Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81751) Bencus88 válasza FuRiONight (#81743) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mióta megvettem a ps-t nemtudom 3 éve azóta várom, hogy legyen egy Crash játék, minden vágyam, és ha van eszük megcsinálnák mert iszonyat kereset van rá. Nagyon várom remélem lesz belőle valami.

(#81752) vonSux válasza tepenzed (#81747) üzenetére


vonSux
őstag

Haa, na azt pont nem mondanám, hogy az OW kevésbé meseszerű. Vakít az is rendesen :D

(#81753) boost


boost
addikt

Videójátékos hétvégét mindenkinek! :D

(#81754) marilllyo válasza boost (#81753) üzenetére


marilllyo
veterán

Doom open beta
Siege open weekend
Division, BTS, HR, Resi 6, Battlefront Outer rim, Rayman várják, hogy elindítsam....

P-SZ-V dolgozom. ;] Azért köszi. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81755) Kakaduku válasza tepenzed (#81750) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Igazad van nem az lesz, csak a tavalyi információkra építettem, hogy az lesz.

(#81756) DM-Fan válasza front3r (#81725) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem is teljesen jó a Doom multija. Az meg hiba, ha valaki a multi alapján von le következtetéseket a játék egészével kapcsolatban. Az az eddig bemutatott single player videók alapján is tisztán látszik, hogy a campaign teljesen más grafikával bír, sokkal részletgazdagabb, kidolgozottabb. Ezen túlmenően a Doom-játékoknak mindig is a single része volt a zseniális a maguk klausztofób, sötét, rettegős hangulatával. A multi csak amolyan bónusz, ami egyébként szerintem - ahogy azt két hete a zárt bétateszt után is leírtam - egyáltalán nem lett rossz: érdekes keveréke a Quake 3 és az Unreal Tournament multijának. Kellően tempós, harcos, grafikailag pedig a kor kívánalmainak megfelelő. Vannak hibái egyébként, szerintem is lehetne még picit a fegyvereket balance-olni, illetve egy-két apróságot ki kéne csiszolni az engine-ből (pl. V-Sync probléma miatti tearing), de egyébként szerintem nem sok ellenvetés lehet vele kapcsolatban. Persze, aki inkább COD-okhoz, meg Battlefield-hez szokott, annak idegesítő lehet a dolog, mert teljesen más univerzum, más játékstílust kíván meg (hozzáteszem, a pályaismeret ott is rendkívüli módon döntő dolog szokott lenni) és komoly rutin kell hozzá. Ugyanakkor a zárt béta alatt sikerült elég jól teljesítenem, már viszonylag az elején sűrűn benne voltam a top 3-ban egy-egy meccs során, aztán meg-megcsíptem az első helyet is.

Jó lesz ez, de gyanítom nem sok játékórát fogok a multiba beletolni a mához 4 hét múlvára várható megjelenést követően, ellenben a single részen szerintem vagy háromszor végigszaladok. Addigra várhatóan már az Uncharted 4-et kivégzem - arra a hétre szabit tervezek. :B

Get Moded!

(#81757) perge666 válasza Bencus88 (#81751) üzenetére


perge666
veterán

Látom nem csak én vagyok Crash imádó. :DDD

(#81758) koncsik válasza DM-Fan (#81756) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is tetszett és én is a single-re vagyok igazán kíváncsi. A multiban csak az zavart, hogy a résztvevők hangja alapján 10-14 évesek lehettek és ez komolyan visszavetette félelmetes gyilkolászó kedvem... :K Sajnáltam őket, komolyan. (Ja és utáltam is mert szarrá lőttek :DDD )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81759) DM-Fan válasza koncsik (#81758) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mute All a megoldás, amit Te keresel! :D

A szarrálövés ellen meg: gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás.

Get Moded!

(#81760) laragirl83


laragirl83
őstag

Hello!

