Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80401) A`rpi válasza btf (#80397) üzenetére


A`rpi
addikt

Mit kapok a pénzemért? FullGame;Bundle;Season Pass?

Leírásban minden fontosabb infót megtalálsz:
-Akció időtartama tól-ig. (Ha akciós.)
-Korábbi listaárt. (Eredeti ára, ezt a jelenlegivel össze tudod hasonlítani.)
-Mit tartalmaz a termék. (Általában feltüntetik mit kapsz a pénzedért.)

Mi a különbség a FullGame, a Bundle és a PSN Game között? [link]

[ Szerkesztve ]

(#80402) szasanyi válasza Madwe (#80392) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem, nincs. Sőt, lehet ez a gond: W Old Blood-ot megvettem a fiam profiljából a -10% PS+ áron (nála most van 14 napos FREE PS+) és nála megy is, de ha átlépek az én profilomba onnan nem lehet indítani, azt mondja vegyem meg. Ez ezért van? Illetve ha igen és letelik a 14 napos FRRE PS+ nála el fog indulni?
Egyébként az én profilomból nála minden játék indítható (ezek nyilván nem PS+ kedvezménnyel lettek megvásárolva).

(#80403) Tavares


Tavares
tag

Sziasztok! Nem tudom fel lett-e már téve ez a kérdés... A Rocket League ugyebár cross platform game, lehetséges együtt játszani olyan baráttal, akinek PC-n van meg? :F Köszi előre is! :R :))

(#80404) Madwe válasza szasanyi (#80402) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha letelik a ps+, minden addig megvásárolt csökkentett árú tartalmat továbbra is elértek! Az egyedüli játékok amit nem, azok azok amik ingyenesek voltak (meg a ps+ egyéb szolgáltatásait sem éritek el nyilván, felhőbe mentés stb)

1 ps4etek van? A fiad profilját nézd meg h primaryra van e beállítva a ps4en! A tied biztos primary mert a fiad eléri a te játékaidat.

az lehet még h az Old Bloodhoz nem kellett külön letöltsetek semmilyen adatot (szerintem egyébként de, az külön letöltéssel jár!) s ez esetben sajnos az nem osztódik meg.

Van teljes játék amit a fiad accján vettetek? ha az se indul el, 100% h nem primary az ő accountja!

[ Szerkesztve ]

(#80405) szasanyi válasza Madwe (#80404) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, egy PS4 van és a profil primary beállítása megoldott. Köszi szépen a segítséget!

(#80406) akkójóva


akkójóva
tag

Sziasztok!
Valamiért a ps-em nem hajlandó csatlakozni psn-re WS 37397-9 hibakódra hivatkozva, valakinek van esetleg ezzel tapasztalata? Ezelőtt sosem csinált ilyet, ezt is úgy csinálja, hogy egy hétig nem voltam itthon, mire hazaérek ez vár. Egyébként szerintem van net a ps-en, ki is írja, hogy hozzáadta a letöltésekhez a frissítéseket, utána telepíti is.
Köszi a segítséget!

(#80407) Madwe válasza akkójóva (#80406) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sokan belefutottak Több dolog is lehet, elmondom miket próbálj:

rebootold a routered ha még nem tetted (lehetőleg áramtalanítsd minimum 15mp-ig)
hívd fel a net szolgáltatód, s kérj új ip címet (100% h dinamikusat kapsz, de azon belül is kérj újat!) illetve kérdezd meg, h natolt e az ip cím amit kapsz. Ragaszkodj nem natolt, rendes ip címhez (van aki már ipv4ben mindenképp natol s csak ipv6os címet tud adni, az neked nem feltétlen gond, kérdés pl van e otthon vpned amire mobilnetről szoktál belépni - az esetben probléma tud lenni)

[ Szerkesztve ]

(#80408) A`rpi válasza Tavares (#80403) üzenetére


A`rpi
addikt

Rocket League ugyebár cross platform game, lehetséges együtt játszani olyan baráttal, akinek PC-n van meg?

