Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81801) james001


james001
veterán

Játszottam pár meccset a Doom bétával... Nekem b.szottul bejön! :C Nagyon szórakoztató,pedig az fps multikat annyira nem szeretem. Alig várom a megjelenést,az UC4 mellé tuti vétel lesz :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#81802) foxymaci válasza krx21 (#81800) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én se kerestem de van egy pont a játékba ahol ugyan ott mindíg kidobott a játék , meg többszőr beragadt valahova. Ps3-on hibátlan

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#81803) FuRiONight válasza james001 (#81801) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nekem nagyon nem jött be ( és ahogy olvasom a topic-ját másoknak sem) sokaknak csalódás és faék egyszerű, igy nálam a doom kiesett egy időre, úgyis jon az uc4 és az overwatch azokkal elleszek egy darabig :)

[ Szerkesztve ]

(#81804) marilllyo válasza FuRiONight (#81803) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából én abban bízom, hogy a multija kb. ilyen "ja van valami " kategória lesz a gigászi, hatalmas és epic sp kampány mellett. Nem rossz ez a multi de én pénzt nem adnék érte.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81805) DM-Fan válasza james001 (#81801) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én épp most is azt tolom és nem értem a fanyalgókat. Ez a stílus mindig is ilyen volt. Szerintem is baromi jó lett, grafikailag is szép, nagyon pörgős és kifejezetten élvezetes. A single meg nyilván teljesen más, azt már láttuk, milyen lesz. Nyilván amiatt fogjuk megvenni a legtöbben, nem is értem, miért a multi alapján ítélik meg a legtöbben a játékot, mikor köztudott, hogy azt ráadásul teljesen más csapat fejlesztette, mint a single-t, ami ránézésre is teljesen más játék.

Get Moded!

(#81806) ForRedGlory válasza DM-Fan (#81805) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"nem is értem, miért a multi alapján ítélik meg a legtöbben a játékot"

Talan azert, mert ez egy alapvetoen multi jatek, aminek lesz single player resze...

A multi nekem sem jon be, 1-2 perc utan toroltem is. A latvany egy hulladek, igy 2016-ban a pofamrol szakadna le a bor, ha ilyet kellens kiadnom.

(#81807) marilllyo válasza ForRedGlory (#81806) üzenetére


marilllyo
veterán

Talan azert, mert ez egy alapvetoen multi jatek, aminek lesz single player resze...

A Doom???
Szerintem te a Quake-re gondolsz. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81808) DM-Fan válasza ForRedGlory (#81806) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Doom mindig is a single-ről szólt, nem tudom honnan veszed azt az ordas hülyeséget, hogy elsődlegesen multi játék lett volna valaha is.

Szerintem nagyon nem vagy tisztában a műfajjal! A Quake volt mindig is multi shooter, a Doom abszolút story-based volt kezdetektől fogva. A multi abszolút csak egy bónusz hozzá, ami az eddig látottak alapján ráadásul egész újszerű, friss, Quake-Unreal Tournament keverék. A '90-es évek vége óta tolom a Quake-et, UT-t multiban, tudom, miről beszéltek. Emellett az összes Doom-ot kipörgettem egyenként is vagy ötször, legutóbb a BFG Edition-ben PS3-on.

Egyébként nem erőszak a dolog, nem kell játszanod, ha nem tetszik, de alaptalanul ne fikázzuk már, ráadásul minden háttérismeret nélkül! Műfajában szerintem nagyon is élvonalbeli már a béta alapján is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81809) szasanyi válasza ForRedGlory (#81806) üzenetére


szasanyi
félisten

Ti ugyanarról a játékról beszéltek? :DDD Az rendben van, hogy nem vagyunk egyformák de olyanokat írtatok le mintha 2 különböző (pölö Doom vs UC4) játékról beszélnétek.

(#81810) Sirandrish válasza ForRedGlory (#81806) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem te kevered a szezont a fazonnal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81811) ForRedGlory válasza Sirandrish (#81810) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megis miert keverem? 10-bol 7-8 ember pont a multi miatt venne meg. Ha meg csak erre futja, multit ne is tegyenek bele. Semmi eredeti nincs benne.

Kit erdekel a Quake vagy az UT (amiket rongyosra jatszottam). Itt most a Doom multirol van szo.