Nos, szeretnék beruházni vmi olyan játékba ami a sztorival meg tudna fogni!
Nézegettem storeban meg itt topikban, mikor szóba került 1-2 amit néztem, pl last of us remastered, heavy rain stb. Néztem kiemelt részt is, játék ajánlót, de ott egyiknél se leltem felhasználói apasztalatot.
Igazából nem tudok dönteni.
Olyasmire gondolok, pl ami anno pc-n maximálisan megfogott, a fahrenheit indigo prophecy, na az eddig nálam 10/10. Ebből kiindulva lenne ötlet, mit szerezzek be? :)

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#81761) Kendek válasza laragirl83 (#81760) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk The Witcher 3, annak nagyon jó a sztorija, és maga az egész játék is. :)

<-ƘƘ->

(#81762) Adam_Shepard válasza laragirl83 (#81760) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Sztori szempontjából a The Last Of US és a Heavy Rain is jó választás, Ilyen még az Untill Dawn is meg talán az Infamous Second Son is.

+1

Beyond Two Souls

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81763) Bencus88 válasza perge666 (#81757) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mindegyik megvolt többször végig vittem még 10 éve közép iskolába is emulátoron végig játszottam pc-n az összeset. Crash team racinghez ps1-hez volt kormányom is, xbox 360 a mind over mutant, egyszerűen imádom alig várom már jöjjön egy crash azonnali vétel lesz.

(#81764) Nayrobi válasza laragirl83 (#81760) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pont a Fahrenheit készítői csinálták a Heavy Raint és a Beyond Two Soulst is.

(#81765) marilllyo válasza Adam_Shepard (#81762) üzenetére


marilllyo
veterán

A Last of Us egy remek játék minden szempontból de sztorira szerintem baromi klisés. :N Ettől persze nem veszít az értékéből.

Heavy Rain-nek tényleg jó a sztorija és a Beyond-nak is. Witcher 3 meg jó mesélő nagyon. Lehet szeretni a játékot.
Aminek echte a sztori a lényeg....oda még be tudnám sorolni a SOMA-t is. Rettenet jól átadja a "mi a fene folyik itt" érzést...és szépen sorban oldja a szálakat.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81766) echterion válasza laragirl83 (#81760) üzenetére


echterion
nagyúr

Esetleg ha ennyire sztoriközpontú vagy, akkor ajánlom a Final Fantasy játékokat.

**********

(#81767) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

nektek is csinálja azt a legújabb rendeszer, hogy a partybol nem lép ki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#81768) perge666 válasza Bencus88 (#81763) üzenetére


perge666
veterán

Nekem PS1-en az 1,2,3 nagy kedvencem,meg PS2-n a Wrath of Cortex,meg van még egy PS2-es rész ahol nem pályák vannak különszedve hanem egy szigetet kell bejárni,az is baromi jó!!

(#81769) m3ss válasza marilllyo (#81765) üzenetére


m3ss
veterán

last of us-ra +1. sztem a valaha keszult egyik legjobb jatek, barmilyen platformon. lehet a story kicsit klises, elegge hajaz par hollywoodi filmre, de az a hangulat, santaolalla zenejevel...
asszem megveszem megint :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#81770) Bencus88 válasza perge666 (#81768) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ez a cikk reménykedésre ad okot, szóval várjuk nagyon a bejelentést :)

(#81771) szasanyi


szasanyi
félisten

Nemtom volt róla-e szó róla, de szeretném tudni: egy középkategóriás Gamer PC-re vagy PS4-re érdemes-e megvenni a The Division-t? Tehát azt lenne jó tudni, hogya PS4 vs PC verzió között mik a lényeges különbségek? Futásteljesítmény, grafikai... már ha van aki ismeri mnd2t.