Lehetséges igen: [link]

(#80409) Tavares válasza A`rpi (#80408) üzenetére


Tavares
tag

áááh köszönöm! :R :R :R viszont ahogy látom együtt sajnos nem lehet :( (egyelőre?)

(#80410) vonSux válasza Neoteric (#80394) üzenetére


vonSux
őstag

Köszi urak.

(#80395) Madwe lehet, hogy rosszul emlékszem de talán a The Crew esetében ez nem ment, ezért merült fel bennem a kérdés. de ha DC-nál ez nem gond, örülünk.. :)

(#80411) A`rpi válasza Madwe (#80407) üzenetére


A`rpi
addikt

Szolgáltatót én addig nem "zaklatnám" amíg a router kérdést kőrbe nem járta.

-Kölcsön router
-Direktbe modemmel router nélkül
-Router reset
-Router FW update

Egyik helyen kettő router is üzemel ahol használtam a PS4-et.
Ha nem állítottam semmit, csak rádugtam a netre, nem engedett fel PSN-re.

Első alkalommal próbáltam fixen megadni a router DNS IP-jét.
(Nem oldotta meg.) :(

Ezek után megnéztem a szolgáltatóm DSN címét, és azt adtam meg.

Ezzel meg is oldódott a probléma nálam. Minden mást auto-n hagytam, de a DNS címet kézzel írtam be.
(Emlékeim szerint csak az elsődleges címet adtam meg, a másodlagosat üresen hagytam.)

Lehetséges jó a Google DNS szervere is, viszont ezzel az volt a gondom hogy lassította a letöltést.

[ Szerkesztve ]

(#80412) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Megèri megvenni a Driveclubhoz a bikes dlc-t??
Illetve miben kulonbozik a 3000ft-os Driveclub Bikes es a 2500ft-os Bikes Expansion?

[ Szerkesztve ]

(#80413) A`rpi válasza cross56 (#80412) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem is olyan sokkal korábban válaszoltam egy hasonló kérdésre: [link]

Leírásból remélhetőleg ki tudod majd silabizálni,
vagy esetleg rákeresel az itteni keresővel, vagy google. :)

(#80409) Tavares
Általam linkelt hozzászólást én úgy értelmezem hogy játszani egymással / egymás ellen tudtok. Csak chatelni nem tudok PS csevegő rendszerén keresztül, ezt vagy a játékon keresztül oldjátok meg, (nem tudom támogatja e) vagy keresni kell alternatív csatornát ha beszélgetni szeretnétek egymással, skype, ts, stb...

[ Szerkesztve ]

(#80414) Zanik válasza Tavares (#80409) üzenetére


Zanik
addikt

Hogy együtt? Egymás ellen, vagy egy csapatban mások ellen?
Elvileg lehet privát játékot kreálni (érdemes inkább PC-n!) ahová jelszóval tud csatlakozni a másik fél. Egy próbát megér!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#80415) Nayrobi válasza cross56 (#80412) üzenetére


Nayrobi
őstag

A drágább akkor kell, ha nincs meg az alapjáték, az olcsóbb pedig ha megvan. Simán megéri az árát.

(#80416) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#80417) xenom0rph válasza Tavares (#80409) üzenetére


xenom0rph
őstag

privátban lehet csak.

halahala

(#80418) cross56 válasza Nayrobi (#80415) üzenetére


cross56
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#80419) Tavares válasza Zanik (#80414) üzenetére


Tavares
tag

a leírás szerint is privát party kell, de csak egymás ellen lehet, viszont én úgy gondoltam, hogy együtt egy csapatban :)

(#80420) Tavares válasza xenom0rph (#80417) üzenetére


Tavares
tag

igen én is ezt olvastam, de azt is, hogy így is csak egymás ellen lehet, egy csapatban nem :/

(#80421) Peat76 válasza oriic (#80416) üzenetére


Peat76
őstag

Az eddigi legjobb trailer , eszméletlen ez a játék! 30 éve tartó számítógépes majd videojátékos korszakom legjobban várt játéka!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#80422) Bingoo


Bingoo
tag

Evolve co-op-ról vélemény? Érdemes most akciósan beszerezni? 4k, DLCvel pedig 5k. Sok jót nem olvastam róla. Játszanak meg vele sokan?

