Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80551) Sirandrish válasza Nayrobi (#80549) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..volt vagy 25 tétel amit így ingyen elértem..elvileg most már meg lesz minden :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80552) Rigormortiis válasza Sirandrish (#80539) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Úgy, hogyba tour menüpont alatt rámész a dlckre. Egyesével fel kell öket oldani, de ha megvan a sp, akkor ingyenesnek mutatja. Régen így volt.

Plusszba nem tölt le semmit, mert az update fileokban bennt vannak a dlck is.

Szerk.: Látom, közben megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#80553) eisento


eisento
addikt

valaki vett innen esetleg ps4-hez turtle beach stealth 400 vagy 500p-t? ha igen velemeny? :) egy goldot szeretnek levaltani...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#80554) A`rpi válasza eisento (#80553) üzenetére


A`rpi
addikt

Téma összefoglaló > Hasznos tartozékok, kiegészítők.

(#80555) eisento válasza A`rpi (#80554) üzenetére


eisento
addikt

azt elolvastam mar. de azota hatha vett vki 500-ast, megeri-e a felar stb...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#80556) FuRiONight válasza Sirandrish (#80551) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én azt kevesellem. DC & SP-t vettem, 20 pár után még 32 letölthető tartalmat számoltam.

(#80557) Dambi


Dambi
csendes tag

Diablo 3.
Valaki jatszik wd-vel?
A csapatomban csak en vagyok,pedig jo lenne cserélgetni cuccokat.
Id:dambudzo76
Most itt tartunk:
https://youtu.be/FY2jXSh4fiA

[ Szerkesztve ]

Ktm RC8

(#80558) #45378816 válasza marilllyo (#80541) üzenetére


#45378816
törölt tag

Elég nehéznek tűnik, bár én még csak 50-60%-nél tartok, de néztem van pár rejtett.
Ehhez most akkor youtube-on keressek rá? Ne már :( hova a kihívás így? :D

(#80559) EczkE válasza Dambi (#80557) üzenetére


EczkE
addikt

En jatszogattam vele meg Xbox 360-on, semmi komoly nem volt kival jatszani. Nem is merultem el benne, pedig tetszett. De hogy itt a videoban mi a bubanat tortent, fogalmam sincs. :DDD Pedig tervezem megvenni PS4-re is.

Asszem mindenféleképpen!

(#80560) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy LG43LF510-es tv-men nincs fülhallgató kimenet. Xbox 360-asommal nem is tudok fülesben játszani. Láttam viszont, hogy a ps4 kontrollerbe lehet 3,5 jackdugós fülhallgatót bedugni. Hogy működik ez a dolog? Van másnak is hasonló gondja ilyen tv-vel?

(#80561) Black Phone válasza zadir1 (#80560) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia! Rengeteg létezik hozzá,még lehet kapni külön adaptert is

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#80562) vg válasza marilllyo (#80541) üzenetére


vg
addikt

"Kiplatcsizta itt valaki a Batman Arkham Knight-ot?"

Én nem tudtam megcsinálni a brutality 101 trófeát. :(

(#80563) danih válasza zadir1 (#80560) üzenetére


danih
addikt

Ha csak fejhallgató/fülhallgató kell akkor simán rádugod és megy. Ha mikrofon is kell akkor pedig veszel egy átalakítót (kétjackes megoldásokhoz), 1000.- alatt rengeteg helyen kapni.

(#80564) Dambi válasza EczkE (#80559) üzenetére


Dambi
csendes tag

A ps4 időkorlat miatt lemaradt az eleje.:).Nem túl látványos,mivel csak dps buffot adok,sebzés nincs.A Bliz. elintézte ebben a patchben másra a wd sajna nem jó.Mondjuk erre nagyon is. 6-8 ember van ilyen magas szinten,mindenki elég aktìv,de magamnak egyedül nehéz kicraftolni a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Ktm RC8

(#80565) EczkE válasza Dambi (#80564) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem addig egyertelmu a jatek mig a storyt be nem fejezem. :D Aztan ami utana jon az nekem mar melyviz. :DDD Persze tudom, azutan indul csak igazan. Paragorn szintek meg az orakig tarto farmolas. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#80566) Tatyla


Tatyla
őstag

Basszus Divisionben bebugzott nálam a az a trophy hogy küldjek ki egy lila vagy sárga cuccot Dark Zone-ból , lehet új karakterrel megadná :(

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#80567) Something_


Something_
őstag

MotoGP 15. Hát basszus, ez egy katasztrófa, ilyen játékot kiadni ráadásul teljes árban? Még 6.000-et sem ért, meg, egy vicc.
Sokkal szebb élet lenne, hogyha minden játékhoz kötelező lenne kiadniuk egy 1 órás demót :-) Akkor talán a játékfejlesztők is jobban tepernének, hogy ilyen szarokat ne adjanak ki a kezükből.
Nem számítottam sokra, csak kb egy F1 15 szintre.

