Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81701) andro93


andro93
aktív tag

Üdv, haverral megvennénk felesben a Sötét Lelkek hármat, de valamiért nem engedi megvenni.
A kártyán van elég pénz, és eddig mindig működött. Vásárlás után mindig kitörlöm a kártya adatait biztonsági okokból, de akárhányszor újra beírtam, mindig engedett róla vásárolni.
Most viszont kidobja az ablakot, hogy menjek át az account information, wallet menüponthoz, viszont ott sem engedi feltölteni a walletet.
Pc-ről sem engedi megvenni.
Valami tipp, mi lehet a baja?
Közben a keress vissza típusú kommenteket megelőzvén leírom, hogy most is keresem a megoldást, de hátha tud valaki valami hasznos infóval szolgálni.

Vagy esetleg valamilyen netes áruházban lehet feltöltőkódot venni, amivel feltölthetem a walletem?

Előre is nagyon köszönöm a segítő hozzászólásokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#81702) A`rpi válasza andro93 (#81701) üzenetére


A`rpi
addikt

Volt akinek a PSN-sem ment ma, lehet összefüggésben van.

UK, vagy USA fiókra tudsz venni feltöltőt online pl amazonról is.
Magyar fiókhoz pedig konzolboltban, vagy szupermarket, esetleg MM-ből tudsz venni 6000 forintos feltöltőt.

[ Szerkesztve ]

(#81703) andro93 válasza A`rpi (#81702) üzenetére


andro93
aktív tag

Az a helyzet, hogy tegnap este is próbáltam már megvenni másik pc-ről, de ott is ugyanezt dobta ki.
Kicsit még várok, aztán ha továbbra is vacakol, megpróbálom még nővérem kártyájával megvenni, hátha azzal engedi.

(#81704) Sirandrish válasza A`rpi (#81702) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mekkora avatar!!! :C
Grat egyébként...a kitaláláshoz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81705) Tegla80 válasza Sirandrish (#81704) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah,Őt is kedvelni fogjak majd eztan sokan, csak ugy alapbol. ;]

A`rpi
Grat az uj "arckephez" . :C

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#81706) echterion válasza A`rpi (#81702) üzenetére


echterion
nagyúr

Zseniális...grat hozzá. :DD :C

**********

(#81707) DM-Fan válasza A`rpi (#81702) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

De mire fel a mankó, meg a törött láb? Ez már a PS 4.5-re utal? :B

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#81708) front3r válasza DM-Fan (#81707) üzenetére


front3r
őstag

A PS4.5 csak pletyka.

Szerintem azért, mert a PS4 kicsit billeg alapállapotban. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81709) A`rpi


A`rpi
addikt

Köszönöm a dicséreteket, saját kezem munkája, az alapanyagot a világhálóról szedtem, de jó pár órát dolgoztam vele, még ha nem is tűnik komplexnek az egész. Több képet is elkészítettem, de ez bizonyult a legjobbnak, így ezt állítottam be. Arcképgyáros, és moderátor kollégák azért jó néhány hasznos tanáccsal elláttak a munkálatok alatt, büszke vagyok az új "arcomra". :B

Nem szeretnék illúzió romboló lenni, de a képemnek a "viccességen" kívül más mondanivalója nincs. Maga téma közel áll hozzám, és szerencsére a motívum még szabad volt így nem volt kérdés hogy a PS-t fogom valamilyen formában magamra ölteni. Kisebb nagyobb (inkább nagyobb) megszakításokkal december óta dolgoztam rajta. :B

[ Szerkesztve ]

(#81710) boost


boost
addikt

WOW, Dark Souls 3-hoz jár Soundtrack CD. Kellemes meglepetés. :D Megy is a kocsiba, váltja a Witcher CD-t.

(#81711) boost válasza Djuree (#81685) üzenetére


boost
addikt

"mi a fenéért nem tudtak egy karaktergenerálót beletenni?"

