Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80501) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#80498) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ha települt akkor rákukkantok. Köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80502) Bigiboy77


Bigiboy77
tag

Sziasztok! Egy olyan gondom lenne, hogy Ps4 re megvettem az elder scroll onlinet. A játékban rámentem hogy create account majd kiválsztottam hogy europa-hungary- megadtam az emal cimem. De ezután semmi nem jött az email és nem csinál semmit. Tudtok ebbe segiteni?

(#80503) EczkE válasza Nayrobi (#80481) üzenetére


EczkE
addikt

Vas megye, 13. hely! :D Ugy hogy jatszottam a betaval fel orat. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#80504) VirDan


VirDan
aktív tag

Sziasztok! Akkor már kicsit problémázok én is :DDD
Egy GTX10-es fejhallgatót, Y kábellel (fehér, noname) akartam csatlakoztatni.
Az kábelszálakra külön nincs rápréselve a mikrofon illetve a hang minta , de detto a StarTech-es kivitel, mint az összefoglalóban írtátok. Hangom az van, de a mikrofon inaktív. Mindent variánst próbáltam. Ötlet valakinek?
Vagy csak egyszerűen kuka az Y kábel, ne kínlódjak vele?

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#80505) james001 válasza Wlac (#80482) üzenetére


james001
veterán

Hát az biztos,SA még nagyobb :) Én már kb. minden gépen kijátszottam amin kijött,kivéve talán az origi Xboxon nem. Az egyik legjobb játék a világon szerintem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#80506) TazLeacher válasza danih (#80478) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm a válaszokat. Ez más játékban sokszor gond. Utálom, hogy ott van az angol zászló a nevem mellett... :(((

Lehet akkor bérházok rá. A gond, hogy így is van már csomó játék, ez megva tipikus időrabló.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#80507) perge666 válasza james001 (#80505) üzenetére


perge666
veterán

Tényleg nagyon jó játék,azóta sem csináltak ilyet!
A GTA V is változatos nagyon,de a San Andreasba több lehetőség van még így 12-13 év után is.

(#80508) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Használgatom a PS4-et. Okos kis kütyü.. MKXL megy folyamatosan! :))

Még megsem adtam a PSN nevem (akit érdekel): R0ttmayer84

James: GTA jó játék? A világon talán én vagyok az egyetlen aki köpköd rá! Stílus oké, de azért van mit fejlődnie.

- Törésfizika gagyi
- Karaktermozgások nagyon gyengék
- "bármit meglehet csinálni a játékban". Jó akkor szeretnék lerombolni egy komplett felhőkarcolót. Hmm miért nem lehet?
- Nézem mikor elütnek egy embert vagy lelőnek... Nagyon gagyi grafika. Emberek sérülése primitív.
- Robbantás a földön... utána kráter? Vagy azt képzeljem oda?

Szóval ismétlem...még van mit fejlődnie! Talán majd a GTA6...nagyon talán... :K

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#80509) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

TicTac84
gerawba
Slade-Fx

innen valakik? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80510) Zanik válasza VirDan (#80504) üzenetére


Zanik
addikt

Milyen Y-kábel? Adj egy linket vagy képet!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#80511) Kozs


Kozs
tag

Sziasztok. November óta van ps4em,eddig unaloműzőnek eljátszodoztam,de kicsit belefüggtem,így jólenne találni egy társaságot akikkel tudnèk együtt játszani. Bármilyen játèkra nyitott vagyok. Kedvelem az mmo-kat de sajnos ps-re nem találtam fogamra valót(egyedül a destinyt próbáltam,de nem fogott meg),szeretem az autós játèkokat,ps2őn gran turismo nagy kedvencem volt,de jelenleg abból sincs új. Nem voltam eddig nagy fps huszár,de black ops 3al jól szórakoztam,sőt tetszett. Amiken most gondolkozok project cars(talán ez áll a legközelebb a gthez),battlefield 4(teljesen zöldfülű vagyok,soha nem próbáltam egy bfet sem,szóval nem ártana egy tanár),valamint a rainbow six(amihez erősen kellene egy társ\csapat szerintem). Esetleg ha van bármelyk más játék amivel szoktatok közösen nyomulni,akkor szívesen csatlakoznék. Ps4 id: Korollion

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#80512) Sirandrish válasza Carasc0 (#80508) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy PS7 is kevés lenne ezekhez a dolgokhoz egy ekkora területen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80513) Carasc0 válasza Sirandrish (#80512) üzenetére


