Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81651) Madwe válasza Kvelstadt (#81647) üzenetére


Madwe
nagyúr

Felesleges kilépni. Ha valami újat epinditasz amihez be kell zárja az előzőt úgyis kiírja. Cserébe onnan folytatod a játékot ahol abbahagytad (kivéve ami online kapcsolódik persze) es ez meg akkor is igaz amikor standbyba teszed! Bloodborn es dark soulsnal pl pont hasznos is, mert amugy nincs barmikori mentes, ugye:)

(#81652) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2K teasel valamit. Talán végre bejelentik a Bioshock Collectiont, ha már úgy is tud róla mindenki. :DDD

Live-Die-Respawn

(#81653) LeventeV válasza oriic (#81652) üzenetére


LeventeV
senior tag

Jó sz.r az időzítésük. Már mindenki tudja, hogy jön a Collection, jó, hogy ők is felébredtek. :P

[ Szerkesztve ]

(#81654) Noda10


Noda10
tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnak eszébe jutott-e már, de lehetséges az alábbi, 3 embert érintő profilmegosztás?

Van ugyebár a klasszikus felállás, ami itt is részletezve van, amikor két ember egymás PS-én beálítja a profilját elsődlegesnek. Mi egy ismerősömmel úgy csináltuk a játékmegosztást, hogy csak az egyikünk profilja lett megosztva, az enyém. A saját gépemen ez az egyetlen profil és másodlagos, az ő gépén pedig az enyém az elsődleges profil és a sajátja a másodlagos. Így mindent én veszek, és ő is tudja használni.

Mivel az ő profilját felesleges lett volna megosztani, jól sejtem, hogy felszabadult ezzel „egy hely”?

Tehát ha van egy másik ismerősöm, aki a profilját megosztja velem, az övé lesz az én gépemen az elsődleges a sajátom marad másodlagos, valamint az ő gépén is másodlagossá állítja a sajátját, akkor jól sejtem, hogy az általa megvásárolt játékokkal így gond nélkül tudok én is játszani, és ez az én és korábbi ismerősömmel való megosztást semmiben nem érinti?

(#81655) Sirandrish válasza Kvelstadt (#81645) üzenetére


Sirandrish
legenda

Először is üdv köztünk gyökpáca...épp ideje volt :D
Másodszor meg toljad ecsém! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81656) A`rpi válasza Noda10 (#81654) üzenetére


A`rpi
addikt

Gyakorlatilag korlátlan mennyiségű partnered lehet. Egy dolgot kell csupán szem előtt tartani a megvásárolt tartalmak licencének kettő státusza van:

-Elsődleges. Megosztódik minden megvásárolt tartalom.

-Másodlagos. Csak a gazdafiók tud játszani a megvásárolt játékokkal.

Ennek megfelelően ha a neked van három barátod, aki hajlandó az ő fiókját veled megosztani, akkor mind a hármójuk megvásárolt tartalmait élvezheted, viszont a saját fiókod, csak egy barátoddal tudod megosztani a három közül.

[ Szerkesztve ]

(#81657) Amadako


Amadako
tag

Mondtátok tegnap,hogy vezeték nélkül is működik simán a sony headset win 7-en.Nekem nem megy, letöltötettek valami drivert?

(#81658) A`rpi válasza Amadako (#81657) üzenetére


A`rpi
addikt

Hangbeállításoknál, tedd alapértelmezetté a fejhallgatód: [link]

Driver ha minden igaz nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#81659) Amadako válasza A`rpi (#81658) üzenetére


Amadako
tag

itt már kerestem,de sajnos nincs benne pedig állítólag sikeresen telepítette a illesztő eszközt... :(

5 perccel a telepítés után egyszer csak felismerte....ok

kösz a helpet

[ Szerkesztve ]

(#81660) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Body007 és Madweköszi az infót, tanácsot!
Majd még meglátom hogyan jó nekem de egyenlőre kikapcsolom.

