Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80301) #45378816


#45378816
törölt tag

Azt tudja valaki, hogy mennyibe kerul a Spotify havi dija illetve erdemes-e elofizetni egyaltalan?
Jelenleg alap verziot hasznalok, tehat reklamok vannak zene kozben, nem tudok telefonon leptetni stb...
Hol erdemes elofizetni telon vagy ps4-en? Gondolnam mindegy igazabol, de hatha van tapasztaltabb.

Meg egy utolso kerdes. :)

Stream kozben letiltja a spotit a ps4, ez a "trial" miatt van?
Vagy ha elofizetnek, akkor is ilyen lenne?
Hogyan tudom megoldani, hogy stream kozben szoljon az eppen hallgatott zenem?

Na jo nem egy kerdes volt sry. :DD

(#80302) Neoteric válasza #45378816 (#80301) üzenetére


Neoteric
addikt

Magyarországon €5/hó. Ha zavarnak a reklámok, és kell az offline zene akkor megéri. Mindegy hol fizetsz elő. Stream közben gondolom copyright miatt nincs mjuzik, amin vszeg az előfizetés sem fog változtatni.

PSN: ne0teric_sAN

(#80303) Madwe válasza Neoteric (#80302) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az előfizetés alatt van jobb minőségű magasabb bitrátájú zenére lehetőség, az sem utolsó szempont szerintem :)

Stream alatt lehet azért áll le, mert ha jól sejtem a ps4 egyszerre 1 játékot s 1 egyéb appot tud futtatni a háttérben ? pl ha nyitva van egy játék meg a youtube akkor mondjuk a spotify app indításához be kell zárja a youtubeot.

Annyi még, h ha esetleg telekomos vagy, akkor náluk fizess elő, mert akkor kapsz 500mb adatot pluszba ugyanazért az árért (illetve a music csomagban van ahol többet is, van ahol pl korlátlan netet kapsz spotifyra.)

(#80304) #45378816 válasza Neoteric (#80302) üzenetére


#45378816
törölt tag

Koszi a valaszt es neked is Madwe.
Mind ketto hsz-ben lehet valami en is ilyen harmadik feltol szarmazo tartalomra gondoltam, de akkor a twitch-en hogy a fene latni olyat, hogy ps4-en toljak a cod-ot, kozben zene es hat ugye az adas.
Lehet pc-vel konfigoltak ossze valahogy? Hmmm... Egy biztos, még nem hogyan es mikor fogok rajonni, de amint megtort a jeg leirom es szerintem mehetne osszefoglaloba is. (Errol nem en dontok, csak otlet) ;)

Nagyon jo kis meccseket szoktam neha-neha lehozni, a zene erot ad. :D szoval ezert gondoltam, hogy ha ez mukodne akkor lehet ujra kozvetitenék adast egy kis moka kedveert. :)

Koszi meg egyszer!

(#80305) A`rpi válasza #45378816 (#80304) üzenetére


A`rpi
addikt

Mikrofon ugye mehet adás közben, gondolom másabb mikrofont használnak ami a zenét is fel tudja venni a beszédhang mellett. Esetleg eleve számítógépről mixelik a beszédhangot és a zenét, és azt küldik mikrofon jelként pl a JOYba.

(#80306) Dexar007


Dexar007
veterán

Driveclubot erdemes dobozos kiadasban megvenni,vagy jobban jarok a store-os verzioval? Ahogy latom lemezes mar van 4 ezer kornyeken is.

Give me your cum,bull!

(#80307) A`rpi válasza Dexar007 (#80306) üzenetére


A`rpi
addikt

Storeból jobban megéri SP-vel együtt.

(#80308) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez az Evolve ennyire gáz, hogy ilyen gyorsan beesett az ára? + egy csomót látok használtan is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80309) Adam_Shepard válasza Dexar007 (#80306) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most olyan 8e Ft. Körül az egész pakkot meg lehet úszni season passal és a motoros kiegészítővel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80310) marilllyo válasza Adam_Shepard (#80308) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen mert ötöt kell venni belőle.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80311) Adam_Shepard válasza A`rpi (#80307) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tudsz, tudtok- e olyan capture cardról, amivel a tényleges jelet tudom pcn keresztül rögzíteni?(valahol olvastam, hogy lesz egy kicsi input lag emiatt?) Ez a 15 perces maximum limit eléggé bakfitty:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80312) FuRiONight válasza Madwe (#80296) üzenetére


FuRiONight
őstag

Felhasználtam az ingyenes 14 napos ingyenes ps+. Pénteken jár le, utana akkor most meg tudom venni akciósan?