(#80568) echterion válasza Something_ (#80567) üzenetére


echterion
nagyúr

Az megéri az árát? Mármint az F1 2015. Gondolkodom a vételen, magyar store-ban egész jó áron van.

[ Szerkesztve ]

**********

(#80569) Something_ válasza echterion (#80568) üzenetére


Something_
őstag

Hát százszor szebb, mint a Motogp. Teljesen korrekt F1-es játék, habár én csak Hringen szoktam nyomni, nincs vele baj. Olyan, mint az F1.
Max a pilóták kicsit agresszívek, de grafikára szép és egész jól kezelhető. MotoGP kezelhetetlen.

(#80570) kevepapa válasza MixY (#80547) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Ugyanígy gondolkodtam, megvettem store-bol kevesebb, mint 2 ropiért, pontosan azért, hogy eldönthessem h kell e nekem a phantom pain. Nézd, ez gyakorlatilag egy "pálya", bizonyos értelemben véve tehát egy demó, de szinte korlátlan szabadságot kapsz benne, tehát ha akarod többször, többféle képpen is megcsinálhatod. Szerintem ennyi pénzt mindenképpen megér, akár önálló játékként is, de leginkább azért, hogy eldönthesd h kell e a pp.

(#80571) sting2 válasza MixY (#80547) üzenetére


sting2
addikt

Alap, nem csak ez hanem a TPP is.
Látni kell, játszani kell vele, mert nagyon kevés TPS - játéknál működik ennyire a játék mechanika.
Lehet nem játszod végig, lehet nem maxolod ki a lehetőségeit, az is lehet hogy a GZ nagyon bejön, a TPP már kevésbé, de Garantálom hogy elkap ha lepereg a nyitófilm mindkettő résznél!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#80572) echterion válasza Something_ (#80569) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Szeretem az F1-et és jó lenne egy faja F1 erre a gépre is.

**********

(#80573) ribarszki válasza Something_ (#80569) üzenetére


ribarszki
őstag

Milyen Joypaddal játszani F1-et? Pc-n játszottam szimulátort, de ott volt Logitech DFP kormányom. Így nagyon félek a visszalépéstől...

Bár ahogy nézem fizikára a Project Cars hasonlít leginkább az rFactorra, áll közelebb a szimulátorhoz..

[ Szerkesztve ]

(#80574) Phausto válasza marilllyo (#80541) üzenetére


Phausto
tag

Jelen! :D

(#80575) Pöttön válasza Dambi (#80564) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem van egy elég erős wd-m, meg szinte már mindegyik kasztból van egy táposom, és én szinte csak egyedül játszottam, mert sajnos a multi tele van csalókkal.
Később aztán összefutottam 1-2 tisztességes magyar játékossal, velük toltam egy darabig, de aztán ők is szétszéledtek, más játékokkal kezdtek el játszani, nálam meg azóta áll a polcon a játék, a legújabb patch-el még nem is játszottam, pedig biztos vannak új settek, buildek.
Amúgy egy gyors tipp:
Ha solo-ba tolod a gr-eket akkor hamarabb fog dobni a játék a kasztodnak megfelelő cuccot, és szerintem jobban megéri több közepesen erős gr-t tolni, (pl 35-40 közöttit speed run ba), mint egy erősebb, (Gr 50+) hosszabbat.
Bár ez lehet megváltozott már az új patch-el. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80576) GazRic


GazRic
senior tag

Van aki még játszik Battlefront-al? Coop trófákhoz kellene segítség ha van valakinek kedve, és segítene. Köszönöm!

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#80577) Hopsz


Hopsz
tag

Ha már diablo 3 szóba jött, egy ps4ről feltud menni netre több játékos egyszerre, mintha coop lenne csak csatlakozva másokhoz.

(#80578) Dambi válasza Pöttön (#80575) üzenetére


Dambi
csendes tag

Igazából a 40gr vagy 70 gr között már nem nagyon van különbség nekem.A carnevil és helltooth pet buildek solo +80gr képes.A supportal 100 felett megyek csapatban.Csak egy kicsit unalmas már,hogy 8 emberből csak nekem van wd-m.Persze ha nem vagyok,nincs is magas Gr.Megy a sìrás:).