Mert itt ő a játék főhőse, az ő történetét ismered meg. Ellentétben egy Elder Scrolls játékkal (pl Skyrim), ahol egy névtelen senkiből leszel a mindenhol ismert és rettegett harcos / gonosztevő, és te alakítod a rólad kialakított képet, itt a szereplő egy ismert figura, pontos személyleírással, amit mindenhol körbemarketingelnek, marketingeltek. Szerintem se szép, de legalább karakteres.

[ Szerkesztve ]

(#81712) Madwe válasza boost (#81711) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tekintve h miken megy át az ember h witcher lehessen, nehezen tudna szép maradni :D

(#81713) james001 válasza A`rpi (#81709) üzenetére


james001
veterán

Jól sikerült tényleg :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#81714) kanyez


kanyez
tag

Külföldről honnan érdemes játékokat rendelni? Game.co.uk-t ismerem, esetleg még valami ajánlott oldal?

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal."

(#81715) proly01


proly01
őstag

Tehát ha előrendelek valamit egy bizonyos áron akkor a bolt köteles annyiért adni amennyiért előrendeltem,de ha mégis többért adja az átvétel napján akkor nem vagyok köteles atvenni?

....Pr:)ly....

(#81716) Djuree válasza kanyez (#81714) üzenetére


Djuree
félisten

zavvi. ingyen posta...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81717) FuRiONight válasza Djuree (#81716) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ma 6:00-tol kipróbálható a Doom open beta egészen hétfő reggel-ig. Ps plus előfizetés nem kell a bétához. Aki probalta mar: kinek mi a véleménye, tapasztalata?

(#81718) #00110336 válasza FuRiONight (#81717) üzenetére


#00110336
törölt tag

kipróbálva, berendelve (még nem lemondva)

vélemény: eddig nem'tom mi benne a 18+

talán a sp az lesz...bárcsak

(#81719) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

A DLC vásárban érdemes beszerezni a DriveClub-hoz a Fame Booster 500 events pack-et? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81720) boost válasza FuRiONight (#81717) üzenetére


boost
addikt

én az Alpha-t próbáltam, de nekem túl Quake-es volt. Lesz benne single player is a rendes játékban?

Jelenleg a Dark Soulst tolom, és szuper játék. Nem könnyű, de nagyon tetszik. Uncharted-ig jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#81721) oriic válasza boost (#81720) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elsosorban sztorira fokuszal a jatek, a multi csak extra.

Live-Die-Respawn

(#81722) Pöttön válasza FuRiONight (#81717) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem így első blikkre sajnos csalódás a multi, pedig nagyon vártam a játékot (talán ezt az egy címet várom igazán).
Az irányítás számomra kicsit furcsa,(lassan lehet 180 fokba megfordulni ami az arena fps-eknél lényeges szempont), de ez a kisebb probléma lenne.
A nagyobb baj inkább az hogy hírből se ismeri a balancot...
Gauss cannon, quad damage, demon rune ez mind túl erős...
És ha az ellenség szedi fel hamarabb ezt a hármat akkor az már 100% hogy szét leszel alázva....
Példa:
A legnagyobbat sebző fegyverrel (rakéta vető) 3-szor kellett telibe lőnöm az ellenséget hogy kinyiffanjon, és ebbe a 3-ba legalább 1 fej közeli lövés volt. Na most a Gauss cannonal, ha lábfejen lő akkor is instant halálod van. Ha quad damage rajta van, és pl rakétavetővel, vagy sörétessel megy akkor megint csak 1 lövés az ellenség és halál, a démonokról nem is beszélve, azok gyakorlatilag megállíthatatlanok a pályán, csak rohannak előre és pusztítanak, az ellenség meg halálozik...
De még ez se lenne gond, ha nem így lenne kivitelezve, mert:
A Gauss Cannon a pályán felvehető fegyver amibe 4 lőszer van, na most annyit kell érte csinálnod, hogy felveszed, utána ha már valamennyire tudsz célozni akkor az 1 élettel garantált 4 kill...
A quad damage megint csak a pályán felvehető cucc és azt hiszem 30 secig tart, na most ez négyszeres sebzés... rakétával, sörétessel ez túlságosan erős... 1 lövés 1 ellen, gyakorlatilag esélyemse volt ezek ellen se azonnal meghaltam, ahogy meglátott, pedig full hp-m volt...
A revenant meg egyszerre 2 rakétát lő 1 rakétának alapból ha (fej közeli lövés akkor) 55 a sebzése.
De úgy vettem észre hogy a revenant sokkal erősebb sebzésű rakétákat lő, még csak el se kell vele sokszor találni az ellent, akkora terület sebzése van, hogy abba kinyiffan már az ellenség, ha meg sikerül telibe lőnöd akkor az megint csak azonnali halál... Ja igen és 300 hp-ja van...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81723) pomk válasza Djuree (#81716) üzenetére