[ Szerkesztve ]

(#81812) DM-Fan válasza ForRedGlory (#81811) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"10-bol 7-8 ember pont a multi miatt venne meg."

Ezt a baromságot megint honnan veszed? Szerinted akkor tavaly, illetve az E3-on is miért folyamatosan 15-20 perces single-gameplay videókkal promózták és miért nem volt benne egyetlen perc multi sem? :W
Szóval maximum azok veszik meg a multi miatt, akik hozzád hasonlóan nem ismerik a játékot és annak előzményeit.

"Kit erdekel a Quake vagy az UT (amiket rongyosra jatszottam). Itt most a Doom multirol van szo."

Nem, itt most a Doom-ról van szó, amiről rajtad kívül úgy látszik mindenki tudja, hogy mindig is a single-re volt kihegyezve, csak te mindenáron a multi BÉTA alapján akarod megítélni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81813) TazLeacher válasza ForRedGlory (#81811) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tévedtél, benézted, rendben. De most már engedd el, mert kezd komikussá válni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#81814) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Valaki veszi a Ratchet and Clank-ot?

(#81815) Bencus88 válasza Bencus88 (#81814) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rendelt valaki innen? 2 ezer ft-al olcsóbb.

(#81816) front3r válasza Bencus88 (#81814) üzenetére


front3r
őstag

Bizony. Meg még Alienation-t is.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81817) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nagyon durva ez az until, mind félelem szempontjából, mind történetből, nem vagyok perfect, de nagyjából értem miket mond, mit lehet választani, behúz, tegnap 11-től játszottam reggel 5-ig :D igaz itt volt haver is, de le nem tudtam rakni, viszont van pár kérdésem

nyilván több végkifejlet van azt tudom, de viszont teljesen más lesz a vége? nekem most az jött ki, vagy ott tartok, hogy asszem josh? nem tudom a neveket, beismerte hogy ő viccelt, szóval most ha más dolgokat választok, akkor lehet hogy ez a faszi nem fog viccelni hanem meghal pl?

Meg most amilyen lehetőségeket most választottam ,a következő végigjátszáskor az ellenkezőjét kéne választani hogy más befejezés legyen?

Xbox One: bandymnc

(#81818) Dadpool


Dadpool
aktív tag

:) pont tegnap vittem vegig egyhuzamba. Engem annyira beszippantot hogy 11 tol este 10ig jatszottam vegig es a csalad meg nézte.
Szerintem is zseniális

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#81819) FuRiONight válasza Bencus88 (#81815) üzenetére


FuRiONight
őstag

Igen én is előrerendeltem, de nekem drágább volt, igy innen rendelem! Koszi a linket! :)

(#81820) Sirandrish válasza ForRedGlory (#81811) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te ezeket amúgy honnan szeded? A Doomot mióta vennék a multiért? Komolyan nem értem...

bandi0000 A játék vége lényegében mindig ugyan az lesz, csak a túlélők száma más

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81821) koncsik válasza Bencus88 (#81814) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is rendeltem, Aqua személyes átvétel, még 9 Ft-tal olcsóbb :DDD
Igen SirA, megint ott ülök :))

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81822) bandi0000 válasza Sirandrish (#81820) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kösz, akkor majd asszem később viszem végig megingt

Xbox One: bandymnc

(#81823) Sirandrish válasza koncsik (#81821) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon trükkös vagy :C
Már beiktathatnál egy kis szabadidőt néhány meccs erejéig :))

bandi0000 Platinázni is nagyon könnyű...ha lennének esetleg ilyesmi vágyaid :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81824) A`rpi válasza Sirandrish (#81820) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a multi jelentéktelen lenne akkor nem öltek volna bele pénzt, 2016-ban a vásárlóközönség nagy hányada igényt tarthat egy ilyen kaliberű játékban a multira (hiszen ezért is készítették el, és most ezért volt / van az időszakos demó (beta) nem a kampányról, hanem pont a multiról). Az adott játék lefutása már egy más kérdés, én úgy gondolom a multinak is nagy szerepe van a játékban, nem csak a sztorinak.

Most bepróbálkoztak ezzel a stílussal, majd meglátjuk mi lesz belőle, itt most elsősorban a multi népszerűségére gondolok. Játékosbázisa mindig is lesz, de szerintem hosszútávon idézőjelesen a süllyesztőben fogja végezni. (Ne legyen igazam.)

