Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81201) koncsik válasza Zanik (#81198) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megtörtént, már csak az kell, hogy leakciózzák... Nagyon hangulatos, jó játék.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81202) Adam_Shepard válasza Madwe (#81188) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

meghaltam:

Nate dies 1 hour in to the game and you play the rest as Raiden. :C

Amúgy a remote play kérdésre még mindig visszatérve:

https://remoteplay.dl.playstation.net/remoteplay/index.html

Ez a link volt megadva a bejegyzésben.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81203) flegga92 válasza A`rpi (#81196) üzenetére


flegga92
senior tag

Otthoni vpn megoldás lehet?

(#81204) A`rpi válasza flegga92 (#81203) üzenetére


A`rpi
addikt

Fentebb említett kettő program meg még sok más, pont arra való, hogy az interneten keresztül létre hozzon egy virtuális helyi hálózatot, ennek segítségével, PC-s Remote Play alkalmazást tudod használni interneten keresztül úgy mintha ha helyi hálózaton lennél otthon, persze némi plusz input lagért cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#81205) Madwe válasza EczkE (#81192) üzenetére


Madwe
nagyúr

29 hónapja van kint a ps4. 29x2=58. Van kb 30 játékom amit megvettem, 58+30=88. Ezek közül kb alig töröltem valamit. És igen, nekem a ps+ címek bejönnek kb mind. 88 játékból kikeresni azt ami kell, macera. Pláne h van egy csomó kategória, pl local coop, competitive multi, story game, indie, open world stb. Oké h az utoljára használtakat kiteszi, de van ami régen volt használva, ilyenkor elmenni a végére s abc szerint kikeresni macera. Nomeg ha lenne mappa, csomó játék amiről megfeledkeztem lehet hamarabb előkerülne. Tudom vicces azon sírni h sok a játék a hddn s macera válogatni, de nme vagyok ezzel egyedül és ps3nál tök jól működött...

[ Szerkesztve ]

(#81206) Dadpool válasza A`rpi (#81200) üzenetére


Dadpool
aktív tag

En egy windows tabletet használok a nem hivatalos verzióval es hibátlanul teszi a dolgát :) szoval szerintem nem kell erőmű neki:)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#81207) Madwe


Madwe
nagyúr

Ha érdekel valakit a Paragon founder pack 20 dollárért rámszólna mielött megvenné:D? (a drágább csomagok mellé jár egy friendnek is, s akkor lehet olyat vennék...)

(#81208) oriic válasza Madwe (#81207) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No offense de early accessért fizetni, amikor a végső játék free-to-play lesz. De te tudod. :R

Live-Die-Respawn

(#81209) Madwe válasza oriic (#81208) üzenetére


Madwe
nagyúr

Játszottam az alfával s végül bejött pedig eleinte ódzkodtam tőle pont a crossplatform miatt... F2p mobakra amugy is szoktam hosszú távon költeni, hotsba is van azért már pénzem :) Olyan 60 usd körül szoktam max megállni, ami egy normál aaa ára. Hotsba pl van alsó hangom 700 órám, az sokszorosa egy átlag aaa címnek ami 60 dollár alapesetben...

Nem az early accessért fizetek, hanem a master challengekért :)

Vagy nem tudom, lehet velem van a baj, vagy csak egyszerűen túl sokat keresek :P

[ Szerkesztve ]

(#81210) oriic válasza Madwe (#81209) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Master Challenges grant an immediate skin, a permanent XP boost, and unlock unique cosmetic rewards as you play."

Minden megszerezhető a játékban is csak nem azonnal. De mondom no offense, csak érdekelt a dolog. PC-n én is gondolkoztam rajta, aztán rájöttem hogy ha fizetek sem kapok többet tulajdonképpen alkalmi játékosként, szóval megvárom a premiert. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#81211) Madwe válasza oriic (#81210) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lényegében lvl 6 és 10 között unlockolja a gifteket, ami 10nél a master skin, de vannak addig egyéb nyalánkságok is addig. S igen, a master challenget meg lehet venni ingam currencyből, de azt inkább kártyákra verem el:) (kivéve a lvl10 skint, azt csak a valós pénzért kapja az ember) Nyilván ingyen is meg lehet úszni s teljes értékű (ez nagyon helyes, ez a jó f2p modell!) de pont ezeknél szoktam költeni, mert ilyenkor nincs idegesítő time barrier, vagy p2w fegyver vagy hasonlóak, hanem van egy szolíd jó játék. S tudom h nemkevés órát bele fogok ölni, ezért mindenképp akarok nekik pénzt adni kb :D Amúgy teljesen jogos az észrevételed.

