Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80601) Wlac válasza Pöttön (#80597) üzenetére


Wlac
Ármester

A konzoloknál erősen befolyásolja a vásárlást az exkluzív címek listája. A Microsoftnak a Halo-n kívül nem nagyon van címe, a Nintendo pedig teljesen más jellegű cuccokban utazik, mint a Sony. Akármit is lép meg a Sony, ha az nem tetszik a játékosoknak, akkor vagy puffognak tovább, és maradnak a platformon, vagy PC-re váltanak. Az egész "fotelből kontrollerrel kényelmes" mantra már rég idejétmúlt, mivel a PC-n is meg lehet ugyanezt csinálni. Kötve hiszem tehát, hogy aki eddig a The Last of Us-ban vagy a Killzone-ban élte ki magát, az átmenne Mario-zni, akkor már inkább választja a PC-t.

Én azért váltottam konzolra, mert elegem lett a PC-s szenvedésből. Ez nálam abban merült ki, hogy szerettem volna a játékokat minél szebb képi világgal játszani, de nem volt meg a hardver alájuk, költeni meg nem akartam a gépre, így szórakozhattam a futtatás- és a képi világ minősége közötti egyensúlyozással. Konzolon nincs ezzel gond, ha látom is, hogy egy játék néhol nem olyan szép, mint bizonyára PC-n, magasról teszek rá, mivel nincs beleszólásom a dologba, és ez megnyugtat. Hülye dolognak hangozhat, de szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

Minden platformnak megvan a maga előnye és hátránya, attól függ, hogy ki mit tart fontosnak. Ha ki is jön egy erősebb PS4, addig nem fog érdekelni, amíg megkapok minden címet, ami érdekel, és azok úgy fognak futni, ahogy most teszek. Ha viszont meglépik azt, amire sokan számítunk, akkor... valószínűleg elküldöm a Sony-t az anyjába, majd kifizetem az extra hardverért a pénzt, és játszok tovább. Már csak azért is, mert nagyon érdekel a VR, bár azért várok egy-két komolyabb címre.

Egyébként az lenne a korrekt a Sony-tól, ha az erősebb hardver csak a VR-t érintené, plusz a 4K-s filmlejátszást. Magyarul az új játékok ugyanúgy futnának mind a két gépen, azonban a VR címeket a PS4K vinné normálisan, stabilan annyi FPS-sel és olyan felbontással, ahogyan azt kell, és akkor nem Minecraft szintű grafikával szórakoznánk, hanem tényleg jól nézne ki minden. Így mindenki jól járna, vagy legalábbis senki sem rosszul.

gyuribácsi: nem a Black Flag? ;]

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#80602) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kegyetlen undorító lépés lenne a Sonytól ha a jelen generáció derekán kiadnának egy erősebb PS4et.
Az meg már csak hab lenne a tortán ha amiatt a sima PS4en akadnának agyba főbe a játékok, mert elfelejtenék hogy kell optimalizálni.

Őszintén remélem hogy (ha meglépi a Sony) hogy rettentően belebukik...imádom a PS-t, de ha így állnak hozzá akkor roh*djanak meg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80603) brodarics


brodarics
tag

Hali!

GTA-ban van a természetfotós küldetés ami Beverleyhez kötődik. Nálam nem jelent meg a telefonkönyvben az utazási iroda akinek a képeket kellene küldözgetni. És az e-mailt sem találom amit elvileg küldött korábban Beverley. A csávót kinyírtam már, jócskán túlhaladtam a küldetést, és újrakezdeni nem fogom mert rengeteg órát beleöltem már a gyűjtögetésbe meg az aranymedálokba, nem bírnám újrakezdeni. Gondolom nincs aközött összefüggés, hogy én kinyírtam mikor nem fizetett és nem hagytam elmenni és játszottam később újra az aranymedálért. Kerestem a rockstar fórumán és ott csak annyit találtam, hogy másnál is volt hasonló, de azok már 1 éves kommentek és nem volt rá megoldás. Valakinek hasonló? Esetleg talált megoldást? Nagyon bosszús leszek, ha ez fog hiányozni a teljes játékhoz és az első platinámhoz :(( :((

Először arra gondoltam, hogy ezt akkor kellett volna megcsinálni mielőtt megölöm ezt a majmot, de mivel nem neki küldök képet így ennek mi értelme lenne, meg ez nagyon aljas volna szerintem a játéktól...

[ Szerkesztve ]

(#80604) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Gondolom nem nagy újdonság, de gőzerővel készül a GTA 6.
(a hír egyébként főleg arról szól, hogy korábban majdnem csináltak egy Tokioban játszódó epizódot, de elvetették)
http://m.ign.com/articles/2016/03/28/gta-6-in-development-grand-theft-auto-tokyo-almost-happened

(#80605) marilllyo


marilllyo
veterán

Resident Evil 6 immáron a store-ban. 6k. Minden dlc-vel illetve átportolták multiját is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80606) LeventeV válasza Black Phone (#80580) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia. Visa Electron-t használtam. A név és a kártya száma volt valós, a címnek kamu alaszkait adtam meg. Vásárolni nem lehet vele, csak a PS Now trialhoz működött ellenőrzésképp.