(#80313) Wlac válasza FuRiONight (#80312) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, de PS4-en keresztül. Legalábbis nekem a böngészőben a store hibát írt.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#80314) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Ha valakinek lenne kedve co-op-ban játszani keressen privátba és egyeztetünk kinek milye van. Leginkább a Zombie Army Trilogy és Borderlands 2 (The handsome collection) érdekel.

(#80315) unicumnext válasza Wlac (#80313) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Az előbb vettem PS Storeon egész éves előfizetést Paypal használatával, minden rendben ment mint mindíg.

(#80317) A`rpi válasza n000rbi (#80149) üzenetére


A`rpi
addikt

Gyakran ismételt kérdések között fusd át a Store leírásokat.

Pénzvisszatérítés ps store-on? Ez talán segíthet. :)

(#80311) Da Shep
Én az egyszerűség kedvéért önálló vasat vennék ami rögzít PC nélkül is.
Nézegettem anno a kártyákat, nem mondható egyik sem olcsónak...

Game Capture HD II-höz volt szerencsém,
különösebb lag-ot én nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#80318) n000rbi válasza A`rpi (#80317) üzenetére


n000rbi
senior tag

Köszi, akkor valószínűleg csak engem sz*patnak, mert már vagy 10 e-mailen vagyunk túl és ugyanazt hajtják, hogy policy miatt nem lehet refundot adni :((( :(((

(#80319) bl4ck


bl4ck
csendes tag

A segítségeteket kérném!
Nem tudok dönteni, melyik jobb választás, olvastam az itteni linkelt teszteket de gondoltam hátha vannak frissebb tapasztalatok.
Sony wireless gold stereo 2.0 vagy Turtle Beach Stealth 400?

Azt tudom hogy utóbbi nem képes a virtuális hangzásra, de ez nem is érdekel,a virtuális hangzást a goldnál is inkább kikapcsolandóként emlegetik a legtbb helyen. Engem az érdekel,melyik szól szebben tisztábban jobban? Vannak tapasztalatok? Köszönöm!

(#80320) bl4ck válasza bl4ck (#80319) üzenetére


bl4ck
csendes tag

Esetleg TB Stealth 500p?

Avagy 30.000 forintig van valamilyen vezetéknélküli headset ami ezeknél jobb? Köszönöm!

(#80321) LeventeV


LeventeV
senior tag

Előrendeltem ma a Dirt Rally Legend Edition-t. Annyira ki vagyok éhezve egy jó rally-s játékra, hogy azt szavakba se tudom már önteni. Még szűk két hét, csak győzzem kivárni. :D

(#80322) A`rpi válasza n000rbi (#80318) üzenetére


A`rpi
addikt

Abszolúte laikus vagyok a témában, de azért megkérdezném, nem lehet hogy a hangban az őrületes nagy csúszás valami beállítási probléma? Szerintem HDMI-n is kellene tudnia alacsony élvezhető késeltetést a cuccnak.

Ha a TV-n házimozin van kikapcsolható hangzásjavító, vagy sokcsatornás lehetőség, azokat tiltsd.
PSnél is célszerű csak a kétcsatornás hangot engedélyezni, minden más sallangot tilts le, hátha ez segít.

(#80320) bl4ck
Avagy 30.000 forintig van valamilyen vezetéknélküli headset ami ezeknél jobb? Köszönöm!

Nagyjából ez a kínálat ami az itteni listában is van, átlagos felhasználásra mind tökéletes, egyedüli bosszantó tényező a törés, ami ellen nem igazán lehet mit tenni. Az hogy mely modell szól szebben szubjektív, hangzásjavító dolgoknak nem szabad bedőlni, felesleges. Ha van lehetőséged próbáld ki mindent valahol, és ami tetszik azt vedd meg.

[ Szerkesztve ]

(#80323) bl4ck válasza A`rpi (#80322) üzenetére


bl4ck
csendes tag

Az a baj sajnos nincs lehetőségem kipróbálni, ha lenne akkor könnyű választás lenne.
A törésről mindkettőnél olvastam, illetve a TB-nél mikrofon statikus zaj problémáról is.
De engem főként a hangzás érdekel. A Sony-nál állítólag nagyon jók a hangprofilok a játékokhoz. Viszont a basszus csekély. A 400-asnál (illetve 500p-nél) állítólag nagyon komolyan szól lévén 50mm-es hangszórók figyelnek benne. Tényleg nem tudok dönteni. :((

(#80324) n000rbi válasza A`rpi (#80322) üzenetére


n000rbi
senior tag

Mind megtörtént, sikertelenül. Indításkor kb. a harmadik képernyő is az, hogy optikán kösd össze az erősítővel a megfelelő élményért (és ezt miért ne csak ott írnák :D) Megpróbáltam most a UK supportot, hátha közvetlenül nekik írva visszakapom a pénzem.