Sirandrish
Végre itt lehetek! :)
Nyomom meg nyomnám én de néha közbeszól ilyen munka meg étkezés meg hasonló dolgok amik nem hagynak játszani. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#81661) Sirandrish válasza Kvelstadt (#81660) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..ismerem.Pedig azok tök nyomi dolgok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81662) m3ss


m3ss
veterán

ps network nektek sem elerheto?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81663) bandi0000 válasza m3ss (#81662) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Dehogynem

Xbox One: bandymnc

(#81664) n000rbi


n000rbi
senior tag

Mario ajánlásával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81665) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#81666) Pöttön válasza n000rbi (#81664) üzenetére


Pöttön
őstag

Szegény öreg át állt a sötét oldalra. :DDD
Egyébként szép! :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81667) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

További egyeztetés után, érdeklődöm, hogy a doom steelbookos előrendelői helyem kell- e valakinek innen?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81668) Sirandrish válasza n000rbi (#81664) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez jó :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81669) Zanik


Zanik
addikt

Konzol Stúdió ajándék DS4-el és 2 év garival hirdet PS4-eseket: [link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#81670) buci30


buci30
addikt

Ha kölcsön kérek egy játék lemezt meg tudom csinálni, hogy a teljes tartalmát rategyem a ps4-re?
Mert holnap vissza kell adnom de annyi idő alatt tuti nem játszom ki s gondlom lemez nélkül meg nem fog elindulni majd.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#81671) Bencus88 válasza buci30 (#81670) üzenetére


Bencus88
nagyúr

lemez nélkül nem indul

(#81672) buci30 válasza Bencus88 (#81671) üzenetére


buci30
addikt

Ezt tudom. Ezért kérdeztem hogy nem e tudom a lemeze tartalmat atmasolni egybe?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#81673) toompa válasza buci30 (#81672) üzenetére


toompa
őstag

De. Csak lemez nélkül nem indul. :)

(#81674) Madwe válasza buci30 (#81672) üzenetére


Madwe
nagyúr

A lemez tartalmát minden játék teljesen felteszi, de a lemez minden esetben kell a futtatáshoz ellenőrzés képpen, pont azért h ne legyen elég 1 lemez 1 játékból az egész világban, mert ha úgy működne ahogy te mondanád akkor elég lenne mindig másnak továbbadni, nem :D?

[ Szerkesztve ]

(#81675) upc8823 válasza buci30 (#81672) üzenetére


upc8823
tag

biztos vagyok benne megkapod használtan játékot olcsón

[ Szerkesztve ]

(#81676) buci30 válasza Madwe (#81674) üzenetére


buci30
addikt

Értem köszi :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#81677) m3ss válasza bandi0000 (#81663) üzenetére


m3ss
veterán

masnak nincs vele gondja? engem vagy 24 oraja nem enged fel, error code 31453-6, delayed server response.
ugy latom forumokban mas orszagokban is vannak gondok. angol regem van azt hiszem.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81678) vonSux válasza m3ss (#81677) üzenetére


vonSux
őstag

Elvoleig minden OK, csak kisebb problémák voltak.

(#81679) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#81680) m3ss válasza vonSux (#81678) üzenetére


m3ss
veterán

ezeket neztem en is, azert downdetectoron panaszkodnak elegen. engem semmilyen accounttal nem enged be. se wifi, se lan, kulonbozo hibauzeneteket dobal. azt nem teljesen ertem, hogy innen miert mukodik mindenkinek :U

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81681) sovinho válasza oriic (#81679) üzenetére


sovinho
tag

:C :C :C

Hakuna Matata

(#81682) Tegla80 válasza m3ss (#81677) üzenetére


Tegla80
addikt

Szolgaltatonal probalj meg reklamalni....
Nem irtad,de tipre trekom vagy digis vagy mert naluk jellemzo,h belepiszkalnak az IP-be ezzel elerve,h nalad a psn-el hiba legyen.
Szoval kerdezz ra,h varialtak e valamit a rendszerben,mert nalad azota nem okes.

Mobilneten amugy bejelentkezik?