Ugyanez a kártya működik UK store-on is, és ott vásárolni is tudok vele. Ott minden adat valós, kivéve az ország.

Amerikai store-ról a bankkártya segítségével, Amazonon keresztül szoktam vásárolni, feltöltőkóddal. Az Amazon elfogadja, hogy a kártyád adatai és a számlázási cím különböző legyen. Így a számlázási címnek megint kamu alaszkai adatokat adtam meg, a kártya adatainál pedig az eredeti címet, nevet és számokat.

(#80607) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy kis masszív pletyka az EA-ről:

[link]

Live-Die-Respawn

(#80608) Def26 válasza keIdor (#80583) üzenetére


Def26
félisten

Én ennek örülök. :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#80609) vg válasza Def26 (#80608) üzenetére


vg
addikt

Megveszed jövőre 150e-ért, hozzá a vr-t szintén 150e-ért, aztán két év múlva jön a ps5 és a vr 2.0... :DDD Jó biznisz.

(#80610) Sirandrish válasza oriic (#80607) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..hát az EA-nél már NXre is fejlesztenek...nem semmi a banda :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80611) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

Division:
Ketten csináljuk cimborámmal a főküldetéseket, most 15-ös szintűek vagyunk mindketten, eddig ment is minden flottul. Tegnap megcsináltuk a Rendőrakadémiát, ami 16-os szinttől ajánlott, nem volt egyszerű legyűrni, de aztán meglett. Most a térképen már csak a DZ-től jobbra vannak küldetések, amik közül a legkönnyebb is 22-es szinttől ajánlott. Ebből arra következtetek, hogy mostanra már el kellett volna érni legalább a 22-es szintet. :U
Hol ronthattuk el? A főküldetések szintenként sorrendben megvoltak (több nem is egyszer), jópár mellékküldetést, találkozást is megcsináltuk, gyűjtögetjük az echo-kat meg az egyéb dolgokat amiből jön az xp. :K
DZ-ben viszont egyáltalán nem voltunk még, azt majd a küldetések után.

Próbáltunk nekiesni a 22-es szintű küldetésnek, de az az igazság, hogy abban a zónában az utcai harcok miatt még az is gondot okoz, hogy egyáltalán eljussunk a küldetésig... :N

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#80612) marilllyo válasza kovacsroli (#80611) üzenetére


marilllyo
veterán

Minden rejtekhelyen updatelted a térképet? Van mellékküldi bőven. Ha nagyon nem megy akkor érdemes becsatlakozni egy magasabb szintű mellé és meghúzatod magad 1-2 szintet. Lvl. 30-at egy kósza délután alatt el lehet érni. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80613) VirDan válasza kovacsroli (#80611) üzenetére


VirDan
aktív tag

Annyi mellékküldetést csináljatok, amíg fel nem tornázzátok magatokat legalább 21-es szintre.
Igaz a Division fórumban (orichalcos vezetése alatt) inkább PC-s tagok vannak, de tudnak segíteni a témában. :K

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#80614) Djuree


Djuree
félisten

az olcsó 1 éves ps plus már nem elérhető? úgy volt hogy 31.-ig még van. :F :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80615) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A 2016-os Call of Duty a távoli jövőben játszódik majd? Távoli jövő. Értsd: űrharcok is lesznek.

A pletykát shinobi602 indította, ő már korábban többször leplezte le a játékokat megjelenés előtt.

Live-Die-Respawn

(#80616) kovacsroli válasza marilllyo (#80612) üzenetére


kovacsroli
senior tag

A rejtekhelyekre nem gondoltam bakker.
Végigfutok rajtuk este, köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#80617) Djuree válasza oriic (#80615) üzenetére


Djuree
félisten

zseniális. call of ratyi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80618) toompa válasza Djuree (#80614) üzenetére


toompa
őstag

De elérhető.

(#80619) #00110336 válasza Adam_Shepard (#80445) üzenetére


#00110336
törölt tag

+1
z6rnh2gz4

(#80620) n000rbi válasza tepenzed (#56436) üzenetére


n000rbi
senior tag

Vicc az egész. Se uk, se magyar "support" nem hajlandó semmit refundolni, holott már ps3-re is megvettem azt a rohadt Rocksmith-et, csak hogy tudjak vele játszani. Leszarják magasról, hogy ps4-en ott van és használni se tudom, csak a kurva policy-t lebegteti mindkét support. Pénzéhes mocskok.