(#80325) Madwe válasza A`rpi (#80322) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a hdmi erősítőbe megy, érdemes passthroughra tenni ha lehet, mert nagy valószínűséggel az okozza az input lagot...

(#80324) n000rbi optikai egyébként miért nem játszik? h néz ki pontosan a setupod, milyen termékekkel?

[ Szerkesztve ]

(#80326) #45378816 válasza Madwe (#80325) üzenetére


#45378816
törölt tag

Magas nekem egyelőre ez a dolog, ezért kérdezném, hogy biztosra menjek majd.
Van egy ps4 gépem, amin van két profil. "A" profilon van ps+ és "B" profilon nincs.
"B" profilon engedné megvenni az éves ps+ szolgáltatást.

Én úgy gondolom, kérem erősítsen meg valaki :) hogy ha "B" profilra megveszem a plus-t, akkor "A" profilon úgy olyan értékűen tudom használni majd, mint ha erre ("A" profil) vettem volna plus-t.
Ha ez így van, akkor még ma megvenném.

(#80327) marilllyo válasza #45378816 (#80326) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem egyenértékű mert "A" profilon tudsz multizni. Pont. Se felhő, se kedvezmények.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80328) Madwe válasza #45378816 (#80326) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha b profilra veszed meg, a profillal is tudsz neten játszani. De pl csak b profillal tudsz ps+ miatt ingyenes játékokat "megvenni" illetve ps+ miatt leértékelt áron vásárolni. Valamint csak b user tud a felhőbe tenni mentéseket pl. Valamint ha most b profilodra veszel 1 éveset s folyamat veszed rá az ingyenes játékokat, de 1 év múlva az a profilodra veszel inkább, akkor onnantól kezdve az addig megvett ingyenes játékok nem fognak elindulni, hiszen már nem lesz aktív a b profil ps+ előfizetése.

[ Szerkesztve ]

(#80329) #45378816 válasza marilllyo (#80327) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oké, köszönöm, akkor még jó, hogy megkérdeztem. :D
Neked is köszi Madwe. ;) és sry, nem válaszba akartam írni, most nézem... :U :B

[ Szerkesztve ]

(#80331) Def26 válasza n000rbi (#80330) üzenetére


Def26
félisten

Én tuti veszem. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#80332) Madwe válasza n000rbi (#80330) üzenetére


Madwe
nagyúr

99% h az lesz mint kb eddig a slim meg ultraslimek voltak előző genekben, olyan finomságokkal pluszban hogy:

lehet lesz benne 2 hdmi kimenet, az egyiken a (vr esetén visszabutított) 60hzes, a másikon a 90-120hzes frekin kiküldött jellel - ez a legvalószínűtlenebb szerintem

4k támogatás, azaz hdmi 2.0 kimenet - nem játékokhoz elsősorban, film inkább meg stb

4k melletti egyéb szabványok hw-es támogatása, mélyebb színtér, újabb kódolások videókhoz stb.

esetleg mindezt alacsonyabb fogyasztáson, kisebb gépben halkabb fogyasztással.

Ami 99% h nem lesz, az erősebb hw játékokhoz. :) így már a ps4k elnevezés is teljesen rendben lenne, mert a ps4 4k kompatibilis verziója, nem pedig 4k gamingre utaló név.

(#80333) n000rbi válasza Madwe (#80332) üzenetére


n000rbi
senior tag

Persze, aki ebbe 4k gaminget látott valaha, annak elmentek otthonról :)

[ Szerkesztve ]

(#80334) vg válasza n000rbi (#80333) üzenetére


vg
addikt

Majd tesznek bele egy pci sínt és tehetsz bele csúcs, 6000valahány shader számolóegységes, 16gb-os HBM2 memóriás polaris kártyát. :DDD

(#80335) grandia


grandia
csendes tag

ma megtudtam miért akadozik a hang, a kontroller csak két gyűrűnyit fogad be a dugóból (ügyes kialakítás..) kell egy jack toldó bele amibe a fülest dugom és máris rendben lesz. Úgy legyen:)

(#80336) Madwe válasza n000rbi (#80333) üzenetére


Madwe
nagyúr

simán benne van, csak ha a méretet is figyelembe vesszük s valami forradalmit tudtak alakítani ekkora méret s fogyasztás mellett, akkor a 500.000-s árat szerintem a nagy áttörés miatt simán fel is tolhatjuk olyan 8-900.000re. Na annyiért ekkora méretben benne lehet, bőven :D

(#80337) gyuribácsi88 válasza n000rbi (#80330) üzenetére

Kell is, a sok 130 ezer forintos 43" LG "4K" tv-n brutális lesz a látványvilág egy indie játék alatt ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80338) A`rpi válasza Madwe (#80332) üzenetére


A`rpi
addikt

Kettő HDMI-s VR edisönös kiadásban én nem látok logikát.