Még egy apró gondolat a bétáról úgy általánosságban. Nektek az megvolt amikor is a béta tesztek után legalább egy kérdőívet ki kellett tölteni milyen volt az adott szoftver? Mostanra szerintem teljesen másról szól a "béta teszt" mert tulajdonképpen itt egy "kész" játékot kapunk, amiről lehet jókat vitázni megjelenés előtt. És még csak nem is a tesztelés a cél, hanem sokkal inkább a vásárlásra való buzdítás.

(#81825) Bencus88 válasza FuRiONight (#81819) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igazán nincs mit, rendelem én is :C

(#81826) mahoni


mahoni
tag

En is toltam par kort doom beta val... Szerintem siralmas:) tenyleg egy quake & ut2003 :) eddigi legnagyobb ps4 csalodasom

42

(#81827) eisento válasza Bencus88 (#81814) üzenetére


eisento
addikt

en, digitalisan :) csak magyar storeon 20.-an jelenik meg :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#81828) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Most éppen az Alien: Isolationnel tolom. Igazán besz@ratós, még fényes nappal is. :D
Jól látom, hogy ha a noise detection be van kapcsolva, akkor a headset mikrofonját figyeli miközben a szekrényben vagy az asztal alatt bujkálok? Kikapcsolva meg mintha véletlenszerűen kellene mindig más gombot megnyomni a lélegzet visszatartása céljából, kb. fél másodperc alatt. Ez utóbbi még nem jött össze nekem, mert a kiírást felfogni sem tudom ennyi idő alatt, nemhogy gombot nyomni.
Ti hogyan nyomattátok, melyik módszerrel?

<-ƘƘ->

(#81829) Bencus88 válasza front3r (#81816) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nekem az kimarad, viszont várom leárazzák a firewatch-t meg azt a horrot, layers of fear talán.Most le van árazva, de annyi játék van ráér az még.

eisento: Az sem rossz, nekem ráér igazából soka játék meg a meló, de muszáj volt megvennem :D

Azért trükkösek, 9990ft meg írt 600 szállítást, aztán csak 890 volt a gls, meg valami futár díj is 300ft, na de így is jobban járok egy ezressel.

[ Szerkesztve ]

(#81830) DM-Fan válasza Kendek (#81828) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Emlékeim szerint általában valamelyik gombát kellett nyomni a lélegzet-visszatartáshoz. De egyébként az már régen rossz, ha ott ólálkodik a szekrény előtt, amiben vagy. Megúszható, de az már erősen kétesélyes, szóval az már csak végső megoldás legyen, hogy szekrénybe bújsz!

Get Moded!

(#81831) ForRedGlory válasza DM-Fan (#81812) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Ezt a baromságot megint honnan veszed? Szerinted akkor tavaly, illetve az E3-on is miért folyamatosan 15-20 perces single-gameplay videókkal promózták és miért nem volt benne egyetlen perc multi sem? :W"

Akkor ezt itt meg is beszéltük. Csak egy kérdés. Mégis miért is nem a single playerből van demo, ha ennyire el vagyok tévedve? :U Egyébként majd erre térjünk vissza a tesztek után...

Tucat szart csináltak a Doomból, összeszedték az utóbbi 15 év hasonló multi játékait és egybe gyúrták. Ha nem tudnád, hogy ez Doom, akkor marhára kapásból a Quake ugrana be. Ez a baj itt. A singlet kitolod 10 óra alatt és elkezdhetsz gondolkozni, hogy akkor most multizni kellene egyet és itt jön a gond. Nekem már a színvilága, ez a barbis 10. millió szín sem jön be. Mikor szólt a doom szivárvány színekről? Segítek.

[ Szerkesztve ]

(#81832) Kendek válasza DM-Fan (#81830) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annál a résznél vagyok, hogy meg kell szereznem a kódot egy ajtóhoz (1702), utána meg egy kódkulcsot. Na de miközben megyek az ajtóhoz, előbukkan az Alien, és föl-alá járkál. Addig eljutottam, hogy átmentem az ajtón majd a falról leolvastam, hogy hova kéne tovább mennem. De muszáj elbújnom néha, mert nemigazán akar elmenni a környékről. És itt vettem észre azt, hogy kikapcsolt noise detection mellett nem sok esélyem van a bújócskára. :D
A mikrofon érzékenysége viszont teljesen le van véve, gondolom ez azért segít nappal is (mikor kicsit több a környezeti zaj), nem?

