Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80201) _Bishop_


_Bishop_
tag

Hali! Még egy kérdés! Userek és accountok között lehet a mentett àllàsokat mozgatni?

(#80202) ribarszki


ribarszki
őstag

Na mit hozott ma a futár? Egy ropogós új Ps4-et. :D Én is csatlakoztam a mai nappal a klubba. Bár érdekes, hogy soha életemben nem volt konzolom, persze valahogy mindig vágytam rá egy kicsit, de most 30 éves fejjel lett. (Sajnos időm egyre kevesebb, de azért szakítok rá)

(#80203) Kendek válasza ribarszki (#80202) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Üdv, pontosan én is így voltam vele, csak pár hónappal ezelőtt. Mindig is vágytam rá, csak nem tudtam megvenni, most meg annyi játékot már összevásároltam hozzá, hogy nem mostanában fogok a végére érni. :DDD
Ettől függetlenül azokat sem irigylem akik napi 8-10-12 órát tolják. :))

<-ƘƘ->

(#80207) Carasc0 válasza ribarszki (#80202) üzenetére


Carasc0
őstag

Üdv a klubban! Én péntek óta vagyok benne 21 év után. :D :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#80208) eisento


eisento
addikt

evolution studiosnak annyi :(
[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#80209) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#80211) eisento válasza oriic (#80209) üzenetére


eisento
addikt

de mondjuk nem ertem hogy most mivan mert ok csinaljak/csinaltak a driveclub vr-t is most akkor az megy a kukaba? pedig videot is lattam ma rola ahogy nyomta a francia gyerek a gdc-n :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#80212) MixY


MixY
tag

Sziasztok!
AC Unity-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem: a coop mission-öket a Progress Tracker-ben látom, hogy egyedül is meg lehet csinálni, viszont térképen megkeresve egyből havert akar behívni (nem mindegyiknél).
Esetleg meg lehet mindegyiket egyedül is csinálni vagy éppen azért kell min. 2 ember, mert rohadt nehezek? :D

Más: Ebay-ről melyik analog védőt ajánljátok a legjobban ár/érték arányban?
Köszi! ;)

(#80213) marilllyo


marilllyo
veterán

Na esetleg még egy 1 napos PS+ kódja valakinek nem lenne? A felezőspajtimmal megvennénk a Batmant felesbe de az ő accján nincs plus (úgy olcsóbb) mert azt úgy kapja egy másik embertől. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80214) james001 válasza oriic (#80209) üzenetére


james001
veterán

Kár,remélem azért még látunk egy új Motorstorm-ot valamikor :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#80215) gergiboy07


gergiboy07
csendes tag

Jó estét!
Halottam erről a bizonyos PS4.5 /PS 4K- ról ,ez mennyire igaz sztori ?

Az önbizalom a siker első titka

(#80217) vonSux válasza marilllyo (#80213) üzenetére


vonSux
őstag

van egy US store, ha kell dobj privit.

(#80218) ldave válasza gergiboy07 (#80215) üzenetére


ldave
félisten

Semmi gond, nem tudni semmi biztosat.

A Slime draws near! Command?

(#80219) Tegla80 válasza gergiboy07 (#80215) üzenetére


Tegla80
addikt

Annyira,mint azok a tortenetek amik ugy kezdodnek,h "hol volt,hol nem volt,volt egyszer egy....." ;)

Sony® & PlayStation®

(#80220) A`rpi válasza marilllyo (#80213) üzenetére


A`rpi
addikt

Erre a célra 14 napos tiral is tökéletesen megfelel.

Ha ezt nem tudod aktiválni, 2 napos trialt is igénybe lehet venni,
egyszeri alkalom.

[ Szerkesztve ]

(#80221) Rigormortiis válasza Ronam (#80204) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Bully számomra a Rockstar valaha készített legjobb játéka. Ps2 360 után ide is bezsákolom.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#80222) marilllyo válasza A`rpi (#80220) üzenetére


marilllyo
veterán

Volt már azon az accon ps+. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#80223) kevepapa válasza Rigormortiis (#80221) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Pc-sként piszkosul bosszantott, hogy a Bully csak konzolra jött ki. Ugyanez volt a helyzet a Red Dead Redemption-nel. Ez utóbbit már ps3-on végigtoltam és szerintem minden idők egyik legjobb játéka. Most végre kipróbálhatom majd a Bully-t is! :D

(#80224) Zanik


Zanik
addikt

Naivan megnéztem milyen játék ez a Senran Kegura. Hát, nem csalódtam a japánokban. A DoA ehhez képest kismiska...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#80225) Zanik válasza oriic (#80209) üzenetére


Zanik
addikt

Pont most néztem hogy jött pár add-on a DC-hez. Ezek szerint lehet hogy az utolsó kiegészítők...kár! Egy új MotorStorm-nak én is örültem volna...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#80226) ldave válasza Zanik (#80224) üzenetére


ldave
félisten

(#80227) Amadako


Amadako
tag

másnak nincs baja az online játékkal?
ps3-on bejelentkezni sem enged
ps4-en bejelentkezni enged ,de játszani semmit sem :(

(#80229) adalbert1


adalbert1
veterán

Driveclub mellé megéri a Bikes kiegészítőt megvenni? Akinek már megvan, mi a tapasztalata, hozza egy jobb motoros játék érzését?