(#81772) marilllyo válasza szasanyi (#81771) üzenetére


marilllyo
veterán

Olvass bele a pc-s topicban. Sokat szidják a pc-s verziót mert rengeteg a csaló.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81773) pockhome válasza marilllyo (#81772) üzenetére


pockhome
senior tag

Igen, mert az a baj a szerverekkel, hogy nem néznek semmit, csak ha a játékból kap adatot, azt elfogadja, ezért vannak 99999-es hp-val meg ammoval induló emberek, és akkor kezdd el megölni...

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#81774) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Egy tartozékra (Sony wireless Gold headset) ha nincs bolti garancia (elveszett a garancia jegy) akkor a Sony tudja cserélni ha valami gond lenne vele?

(#81775) A`rpi válasza FuRiONight (#81774) üzenetére


A`rpi
addikt

Kérdezz rá a szerviznél, szerintem nem, lévén nem tudod a vásárlás dátumát igazolni.

(#81776) N@idia válasza marilllyo (#81772) üzenetére


N@idia
őstag

Ennyi hátránya van a PC verziónak, amúgy meg szebb a játék PC-n és jobb a frame rate meg grafikailag is jóval szebb, de én nem ez alapján döntenék a division esetében, mivel a játék igen csak csapatjátékra épül, ezért oda érdemes venni ahol vannak barátok akikkel tolhatod a játékot. Egyedül felesleges elkezdeni az alapküldetést megtudod csinálni, de utána kénytelen leszel barátokat keresni DZ-re, challange-re, incursion-re, napi küldetésre stb ezért ezt is tartsd szemelőt szasnyi, mert ha olyan platformra veszed ahol nincs ismerős akkor hamar megfogod unni :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#81777) marilllyo válasza N@idia (#81776) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként én azt mondom jól sikerült a konzolport. Szép és a sebessége is rendben van. Ritkán droppol. De amit írsz az jogos. Ha nincs kivel játszani akkor NEM ajánlott vétel a Division.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#81778) Wlac


Wlac
Ármester

Zombi platinázva. Nem volt vészes, a játék sokszor inkább zavaró a mechanika miatt. Mondjuk az elég nagy genyaság, hogy háromszor kellett végigjátszani, mert a nehezebb fokozaton való végigjátszás nem adja meg a könnyebbért a platinát, így hard után ugyanúgy le kell nyomni easy-n is.

“The wha-"

(#81779) A`rpi válasza Wlac (#81778) üzenetére


A`rpi
addikt

Grat! :) Cod Classic volt ilyen húú de szidtam a trófea feltételét megíró egyént.

(#81780) Madwe válasza laragirl83 (#81760) üzenetére


Madwe
nagyúr

A life is strange is iszonyat erős sztoriban!

(#81781) ViharVadász válasza perge666 (#81768) üzenetére


ViharVadász
őstag

A szigetes epizodnak a címe Twinsanity. :) Remélem legalább PS4-en is elérhetővé teszik a régi Crash játékokat. :) Azonnali vétel lenne az összes. :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#81782) perge666 válasza ViharVadász (#81781) üzenetére


perge666
veterán

Tényleg Twinsanity. :C
Elkapott a nosztalgiázhatnék.

(#81783) aizen92


aizen92
addikt

Most nézem hogy a Ratchet & Clank 10500 a storeban :Y
Nem gondoltam volna. Azt hittem teljesárú lesz.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#81784) crue válasza N@idia (#81776) üzenetére


crue
őstag

Ezzel nem értek egyet. Pont a héten tett közzé az Ubisoft egy statisztikát, miszerint a játékosok több időt töltenek szólóban hentelve, mint csapatban. Valamint az sem fontos, hogy legyenek ismerőseid a platformon. Gyorsan lehet találni játszópajtást a játékon belül is, ha szükséges.