<-ƘƘ->

(#81833) DM-Fan válasza ForRedGlory (#81831) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Megint nagyon el vagy tévelyedve, de nem is értem, hogy még annak ellenére is szembemész az autópályán, hogy már mindenki lealázott itt.

Tegyük tisztába: nincs demo a Doom-ból, BÉTA van belőle, ami 2 hete még ráadásul zárt is volt és kifejezetten azt a célt szolgálja, hogy finomhangolják a multi játékélményt.

Csak a tisztánlátásod végett: Szerinted az Uncharted 4-et is mindenki a multi miatt várja, ugye? Miből is volt ott is a béta? NAUGYE!

Ha kávzi meg sem nézted a multit (amit nem értek, hogy miért utálsz máris, mikor elmondásod szerint rongyosra játszottad anno a Quake és UT multikat, ez pedig pontosan ugyanolyan), akkor mi alapján mondod, hogy tucat szar lett a Doom-ból?! És még mindig nem értem, hogy miért a multi alapján akarod megítélni a single játékot, amiből eddig magad sem láthattál többet, mint amit az E3-on mutattak belőle, amiből az viszont élből látszik, hogy teljesen más, mint amit most a béta multiban látunk.

Ha viszont azt a videót megnézed, hát, abból nem tudom hogyan jött le neked, hogy a Quake-re hajaz, ugyanis Doom-osabb már nem is lehetne. Konkrétan a Doom 3 erősen felturbózott változata, olyan sebességen, amilyennel már a Doom 3-nak is dolgoznia kellett volna.

De mondom, szerintem fogalmad sincs, miről beszélsz, vagy van, csak már kínos beismerned, hogy hatalmas ökörséget állítottál.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81834) Zanik


Zanik
addikt

Hát a Doom és a Battleborn béták kipróbálása után ismét rá kellett jönnöm hogy konzolon béna vagyok FPS-ben! Egész egyszerűen nem tudok elég gyorsan és pontosan célozni. Lehet túl sokat játszottam már PC-n és nem áll át az agyam az analóg karral való célkereszt pozicionálásra!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#81835) Sirandrish válasza A`rpi (#81824) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy jelentéktelen, de a Doom szerintem BF-ek, CODok, UT-k, CS-k, etc mellett, pont nem a multijáról híres. Ettől közel sem felesleges. A betához meg annyit hogy ha a single első pályáját lehetne csak letolni akkor másfél óra múlva mindenki törölné a játékot (betat), szóval hülyeség lenne....erre ők is rájöttek :K

MÁS Végre volt egy kis időm kipróbálni a Shadow of Mordort. Nem rossz nem rossz. Kicsit gyengének érzem a karaktert, vagy erősnek az ellent, de gondolom erre rátesz még egy lapáttal hogy kezdő vagyok. Egyébként eddig nagyon tetszik :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81836) Kendek válasza Zanik (#81834) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Senki sem kontroller-császárként kezdte FPS-ben, igenis sok gyakorlást igényel a dolog (eleinte talán inkább single-ben érdemes nyomatni). De miután ráéreztél, már egészen jól lehet vele célozni. Természetesen nem annyira gyorsan mint egérrel, de ott a lényeg, hogy mindenki kontrollerrel nyomja, senki sincs előnyösebb helyzetben.

<-ƘƘ->

(#81837) DM-Fan válasza Kendek (#81832) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor gondolom a kórházban vagy, ahol dr. Morley keycard-ját kell megszerezni (talán mission 5). Nos, ott szerintem egyszerűen csinálj egy noisemaker-t és tereld el vele egy másik folyosószakaszra, mint ahová menned kell. Lesz egy kör alapú, nagy helyiség, több kis, cellaszerű irodával. Ott lesz a keycard és onnan kell visszamenni a recepcióra a másik dokihoz. Az egyik kifejezetten szívatós rész, de ne add fel!

