Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80651) Sirandrish válasza Djuree (#80650) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 3K-sba sincs benne a motoros..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80652) Nayrobi válasza Djuree (#80650) üzenetére


Nayrobi
őstag

A 3000-esben sincs benne.

(#80653) Prof01 válasza Djuree (#80650) üzenetére


Prof01
veterán

A Driveclub Bikes egy standalone kiegészítő, nem része a Season Pass-nek. Külön árulják viszont, ha megveszed az autósat, akkor kedvezményesen kapod a motorost.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#80654) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyébként megjött a búcsú kontent a Driveclubhoz. Egy tour pack "Finish Line" címmel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80655) Amadako válasza Djuree (#80650) üzenetére


Amadako
tag

Olyan bundle amiben minden benne van olyan nincs
ebben benne van a drivelcub meg a season pass,de ebben nincs benn a driveclub bikes
de ezt hozzá tudod venni ha már megvan az alapjáték

de külön is megvásárolható a motoros,ehez nem kell az alap játék

ár érték arányban a 3090 forintos drivelcub&season pass bundle éri meg amit először linkeltem

(#80656) n000rbi válasza marilllyo (#80654) üzenetére


n000rbi
senior tag

... még múlt héten ;)

(#80657) marilllyo válasza Amadako (#80655) üzenetére


marilllyo
veterán

Az utolsó két autós tour pack-et sem tartalmazza az sp. Az még +2180 Huf

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80658) Amadako válasza marilllyo (#80657) üzenetére


Amadako
tag

tudom
de nekem még a season passt is bekéne szereznem,azzal is elmaradásban vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#80659) danih válasza oriic (#80607) üzenetére


danih
addikt

Ez érdekes, főleg annak fényében hogy elvileg az EA idén nem is lesz ott a showfloor-on...

(#80660) drexler92


drexler92
tag

Sziasztok,

úgy döntöttem, hogy hosszas vívódás után, hogy veszek egy PS4-et (első konzolom lenne). Kérdésem az lenne, hogy a már meglévő LG 32LB5610 Tv-m az mennyire jó hozzá?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#80661) marilllyo válasza drexler92 (#80660) üzenetére


marilllyo
veterán

A célnak megfelel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80662) Ronam válasza oriic (#80607) üzenetére


Ronam
addikt

Twitteren azt írják, hogy fake.

[ Szerkesztve ]

(#80663) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Szitu: Vásároltam egy játékot és a dlc az e hónap 26-án járt le. Ha felhívom a supportot, akkor adnak vajon egy működő kódot?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80664) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Van egy lemezes játékom, megveszem digitálisan, felhasználja a lemezhez telepített adatokat, azaz lemez nélkül játszhatok vele, vagy külön telepíti a digitalis változatot és törölhetem a lemez adatait? Köszi

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#80665) gyuribácsi88 válasza koncsik (#80664) üzenetére

Külön telepíti a digitalis változatot, és törölheted a lemez adatait.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80666) front3r


front3r
őstag

Akiknek megvan a Doom Alpha, az töltse le újra, mert már a bétát tölti!!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#80667) #45378816 válasza drexler92 (#80660) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem egy LG 32LF5610-em van és tökéletesen remekel! ;)

-Számomra pont jó a 81cm méret, kellő távolságra, fotelben ülve.
-Sokat-sokat játszom a codbo3-al, mortal kombat, batman AN és néha BFhardline.
-Nem érzek lag-ot, viszont az elmosódás fura lehet, ha nem jól állítod be a képet. (én Levágás nélküli és Játék opció beállításokkal használom, az élénk már nagyon durva) :)
-Véleményem szerint egy tök jó kis tv, én kellemesen csalódtam benne.

Olyat lehet, hogy ha pendirve-ról hallgatom a zenét (tv-be bedugva) akkor a háttérben futtassam vagy mindenképpen a zene hallgatás erejéig az usb opciót kell használni?
Ebben segíts te, ha tudsz pls... ;)

(#80668) A`rpi válasza #45378816 (#80667) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a háttérben szeretnél zenét hallgatni,
használd a PS3 beépített média lejátszóját.