(#80424) EczkE válasza unicumnext (#80386) üzenetére


EczkE
addikt

Arpi tanacsara en is a Season Pass-os verziot vettem meg. :K Tegnap meg nem volt idom nagyon belemerulni, talan majd a hetvegen. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#80425) n000rbi válasza marilllyo (#61979) üzenetére


n000rbi
senior tag

Irigyellek, nekem továbbra sem adnak vissza semmit, mert letöltöttem a játékot és egyszerűen nem bírják felfogni, hogy nyilvánvalóan letöltöttem, hisz' használni akartam, csak épp a hiányos store leírás miatt nem tudom.
Nagyon vicces, hogy az ember többnyire semmire nem jut a magyar acc + magyar supporttal, de ha kamu uk vagy usa accot használnék, régen visszakaptam volna a pénzem az uk/usa support segítségével. Röhej.

(#80426) tothl


tothl
addikt

Nah....annyian dicsertetek, hogy a last of us utani kovetkezo aldozatom az until dawn lett. Sokat varok tole es vasarnapig nem tudom kiprobalni... :(

(#80427) #45378816


#45378816
törölt tag

Wireless headset Gold 2.0 használt és januárig garis. Mennyiért érné meg meg venni?

(#80428) Sirandrish válasza tothl (#80426) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én imádtam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80429) Rigormortiis válasza Bingoo (#80422) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem több mint 50 órám van benne. Egyetlen nagy baja van: Ha a hunterek közül egy is idiota, akkor b.szhatjuk. Olyan szinten kell a csapatmunka, hogy csak na. Pedig mi általában 3an nyomtuk, de ha egy valakivel nincs kommunikáció, akkor egy közepes monster is bedarál. A dlc monsterek pedig irreálisan op-k. A matchmaking pedig, amikor játszottam vele, katasztrófa volt.

Pedig maga a játékmenet, grafika és hangulat nagyon jó lenne.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#80430) Dexar007 válasza Sirandrish (#80428) üzenetére


Dexar007
veterán

Mas ertelmes exkluziv ha jol tudom nincs is..elozo gen remakejei,until dawn,driveclub es ennyi? (Tegnap vettem gepet 2 ev utan,kicsit lemaradtam :) )

Give me your cum,bull!

(#80431) cross56


cross56
senior tag

Nos a DC + season pass mellé beszereztem a Bikes Expansion-t is, úgyhogy teljessé vált a dolog :D
Viszont régen vettem játékot, lassan nem ártana. Már régóta szemezgetek az Uncharted Collectionnal...

(#80432) LeventeV válasza Dexar007 (#80430) üzenetére


LeventeV
senior tag

Bloodborne. Legjobb ps4 exkluziv.

(#80433) EczkE válasza cross56 (#80431) üzenetére


EczkE
addikt

Maximalisan az ajanlott kategoria az Uncharted! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#80434) cross56 válasza EczkE (#80433) üzenetére


cross56
senior tag

Egyszer leszedtem a demot, bár valamiért le is töröltem. Most újra megpróbálkozom vele, s csak ezután vásárolom meg ha tényleg bejön.

Más: Kaptam a Ubi-tól The Division-höz Special Offer kódot, akinek kell vigye: t4e67i88u

(#80435) front3r


front3r
őstag

Alienation, nekem most ez az egyik nagy reménységem a tavaszi nagy nevek mellett! :)
Őrületes, feelinges coop játéknak tűnik.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#80436) Amadako


Amadako
tag

mi lehet a baja a pénzfeltöltésnél a magyar storeban?
minden adatot hibátlanul kitöltök és azt írja megerősítésnél,hogy not valid...