Carasc0
őstag

Persze megértem hogy ez hatalmas adattömeg + óriási számítási teljesítményt igényel. De megvalósítani jobban meglehetne a dolgokat. Technika már adott. PC-n szerintem már kivitelezhető is lenne. :K Sebaj egyszer eljön az ideje. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#80514) danih


danih
addikt

Most ahogy kezdtek világot látni a Doom-mal kapcsolatos reveal videók egyre inkább tetszik. Nagyon-nagyon elkéne már a sok CoD mellé egy klasszikus, hektikus aréna shooter a'la Quake vagy UT. Annyira rápörögtem hogy elő is rendltem (NA store-on van rá 10% engedmény és volt még egy 15$ jóváírásom is így 38$-ra jött ki) - annak ellenére hogy soha semmit nem rendeletem eddig elő. De úgy látom beta access-t azért nem kapok mert az anno a Wolfenstein-hez (NO) járt, lol :DDD

(#80515) Sirandrish válasza Carasc0 (#80513) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként én sem vagyok nagy GTA-s.
Elismerem mint alkotást és játékot, de valahogy nekem sose tartozott a kedvenceim közé :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80516) Def26 válasza danih (#80514) üzenetére


Def26
félisten

Mi az a NA store?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#80517) sutyesz96 válasza Def26 (#80516) üzenetére


sutyesz96
őstag

North America. Gondolom.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#80518) Prof01 válasza Def26 (#80516) üzenetére


Prof01
veterán

North America? :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#80519) >Deego.. válasza Carasc0 (#80508) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ilyen effekteket konzoltéren ne várj, mert soha nem fogják felvenni a versenyt a pc jelenkori helyzetével.

Ezt a szériát se, sőt a PS 4.5 se erre tervezték.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#80520) Def26 válasza Prof01 (#80518) üzenetére


Def26
félisten

Köszi, nem jöttem volna rá. :D

Más: Ha Ausztriában veszem meg a konzolt, annak esetleges garanciális intézésekor lehet itthon problémám? Ezt venném.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#80521) marilllyo válasza Carasc0 (#80513) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugye a GTA V-nél nem felejtettük el, hogy az még PS3-ra készült. Maga a csoda volt, hogy képes volt futtatni ezt a játékot. :K

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80522) A`rpi válasza VirDan (#80504) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha mindkettő csatlakozóban szól a fejhallgatód,
akkor az csak egy fejhallgató elosztó.

[ Szerkesztve ]

(#80523) danih válasza Def26 (#80520) üzenetére


danih
addikt

A Whopper kupont itthon tuti nem fogod tudni beváltani.

:DDD

(#80524) front3r válasza danih (#80514) üzenetére


front3r
őstag

Nagyon jó a multiplayere! :) Mivel alfáztam(PS4-en), így tudom. Teljesen arena shooter feelingje van.
Nem mellesleg nagyon szép is! Nem tudok rá rosszat mondani.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#80525) A`rpi válasza Def26 (#80520) üzenetére


A`rpi
addikt

Külföldön vásárolt gépre is van itthon garancia?

Ez alapján EU-ból vásárolt gépekre itthon is van.

Ahogy Tegla80 is mondotta, vásárlás előtt azért kérdez rá,
nehogy aztán utólag derüljön ki a turpisság.

(#80526) VirDan válasza Zanik (#80510) üzenetére


VirDan
aktív tag


Konkrét ez lenne az.

A`rpi: Több mint valószínű az lesz amit mondasz, azért nincs külön feltüntetve rajta a mikrofon és a hang minta.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#80527) danih válasza front3r (#80524) üzenetére


danih
addikt

Na, tök jó, pont ezt várom el és ennyi elég is. Nagyon ott van a quake-vibe a videókban (mielőtt valaki belekötne: multira gondolok, tudom, hogy ez doom :) )

PS épp nézek egy TrackMania Turbo streamet, valami francia gyerek, épp most készül felgyújtani a PS4-et, lol - nagyon jó ez a játék is.

(#80528) perge666 válasza Carasc0 (#80508) üzenetére


perge666
veterán

Ember ez egy játék,mit vársz tőle,ha iszik a karakter te is berúgsz? :U

(#80529) Zanik válasza VirDan (#80526) üzenetére


Zanik
addikt

Valószínű csak 2 gyűrű van a jack-en (TRS), neked olyan kell amin 3 gyűrű van (TRRS)!
[link][link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#80530) VirDan válasza Zanik (#80529) üzenetére


VirDan
aktív tag

3 gyűrű van rajta, de valamiért mégsem stimm..

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#80531) marilllyo válasza VirDan (#80530) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem sem működött. Van ilyen... :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80532) VirDan válasza marilllyo (#80531) üzenetére


VirDan
aktív tag

Amit Zanik kolléga linkelt elosztót, azzal azért teszek egy próbát. Ha azzal se jó akkor konkrét PS4 specifikus fülest leszek kénytelen szerválni.
Amit adtak gyárilag a géphez, azt véletlen a nagy Divizsönös rógos hajsza közben elszakítottam.. :DDD

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#80533) danih válasza VirDan (#80532) üzenetére


danih
addikt

Jó lesz, én is hasonlót használtam mielőtt vettem egy Sony wirelesst.