(#80669) #45378816 válasza A`rpi (#80668) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi, ezt már 4x próbáltam nekem nem jó valamiért. :(
Spotify-t szoktam használni game közben. Ha twitch-elni támad kedvem, akkor meg offolja a spotit, gondolom ezt is offolná. :/
Ezért gondoltam arra, hogy ha a tv-ből futtatom, akkor jó lenne, de közben rájöttem, akkor sem, mert nem a ps4-ről fut a media. :D
Szóval, már csak egy megoldás maradt, szereznem kell egy display port/HDMI kábelt.
Így átvinném a ps képén laptop-ra és onnan meg obs progival tolnám ki a csatornámra. :D

Köszi azért Árpi! ;)

(#80670) koncsik válasza gyuribácsi88 (#80665) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi. Mentések felhőből visszarakhatóak, gondolom.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#80671) Zedz


Zedz
addikt

Battlefront multiplayer része aktív még? :)

(#80672) xenom0rph válasza Zedz (#80671) üzenetére


xenom0rph
őstag

jah[link]

halahala

(#80673) Zedz válasza xenom0rph (#80672) üzenetére


Zedz
addikt

PC elég durván le van maradva. :D

(#80674) gyuribácsi88 válasza koncsik (#80670) üzenetére

Egy dologra figyelj, megegyező legyen a régió. Ha a mentésed EU régiós játékból van, azt a mentést egy US régiós játék nem fogja felismerni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80675) Wlac


Wlac
Ármester

Gőzerővel darálom a Ground Zero-t, van benne rendesen tartalom. Vagyis, hogy pontos legyek, meg kell küzdeni a 100%-ért. A megléte/teljesítése ad valami extrát a The Phantom Painben?

“The wha-"

(#80676) koncsik válasza gyuribácsi88 (#80674) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen, ez rendben, egyenlőre tölti, gondolom ezért nincs még folytatási lehetőség, csak előlről kezdés és játszás valameddig.
Köszonet :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#80677) Adam_Shepard válasza Wlac (#80675) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, ha szeretnéd nagyon szivesen lespoilerezem neked privátban akar. :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80678) Djuree


Djuree
félisten

ha átteszem sleep modeba a ps-t akkor a játékom folytatódni fog onnan ahol hagytam vagy nem? konkrétan dark souls 2 és nem akarok kilépni de jó lenne h nem menne egész nap a gép hanem sleepbe tudnám rakni? vagy mindenképp újra betölti a játékot?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80679) A`rpi válasza Djuree (#80678) üzenetére


A`rpi
addikt

Online Co-Op, vagy multi kivételével, ott folytatod ahol abba hagytad.

(#80680) Nayrobi válasza Djuree (#80678) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha nem lépsz ki a játékból csak rest modeba teszed a gépet, akkor a legközelebbi bekapcsoláskor egyből folytatódik a cucc mindenféle töltés nélkül.

(#80681) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!ps en tolom a divisiot .Es eleg szep fps droppok vannak neha az erdekelne valaki van aki probalta xboxon?Csak erdekelne ott mennyire jelentkezik ez a problema.

(#80682) Sirandrish válasza kiki22 (#80681) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ezt az xbox topikban kéne megkerdezni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80683) Madwe válasza kiki22 (#80681) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem nem tűnt fel fps drop ps4en, pedig voltam már nagyobb hepajban is. Pcn viszont kritikán aluli amit művel, 60ról szó nélkül leugrik 30 alá :)

[ Szerkesztve ]

(#80684) marilllyo válasza Madwe (#80683) üzenetére


marilllyo
veterán

+1. Tegnap lett meg a Közgyűlés és eddig semmi komolyabb fpsdrop nem tűnt fel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80685) Peat76


Peat76
őstag

A Doom béta kódot 1 éve aktiváltam , hogy indul el a letöltés?