(#80437) Djuree válasza cross56 (#80434) üzenetére


Djuree
félisten

ezt hova kell beírni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80438) Djuree válasza Amadako (#80436) üzenetére


Djuree
félisten

próbáld meg pc-n, ps4-en nekem sem jó, az ir. számot nem fogadja el, pc-n jó.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80439) Amadako válasza Djuree (#80438) üzenetére


Amadako
tag

pc-n próbáltam ... :(

(#80440) cross56 válasza Djuree (#80437) üzenetére


cross56
senior tag

Huh. Elnéztem valamit nagyon. Ez a kód arra jó, hogy a Ubisoft oldaláról 10% kedvezménnyel lehessen megvásárolni a játékot.

(#80441) Dexar007 válasza LeventeV (#80432) üzenetére


Dexar007
veterán

Az annyira nem gyere be. UC collectiont akarom meg egyszer kijatszani az uj resz elött. :)

Give me your cum,bull!

(#80442) #45378816


#45378816
törölt tag

A Paragon játékkal mikortól lehet játszani? Letöltöttem, regeltem, szinkronizáltam, minden kutya füle.... :D
és nem enged a menünél tovább. :(

(#80443) janes42


janes42
csendes tag

Megvettem a Rocket Leuaguet storen akciósan. Szeretnénk ketten a fiammal coopban játszani de nem taláok csak online beállítást ahova ps+ kell. Ezt nem lehet ketten offline játszani tudjátok?

(#80444) #45378816 válasza janes42 (#80443) üzenetére


#45378816
törölt tag

Exhibiton opció a menüben és a másk kontroller már is tud csatlakozni.

(#80445) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! Uplay storeon keresztul hozzaadva -10% lejon a divisionbol. (Minden platformra meg lehet venni ott)

peep9z27v

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#80446) Dexar007


Dexar007
veterán

Belekezdtem az until dawn.ba eddig jo poen. :DDD Mondjuk en valamiert Tomb Raiderre szamitottam horror elemekkel.

Give me your cum,bull!

(#80447) konikan


konikan
aktív tag

Kommenteket olvasva ismét kedvem lett elölről kezdeni a Last of Us-t. Csak mindig az van, hogy amikor végigviszem mindig többet akarok :( :B

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#80448) Sirandrish válasza Dexar007 (#80446) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tomb Raiderre? Hát ebbe meg futni sem lehet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80449) echterion


echterion
nagyúr

Csak megerősitésképpen kérdezem, hogy jól értelmezem-e: ha csinálok egy magyar accountot (primary-ként aktiválva), ott megveszem a Driveclub-ot ezért az akciós 3090 Ft-ért, akkor fogok tudni játszani mondjuk a kanadai account-ommal is vele (ami primary)? És ha másodlagosként aktiválom a magyart, akkor is ugyanez a helyzet? Azért kérdezem, mert most igy ez olcsóbb, mint a kanadai store-ban, ahol 20 CAD a SP-os és 15 CAD a sima verzió.

**********

(#80450) A`rpi válasza echterion (#80449) üzenetére


A`rpi
addikt

Abban az esetben ha másik profilra vásárolsz (HUN),
és ez elsődleges akkor minden más fiókkal tudsz játszani.

Az lényegtelen amin játszol majd (CAN) vele az elsődleges vagy másodlagos.

Mivel a hangsúly azon a fiókon van amivel vásároltál,
hiszen ennek a licenceszi osztódnak.

Ennek megfelelően ha ugyan ezt a fiókot (HUN) ha másodlagosra aktiválod, akkor kizárólag csak azon tudsz vele játszani, más elsődlegesre, vagy másodlagos állított fiók nem fog hozzáférni a megvásárolt játékhoz.

Hiszen a másodlagosan aktivált fiók
megvásárolt tartalmaihoz csak a gazdafiók fér hozzá.

Korábban leírtam ennek a menetét is erről itt olvashatsz: [link]
Játékmegosztás esetén egy és ugyan az, mintha a Plus szolgáltatást osztanád. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.