Ma kipróbáltam a Bloodborne-t, hát a mai játékok tengerében eléggé nehéznek tűnik, nagyon gyorsan lekaszabol 2-3 erősebb ellenfél, arra jutottam, hogy ennek a játéknak a mechanikáját/taktikáját még szoknom kell. :)

(#80230) A`rpi válasza Amadako (#80227) üzenetére


A`rpi
addikt

Router nélkül próbáld meg.

(#80231) danih válasza gergiboy07 (#80215) üzenetére


danih
addikt

Felejtsük
már
el
hogy a "PS4.5" egy játékban is 4k képes, erősebb hardverrel ellátott iterációja lesz a PS4-nek.
Nem így van: a 4k a streaming-re és a BD4k-ra vonatkozik. Ami HDMI 2.0-ás csatlakozást, hardveres h.265 dekódolást és UHD BD-rom meghajtót igényel, ezek lesznek benne. Illetve fogadok hogy a PSVR külső dobozkájában lévő elektronikát is beépítik ergo 2 HDMI kimenete lesz.
Ennyi, nem több. Nem lesz 4k COD konzolon még évekig.

[ Szerkesztve ]

(#80232) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Ha mar így dobálják felfelé a régi ps2 játékokat akkor egy scarface nevezetű játékot tudnék értékelni de nagyon
Imádtam ps2-n :U

XBOX LIVE: rolandinho007

(#80233) danih


danih
addikt

(#80234) james001 válasza tigomigocika (#80232) üzenetére


james001
veterán

Feldobálhatnának még egy párat ami PS3 store-on sincs fenn,pl. Black,MK Shaolin Monks,Burnout Revenge,stb. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#80235) vrob71 válasza kevepapa (#80223) üzenetére


vrob71
tag

Bocs, de Bully letezik PC- re gyakorlatilag ami ota ps2-re.

(#80236) Tatyla válasza ribarszki (#80202) üzenetére


Tatyla
őstag

Ne aggódj sokan játszunk itt 40 felett is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#80237) nosferatue


nosferatue
tag

Sziasztok!

Gondoltam leírom ide a hétvégi tapasztalatomat, az UK acc. vs. PS+ kód mizériámról, hátha később másnak is jól fog jönni az infó.

Nagyjából 2 hónapja egy nagyon jó barátom eladta nekem a régi (HANGOS :DDD ) PS4 gépét, amit azóta is a PS3-as időkből megmaradt UK acc-al használok. Mivel már korábban is szemeztem a Broforce-al, illetve a Rocket League-el, vásároltam game.co.uk-ról egy havi PS+ kódot, illetve egy 10 GBP értékű wallet kódot. Már a GAME is emailben küldi el a vásárlóknak a bezsákolt feltöltőkártyákat.

Nos a pofáraesés a PS+ aktiválásánál ért, ugyanis, amennyiben a gépen próbálja meg az ember aktiválni a kódját, bizony kér PayPal vagy Bankkártya adatokat. Értem én, hogy a Sony be akarja magát biztosítani arra az esetre, ha valaki elfelejtené lemondani a szolgáltatás meghosszabbítását.
Ugye azért vásároltam kártyát, mivel se UK PayPalom, se UK címhez kötődő bankkártyám nincs. Persze megkérdeztem gúgli barátomat, hogy ilyenkor mi a teendő, de sok értelmes választ nem tudott adni, végül felmerült bennem, mi lenne ha megpróbálnám a webes felületen aktiválni a PS+ kártyát? A végeredmény: a webes felületen engedi a rendszer beaktiválni a feltöltőkártyákat anélkül, hogy bankkártya vagy PayPal adatot valaha is megadtam volna a PSN fiókomhoz.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#80238) aizen92 válasza nosferatue (#80237) üzenetére


aizen92
addikt

Hasznos infó! Köszönjük! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#80239) manu75 válasza nosferatue (#80237) üzenetére


manu75
aktív tag

Szintén UK accom van mióta megjelent a PS3, arra mindig is feltöltőkártyát használtam mind a plusra mind pedig wallet feltöltésre. Nekem sosem kért bankkártya adatokat, pedig a konzolon keresztül aktiváltam a kódokat. Ettől függetlenül, lehet hogy változás történt benne mostanában. Egy esetben kért bankkártyát, mikor az "ingyenes" 2 hetes psnow szolgáltatást akartam kipróbálni.

