bezonyám így van! nagyon várom a folytatást. zseniális játék.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81519) dollarZ18 válasza kevepapa (#81513) üzenetére


dollarZ18
tag

Ez a játék akkor nagyon nem nekem való :D Én még a Last of Us-tól is be voltam tojva, este sosem mertem játszani :DD

(#81520) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A múltkor láttam, hogy egy csomóan toljátok, így kérdezlek titeket, hogy ez a Knack milyen játék?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81521) Phausto válasza Adam_Shepard (#81520) üzenetére


Phausto
tag

Egyszerű mint a fakocka, de rohadt nehéz és idegtépő is tud lenni. Szóval szerintem inkább erős idegzetű felnőtteknek, mintsem gyerekeknek ajánlott! :D Én végigtoltam normal fokozaton, pont elég is volt. A Hard módhoz már nem akarok hozzányúlni. Amúgy szórakoztató játék szerintem, de kell hozzá elszántság. :K

(#81522) Djuree válasza Adam_Shepard (#81520) üzenetére


Djuree
félisten

az utóbbi 10 év legjobb mászkálós játéka. ha szereted az ilyet vagy van gyereked akkor kötelező! ezek az rayman shitek sajnos meg sem közelítik....a régi crash jut róla eszembe és ez nem kicsit pozitív.

Phausto: nem olyan nehéz az. van pár nehezebb rész de 1-2 halál után az is megy.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81523) marilllyo válasza Djuree (#81522) üzenetére


marilllyo
veterán

Azért a Rayman szerintem nagyon rendben van.
Nekem megvan a Rayman, Knack és az LBP 3 ...hármas.
A Knack-el a legnagyobb bajom, hogy számomra nem elég aranyosak a karakterek.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81524) Djuree válasza marilllyo (#81523) üzenetére


Djuree
félisten

nekem túl egyszerűek lettek a raymanek. vmi plusz kellett volna bele, hamar ráuntam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81525) Petreszku válasza Adam_Shepard (#81520) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Szerintem nagyon jó ugra-bugra, bunyos játék. Normálón már végig vittem most hard fokozaton próbálkozom vele. Szerintem nagy a különbség a két fokozat között, de játszható így is.

[ Szerkesztve ]

(#81526) eisento válasza Adam_Shepard (#81520) üzenetére


eisento
addikt

egesz jo jatek viszont hardon very hardon mar eleg kocsog a jatek tok random mod van a talalat, van hogy ottvagy az ellenfeltol 3centire nem talalja el van hogy tisztes tavolsagbol is betalal az utes :\ asszonynak most toltam vegig hardon mert ott mar kiakasztotta, most szedem a gyemantokat a diamond knackhez mert anelkul kar elindulni very hardon :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#81527) eisento válasza Peat76 (#81509) üzenetére


eisento
addikt

nalam magyar store-on azt irja 04 20 a megjelenes. akkor meg nem kene toltenie, vagy igen?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#81528) Wlac


Wlac
Ármester

Hát, az utóbbi idők legigénytelenebb portjának a címe egyértelműen a Zombié. Jó fejek, hogy beleraktak plusz fegyvereket, csak éppen a régieket nem lehet eldobni, így hiába van szöges baseball ütő és hangtompítós pisztolyunk, egyszerűen semmit sem ér, mert olyan, mintha két helyet foglalna el az inventory-ban. Most vettem fel a 770-és mesterlövészt, és sem eldobni nem tudom, sem zoomolni vele. Ez utóbbit mondjuk elmagyarázhatná valaki, hogy hogyan kell, mert hiába követem a leírást, nem megy, csak a szkennert veszi elő. Így meg nincs értelme a mesterlövésznek, de cserébe még egy szabad helyet buktam a táskában.

Szerk: újraindítottam a játékot, és most már működik a zoom, plusz el is lehet dobni a fegyvert. Ki érti ezt...

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#81529) A`rpi válasza sutyesz96 (#81514) üzenetére


A`rpi
addikt

Körbenéztél, máshol van e hasonló ajánlat?

Szerintem amúgy megéri.

[ Szerkesztve ]

(#81530) toompa válasza eisento (#81527) üzenetére


toompa
őstag

Április 12-t ír US store-on megjelenésnek.
Érdekes...

(#81531) eisento


eisento
addikt

ez akar erdekes is lehet majd

LET IT DIE

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#81532) sutyesz96 válasza A`rpi (#81529) üzenetére


sutyesz96
őstag

Igen, a piacon most ez tűnt a legjobb ajánlatnak.

Sajnos színt nem tudtam választani, így úgy tűnik ez az akció csak a fehér verzióra vonatkozik, de nem baj, így is jól jártam szerintem.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81533) EczkE válasza sutyesz96 (#81532) üzenetére


EczkE
addikt

A feher tok jol nez ki, nekem is olyan ven, szinben hozza illo Sony Gold fejessel. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#81534) barcabome


barcabome
aktív tag

WRC5 vagy Dirt Rally ps4-re a jobb választás?