Ktm RC8

(#80579) marilllyo válasza Hopsz (#80577) üzenetére


marilllyo
veterán

Van benne coop. Frankón.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80580) Black Phone válasza LeventeV (#80241) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia! milyen fajta kártyát adtál meg,mert sajna nekem semmit nem fogadott el ?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#80581) F.B.I. válasza Dambi (#80578) üzenetére


F.B.I.
veterán

És most magyarul. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#80582) Pöttön válasza Dambi (#80578) üzenetére


Pöttön
őstag

Nem tudtam, hogy ekkorát ugrottak a solon kipucolható gr-ek, előző patch-nél még a gr 50+ volt a menő, nem 70... :DDD
Na majd előveszem mostmár én is. :DD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80583) keIdor


keIdor
titán

New PS4 Delivers "Ultra-High Definition Resolution Graphics," Report Says

"Existing PlayStation 4 owners would need to buy the new model to take full advantage of the enhanced graphics and power," it said. "Though it is likely that the current model and the coming one would share the same software catalog."
The WSJ also reports that the new console--which wasn't given a name but is apparently being referred to as the PS4 4K--will be announced before the October launch of PlayStation VR, sources said. The system will be able to power "ultra-high definition resolution graphics."

Van ám anyázás facebook-on a hírnél...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#80584) Dambi válasza F.B.I. (#80581) üzenetére


Dambi
csendes tag

Minek?Úgysem értenéd.:)

Ktm RC8

(#80585) JenciHUN válasza keIdor (#80583) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Meg is értem... :((

(#80586) Pöttön válasza keIdor (#80583) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez pontosan mit is jelent?
Nem beszélem ennyire profin a latint. :DDD
De gondolom semmi jót, ha megy érte az anyázás... :U

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80587) front3r válasza keIdor (#80583) üzenetére


front3r
őstag

Amíg minden kijön az alap Ps4-re is, addig nincs gond. Akkor kezdődnek a bajok, ha ez egy generáció váltás lesz, de egyelőre nem ez látszik.

Én lehet csak PS5-nél csatlakozom be a VR világba, addig úgy is kiderül, hogy ez az újabb 3D, vagy tényleg mindenki rákattan. De akkor már tényleg egy erős konzollal ugrok bele az élménybe.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#80588) JenciHUN válasza Pöttön (#80586) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Jelenlegi PS4 tulajoknak meg kellene vásárolniuk az új gépet ahhoz hogy ők is élvezni tudják a fejlettebb grafikát és teljesítményt, valószínűleg ugyanaz a szoftver fog rajta futni mint a mostanin, még az októberi PS VR start előtt bejelentik, és a rendszer képes lesz "ultra-high definition resolution graphics."-ra

(#80589) HartgeH3-2.8 válasza front3r (#80587) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ott a pont. Teljesen igazad van.

Nekem pl abszolút nem is kéne VR. Én abban bíznék, hogy esetleg a mostani széria ára csökkenhet.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#80590) keIdor válasza front3r (#80587) üzenetére


keIdor
titán

Sokan attól tartanak, hogy az új gép miatt a mostani hanyagolva lesz. Több lesz az fps drop, kevésbé lesznek optimalizálva a játékok. Legalábbis 1.0 környékén még biztos.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#80591) Pöttön válasza HartgeH3-2.8 (#80589) üzenetére


Pöttön
őstag

ha ez igaz, akkor az tuti, hogy nagyot fog esni az alap ps4 ára!
Ami ugye részben jó, részben rossz. :(

(#80590) Keldor papa
Ettől én is tartok, ha ez mind igaznak bizonyul, számomra az lesz a megoldás, hogy a mostani gépemet eladom (úgy is fogyóban rajta a gari) és vagy várok az új megjelenésére, vagy veszek egy vga-t a pc-m be (erre van a legkissebb esély), vagy nem veszek semmit se, és nem játszok. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80592) gyuribácsi88 válasza keIdor (#80583) üzenetére

A jelenlegi generáció megjelenése előtt is azt mondták hogy pfúúú, minden 1080p 60fps lesz, aztán csak néhol van meg, leginkább 1080p 30fps vagy 720/900p 60 fps.

Na de majd most !!! Most aztán biztosan ultra HIGH defínísönbe tudunk majd játszani, váóó.

Ha ezt meglépik, jól kib@sznak kb 40 millió ps4 tulajjal, de csinálják csak, én akkor így 10 év után visszaköltözök only pc-re, (szerintem nem leszek vele együl) aztán nézzék hülyének akit akarnak.

Világos hogy nem lesz kötelező váltani, de most komolyan!? Konzolgeneráció "váltás" 2-3 után? Majd a 4K mellett biztos arra is azt fogják mondani hogy na most itt aztán 1080p 60fps annyira stabilan meglesz hogy hű. Aztán ha az meg is lesz, majd a 4K fog döcögni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80593) james001 válasza HartgeH3-2.8 (#80589) üzenetére


james001
veterán

+1. Meg az ultra mega giga HD grafikák se érdekelnek,csak emiatt új konzolt legyártani,hát egészségükre :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#80594) Wlac válasza front3r (#80587) üzenetére


Wlac
Ármester

Shadow of Mordor, Watch_Dogs, Black Ops III, The Phantom pain... olyan PS3-as játékok, amik léteznek, de minek. Ne hidd, hogy a játékkészítők normálisan fognak optimalizálni a gyengébb hardverre, ha ott lesz az erősebb. Ha valóban szebb képet fog adni a PS4K a "normál" játékoknál is, és nem csak a VR-ban lesz jobb, akkor alap lesz, hogy PS4-en minden rosszabbul fog futni, mint most.