Btw ha pc-re vagy ps4re veszed meg az tök mindegy, egyrészt a progression is crossplatform, másrészt ha ps4hez hozzárendeled az epic accountodat akkor pcn is unlockolod ezeket s vica versa.

(#81212) xenom0rph válasza Madwe (#81211) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha Founder packot veszed akkor jár egy early acces egy barátnak is vagymitmondasz? :F

-ja a 19 ezreshez.. Free Founder’s Pack to give your friend. :D

[ Szerkesztve ]

halahala

(#81213) oriic válasza Madwe (#81211) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Btw ha pc-re vagy ps4re veszed meg az tök mindegy, egyrészt a progression is crossplatform, másrészt ha ps4hez hozzárendeled az epic accountodat akkor pcn is unlockolod ezeket s vica versa."

Na jó de nekem PC mellett Xbox-om van, arra meg nem jön. :DDD

Live-Die-Respawn

(#81214) Madwe válasza xenom0rph (#81212) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, ha egy nagyobb csomagot veszel kapsz egy founder packet is pluszba (nem csak early accest:D) nomeg usánkában csak 16k nem 20... :K

(#81213) orichalcos ó, azt hittem arra is jön...

[ Szerkesztve ]

(#81215) MerLinh válasza Madwe (#81205) üzenetére


MerLinh
senior tag

Sztem nem kell mentegetőznőd, szerintem is káosz ez a "menü", igazán kitalálhatnának valamit így a 3. évre vagy hanyadikra. Kibirnám azt is ha amiatt nem adnának 6 indie címet 1 hónapra csak legyen átlátható a játék/program menürész.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#81216) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezt hogyan???

DARK SOULS III
All 43 Trophies
March 29th 2016 (Completed in 6 days, 6 hours)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81217) #45378816


#45378816
törölt tag

Ez a Quantum Break egesz jo kis game. :D
Varhato ps4-re is?
Aki esetleg probalta, tapasztalatok?

(#81218) oriic válasza Adam_Shepard (#81216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól függ kinek az adatlapja ez. Japánban korábban megjelent már, teszterek korai hozzáférést kaptak.

Live-Die-Respawn

(#81219) Madwe válasza MerLinh (#81215) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ki se kell találni meg gyk. le se kell programozni, elég ha lehetőséget adnak olyan custom mappákra mint amilyen pl a tv video menü ami alatt van egy csomó app. aztán belepakolhatok azt amit akarok, kb csak az options gomb megnyomása után kéne 2 új lehetőséget adni, create a folder meg move to folder/remove from folder s kész is lenne. Még designer se kell ehez meg semmi, csak egy programozónak 5 perce...

(#81217) AdeX Persze várható ps4re, akkor jön ki amikor az uncharted 4 megjelenik az xbox onera.

[ Szerkesztve ]

(#81220) #45378816 válasza Madwe (#81219) üzenetére


#45378816
törölt tag

Akkor ott eszi meg a fene. :DDD

(#81221) Adam_Shepard válasza oriic (#81218) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Emlékszem még a steames időszaról arra, amikor a MGS TPP-nél a háttereket ilyen 10- 12 szer többért árulták a piactéren :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81222) EczkE válasza Madwe (#81205) üzenetére


EczkE
addikt

Igy mar ertheto. :K En meg kiigazodok azon a 6-7 jatekon amik megvanak. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#81223) Wlac válasza Madwe (#81219) üzenetére


Wlac
Ármester

Gondolom akkor ez is bundle-ben jön az Alan Wake-kel. :D

“The wha-"

(#81224) buci30


buci30
addikt

Az új Star Wars Battlefront-ba single utan van multi?
NFS 2016 ez lenne?
A kérdés hogy kötelező itt is story menni vagy lehet össze vissza kötetlenül mint pl a GTA-ba?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#81225) buci30


buci30
addikt

Az Unchardted ez a verziója tartalmazza mindazon a 3 teljes részt?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#81226) Adam_Shepard válasza buci30 (#81225) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81227) Sirandrish válasza buci30 (#81225) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen! A PS3ra megjelent mindhárom rész benne van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81228) ribarszki


ribarszki
őstag

Aki játszott már a Dying Light játékkal. Ez végig erről fog szólni, hogy szerencsétlen zombik fölött kell házról házra ugrálni és feladatokat elvégezni? Eddig olyan 3 órát játszottam vele, de ez már most baromi unalamas. Számítsak valami többre, vagy ne nagyon?