(#81535) korte73


korte73
csendes tag

Használt Játék vásárlásnál kell valami fontosra figyelni?

PS4 lemezes The Divisiont tervezek venni.

(#81536) Nayrobi válasza barcabome (#81534) üzenetére


Nayrobi
őstag

dirt rally

(#81537) izsams válasza barcabome (#81534) üzenetére


izsams
csendes tag

Szia. Egyértelműen a Dirt Rally. Kicsit nehéz de ha ráérez az ember utána hatalmas élmény.

(#81538) marilllyo válasza korte73 (#81535) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha a lemez a kezedben van és nincs összekaristolva akkor nagyon átverni nem tudnak. Max, ha DLC-vel együtt hirdetik és utólag derül ki, hogy azokat már felhasználták. Én Dying Light-tal jártam így. :W

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81539) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[Titanfall 2 teaser traler]

Live-Die-Respawn

(#81540) konikan válasza korte73 (#81535) üzenetére


konikan
aktív tag

Ugyanaz mint marilllyo által mondottak. Ha nyilvános helyen veszed, akkor is van annyi idő, hogy kinyisd a tokot, belenézz, megnézd a lemezt. Tudom, common sense, de csak úgy tok-> kp csere nem játszik.

szerk.:

orichalcos
:Y :C

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#81541) barcabome


barcabome
aktív tag

Köszi a válaszokat, már jön is le a game (Dirt Rally). Rég játszottam rallys játékkal, de kellemes emlékeket okoztak. Karrier mód milyen benne? Mennyire részletes?

(#81542) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Tearaway - ennyit megér :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81543) sutyesz96 válasza EczkE (#81533) üzenetére


sutyesz96
őstag

:D

Várom már nagyon hogy megérkezzen, képeken jól néz ki végülis a fehér is. Írtam megjegyzést nekik, hogy ne merészeljenek régi szériásat küldeni. :DDD
Van most valami játék ami best-buy? Én elsőként a GTA V-öt gondoltam, bemelegítés gyanánt.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81544) DM-Fan válasza kevepapa (#81513) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ugye hogy ugye? Megmondtam én neked már a múltkor is. ;)

Mondom, a Last Survivor DLC-t is feltétlen próbáld ki, mert az is zseniális, ahogy a Crew Expendable is. Már ezen két, Nostromo-n játszódó DLC miatt megéri megvenni az egész pakkot, de az alapjáték is zseniális, erős sztorijú, nagyon jó felépítésű túlélő horror. A legjobb játékok egyike, de meg merem kockáztatni, hogy talán a legjobb sci-fi horror. Kb. a Dead Space játékok nyújtottak számomra ilyen rettegési élményt utoljára. Ha azok nem voltak meg, azokat is feltétlen ajánlom, nagyon jó mind a három rész. Ott is kiváló a sztori mind a háromban és olyan szinten rettegsz a legtöbb rész alatt, hogy szerintem még az Alien-nél is sokkal durvább. Az inkább a Carpenter-féle The Thing érzést hozza. Totál beszarás az egész és mindezt egy masszív sci-fi környezetbe helyezve, ahol tényleg nem jön segítség sehonnan, abszolút magadra vagy utalva.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81545) Kendek válasza sutyesz96 (#81543) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt nem tudom, hogy mennyire best-buy most akció nélkül, de pl. a The Witcher 3 mindenképpen megéri. Igen sokáig el lehet vele játszani (én 46 óra alatt vittem végig az alapjáték fő sztoriját - mondjuk 200 óra is lehet ez -, most az első DLC-t nyomom), megunni pedig nemigen lehet. :)

<-ƘƘ->

(#81546) Bazsi1987 válasza Kendek (#81545) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Witcher teljes áron is megéri szerintem korszak alkotó játék!! Kiegészítő meg zseniális jobb mint az alap játék!! ☺

(#81547) EczkE válasza sutyesz96 (#81543) üzenetére


EczkE
addikt

Most hirtelen ezt a "jo minosegu kepet" tudom mutatni az enyemrol. :DDD [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#81548) Kendek válasza Bazsi1987 (#81546) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De legalábbis nehezebb, az biztos. Az a béka nem volt gyenge, bár a gondnoknak is nekifutottam párszor mire rájöttem a dolog nyitjára. Várom már, hogy mi jöhet még amit ezeknél is nehezebb legyűrni. :D
Illetve ha jól olvastam, akkor 26-án jön a második, nagyobb DLC, a Blood and Wine. Várós... :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#81549) Bencus88


Bencus88
nagyúr

vótmá?

Ratchet & Clank 2016 Gameplay Walkthrough Part 1 - INTRO (PS4)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#81550) A`rpi válasza A`rpi (#81374) üzenetére


A`rpi
addikt

5. Hely sikeredett végül. :DD Left Behind-gyűjtögethető cuccai kifogtak rajtam, hatodik végigjátszásra be is adta a trófeát... Hiába szedtem fel mindent nem oldotta fel a trófeát. :( Ennek köszönhetően a tegnapi nap szinte nem is tudtam a multival foglalkozni, így az mára csúszott.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.