“The wha-"

(#80595) front3r válasza Wlac (#80594) üzenetére


front3r
őstag

Akkor sajnos váltani kell majd. Még mindig jobb mint a PC, de ez alapvetően egy rossz húzás lenne a Sonytól. De még van idő! Másképpen is dönthetnek a bejelntésig, bár tuti lesz új konzol, csak ne szívassák meg a jelenlegi PS4 tulajokat... remélem ezen fogják törni a fejecskéjüket!

Mivel a Microsoft is fog lépni, így nekik is kell, ez egy elkerülhetetlen lépés lesz.

Pöttön: Bennem is megvan a félsz. De tényleg a visszajelzés lehet a legnagyobb fegyverünk egy idő előtti generáció váltás ellen. Ha látják, hogy ezt mi még nem akarjuk, akkor talán tényleg csak egy kis lépés lesz, és nem kényszerítenek rá a váltásra. Ez üzleti szempontból is okos lépés lenne, hisz főleg a játékokból van bevétele a Sony-nak, úgy a Microsoft-nak is. De persze értem, a VR-hoz erősebb hardver kell, csak ne essenek át a ló túlsó oldalára.
De addig is.. a tavasz hátralévő része, a nyár eleje nagyon jó lesz játékok szempontjából(remélem mind kiváló játék lesz), ezt én most kiélvezem! :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#80596) gyuribácsi88 válasza front3r (#80595) üzenetére

"Még mindig jobb mint a PC"

Ha ezt meglépik, ez az állítás nem lesz helyénvaló.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80597) Pöttön válasza front3r (#80595) üzenetére


Pöttön
őstag

Én még mindig bízok benne, hogy az egész egy nagy bullshit, és csak minimális módosításon átesett konzolt dobnak ki, ami a jelenlegi 720-900-1080p játékokat futtatja, és max felskálázza 4k-ra mint anno az X360-ps3-is tette.
Eddig a Sony-t ismertem meg az eddigi leg "emberségesebb" cégnek, nem akarom elhinni, hogy így kiszúrnának a saját vásárlóikkal, ha ezt mégis meglépik, akkor az én szememben semmivel sem lesznek jobbak mint a microsoft, akik képesek lesznek kialakítani egy konzolnak eladott pc-t.... :(

Meg ebbe a Sony-nak bizony könnyen beletörhet a bicskája, mert ha ilyen-olyan módon, de egy kis okot is adnak a jelenlegi felhasználóknak a váltásra, az emberek könnyen választhatják majd akár az új Nintendo-t is, ha az mondjuk ugyan annyiért kapásból erősebb lesz...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80598) danih válasza keIdor (#80583) üzenetére


danih
addikt

Még mindig röhögök ezeken, kíváncsi leszek mikor nyugszanak le. Egyesek nem értik milyen hardver kell 4k-hoz gaming tekintetében. Megint leírom, hogy amiről szó van az az UHD-BD és Video streaming @4k dedikált h.265 dekóder-chippel és 2.0-ás szabványú HDMI-vel. Oszt' csókolom. Ja, PSVR-rel kapcsolatos félreértés pedig ott jön a képbe hogy a breakout box-ot beintegrálják a PS4 házába - nem lesz itt pluszpávör.
Amúgy legtöbb embernek 4k display-e sincsen. Ezeket tudja mind jól a Sony, ezért is fogja szépen lecsitítani a kedélyeket hamarosan - kevesebben fogják venni a PS4-et ha hamarosan itt a "PS4k", még csak pletyka szinten is, ezt a jelenséget pedig kezelni kell. Hol fogadhatok?
Esetleg, amit maximum el tudnék képzelni az egy kis órajel-emelés a jelenlegi chipseten, de nagy változást nemigen. Lehet majd biztos 4k-ban is játszani, csak éppen tetris-t, és nem CoD UltraModernWarfare Dubstep Ops 8-at.

(#80597) Pöttön: igen, kb.

[ Szerkesztve ]

(#80599) gyuribácsi88

Na jó, hagyjuk a 4K-t, inkább foglalkozzunk azzal hogy mik lesznek a következő ingyenes játékok :F ;] :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#80600) danih válasza gyuribácsi88 (#80599) üzenetére


danih
addikt

Indie játékok, hát nem mindegy? :DDD ;]
(Egyik közülük: Dead Star)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.