(#81229) Sirandrish válasza ribarszki (#81228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne nagyon! :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81230) Madwe válasza ribarszki (#81228) üzenetére


Madwe
nagyúr

Néha közöttük is mész :)

Egyébként mire számítottál, kb minden videón ezt láthattad. Vagy vakon vetted meg?

(#81231) marilllyo válasza ribarszki (#81228) üzenetére


marilllyo
veterán

Keress valakit coop partnernek. Egyedül számomra is életképtelen volt az a játék. Coop-ba viszont frankó.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81232) tothl


tothl
addikt

Elkezdtem az Alien Isolation -t. Félemetes a hangulata, a szellőzőkben konkrétan nem merek megmozdulni.. :D

(#81233) Sirandrish válasza tothl (#81232) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne b*sszál fel...most hozza a futár :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81234) eisento válasza ldave (#81130) üzenetére


eisento
addikt

es annyi kulonbseggel hogy gta van ps4-re gran turismo meg nincs :DDD (es ha igy halad nem is lesz :W :W :W )

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#81235) vonSux válasza ribarszki (#81228) üzenetére


vonSux
őstag

Kb. ennyi :D a sztori sem éppen bitang erős. De tény, hogy ha elkap, akkor nem rossz játék ez. A többiek is írták, coop-ban tényleg élhetőbb. Ha gondolod írj privit, és megyünk pár kört.

[ Szerkesztve ]

(#81236) konikan válasza tothl (#81232) üzenetére


konikan
aktív tag

Elkövettem anno azt a hibát, hogy tecsőn a játék kb. 3/4-ét végignéztem, onnantól meg annyira sok izgalom nem lehet sajna. :(

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#81237) vg válasza konikan (#81236) üzenetére


vg
addikt

Xb1 alatt kinect-el jó volt. Eltüsszented magad ott is van a szörny, vagy megmozdítod a fejed mikor fedezékben vagy és melletted megy a szörny... már észre is vesz... azért nem könnyű faarccal, teljes csendben legnehezebb fokozaton végigtolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81238) Wlac válasza vg (#81237) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezt még támogassuk meg egy VR szemüveggel, és kész is az instant szívroham.

“The wha-"

(#81239) Madwe válasza Wlac (#81238) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehetőleg lepjük is meg közben így s garantált lesz az a szívroham :D

(#81240) Shamat


Shamat
aktív tag

DIRT Rally fotóim: [link] Időnként frissítem majd... :U

DEAD LIKE ME

(#81241) DM-Fan válasza tothl (#81232) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem is a valaha készült legjobb Alien-játék, egyiknek se volt még ennyire durva atmoszférája, egyik sem volt ennyire "valós". Baromi jó a környezet, a hangok, zajok, minden abszolút autentikus. Rohadt jó az is, hogy sokat kell gépészkedni. A lény viszont néha idegesítően agilis és nagyon "ragaszkodó". Miután megvan a lángszóró, csöppet változik a felállás, de nem nagyban, csak ad egy kis magabiztosságot. ;)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81242) LeventeV válasza Shamat (#81240) üzenetére


LeventeV
senior tag

Közben nálam: :W :W :W

(#81243) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Remote Play-t tölthető pc-re. Win7 nem támogatott, ezért kérdezném, külön, hivatalos controller driver nincs véletlenül PC-re?
Mintha ígérték volna mikor a béta teszt kezdődött, de lehet rosszul emlékszem.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#81244) Sefter válasza Shamat (#81240) üzenetére


Sefter
veterán

Kormánnyal tolod?

Psn ID: sefter_hun

(#81245) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mafia III Pre alfa képek

Live-Die-Respawn

(#81246) Shamat válasza Sefter (#81244) üzenetére


Shamat
aktív tag

Sajnos még nem. :(

DEAD LIKE ME

(#81247) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Lejárt az az akció, hogy 11500ft volt az 1 éves plus elofizetés? A trial-t vettem eddig igénybe, most néztem és 15000ft ír az évesre. Ha esetleg él még ez az akció akkor kérhetnék egy leírást? Előre is köszönöm!

(#81248) Sirandrish válasza FuRiONight (#81247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem elsejéig volt az az akció?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81249) Sefter válasza FuRiONight (#81247) üzenetére


Sefter
veterán

Le, elsején..

Psn ID: sefter_hun

(#81250) tothl válasza DM-Fan (#81241) üzenetére


tothl
addikt

A gépészkedésben még nem vagyok járatos, csak megyek előre mint a bolond.. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.