Sony® & PlayStation®

(#81683) oriic válasza oriic (#81679) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben már hivatalosan is leleplezték:

[link]

Live-Die-Respawn

(#81684) m3ss válasza Tegla80 (#81682) üzenetére


m3ss
veterán

upc, mondjuk epp 1 hete lehetett, hogy uj csomagot kotottunk naluk.
mobilnettel meg nem probaltam, az jo otlet.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81685) Djuree válasza oriic (#81679) üzenetére


Djuree
félisten

annyira kibebaszottul unszimpatikus ez a fickó, kinézet, viselkedés is, hogy nem vagyok képes játszani a játékkal még mindig...mi a fenéért nem tudtak egy karaktergenerálót beletenni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81686) Wlac válasza Djuree (#81685) üzenetére


Wlac
Ármester

Mert egy hét kötetes könyvsorozat és már két másik játékkal rendelkező trilógia lezárása a Wild Hunt. Ha az antipatikus főszereplő miatt esélyt sem adsz az utóbbi évek egyik legprofibban összerakott játékának, azzal csak magaddal tolsz ki.

“The wha-"

(#81687) Madwe válasza Djuree (#81685) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert az egész sztori rá és a karakterére épül jellemmével kinézetével egyben, ha más tipusú fickóval mennél szétesne az egész. Plusz amit felettem írtak. Az egyik ha nem a legjobb rpg-t emiatt hanyagolni szerintem is hatalmas hiba...

(#81688) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Sziasztok!

Ismertek olyan vkit aki accountok eladásával foglalkozik? Ez legális dolog amúgy? Előre is köszönöm a választ.

:R

Cimbee

(#81689) Madwe válasza Cimbee (#81688) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem legális, sony is tiltja pl, de itt a fórumon is tiltott.

Röviden az oka: miután eladtad az accountod s az új tulaj emailt meg jelszóüt változtatott, még mindig vissza tudod szerezni az accodat, elég egy vásárlást igazoló emailt bemutatnod, így bárkit le tudsz húzni.

(#81690) oriic válasza Cimbee (#81688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A szabályok szerint az account adás vétel tilos. Itt PH-n biztosan, de szerintem a Sony is beleírt valami hasonlót az EULA-ba.

Live-Die-Respawn

(#81691) Petreszku válasza Wlac (#81686) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Olyan 2 óra játék után azt mondtam, hogy nekem ebből elég és becseréltem. Lehet, hogy az én ízlésem selejt, de nekem nem jött be a játék.

(#81692) Djuree válasza Madwe (#81687) üzenetére


Djuree
félisten

majd még adok neki esélyt valamikor, már csak a magyar felirat miatt is, de most a dark souls 3 mellett nem versenyképes.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81693) buci30


buci30
addikt

Ez ki lehet?
Lefrissitette a játékot és utána hiába indítom újra a ps4 stb mindig amikor elinditom eddig indul el és ezt írja.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#81694) m3ss válasza Tegla80 (#81682) üzenetére


m3ss
veterán

mobilnettel jo. mar fel is vettem a kapcsolatot az upcvel. koszi, hogy gondolkodtal helyettem is :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81695) n000rbi válasza buci30 (#81693) üzenetére


n000rbi
senior tag

Az angollal hogy állsz? Azt írja, hogy a lemez nem olvasható. Nézd meg, hogy a lemez nem koszos/sérült-e.

(#81696) echterion válasza Petreszku (#81691) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne aggódj, nem vagy vele egyedül. Én a GoG-os első részt kezdtem el tolni még PC-n korábban, de nagyon nem jött át a hangulata, ott a hidas részig eljutottam (ami azért nem két óra volt nekem), de egyszerűen ráuntam. Van ez így.

**********

(#81697) buci30 válasza n000rbi (#81695) üzenetére


buci30
addikt

:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#81698) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Szerintetek ez mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81699) korte73


korte73
csendes tag

Nézegettem a co-optimust, de csak elég összetett gamekat találtam.

Olyasvalamit keresek, amit lehet local 2 kontrollerrel nyomni és 7 éves lányok el tudnak vele bohóckodni. :)

Valaki jár hasonló cipőben? :)

(#81700) koncsik válasza Adam_Shepard (#81698) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Steelbook only?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.