(#80534) Carasc0


Carasc0
őstag

Juj de egyszerű problémám van! Ehhez nem szoktam hozzá. Hogy lehet 2db controllert használni PS4-en? Mert mindig csak egyiket tudom a nevemhez társítani! :) :))

Haverral akarok helyben PS4-en MKXL-et tolni...

SEGA-n csak rákötöttem mind2 joyt és go! :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#80535) danih válasza Carasc0 (#80534) üzenetére


danih
addikt

Guest fiók megvan? Témaösszefoglaló elolvasva? :)

(#80536) Carasc0 válasza danih (#80535) üzenetére


Carasc0
őstag

Csak úgy tudtam rávenni! És milyen érdekes hogy magát a menüt nem lehet 2 controllerrel vezérelni. Csak 1 aktív mindig! Elég fura megoldás szerintem.

Tehát ami kék az aktív, a másik addig süket! És ez megváltozik ha a GUest fiók az aktív! Ez így okés? :F

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#80537) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#80498) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát nekem csak 29 gigát ír...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80538) EczkE válasza Sirandrish (#80537) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem is 29 giga es a season pass verziot vettem meg.

Asszem mindenféleképpen!

(#80539) Sirandrish válasza EczkE (#80538) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor most honnan tudhatom meg hogy valóban fent van-e a seeason pass vagy nincs?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80540) EczkE válasza Sirandrish (#80539) üzenetére


EczkE
addikt

Ezt en se tudom. :D Kicsit frusztral is a dolog. :D Bar ha az ember egyben veszi meg az alap + SP akkor csak letolt mar mindent hozza ami benne van.

Asszem mindenféleképpen!

(#80541) marilllyo


marilllyo
veterán

Kiplatcsizta itt valaki a Batman Arkham Knight-ot? :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80542) Nayrobi válasza Sirandrish (#80539) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az utolsó peccsben benne van a season pass és a dlc összes autója és motorja, tehát mindenkinek ugyanakkora méretű a játék függetlenül attól, hogy csak a simát vette meg vagy az sp-t is hozzá. A srác, aki kifizette a cuccot "vegye" meg a játékon belül a store fül alatt az összes elérhető dlct, ekkor nálad is fel kell ugornia. Nem mindegyik autó választható egyből még akkor se ha megvetted, szinthez vannak kötve és ezért még le lesz lakatolva egy része, de ahogy haladsz előre majd megkapod őket.

(#80543) VirDan válasza danih (#80533) üzenetére


VirDan
aktív tag

Reméljük jó lesz. Ha már adott ez a régi Trust fülesem. De ha mégsem stimm valami, akkor az se problem. Jobban szeretem a monokat valamiért.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#80545) Carasc0 válasza danih (#80535) üzenetére


Carasc0
őstag

Megoldva! Igen mükszik. :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#80546) Sirandrish válasza Nayrobi (#80542) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor meglessük. Remélem jó lesz mert a sima most is nálam van lemezesen...

Az működhet hogy én veszem meg a cuccokat a srác accjával a saját játékomon belül?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80547) MixY


MixY
tag

Szevasztok!
Nem játszottam még egyik Metal Gear Solid résszel sem, de videók meg teszt alapján tetszik a game, és most 2.000-ért meg tudnám venni (lemezesen) a Ground Zeroes-t. Tudom, hogy szinte egy fizetős demo, hamar végig lehet vinni, de ha igaz, hogy a mellékküldikkel meg a gyűjtögetni valókkal együtt ki lehet tolni a játékidőt 8-10 órára, akkor az nekem okés, mert ha bejön, akkor megveszem a TPP-t is.
A kérdés, hogy a GZ-t megéri annyiért? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#80548) Wlac válasza MixY (#80547) üzenetére


Wlac
Ármester

Most épp akciós a Store-ban, 4£, ami kicsivel alatta van, de a 2000 forint szerintem reális ár, mivel el tudod adni később.

“The wha-"

(#80549) Nayrobi válasza Sirandrish (#80546) üzenetére


Nayrobi
őstag

Huh, öööö, lehet. Próbáld meg, elrontani nem tudsz semmit. Azt tudom, hogy két ismerősöm megosztva játszanak, az egyik megvette a játékot sp-vel együtt, ezután ő "megvette" a storeban az összes dlct is, később a secondary accos srác is mindent elért, tehát egyáltalán nem lehetetlen összehozni.

(#80550) marilllyo válasza Nayrobi (#80549) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi is osztva vettük. Nem volt semmi bonyolult benne. Beléptem az ő acc-jával letöltöttem az alapjátékot és a "realted items"-nél szépen felsorolja egy kis download gommbal (nem a store-ban kell katatni). Amikor vettük kb. fél éve akkor még egyesével a store-ból kellett kikeresni és letölteni. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.