Én noise detection-t egyáltalán nem használok, mivel nincs headset-em/kamerám, így arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81838) Zanik válasza Kendek (#81836) üzenetére


Zanik
addikt

Felezős havernak megvan a BF4, amit ugyan már PC-n végigvittem, de lehet leszedem és végigviszem a single-t konzolon is, hátha segít.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#81839) m3ss válasza ForRedGlory (#81831) üzenetére


m3ss
veterán

ez a doom beta, rettenet gagyi. tenyleg mintha osszegyurtak volna par jatekot...szinvonaltalan az egesz. gagyi a grafika is, a hangok, kommentator kritikan aluliak. a palyan levo pakkok, pancelok is hogy neznek ki? 10 evvel ezelotti szint. a modellek is nagyon gagyik.
a bo3-at nem naon lehet ezzel a jatekkal egy mondatban emlegetni.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81840) DM-Fan válasza Zanik (#81838) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem ne a BF4 single-jével kezdd, mert az valami borzalom. Menj rögtön multiba és állíts be newbie-filter-t, így garantáltan csak 10-es szintnél kisebb ellenfelekkel rak egy lobby-ba. Ha magad is átléped majd a 10-es szintet, akkor már nem is használhatod majd a newbie-filter-t. Az ilyen lobby-ban levő ellenfelek mellett ki tudod tanulni a kontrolleres FPS csínját-bínját anélkül, hogy porig aláznának. Mire eléred a 20-as szintet, kialakul a megfelelő skill-ed. Ha akkor sem megy, na, akkor tényleg lehet, hogy nem a Te műfajod a kontrolleres FPS.

m3ss: azért néz ki így, azért ilyen, mert ez a stílus ezt hozza, ezt szokta meg tőle mindenki. Nem is értem a BO3-mal való összehasonlítást, ebből is látszik, hogy Te sem kezeled helyén a játékot, ezért is nem tudod értékelni. Nekünk, Quake-UT multin szocializálódottaknak meg hatalmas élmény és hiánypótló alkotás a sok real-life imitátor multi FPS után. Ez a játék sosem lesz BF/COD, ne várja tőle senki, teljesen más univerzum, más multi-élmény. Itt pörögni, majd tápolni kell keményen, ezért olyanok az armor shard-ok, health-kit-ek, egyéb upgrade-ek, rune-ok. Ha más lenne, műfajidegen lenne.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81841) Kendek válasza DM-Fan (#81837) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ott vagyok, de jó, hogy mondod, hogy ez az ötödik, mert - így utána nézve - legalább tudom, hogy mennyi van vissza. Köszi a tippet amúgy. :)

(#81838) Zanik: Én GTA V-tel kezdtem, eleinte nagyon rossz volt. De a végére már ott is elég jól belejöttem, igaz ott még rásegítéssel nyomattam. Viszont a Killzone-ban elég jól megedződtem. Szóval kell azért pár játék mire egyáltalán érdemes lehet multira menni. Esetleg ahogy még DM-Fan írja, csak olyanokkal játssz akik maguk is kezdők.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#81842) m3ss válasza DM-Fan (#81840) üzenetére


m3ss
veterán

en evekig versenyeztem quake jatekokkal pc-n hajdanan, en pont ezeken szocializalodtam.
egyszeruen csak ez az uj bo3, felelmetesen jo jatek lett sztem. egyik legjobb multi fps amivel valaha jatszottam.
az alapkoncepcio tetszik. hosszabb harcok, mapcontrol, meg powerup control...a korites, az nem tetszik. olyan mint egy kis koltsegvetesu jatek alfa verzioja...a bemondo hang, aki beszel ha felveszel vmit azt hogy gondoltak? 10 percig nem tudnam hallgatni.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81843) echterion válasza Sirandrish (#81835) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem a PC-s Mordor van meg, abban én nem gyengének éreztem, inkább valamiféle szuperhősnek, ahogy 6-7 orkból álló csordákat vertem szét egyedül. Csak addig érzed gyengének, míg meg nem tanulod, hogy hogy kell nyomkodni a gombokat (PC-n konkrétan csak a bal gombot, meg az egeret kell rángatni szinte). Amúgy nem jött be nekem, néhány óra után meguntam a folyamatos hentelést, a sztori nekem túl gyenge volt ahhoz, hogy elvigye ezt a számomra unalmas játékmenetet. Életem egyik legrosszabb vétele volt játékok tekintetében.

**********

(#81844) Madwe válasza front3r (#81816) üzenetére


Madwe
nagyúr

Alienation local coopról továbbra sincs semmi hír? anno annyit írtak h ha sokan akarják lehet beleteszik, de pl nálam eleve csak akkor játszik a játék, ha van benne...