pomk
őstag

Van 10%-os kuponkódom ha kell valakinek. ;)

(#81724) marilllyo


marilllyo
veterán

Gyorsan én is megnéztem meló előtt a Doom-ot.
Igazából az volt előttem amit pár hónapja nyilatkoztak, hogy "ez lesz a legszebb fhd 60 fps cím konzolon". Hát szerintem a Wolfenstein szebb volt. Bár ez multi map így annyira nem jön ki de pl. a Battlefront-tal egy lapon se lehet említeni. Megkockáztatom, ha nem látom a címet akkor rávágom, hogy valami f2p ip. Én nagyon-nagyon remélem, hogy a multi egy 22. rangú dolog lesz benne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81725) front3r válasza Pöttön (#81722) üzenetére


front3r
őstag

Pedig ez nem inbalance. Ilyen egy arena shooter. A démont is megszerezheti a te csapatod is, a rúnáért való harc is egy játékelem. Játékban kb az a csapat fog győzni, aki a legjobban ismeri és kihasználja a pályát.
Teljesen tipikus arena shooter. Aki nem ismeri az ilyesmit, annak lehet nem fog bejönni.
Nem f2p, azok sokkal igénytelenebb játékok, amit f2p szinten tolnak, ez egy korrekt 60 eurós játék.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81726) tothl válasza marilllyo (#81724) üzenetére


tothl
addikt

Nekem sem jött be, kb. 5 percet próbáltam. Alapból nem bírom amikor az emberem gagyin mozog és olyan a perspektíva, hogy a többi játékos "kicsinek" látszik.

(#81727) marilllyo válasza tothl (#81726) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem sokkal jobban örült volna mindenki, ha azt a 15 perces snittet ami a gameplay trailer-ben benn volt engedik lejátszani nekünk is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81728) pr0bi válasza tothl (#81726) üzenetére


pr0bi
senior tag

Bírom ezeket a kommenteket, "kb. 5 percet próbáltam nem jött be." " gagyin mozog" "ronda". Ez a játékmód egyébként teljesen más réteget céloz meg, kategóriájában szerintem k*rvajó. Régi klasszik Quake 3 Arena/Team Arena után meg pláne.

[ Szerkesztve ]

(#81729) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nagyon jó, hogy ki tudtam próbálni a Doomot. A Destiny után (akarmennyire is casul) nem tud a multival meggyozni. + a DS3,UC4 mellé nem hianyzik :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81730) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Eléggé megoszlóak a vélemények ezek szerint a Doom-al kapcsolatban. Én pc-n és ps4-én is probaltam. Nem győzött a multiplayer, a single ami továbbra is erdekel. A grafikától sem egy kiemelkedő pontjába jàtéknak. (Szvsz!)

Amit ajánlani tudok az az Overwatch: eszméletlen addiktív és változatos, eddig pc-n jatszom, de ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki az open betát ami május 5-9-ig tart, én biztos megveszem, kérdés nálam, hogy pc-re vagy ps-re.