Az biztos hogy a mostani gépekhez kell egy külön elektronika VR-hez.

Nem gondolom hogy ezt a későbbiekben beleintegrálják majd a PS be, mert ebben az esetben helyből kettő külön terméket kellene árulniuk, doboz nélküli, és a dobozos verzió.

Az egyszeri júzer nem fogja tudni hogy neki régi vagy új PS-e van ő csak azt tudja hogy őneki biza VR kell...

4k melletti egyéb szabványok hw-es támogatása, mélyebb színtér, újabb kódolások videókhoz stb.

Profi médialejátszót a PS4 nem fog kiváltani, nem hiszem hogy ehhez hozzányúlnak komolyabban a későbbiekben. PS3ból is lehetett volna jó médiacenter, mégsem lett... :(

(#80339) #45378816 válasza A`rpi (#80338) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én nekem a mostani media center sem játszik le semmit!!! Semmit, pedig mindent úgy csinálok, ahogy kell.
Bedugom a pendrive-t a tv-be és mindent lejátszik. Érdekes....

Na jó, ha formázom FAT-ra, működik vagy is nem, :DDD mert csak felismeri és üresnek látja a hordozót.... szóval nekem az egy szenny a ps4-en, ez az egyik negatív tapasztalatom a gépben, a többit hagyjuk, elfogadtam ez egy konzol, szóval ahhoz képest jó na ;]

[ Szerkesztve ]

(#80340) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az a Csigusz/Gary kosztüm kicsit elpusztított.

Bamulatos mennyi tartalom jon meg mindig a LBP-hez.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80341) marilllyo válasza Adam_Shepard (#80340) üzenetére


marilllyo
veterán

Dejóóó! Ez valami ruha DLC az LBP3-hoz?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80342) Adam_Shepard válasza marilllyo (#80341) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Bikini Bottom DLC pakk. :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80343) Madwe


Madwe
nagyúr

Dark Souls 3 Co Op playthrough, csak jönne már ki :)

(#80344) Lecsovirsli


Lecsovirsli
csendes tag

Sziasztok!

Ha korábban már kiveséztétek a témát (nem találtam), akkor sry, mindenesetre az alábbi problémám van:

kb. 1 éves a masina, wifin használom, kb. 2 héttel ezelőttig nem is volt semmi problémám. Akkor viszont a party chat-ből elkezdett kidobálni "you have left the party" kommentekkel. Látszólag random, azaz van, hogy 10 perc, de van, hogy 1 óra után hajít ki ismét, de sajnos a vége ugyanaz... :\
Routert (ASUS RT n18u), modemet (2 hónapos upc-s) újraindítottam, nem segített. UTP-vel még nem próbáltam.

Vélemény?

Köszi!

(#80345) Bigiboy77


Bigiboy77
tag

Sziasztok!
Honnan tudom kideriteni hogy melyik az A és melyik a B profil? Illetve hogy lehet megcserélni? Mert nekem lehet az A profil az usa és B a nagyar és most akarok venni a magyarra 1 éves ps+ multizás véget. Ha jól gondolom a magyarnak kellene az A profilnak lenni?

[ Szerkesztve ]

(#80346) A`rpi válasza Lecsovirsli (#80344) üzenetére


A`rpi
addikt

UTP kábellel próbáld ki, esetleg kölcsön routerrel.

(#80347) marilllyo válasza Bigiboy77 (#80345) üzenetére


marilllyo
veterán

Őőő. Ez csak azért van, hogy itt megértsük egymást. Pl. ha két primary profil van akkor az A és "Másik A" sokkal helytállóbb lenne. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80348) A`rpi válasza Bigiboy77 (#80345) üzenetére


A`rpi
addikt

Azon a fiókon amin a plus előfizetésed szeretnéd megosztani elsődlegesre kell állítani.

(#80349) EczkE


EczkE
addikt

Sracok!

Store-ban talaltam DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus jatekot 6.50£-ert. Ez most a full jatek? Nekem gyanusan olcso. :D De ennyiert megvennem, mert autos jatekom meg nincs. Oke, irja hogy teljes jatek, meg a leiras is azt mutatja. :D Csak a biztonsag kedveert erdeklodom. Nem egy rossz jatek es tul olcsonak latszik. Nem akarok befurodni vele. :D

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#80350) Adam_Shepard válasza EczkE (#80349) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez az alapjatek. Erre jon meg jo sok tartalom a seadon passbol.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.