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#80686) front3r válasza Peat76 (#80685) üzenetére


front3r
őstag

Storeban megkeresed. Letöltöd.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#80687) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

KI lenne az a bátor jelentkező, aki megmutatja nekem a Doom betát? :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80688) F.B.I. válasza Djuree (#80678) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen de előtte az energia menüben kapcsold be a hozzátartozó beállítást.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#80689) Djuree válasza F.B.I. (#80688) üzenetére


Djuree
félisten

remélem az be volt állítva. :DDD párommal reggel sleepbe rakattam a gépet. 10 perc alatt sikerült neki telefonon keresztül. kis technikai zseni. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80690) Madwe válasza F.B.I. (#80688) üzenetére


Madwe
nagyúr

ezek alól nyilván kivételek azok a játékok amik online is kapcsolódnak, mondjuk Division esetén újra fog kapcsolódni majd megint loginolni sleep esetén, hiszen amíg sleepbe volt a rendszer addig a szerverről kilépett az acc (egyébként erre is kitalálhattak volna vmi szerver oldali opciót, h ha sleepbe megy, akkor a kapcsolat ne szűnjön meg :K )

(#80691) A`rpi válasza Madwe (#80690) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem lenne túl életszerű mondjuk egy BF4 tele alvó PS4 accountokkal. :DDD

Szvsz érthető miért van az ha alvóba teszed ledob a szerver timeouttal, gyakorlatilag a játék betöltve marad, csak az aktuális pályát kell újra izzítania a gépnek. Ez azért nem olyan sok időt vesz igénybe amit nem lehet kibírni, így túl sok létjogosultsága amúgy sem lenne, pláne olyan játék esetében ahol folyamatosan más pályák futnak, mert ugye ott relatív kevés arra az esély, hogy olyan pálya következzen az adott szerveren amin épp korábban abbamarad a játék.

(#80692) Nayrobi válasza Adam_Shepard (#80687) üzenetére


Nayrobi
őstag

Még nem megy, csak a menüben lehet mászkálni.

(#80693) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Overwatch PS4 gameplay

Live-Die-Respawn

(#80694) Madwe válasza A`rpi (#80691) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyilván ne a mappokon legyen betöltve, csak a szerverhez legyen kapcsolódva, azaz kb a főmenüig legyen meg a kapcsolat. Egy Divisionnél ez kifejezetten sok idő, mert először a szerverhez csatlakozik, ami azért eltelik egy kis időbe, majd utána a karakterrel is be kell lépni, ami szintén idő. A bf4 azért rossz példa, mert ott ezer meg egy szerver van, nyilván az más kérdés, de ahol csak 1 megaszerver van, ott lenne jogosultsága. Gondolom Destiny is hasonló, nfs-ek meg ilyesmikre kell gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#80695) pomk válasza Madwe (#80694) üzenetére


pomk
őstag

Azért azt tegyük hozzá, hogy Divisionnél amikor bemész Base of Operation-ba és DZ-be, ill. ugyanígy kifelé nincs töltési képernyő, várakozás, stb. Egyszerűen ki/besétálsz és ugyanúgy folytatódik a játék, mint előtte. Lehet, hogy csak átverés az egész és akkor tölt amikor csak sétálni tudsz a karaktereddel, de számomra igen pozitív, hogy nem szakad meg a játékmenet és a hangulat azzal, hogy bámulod a "Loading..." feliratot. :)

(#80698) Bazsi1987 válasza kiki22 (#80681) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Xboxon tolom, néha néha van de nem egetverő inkább ha 4-en toljuk akkor jellemző de nem veszélyes witcher rosszabb volt ennél ☺

(#80699) kokeny92


kokeny92
tag

Sziasztok.

Valakinek van valamilyen ötlete, hogy két játék is amit ha storeon keresztül letöltök (dying light, Drive Club)
ce-34878-0 ilyen hibát ír ki, egyből belépés után. Menüig el sem jutok.
Azt már próbáltam, hogy legyalultam a HDD-t teljesen és egy gyártói honlapról leszedett teljesen új 3.15-ös rendszert leszedtem és feltettem. ( A drive Club a ps-hez járt az lemezes.)

Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Illetve, ha rossz helyen kérdezek, akkor egy kis útbaigazítást.
Köszönöm :)

Üdv Kökény

(#80700) pomk válasza kokeny92 (#80699) üzenetére


pomk
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.