[ Szerkesztve ]

(#81731) front3r válasza FuRiONight (#81730) üzenetére


front3r
őstag

Az Overwatch konzolos verziója kicsit más lesz, mint a PC-s, a fejlesztők ezt direkt hangsúlyozták. Nem akartak egy sima portot. Ez mindenképpen jó hír, meg az is, hogy nagyon jól fut a DF teszt alapján.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81732) FuRiONight válasza front3r (#81731) üzenetére


FuRiONight
őstag

Overwatch PC vs PS4 link

Ezek alapjan ( es DF videó alapján) a ps 4 verzió is tükör simán fut.

A konzolos verzio nem egy sima port, ezt hogy kell érteni? (Esetleg egy linket erről) Kiváncsi vagyok milyen változtások lesznek, de az alapok ugyan azok lesznek, igy nagy gond nem lehet.

Overwatch-t ki szerzi be ps-re? :) ha többen összejönnénk akkor számomra nem is lenne kérdés melyik platformra vegyem meg. ;)

(#81733) -Perko- válasza FuRiONight (#81732) üzenetére


-Perko-
csendes tag

Konzolos Overwatch nem annyira pörgős mint a pc-s. Így a kasztoknak a képességeit külön lőtték be a konzolos verzióhoz.

AMD Ryzen 7 7700X - Asus Strix B650E-E - PowerColor RX 7800 XT Hellhound - Be Quiet! Straight Power 12 850W - 2x16GB G.SKILL Trident Z Neo - Dell P2417H | Audio: Audio-gd NFB 11.28 - ATH-A1000Z

(#81734) LeventeV válasza FuRiONight (#81732) üzenetére


LeventeV
senior tag

Másabb lesz az irányítás, jobban rászabják a kontrollerre, egyes karakterek képességei máshogy fognak sebezni, stb.
Nézd meg a Gameday videóját, említést tesz Imi is róla.

(#81735) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Battleborn bétát próbálta valaki?
Esetleg a Battleborn vs. Overwatch?

(#81736) Tegla80 válasza pr0bi (#81728) üzenetére


Tegla80
addikt

Mondok jobbat rola.Alapban lexarom es le sem toltom igy kolteni sem fogok erre a jatekra.
Nah erre mit mondanal. ;)
Amugy miert ne lehetne kritikat alkotni 5perc jatek utan ha epp nem jott be a game?!
En van,h yt vidi utan kukazom mar akar azt cimet amit elotte epp nezegettem,mert mar abbol leszurom,h szamomra xar es megsem kell....
Ilyen ez....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#81737) Madwe válasza Kakaduku (#81735) üzenetére


Madwe
nagyúr

Battleborn egy moba overwatch meg egy team fortress copy, tök más a két játék grafikán kívül.

(#81738) front3r válasza Madwe (#81737) üzenetére


front3r
őstag

Azért az Overwatch nem TF copy, de ezzel lehet legjobban összehasonlítani.
Több olyan játékos van, aki utálja a TF-t, de az Overwatch-ot imádja.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81739) Madwe válasza front3r (#81738) üzenetére


Madwe
nagyúr

De végképp nem moba, nincsenek talentek, minionok, lane-ek, itemek stb. Overwatchot Battlebornhoz hasonlítani olyan mint a Last of Ust a Codokhoz kb... ;)

(#81740) Pöttön válasza front3r (#81725) üzenetére


Pöttön
őstag

Pedig ez nem inbalance. Ilyen egy arena shooter.
Érdekes anno UT és Q3 Arenánál nem ezt tapasztaltam... :N

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81741) Pöttön válasza FuRiONight (#81732) üzenetére


Pöttön
őstag

Én gondolkodom rajta. :K

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#81742) pr0bi válasza Tegla80 (#81736) üzenetére


pr0bi
senior tag

Magánügy. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mi érdekli és mi nem :)

(#81743) FuRiONight


FuRiONight
őstag

(#81744) front3r válasza Pöttön (#81740) üzenetére


front3r
őstag

Pedig anno is volt Quad Damage pl. Ami ugye 4x sebzést ad, de ezen power up-okat bárki felveheti, ez inkább stratégia mint balance probléma. Ugyan ilyen dolog a demon rune is, vagy a felvehető fegyver. Itt tényleg a pályaismeret és az időzítés a döntő.