(#81785) koncsik válasza aizen92 (#81783) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lemezen 10k-ért is elérhető.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81786) sutyesz96 válasza Djuree (#81716) üzenetére


sutyesz96
őstag

És az onnan rendelt játékok minden probléma nélkül futnak itthoni gépeken is?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81787) koncsik válasza sutyesz96 (#81786) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

MInden gond nélkül (life is strange, witcher onnan van) :K
Régebben szuper gyorsan ide is ért (HU), mostanában 7-10 napra nyúlt...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#81788) Noxious007


Noxious007
csendes tag

Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy amcsi accon, magyarországi dobozos verzios divisionhoz hol vegyem a seasont? Amcsi vagy magyar storebol, úgy hogy utána amcsi accrol elerjem a tartalmat. Koszi

Playstation 5

(#81789) A`rpi válasza Noxious007 (#81788) üzenetére


A`rpi
addikt

Itthon vásárolt játékhoz, Magyar storeból kell vásárolni DLC-t, season pass-t.

[ Szerkesztve ]

(#81790) Noxious007 válasza A`rpi (#81789) üzenetére


Noxious007
csendes tag

És a ruhákon kívül a tartalmat ( új küldetések, pályák ) elérem az amcsi accrol?

Playstation 5

(#81791) A`rpi válasza Noxious007 (#81790) üzenetére


A`rpi
addikt

Erre pontos választ nem tudom, mivel nincs meg a játék, remélhetőleg nálam tapasztaltabb fórumtárs felvilágosít majd, valami kavarás van amúgy a DLC-kkel Ubisoftéknál.

(#81792) #45378816


#45378816
törölt tag

Gang Beasts-et mikor rakjak store-ba? :D
Uber fun game, varom mar! :)

(#81793) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Leírok egy történetet, hátha valaki okul belőle...

Rendszeresen vásárolok game.co.uk-ról feltöltőkártyát a profilomhoz.

Most járt le az éves plusom, és egyszerűbbnek tűnt egy PS plus kódot venni, mint feltöltőt. Együtt fizettem egy másik (dobozos) játékkal. DE hibáztam. Mellényúltam, és véletlenül dobozos plust-t vettem, nem digitálist. Mivel a Plus-om már lejárt, a game.co.uk meg nem 3 nap alatt postáz, így felvettem a kapcsolatot chaten velük, hogy szeretném cserélni digitálisra, van-e rá lehetőség.

Az egyszerűbb lekövethetőség miatt írok dátumokat is.

A vásárlás napján 04.01-jén felvettem a kapcsolatot velük chaten, azt írták, hogy semmi gond. Ekkor a hölgy kivette a dobozos kódot rendelésemből, "Shiped" státuszba helyezte, majd kaptam egy ígéretet, hogy a kódot megkapom emailben.

Pár óra elteltével megkerestem őket megint emailben, hogy nem kaptam meg a kódot. Azt a választ kaptam, hogy ne izguljak, ez nem megy ilyen gyorsan, hamarosan megkapom.

Még azon a hétvégén írtam egy mailt, hogy nem kaptam meg a kódot.

6-án jött egy válasz, hogy 21 napos a szállítási idő ne izguljak, de ha gondom van, vegyem fel velük a kapcsolatot emailben vagy telefonon.

Ekkor unokatesóm, aki UK-ban él, felhívta őket. 2 napig próbálta hívni őket, a csúcs 46 perc volt, a telefont nem vették fel.

9-én újra nekiálltam és leírtam emailben mindent, ami eddig történt, csatoltam a chatbeszélgetés szövegét.

12-én jött egy válasz, hogy továbbította a kérésemet annak, akivel chaten beszéltem.

12-én este megkaptam a csomagot postán, ami természtesen nem tartalmazta a PS Plus feltöltő kártyát, ezért írtam nekik.

Még aznap visszajött a válasz, hogy 24 órán belül megkapom a kódot.

13-án írtam egy emailt, hogy eltelt 24 óra, nem kaptam kódot.

14-én jött egy email, hogy nem értik a problémámat, nem kaptam meg a kódot, amit 6-án postáztak?

Válaszban megint elküldtem, a sztorit, hogy cserét kértem, ígéretet kaptam...stb...stb...