[ Szerkesztve ]

(#80621) echterion válasza Sirandrish (#80602) üzenetére


echterion
nagyúr

Szívemből szóltál. Ha ezt meglépik, tőlem elbúcsúzhatnak, pedig nagyon szeretem az ff szériát, de megleszek nélküle. :U

**********

(#80622) Pöttön válasza oriic (#80615) üzenetére


Pöttön
őstag

NE NE NE! :O
Uram írgalmazz! :Y
Mi a bánatért nem képesek már végre valahára egy értelmes 2. vh-s next gen CoD-ot összehozni? :U
A konkurencia kihozta a Star Warst ezért már akkor nekik is kötelező meglovagolni ezt a témakört? :((

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80623) oriic válasza Pöttön (#80622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felőlem jöhet bármi, csak ne legyen világháborús. :D

Live-Die-Respawn

(#80624) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#80610) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Megneztem ujra a DC-t es 29.9 GB-t foglal a lemezen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80625) gyuribácsi88 válasza Def26 (#80608) üzenetére

Mindig csak azt írod hogy örülsz, de azt sose írod le hogy miért.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80626) Zedz válasza oriic (#80607) üzenetére


Zedz
addikt

Titanfall 2 bejelentés mégsem történt meg? Voltak pletykák, hogy 1-2 héttel ezelőtt majd lesz valami, nem?

(#80627) oriic válasza Zedz (#80626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen volt róla szó, aztán mégsem lett belőle semmi. :S Ne kérdezd miért, senki nem tudja. Hivatalosan továbbra sincs bejelentve.

Live-Die-Respawn

(#80628) Def26 válasza gyuribácsi88 (#80625) üzenetére


Def26
félisten

Hogy két szóval megmagyarázzam, mert "szebbek a játékok". :)

Madwe: Ne máár. :O

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#80629) Madwe válasza Def26 (#80628) üzenetére


Madwe
nagyúr

azért van xboxod? ;]

(#80630) dilipok válasza n000rbi (#80620) üzenetére


dilipok
veterán

ezigen, tobb mint fel evvel ezelotti post, raadasul refundot is kapott. Mocskos kapitalista allat ez a sony :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#80631) pomk válasza VirDan (#80613) üzenetére


pomk
őstag

Bár a kérdés szerintem platform független, de van PS4 topik is. ;)

(#80632) Djuree válasza toompa (#80618) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem adja be. azt írja nem vagyok rá jogosult. :W magyar acc...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80633) A`rpi válasza Djuree (#80632) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha van aktív Plus előfizetésed, az lehet a probléma.

(#80634) Djuree válasza A`rpi (#80633) üzenetére


Djuree
félisten

nincs aktív.
azt írja not available for purchase.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80635) Beri78 válasza Djuree (#80634) üzenetére


Beri78
őstag

PC-ről nekem se ment, PS4-en meg tudtam venni...

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#80636) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Aki nem próbálta még ki az Unravelt (mint én is) az leszedhet egy demot hozzá a storebol.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80637) A`rpi válasza Djuree (#80634) üzenetére


A`rpi
addikt

Problémát okozhat az is vásárláskor, ha nincs megerősítve az E-mail címed, tipikusan akkor jön elő ez a probléma, ha több éve regisztráltál PSN fiókot.

Itt tudod ellenőrizni:
https://account.sonyentertainmentnetwork.com

(#80638) Djuree válasza Beri78 (#80635) üzenetére


Djuree
félisten

otthon megpróbálom.

A`rpi: köszi, de meg van erősítve. majd hátha ps4-ről.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80639) n000rbi válasza dilipok (#80630) üzenetére


n000rbi
senior tag

>tobb mint fel evvel ezelotti post

Ez mennyire releváns a témában? Fogtam egyet a FAQ három nagyszerű példájából a refund témára, csak hogy esetleg mindenki értse miről pofázok.

(#80643) dilipok válasza n000rbi (#80639) üzenetére


dilipok
veterán

es az mennyire relevans, h o kapott refundot? :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#80644) n000rbi válasza dilipok (#80643) üzenetére


n000rbi
senior tag

Azért reagáltam arra, mert én meg nem, pont ezért "Vicc az egész" ;)

(#80645) Zanik válasza oriic (#80607) üzenetére


Zanik
addikt

Ez az Imperial Commando az a Republic Commando folytatás amit a LucasArts már egyszer elkaszált? Ha hasonló lesz az előzményhez, akkor tőlem jöhet! :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#80646) oriic válasza Zanik (#80645) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az lenne bizony

Live-Die-Respawn

(#80647) n000rbi válasza oriic (#80646) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ez jó hír, én is szerettem anno a Republic Commando-t.

(#80648) Djuree válasza n000rbi (#80647) üzenetére


Djuree
félisten

az egy fasza játék volt. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80649) killer095 válasza oriic (#80623) üzenetére


killer095
őstag

Hát pedig a Battlefield 5: eastern front is eléggé világháború szagú cím szvsz.
Én egy BC3-nak jobban örülnék :U

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#80650) Djuree


Djuree
félisten

vki tudná linkelni melyik drive clubot kell megvenni amiben minden benne van? ahogy nézem 3000ft a fullos, nem 2500. a 2500-asban a motoros nincs benne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.