FuRiONight: Ha a marketingből nem komplett hülyéket alkalmaznak, akkor előbb-utóbb be kell jelenteniük a játékot.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#81745) vonSux válasza Kakaduku (#81735) üzenetére


vonSux
őstag

A Battleborn a beta alapján szórakoztató (az alfa óta sokat javítottak, ill. kinyitottak sok fejleszthető dolgot). Tök jók a karakterek, úgy tűnik, hogy kellően átgondolt a képességek fejlesztése (van amit folyamatosan tudsz fejleszteni és van ami csak az adott játékmenetre érvényes, új kezdésekor nullázódik). A coop kampány haverokkal tolva igazi Borderlands érzés, mai igényekre hangolva. A multi (egyelőre két elérhető játékmód) pörgős, de egy-egy meccs simán eltart 30-40 percig, hogy ha mindkét csapatban van pár játékos aki tudja mi a játékmód lényege. A minion bekísérős módban könnyen káosz alakult ki, kis területen mindenki ész nélkül lövöldözik, de ott is volt egy jó meccsem (inkább a másik móddal játszottam). Nagyon sokat(!) ad a játékhoz, hogy ha saját csapattal de legalább egy ismerőssel egy csapatban játszol. Egy tank és egy medik együtt már ütős, és még ki tudja mit lehet kihozni belőle, sok minden nincs még feloldva a betában. Van humor, kicsit néha talán túl színes és szagos (mint egy gyerek radír) de összeségében nekem tetszik. Csak azért nem fogom megvenni mert tényleg az a tapasztalatom, hogy full csapatban nyújtja a legjobb élményt és túl ritkán tudom leszervezni, hogy akkor tudjak játszani amikor a többi négy. Simán elfér az Overwatch mellett.

[ Szerkesztve ]

(#81746) Kakaduku válasza vonSux (#81745) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ezt öröm hallani, mert ma én is ki akarom próbálni. A 30-40 perc egy meccsre nem is olyan sok tekintettel arra, hogy ez egy MOBA stílusú fps.

(#81747) tepenzed válasza Kakaduku (#81746) üzenetére


tepenzed
őstag

csak egy egyik játékmódja moba szerű, egyébként én azért választom az overwatchot, mert nagyobb dev team áll mögötte, a blizzard garancia a hosszú életre és több tartalomra és a meseszerű grafika sem jön be :D

(#81748) Kakaduku válasza tepenzed (#81747) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Viszont ha jól tudom, akkor az overwatch az FreeToPlay lesz és a tapasztalatok alapján ezek átcsaphatnak PayToWin-be, amit (sajnos) a Blizzard-ból ki is nézek.

(#81749) vonSux válasza Kakaduku (#81746) üzenetére


vonSux
őstag

Ha még nem játszottál vele lehet, hogy nem hülyeség a yt-n megnézni egy összefoglaló videót. nekünk beletelt pár meccsbe mire kimatekoltuk, hogy ki-kivel van (fejlesztések, karakter képességek, melyik turetet hol érdemes fejleszteni stb). De ha van időd akkor e nélkül is simán érdemes megnézni.

(#81750) tepenzed válasza Kakaduku (#81748) üzenetére


tepenzed
őstag

sajnos rosszul tudod, meg kell venni a játékot, a skineket pedig ládából is ki lehet nyitni, shop még a bétában nincs is, de kozmetikai cuccokon kivül nem lesz más

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.