(#80240) nosferatue válasza manu75 (#80239) üzenetére


nosferatue
tag

Emlékeim szerint, a megoldás keresgélése közben, olvastam valami ilyesmit a fórumokon, hogy ezen nemrégiben változtattak.

#80241 LeventeV
Csak a PS+ kódhoz kérte az adatokat, a wallet feltöltés az eddig problémamentes volt.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#80241) LeventeV válasza nosferatue (#80237) üzenetére


LeventeV
senior tag

Használhatsz magyar bankkártya adatokat is ilyen esetben.
Én az US accounton a magyar bankkártyámnak az adatait adtam meg, mikor szerettem volna aktiválni a PS Now trialt, és gond nélkül elfogadta. Vásárolni persze nem tudok vele, de ilyen ellenőrzésekhez elég. Csak a számokat kell a kártyáról beírni, lakcím és minden más amerikai kell legyen.

Csak a PS+ kódhoz kért PayPal vagy kártya adatokat, vagy pedig a pénzes kódhoz is?

[ Szerkesztve ]

(#80242) Rájmó


Rájmó
tag

Sziasztok,
remélem jó helyre írom, de nem találtam másik fórumot neki.
A lényeg, hogy a dualshock PS4 kontrollerem a múlt héten megadta magát. Bent a boltban azt mondták, hogy alaplap hibás. Ami nekem picit furcsa, mert működik rendesen a kontroller ha bekapcsolom a gépet és navigálok rajta (minden gomb tökéletesen működik), de ahogy berakok egy játékot, elindítom és a játék kéri, hogy nyomj meg egy gombot, akkor arra nem reagál, nem csinál semmit.
A kérdésem az lenne, hogy lehet esetleg valahol alaplapot venni szerintetek? Vagy kuka a kontroller? :S
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv, Rajmund

Privátra illik válaszolni :)

(#80243) boost válasza danih (#80231) üzenetére


boost
addikt

Egyetértek, ilyen update volt az XBox 360 esetében is. 4K géming azért is felejtős, mert ahhoz kb 4szeres teljesítmény kellene. 4K 60fps-t még a PS5-től sem várok.

(#80244) body007 válasza Rájmó (#80242) üzenetére


body007
addikt

pl. itt nézz szét

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#80245) Madwe válasza body007 (#80244) üzenetére


Madwe
nagyúr

én nem nagyon találtam motherboardot ezek közül, ifixites hogyan szereld a ds4 motherboard cikknél is panaszkodtak h nem nagyon lehet kapni...

(#80246) body007 válasza Madwe (#80245) üzenetére


body007
addikt

Ez esetleg?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#80247) Madwe válasza body007 (#80246) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hopp igazad van! Itt a forgalmazó eredeti oldala, ha esetleg ebayen eltűnne. Mondjuk tekintve h 30 dollár, ami mire ideér sztem 10k felett lesz, lehet érdemesebb újat venni :D

[ Szerkesztve ]

(#80248) Rájmó


Rájmó
tag

Köszi szépen a válaszokat srácok, valóban, mire ideér az lesz simán 10k, így megmarad levélnehezéknek, illetve donornak :D

Privátra illik válaszolni :)

(#80249) kevepapa válasza vrob71 (#80235) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Basszus tényleg! 2008 végén kijött pc-re is. Én az egyetemi bulik és ivászatok nameg persze a tanulás miatt lemaradtam róla, de most majd bepótolom, bár a grafika miatt már nem lesz ugyanolyan élmény mintha akkor csapattam volna. Egyébként is várok még, 4,5K-t sokallom érte.

(#80250) #45378816


#45378816
törölt tag

Végig böngésztem a kérdésemre a választ és tuti ott is van, de eskü nem találom. :D
A meglévő ps+ szolgáltatásom mellé, pontosabba rá, tehát meghosszabbítani/kitolni tudom?
Van kulcs a tulajdonomban, de még két hétig van +om.
Várjam meg míg lejár vagy megadhatom neki akár ma is a kódot és nem megy a lecsóba ez a két hetem?

Nem tudom pontosan meddig van az a 11ezer forintos éves akció, mert igazság szerint azt vennék, de az is kérdés, hogy lesz-e addig akció.

flegga92: oh fene egye meg :/

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.