Ismét ígéretet kaptam, hogy 24 órán belül megkapom a kódot.

Tegnap megint írtam, hogy eltelt 24 óra, de nem kaptam kódot. Vagy adják vissza a pénzemet, vagy küldjék a kódot.

Erre ma 16 órakor kapok egy emailt - persze kód nuku - hogy tisztában vagyok-e azzal, hogy csak UK profilhoz használható a kód...

Na, itt elgurult a gyógyszerem. Leírtam nekik, hogy igen, tisztában vagyok vele, érdekes eddig nem votl probléma ez, amíg feltöltőket vásároltam. Most azonnal küldjék a kódot vagy küldjék vissza a 40 fontomat. Rákérdeztem, hogy le akarják e nyúlni a pénzemet...rákérdeztem, hogy hogy lehet, hogy egy postai csomag előbb ide ér, mint egy digitális kód...jeleztem, hogy 2 hete kifizettem 40 fontot, és nem férek hozzá a játékaimhoz és a multihoz, úgyhogy ne merjenek még egy emailt küldeni, amiben nincs benne a kód (vagy küldjék vissza pénzemet.)

Erre most jött a válasz:

As my colleague stated previously, there is nothing that can be done. It's stated clearly on the page where you're able to purchase the Playstation Plus subscription from:

"This PSN voucher code is redeemable only by users holding a PSN master account registered in the United Kingdom. PSN master account holders must be aged 18 or over. PSN accounts are subject to the PSN Terms of Service/User Agreement."

https://www.playstation.com/en-gb/legal/sen-voucher-code-terms-and-conditions./

It is also mentioned specifically within Sony's terms and conditions. If you are unhappy about the conditions of the redeeming for the Playstation Plus codes, then you would need to contact Sony directly.

If you require any further assistance, please do not hesitate to contact us.

To get in touch you can email us at customerservices@game.co.uk or call our customer services team on 0208 827 0099.

Alternatively please visit our website at http://www.game.co.uk/

Kind Regards,

Damien G

The team at GAME

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#81794) Sefter válasza TazLeacher (#81793) üzenetére


Sefter
veterán

...és a lóvét sem kaptad vissza?

Psn ID: sefter_hun

(#81795) TazLeacher válasza Sefter (#81794) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi. Olyan, mintha nem beszélgetnének egymással. Most esett le, hogy - szerintem - ez a csávó azt hiszi, hogy az a problémám, hogy nem működik a kód. A probléma alapvetően ez:

- általában 24 óra min. amíg válaszolnak emailben
- mindig más válaszol
- aki válaszol, az nem csinálhat semmit, csak továbbítja a kérésemet az illetékesnek
- a telefont nem veszik fel
- a chates ugyan úgyan úgy nem csinálhat semmit, az is csak ígérget, továbbít

A legbosszantóbb az egészben, hogy felesbe vettük a plust, én hibáztam, én most lemezessel játszom, haver meg nem fér hozzá a játékokhoz. Már mondtam neki, hogy veszek egy havit, azt mondta várjuk meg a jövő hetet, most úgy sincs otthon...tiszta gáz.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#81796) Sefter válasza TazLeacher (#81795) üzenetére


Sefter
veterán

Bekaphatják..
Mi a f@sznak van chates support, ha nem tudnak intézni semmit?

Psn ID: sefter_hun

(#81797) perge666 válasza TazLeacher (#81793) üzenetére


perge666
veterán

Ez szánalmas,komolyan. :W

(#81798) taki01


taki01
őstag

Egy kisebb bug az Uncharted 3-ban. :W

[ Szerkesztve ]

(#81799) foxymaci válasza taki01 (#81798) üzenetére


foxymaci
senior tag

A második része is tele van bugokkal... :(

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#81800) krx21 válasza foxymaci (#81799) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem mégis sikerült többször is végigjátszani, úgy hogy nem tűnt fel... Persze játszottam, nem a hibákat kerestem... :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.