(#81845) DM-Fan válasza m3ss (#81842) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem semmi baj nincs a narrator-ral. Sőt, néha olyan érzésem volt, hogy ugyanaz a voice-actor, mint aki Dr. Betruger-nek adta a hangját a Doom 3-ban (pedig nemigen lehet, mert az inkriminált Philip L. Clarke 2013. áprilisában sajnos meghalt). Miért, a Quake 3-ban nem volt még ennél is viccesebb a narrator? Vagy az Unreal Tournament-ben? Dobule Kill - Multi Kill - Ultra Kill - Mo-mo-mo-monster kill! :D Ez is a műfaj része, mint mondjuk a pankrációban. Erről beszéltem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81846) ForRedGlory válasza DM-Fan (#81833) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te nagyon kesz vagy. Olvass mar bele a DOOM topicjaba. Ott sirtam, hogy nem indul el (mert meg a lobbyt sem tudtak megcsinalni). Igen, probaltam, koszonom eleg is volt. Nem tudom hogy sikerult osszekombinalnod azt, hogy ha en youtube videot linkelek, akkor biztos nem is probaltam, de gratulalok hozza.

Amugy igen, elirtam, nem demo, hanem beta, szo botlas volt, semmi egyebet nem kell belekepzelni. A tobbit tartok es nem kulonosebben lesznek almatlan ejszakaim, ha nem tetszik valakinek, hogy en 2016-ban ettol sokkal tobbet vartam es szerintem nem alaptalanul.

Reszemrol befejezve. Orulok, ha valakinek tetszik, de ezek vannak kevesebben, eleg megnezni a steam statisztikat.

[ Szerkesztve ]

(#81847) DM-Fan válasza ForRedGlory (#81846) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mit olvassak rajta? Gondolom oda is ír egy pár olyan erősen téveszmés emberke, mint ahogy te is ide. Kívülről fújom az összes Doom-ot, ebbe a bétába meg beletoltam már vagy 8 órát. Most akkor mivel is akarsz vitatkozni?

Mi nem indul el? A leghosszabb idő, amit eddig várnom kellett egy lobby-ba kerülésre, az konkértan 1 perc Volt (még 2 hete, a jóval kevesebbünk által játszott zárt béta esetében) és mindig gond nélkül elindult. Vagy szar a neted, vagy simán türelmetlen vagy. A linkelt videóval kapcsolatban meg egy szót sem írtam, de ha már így felhozod: azzal akartad igazolni, hogy a Doom-sorozat a multiról szól, hogy linekltél egy Doom 3 multi videót? Szép!

Szóbotlás? Akkor miért hivatkozol rá mégis demóként, mintha abból bármit is le kéne tudnod szűrni a végleges (single) játékmenettel kapcsolatban?

Szerintem inkább lapozz, mert csak rosszabbul jössz ki belőle! Felfogtuk, hogy neked nem tetszik, legalább te se viszel el collector's edition-t azok elől, akik vadásznak rá - ugyanis az előrendelés második napján elfogyott mind 3 hónappal ezelőtt. Ilyet se sok játék produkál. Ennyire várják csak a rajongók - nyilván mindenki a multi miatt, amiből akkor még egy percet se látott senki, szemben a 15 perces single gameplay videóval.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81848) front3r válasza Madwe (#81844) üzenetére


front3r
őstag

Nincs infó róla hogy lesz benne. :( Nekem is hiányzik, viszont nekem így is bejön a játék, sokkal jobban, mint a Helldivers. Majd valaki beírja ide, ha beleteszik a local coop-ot, ha más nem, akkor én.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81849) m3ss válasza DM-Fan (#81845) üzenetére


m3ss
veterán

hmm tenyleg uilyen hangok voltak regen is...elszoktam tole. a pankraciot ki nem allhatom :DDD
amugy nekem lassunak is tunik a jatekmenet, mozgasi sebessege a karakternek is. vagy minden fele kiegeszitokkel, perk felesegekkel ez valtozik majd? 3 kort jatszottam vele csak..
lassu az egesz. ehhez kepest a quake2 is egy gyors jatek volt. bezzeg a bo3 ezzel a fizikaval, thruster mechanizmussal...olyan porgos mint a quake1.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81850) Sirandrish válasza echterion (#81843) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát pont ott érzem gyengének mikor 6 Orc jön rám aztán ha nem mozgok el minden elől, már a földön is vagyok. De mondom..biztos kell még gyakorolnom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.